Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości W weekend Sync zmieni się w T-Mobile Usługi Bankowe

W weekend Sync zmieni się w T-Mobile Usługi Bankowe

WitekT 2 Maja 2014 08:30

6 8

4. maja Alior Sync zmieni się w T-Mobile Usługi Bankowe. Strona sync.pl zacznie przekierowywać na stronę t-mobilebankowe.pl.

Dotychczas posiadane karty płatnicze zachowują ważność, a nowe będą wydawane z logo T-Mobile. We wszystkich punktach sprzedaży telekomu będzie można podpisać umowę na wybrane usługi bankowe (m.in. konto czy debet), a 10 dedykowanych placówek będzie świadczyło pełną gamę usług finansowych.




4. maja w sklepach Google Play, AppStore i Windows Store pojawią się nowe wersje aplikacji bankowej. Do dalszego korzystania z usług będzie wymagana ich aktualizacja do najnowszej wersji.

Zobacz: 6. maja poznamy bankową ofertę T-Mobile.

Źródło tekstu: wł     

w sumie: 116
  • 2

    1.  2014-05-02 08:49:59

    Witek warto dodać informację,że przez cały dzień 3 maja,nie będzie działała cała platforma internetowa.

  • 0

    2. ~Largo  2014-05-02 08:50:00  host: aavy150.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czyli zaczyna się, ciekawy jestem jak będą wyglądały oferty łączone bo pewnie z czasem się takie pojawią.

  • 0

    3.  2014-05-02 08:51:10

    No niech coś robią, to może przeniosę numer z Pleja.

  • -4

    4. ~Plejowcu  2014-05-02 08:57:51  host: host-89-229-178-119.lomza.mm.pl

    Trzymaj swoje 29 złoty tam dalej :)

  • 0

    5. ~Krzysiek  2014-05-02 08:59:10  host: public-gprs671600.centertel.pl

    Jakoś nie przepadam za różowymi. Może się jakoś ułoży i ceny jakoś nie podskoczą.

  • 0

    6.  2014-05-02 09:33:35

    Mi tam to obojętne czy zmieniają się czy nie aby tylko nie na gorsze :)

  • 0

    7. ~Largo  2014-05-02 09:41:57  host: aavy150.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ~6 dla obecnych klientów póki co praktycznie nic się nie zmieni także tutaj nie powinno być problemu.

  • 1

    8. ~  2014-05-02 09:46:51  host: 89-77-27-94.dynamic.chello.pl

    W jakim banku polecacie konto? Chyba będzie trzeba się ewakuować z timobajl, bo może wprowadzą odpłatne sprawdzanie konta :)

  • 0

    9. ~Paweł Nyczaj  2014-05-02 10:14:04  host: 89-69-75-41.dynamic.chello.pl

    Miałem konto w Syncu i niedawno zamknąłem je z powodu braku opcji przeniesienia usług płatniczych. Konkretnie rozważam przeniesienie usług płatniczych tj. salda, poleceń zapłaty itp. i ciekaw jestem, czy T-Mobile Usługi Bankowe (czemu nie prościej T-Mobile Bank?) będzie umożliwiał przeniesienie usług płatniczych z innego banku, a nie tylko założenie nowego konta w kolejnym banku.

  • 1

    10. ~Gryzzli  2014-05-02 10:33:43  host: apn-31-1-173-168.dynamic.gprs.plus.pl

    9 mial byc tmobile bank ale jakis nadzor bankowy knf chyba zakazal takich praktyk co do laczenia marek zewnetrznych ze stricte bankowa dzialalnoscia stad wyrazny akcent na powered by alior i uslugi bankowe nie BANK

  • 0

    11. ~Grizzly  2014-05-02 10:35:20  host: apn-31-1-173-168.dynamic.gprs.plus.pl

    8 dostep do bankowosci powinien byc darmowy dla uzytkownikow internetu w tm to powinien byc standard, tak jest w plus banku

  • 0

    12. ~  2014-05-02 12:58:23  host: user-46-112-169-38.play-internet.pl

    @4: 29 złotyCH (ten wyraz się odmienia!)

