Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wyciekły prasowe rendery Xiaomi Mi 6

Wyciekły prasowe rendery Xiaomi Mi 6

Koala 18 Kwietnia 2017 21:26

4 0

mi6

Wedle wcześniejszych doniesień jutro Xiaomi ma zaprezentować swój nowy model smartfonu - Mi 6. Teraz pojawiły się prasowe grafiki urządzenia.

Dziś także wyciekły dane z benchmarka GFXBench. Wynika z nich, że Mi 6 ma być wyposażony w 8-rdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon (najprawdopodobniej 835) z grafiką Adreno 540, ekran o przekątnej 5,1-cala i rozdzielczości FullHD, dualny 12-megapikselowy aparat tylny oraz 8-megapikselowy aparat przedni, a także akumulator o pojemności 3200 mAh.




Ponadto mają być dostępne dwie wersje smartfonu. Jedna z 4 GB RAM-u i 64 GB pamięci wewnętrznej, a druga z 6 GB RAM-u i 128 GB pamięci wewnętrznej. Całością ma zawiadywać system operacyjny Android 7.1.1. Nougat.

Przewiduje się, że Xiaomi Mi 6 ma kosztować równowartość ok. 271 euro za wersje z 4 GB pamięci RAM.

Zobacz: Xiaomi Mi 6 wydajniejszy od Galaxy S8+
Zobacz: Zbliża się premiera Xiaomi Mi 6. Co wiemy już teraz?

Źródło tekstu: phonearena, gsmarena     
Źródło zdjęć: phonearena, gsmarena

Dodaj do:

Tagi: xiaomi | android

w sumie: 53
  • -3

    35.  2017-04-18 23:04:31

    @33 powtarzam Tobie i każdemu z osobna, kto pasjami czepia się wszystkiego czego tylko może, jak jesteście tacy wspaniali, to dlaczego nie jesteście dziennikarzami i nie wypisujecie cudów literatury narodowej na miarę Pana Tadeusza? ups... spójrzcie na siebie, a potem bierzcie się za innych PS wykażcie się stosownym dyplomem z polonistyki to pogadamy. Jednakowoż szanując Wasze uwagi życzę miłej nocy.

  • 3

    36. ~Kl  2017-04-18 23:09:01  host: public-gprs355568.centertel.pl

    @30 A czy ja gdzieś napisałem, że coś udajesz? Bardzo szczerze oburzasz się na słowa, które powinieneś przyjąć z przymrużeniem oka... Poza tym oceniam Cię jako redaktora portalu, a nie osobę prywatną. Być może poza Telepolis masz trochę więcej dystansu do swojej osoby. Nie wiem i niezbyt mnie to interesuje. Ale nie powiem Koala, ciekawe jest czytanie wypowiedzi redaktora pieniącego się jak 13latek;-)

  • -3

    37.  2017-04-18 23:10:05

    @36 niesamowite

  • 3

    38.  2017-04-18 23:15:32

    Dorzucę swoje 2 grosze: @31.~ges: W porządku! Zauważ tylko, że pozostali redaktorzy Telepolisu.pl, w tym również Ci sadzący legendarne już byki w co drugim zdaniu zazwyczaj korygują bez szemrania wytknięte błędy czy literówki, ba, jeszcze dziękują za ich wychwycenie i wskazanie. Tymczasem jak zareagował Sz. P. redaktor Koala? Cytuję: "mam papier na to, że mogę robić błędy". Moim zdaniem jest to trochę niepoważne (zasłanianie się takowym papierem, nie sadzenie byków).

  • -3

    39. ~ma  2017-04-18 23:15:38  host: user-94-254-224-18.play-internet.pl

    Koala nie przejmuj się. Ludzie nie mają własnego życia i krytykują innych bez sensu.

  • 1

    40. ~~  2017-04-18 23:26:09  host: air216.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Xiaomi zamiotło Samsunga

  • 1

    41. ~Daro  2017-04-18 23:34:17  host: 77-255-198-165.adsl.inetia.pl

    Koala, na drzewo. Jak się nie znasz na telefonach to nie pisz głupot!!! Snapdragon 835 ma grafikę Adreno 540 a nie 640 !!!

