Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Witek nadaje #15: o Orange Finanse z Tomaszem Dreslerskim

Witek nadaje #15: o Orange Finanse z Tomaszem Dreslerskim

WitekT 4 Września 2015 15:44

2 5

9 miesięcy Orange Finanse to dobry czas na podsumowanie tego, co w tym czasie się "urodziło". Witek nadaje dziś z Tomaszem Dreslerskim, pełnomocnikiem zarządu ds. Orange Finanse.

 

Zobacz: Orange Finanse: bank w smartfonie
Zobacz: Witek nadaje #11: o banko-telekomach z Mikołajem Fidzińskim.

Baza klientów rośnie, ale czy ciągle będzie? Co ma do zaoferowania Orange Finanse, czym chce przyciągać klientów? Dla ilu "pomarańczowe" jest kontem pierwszego wyboru? Jakie są plany na najbliższe miesiące? Na te i inne pytania odpowiada Tomasz Dreslerski.




Zobacz: inne filmy z kategorii Witek nadaje


Źródło tekstu: wł     

w sumie: 31
  • -1

    12.  2015-09-04 19:34:46

    babeo: strrrraszne! :-P

  • 1

    13.  2015-09-04 19:44:09

    WitekT: Żebyś wiedział...

  • -1

    14.  2015-09-04 19:49:27

    goral2099: naprawdę, jeden "killer feature" z mojej strony to taka tragedia? :-)

  • 0

    15. ~Piotrek  2015-09-04 20:08:02  host: user-94-254-133-8.play-internet.pl

    Mi brakuje lokaty 3 dniowej oraz czegoś takiego co jest w TUBA - mianowicie 20 % więcej na konto główne do każdego doładowania (tam jest T i heyah w Ofinanse byłoby do Orange )- ale nie na konto promocyjne tylko na główne - jeśli to by wprowadzili to oferta byłaby całkiem fajna jako konto dodatkowe - jak teraz TUBA (po śmierci najlepszego w historii Alior SYNC)

  • 0

    16. ~u99  2015-09-04 20:32:14  host: public-gprs517647.centertel.pl

    witia zadaje pytanie , kamera zmienia plan i pokazuje rozmowce a witia rechocze rozbawiony w tle pytaniem zagłuszajac pierwsze słowa rozmówcy . to nie pierwsze wystepy przed kamera wiec był czas naumieć sie rzemiosła witoldzie t.

  • 0

    17. ~Calm7  2015-09-04 22:54:03  host: n27-01-09.opera-mini.net

    Treść wiadomości. Brawo CEBULKA

  • 0

    18. ~uzytkownik  2015-09-05 01:03:15  host: 82-171-94-184.ip.telfort.nl

    Prawda jest taka że jestem nieszczesliwym posiadaczem rachunku OF. W zadnej placowce orange ani bankowej nie maja wgladu do konta i mozliwosci operacji. A do tego jak cos sie pop...... To trza na infolinie orange dzwonic. A tam zanim przedstawimy problem, poznamy całą oferte. Najpewniej na platnej infolinii. Tak wlasnie wyglada ten bank. Odradzam ,tak samo jak pracownicy różnych banków.

  • 0

    19. ~margines  2015-09-05 01:07:54  host: 82-171-94-184.ip.telfort.nl

    Wywiad słaby. Poziom wypowiedzi w komentarzach jeszcze słabszy. Emotikony na poziomie gimbazy czyli czytelników. Prosze o poprawę. Pozdrawiam redakcję.

  • 0

    20. ~margines 23  2015-09-05 07:28:27  host: n15-08-05.opera-mini.net

    19. pozwolisz kolego, ze przylacze sie do Twoich zyczen dla redakcji, ktora juz sie NAUMIALA akceptowac roznych przyjacioł.