  • 0

    13. ~pabloki  2014-05-02 13:49:52  host: 188.146.63.152.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Ciekawe co pokażą . Zresztą na rozwinięcie oferty poczekać trzeba będzie do grudnia 2014. Będą obserwować klientów i dostosują oferte. Jeśli mieliby pogorszyć to jedynie zrównają ją ze standardem rynkowym choc spodziewam sie rabatu dla klientów t mobile.

  • 0

    14. ~  2014-05-02 13:49:54  host: 89-71-52-196.dynamic.chello.pl

    Mam tylko nadzieję, że tej *** aplikacji nie będę wrzucać z automatu do telefonu. Ten bank omijam szerokim łukiem i mam zamiar dalej to robić.

  • 0

    15. ~gg  2014-05-02 13:59:59  host: 088156226009.dynamic.vectranet.pl

    ja tam jak najszybciej uciekam z t-syfu

  • 0

    16. ~kamil  2014-05-02 14:03:47  host: host-94.232.220.237.krosoft.pl

    niesamowita szansa dla obu podmiotów !!! Miliony danych osobowych wymienione. Można wciskać ofertę telefoniczną mającym rachunek i konta mającym telefon w T-Mobile. I to wszystko BEZ zgody abonentów/podpisujących umowę bankową. Ważne, że można zacząć łupić nowych :D

  • 0

    17. ~  2014-05-02 14:11:58  host: 89-71-52-196.dynamic.chello.pl

    @15 Zgadza się. Ale mogli to zrobić z porządnym bankiem a nie z tym syfem Alior.....

  • 0

    18. ~taka prawda  2014-05-02 14:12:55  host: 89-71-120-23.dynamic.chello.pl

    banksterka i tyle, frajerzy

  • 0

    19. ~Tomecek  2014-05-02 15:13:50  host: 89-69-216-149.dynamic.chello.pl

    Już zapowiedzieli, że cały serwis transakcyjny będzie w kolorze T-Mobile - różowy. Błagam. Nie wprowadzajcie różowych kart debetowych i kredytowych...

  • 1

    20. ~  2014-05-02 15:18:30  host: n09-03-02.opera-mini.net

    9,bo Bank to może być prawdziwy bank,a T-Mobile ma tylko umowę z Aliorem,nie kupił sobie banku jak Plus,który mógł sobie nazwać Plus Bank bo to jest prawdziwy bank kupiony przez Zygmunta,a jak T ma tylko umowę z bankiem k współpracy to bie może dać nazwy T Bank,bank to jest nazwa zarezerwowana tylko dla banków,które spełniają wszystkie wymogi

  • 1

    21.  2014-05-02 15:19:31

    20: masz rację. Ale przyznasz, że nazwa jest mocno koślawa...

  • 0

    22. ~  2014-05-02 15:21:25  host: n09-03-02.opera-mini.net

    otworzyłem niedawno Sync z uwagi na darmowe bankomaty i oby nic nie zepsuli bo póki co jest jeszcze dobrze, na wszelki wypadek zostawiłem sobie moje dotychczasowe konto tylko zrezygnowałem z karty, więc gdyby coś to ewakuacja z Sync nie byłaby bolesna

  • 0

    23. ~  2014-05-02 15:24:49  host: n09-03-02.opera-mini.net

    21,tak,koślawa,mogli wymyślić coś lepszego,a w ogóle mogli sobie kupić jakiś bank jak Zygmunt i mogliby wtedy dać swoją nazwę i byłby T-Mobile Bank ale musieliby się stać właścicielami,trochę mnie to dziwi,że tak amatorsko tylko podlisali umowę którą zawsze mogą rowiązać zamiast kupić sobie bank

  • 0

    24. ~  2014-05-02 15:37:14  host: n09-03-02.opera-mini.net

    17,zamknąłem wcześniej Deutsche Bank,tamten to dopiero jest archaiczny system i upierdliwy z komunikatami, Sync który mam to jakaś amatorka zrobiona na Linuxie ale źle nie jest,póki mają darowe konto,kartę i wypłaty z bankomatów jest ok,jak choćby jedno z tego zepsują to stracą klientów

  • 0

    25. ~  2014-05-02 15:40:29  host: n09-03-02.opera-mini.net

    słyszałem,że T dzwoni do ludzi i proponuje no limit do każdej sieci komórkowej, wiecie coś więcej na ten temat ?