  • 1

    42.  2017-04-18 23:38:32

    @40 zgniecie "w dniu jutrzejszym" :D

  • 1

    43.  2017-04-18 23:44:22

    42). Jak już, to zamiecie ;-p

  • 1

    44.  2017-04-18 23:49:03

    @43 - no tak, chyba w dniu dzisiejszym już mi się w oczach plącze.

  • 2

    46.  2017-04-19 00:08:57

    @41, Daro - Specu drogi, wara od drzewa Koali:-) Literówka (a może raczej "cyfrówka") poprawiona. Dzięki. @38, SimplusowiecU - zgoda, Koala ma słabszy dzień. Zbyt nerwowo zareagował. Ale żeby z tego robić 45 postów dyskusji? Normalnie konwent literacki :-) A może tak o Xiaomi Mi 6 pogadamy? Nie wiem jak Wam, ale mnie się nawet w tym niebieskim kolorze podoba. 5,1-cala, czyli nie jakaś kosmiczna patelnia. Co prawda wolałbym potężnego "compakcika" z ekranem 4,5-4,7 cala, ale mam dziwne wrażenie, że prędko producenci nie zrealizują tej potrzeby. Najbardziej ciekawi mnie czy Xiaomi da wodoszczelność. Tym mogliby na rodzimym rynku pokonać Huaweia.

  • 2

    47. ~r  2017-04-19 07:36:03  host: user-94-254-128-165.play-internet.pl

    Takim glejtem na możliwość sadzenia byków wstyd się chwalić. W końcu to nie gimnazjum. A na forum publicznym, nie wypada. Więc nie nerwowa reakcja, raczej zwykłe faux-pas :-) Ale mi, jako osobie mało wrażliwej, wyrażenie "w dniu jutrzejszym" nie przeszkadza, glejt na byki też nie, tylko trochę bawi. Dzięki za kapkę humoru.

  • 0

    48. ~  2017-04-19 07:46:37  host: host-80-54-151-253.bielskpodlaski.mm.pl

    @46
    A mi najbardziej pasuje cena, porownajcie tego xiaomi np. do blackbery keyone, cenowo i sprzetowo... Masakra

  • 0

    49.  2017-04-19 08:01:37

    @47- albo do Xperii XZ Premium z tym samym chipsetem. Zabawa się jednak zacznie jak wyjdzie następca OnePlus 3T. Już ten ostatni nadal jest jednym z najszybszych smartfonów na świecie, a to tylko Snapek 821.

  • 0

    50. ~hans  2017-04-19 08:28:42  host: user-94-254-130-51.play-internet.pl

    6 GB RAM, 184000 w AnTuTu :)

  • 1

    51.  2017-04-19 09:15:14

    zacytuję pewnego bardzo zdolnego młodzieńca "Gdzie mamy zdobyć doświadczenie, gdzie mamy nauczyć się tego warsztatu i potem korzystać z tego wszystkiego, tak, aby skutecznie, słusznie i w pełni pracować dla Rzeczypospolitej Polskiej?" I po tym wstępie bardzo bym chciał, aby dyskusja dotyczyła telefonu, a nie drobnych błędów które i tak nie mają wpływu na zrozumienie treści.

  • 1

    52.  2017-04-19 10:04:31

    nie wyciekly tylko je wypuścili, przypadku w tym nie ma

  • 0

    53.  2017-04-19 11:26:17

    @52, szcuras - dzień przed premierą? Eee, to już nie wyciek kontrolowany. Evan Blass jasno pokazuje, że wycieki kontrolowane robi się inaczej.

  • 0

    54. ~  2017-04-19 21:37:30  host: secured-by.zenmate.com

    8. Cytat roku na Telepolis.

  • 0

    55. ~  2017-04-19 21:43:38  host: chaos.tpnet.pl

    35. Powtarzam nie tobie", tylko ci, analfabeto.

Dodaj swoją opinię