  • 0

    21.  2015-09-05 11:21:10

    4 - okrojony czy nie - to nie jest usługa dla każdego. Witek pytał o usługi i produkty z których skorzysta co dziesiąty, setny, tysięczny klient? Jest kilkadziesiąt banków i każdy może znaleźć czego potrzebuje. Bank "przy" komórce przede wszystkim ma tanio (a dzięki ścisłej współpracy nawet za darmo) dawać podstawowe usługi. Szczególnie jeśli z założenia nie jest to bank, jak to nazywaliście, "pierwszego wyboru". Prostota użytkowania powinna sprawiać, ze staję się taki bank "pierwszego wyboru" podczas płatności... Ja mam takie zdanie przynajmniej na ten temat.
    Mam konto w Plus Banku od początku zeszłego roku, który miał być bankiem "drugiego wyboru". Ale stał się, wbrew moim zamierzeniom moim podstawowym bankiem. Jestem najnormalniej zadowolony z tych podstawowych usług jakich oczekuję od banku. Biorąc pod uwagę wygrane w konkursie gdzie wystarczyło się zarejestrować i płacić kartą (2x250 zł i aż żałuję, ze nie zarejestrowałem się wcześniej - 3 tury miał konkurs) - dodatkowo mi się podoba. O 200 zł w niecałe pół roku (do zmiany zasad programu), o które miałem obniżone rachunki za telefon nawet nie wspominam, bo niektórzy nie wierzą, albo ich boli za bardzo ;-)

  • 0

    22.  2015-09-05 11:22:06

    Jeśli Orange Finanse daje aż 25 zł za płacenie rachunku za telefon... No czego więcej oczekiwać? Wiem... Niektórzy oczekują 250 złotych...

  • 0

    23. ~margines 23  2015-09-05 12:26:35  host: n24-04-01.opera-mini.net

    @21. 22. wlo
    jak juz wczesniej napisalem, jestem przujacielem redakcji. Jesli nie masz nic przeciwko, chetnie zostane rowniez Twoim. Jesli sie zgodzisz, to polaczmy oba nasze konta bankowe. Jestem zonaty (z kobieta) i nie mam nic zlego na mysli!!!!!!

  • 0

    24.  2015-09-05 13:54:37

    Ta bankowość mnie nie exajtuje.

  • 0

    25. ~Calm7  2015-09-05 14:04:40  host: n08-05-02.opera-mini.net

    24 szukałem tego słowa w sjp, ale nie znalazłem. W czym jest problem z tą bankowością?

  • 1

    26.  2015-09-05 14:49:14

    @25 Za dużo tych ficzerów i prajsingów. Boję się, że jeszcze mnie ktoś wylanczuje, stargetuje, a następnie skonwerguje. Dlatego to mnie nie exajtuje. Muszę się podszkolić w dialekcie korpowarszawskim, bo coraz mniej rozumiem z tych felietonów.

  • -1

    27. ~Calm7  2015-09-05 15:10:19  host: n19-09-06.opera-mini.net

    26 to samo mam i ja z tym tlumaczeniem. Jest duzo artykulow z tymi niezrozumialymi slowami -pierdolenskoje, czipawskoje, goot- i cala masa innych.

  • 1

    28. ~proste  2015-09-05 15:11:04  host: 89-78-220-11.dynamic.chello.pl

    lanczowac to znaczy jest obiad a wylanczowac to jest obiad na miescie

  • -1

    29.  2015-09-05 15:14:06

    25 i 27). jesteś starszy od całego Telepolis, a taki głupi. No, może jedynie wlo jest od ciebie starszy, ale mądrzejszy.

  • 0

    30. ~Calm7  2015-09-05 15:35:03  host: n19-09-06.opera-mini.net

    29 dawno cie nie bylo u mnie. Oczywiscie potwierdzam, ze jestem starszy - a od ciebie cale 3 -ce - przeciez sprawdzalismy w kalendarzu.

  • 0

    31. ~  2015-09-05 20:44:05  host: chaos.tpnet.pl

    Luknij przez łindoł czy nasze kary stoją na stricie za kornerem.

Dodaj swoją opinię