  • 0

    26. ~  2014-05-02 16:07:08  host: n09-03-02.opera-mini.net

    cd 25, że za 10 zł to proponują, prawda to czy ktoś coś pokręcił ?

  • 0

    27. ~  2014-05-02 16:12:47  host: n09-03-02.opera-mini.net

    T-Mobile usługi bankowe dostarczane przez Alior Bank :) brakuje jeszcze sp z o o zarejestrowana w Warszawie XIII wydział Sądu Jakiegoś dla miasta stołecznego Warszawy we współpracy z T-Mobile Polska sp z o o zarejestrowaną w mieście stołecznym Warszawie wydział XIII Sądu dla miasta stołecznego Warszawy, teraz niech to klienci zapamietają :)

  • 0

    28. ~  2014-05-02 16:20:39  host: 89-65-159-68.dynamic.chello.pl

    26, zapytaj tego od którego to słyszałeś

  • 0

    29. ~  2014-05-02 16:24:58  host: n13-08-07.opera-mini.net

    @25, coś i ja słyszałem o tym.

  • 0

    30. ~Dante  2014-05-02 16:26:09  host: user-94-254-212-189.play-internet.pl

    Ale Prezes Solorz nie kupił sobie banku. Invest Bank od początku należał do Solorza. Teraz tylko zrobił rebranding na Plus Bank, jak Sync na T-Mobile. Z resztą za prezesem to się nie nadąży. Plus Bank, Polkomtel, Polsat, Cyfrowy Polsat niedługo Paszport Korzyści i kilka innych spółek....

  • 0

    31.  2014-05-02 16:28:12

    @20: a bank tkanek jakie wymogi musi spełniać? ;-)

  • 0

    32. ~  2014-05-02 16:36:12  host: n09-03-02.opera-mini.net

    31,nie wiem, to mnie nie interesuje :)

  • 0

    33. ~  2014-05-02 16:47:26  host: n09-03-02.opera-mini.net

    ja się w ogóle dziwię T,że nie kupili banku zanim weszli w usługi bankowe,taki układ jak mają czyli tylko umowa może się zawsze skończyć i będą szukali innego banku, trochę bez sensu, całkiem inaczej jest kiedy taki Plus ma swój Plus Bank i już nie musi szukać innego banku do współpracy bo ma swój zawsze pewny,że nie wywinie jakiegoś numeru jak koniec współpracy bo do tego Sync ma prawo, to się może skończyć tak samo jak współpraca energetyczna sieci komórkowej z jakąś tam firmą prądową

  • 0

    34.  2014-05-02 16:56:53

    26 - znaczy 10 zł za informację o nielimitowanych? ;-)

  • 0

    35. ~  2014-05-02 17:02:08  host: n09-03-02.opera-mini.net

    34,dobra,nieważne,myślałem,że coś wiecie ale się pomyliłem :)

  • 0

    36. ~  2014-05-02 18:30:11  host: host-89-231-197-240.dynamic.mm.pl

    juz wypowiedzialem konto w syncu

  • 0

    37.  2014-05-02 21:27:20

    Ciekawe, jak w praktyce będzie działać to podpisywanie umowy na wybrane usługi bankowe we wszystkich punktach sprzedaży telekomu? Dysponent w prawdziwym banku, wbrew potocznym negatywnym obiegowym opiniom, musi i doskonale zna skomplikowane procedury i regulaminy. Jest to na bieżąco weryfikowane, m.in. przez tajemniczych klientów, którzy nagrywają takie rozmowy. Kto sobie nie radzi, momentalnie odchodzi. Sprzedawca w punkcie sprzedaży telekomu nie ma pojęcia o ofercie bankowej. Tak samo, jak dysponent w banku nie ma pojęcia o taryfach. Po paru godzinach szkolenia nie da się zrobić fachowca w żadnej dziedzinie, czy to bankowości, czy spawania w atmosferze beztlenowej, czy obsługi obrabiarki CNC.

  • 0

    38. ~  2014-05-02 21:30:40  host: n09-03-02.opera-mini.net

    36,a ja nie wypowiem do póki będą 3 rzeczy zagwarantowane - bezplatne konto, bezpłatna karta do bankomatu, wypłaty bez prowizji we wszystkich bankomatach, tak długo jak długo tego nie pogorszą zostaje, a logo karty czy to Sync czy T to mi bez różnicy,w Deutsche Banku dobrych warunków niy ruszyli przez 3 lata, przekonam się jak będzie z Sync, jest lepszy ten Sync od zwykłego Aliora z oddziałami który kiedyś miałem i tego Aliora z oddziałami nie polecam nikomu, a Sync choć taki sobie to jednak lepszy od swojego pierwotnego Aliora, nie jest idealny ale ja tam niczego idealnego od Sync nie oczekiwałem

  • 0

    39. ~pabloki  2014-05-02 21:32:21  host: 37.31.179.202.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @37 wszystko da sie prosta formułką załatwić" klient składając podpis oświadcza że zapoznał sie z wszystkimi regulaminami przed złożeniem podpisu" . Spoko konsultant w salonie tmobile będzie mógł tylko przyjąć wniosek o otwarcie konta a że powie " Pan tu da ptaszka bo tak trzeba " i pozamiatane.

  • 0

    40. ~pabloki  2014-05-02 21:43:32  host: 37.31.179.202.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @38 jasne , przecież nie znamy oferty a realne zmiany wprowadzą do 6-7 m-cy i dopiero wtedy będzie można oceniać. Patrzenie sie na wzór graficzny karty to bezsens , klienci dotychczasowi mają przecież dalej swoje karty. A poza tym niech spojrzą ludki na karty mbanku , tam to dopiero feeeria barw. Taka genderowa , więc modna. Wielu też zapomina albo nie umie rozróżnić swoich potrzeb. Sync to takie podstawowe usługi bankowe i teraz dopiero zacznie sie nazywać poprawnie czyli usługi bankowe. Z ciekawości spytałem sie na infolinii co zrobią gdy klient zwróci sie do nich w/s gdy nie mogł dokonać płatności kartą bo sprzedawca wymyślił sobie kwote minimalną płatności kartą... odpowiedź : to nie kwesta banku tylko sprzedawcy . Powiem tak: ha ha ha.

  • 0

    41.  2014-05-02 22:05:26

    Dostosuję się do powszechnie panującego trendu używania numerów zamiast nicku (sam nie wiem, czy wynikającego z lenistwa, czy braku kultury).
    @39: pozamiatane to było, co pokazuje casus BRE Banku. Jak mówi przysłowie, raz Cygan idzie przez wieś. Długofalowej strategii nie da się realizować prymitywnymi, jednorazowymi metodami. Z drugiej strony, jeśli klient kilkukrotnie podpisał zaznajomienie się z zapisami umowy (czy to w banku, czy u operatora telekomunikacyjnego), podpisał się pod regulaminem, to do kogo pretensje?
    Przy okazji, co zrobią gdy klient zwróci się do nich gdy nie mógł dokonać płatności kartą bo sprzedawca wymyślił sobie kwotę minimalną płatności kartą. To dobry przykład. Sprawy stricte bankowe załatwia się w placówce, sprawy stricte telekomunikacyjne załatwia się u telekoma. Stąd moje zainteresowanie, jak to będzie, bo jak klient podpisał coś u telekoma, to pewnie tam pójdzie z reklamacją i nic nie załatwi. W taki sposób jednak nie da się budować długofalowych relacji.

  • 0

    42. ~Maq  2014-05-03 00:14:27  host: n16-09-04.opera-mini.net

    Dłuższej i trudniejszej nazwy to nie mogli wymyślić. Musze w końcu wypowiedzieć rachunek, swoje na cash backu zarobiłem, a teraz ten rachunek jest mi zupełnie zbędny. Serwis transakcyjny jest beznadziejny, zrobienie głupiego przelewu wymaga wyklikania kilku zakładek, a do transakcji karta nawet nie da się wydrukować potwierdzenia (co w innych bankach jest dostępne, a zmiana koloru na magnete niczego nie poprawi. Jedynym plusem jest względna darmowosc, ale w takim tempie zmian regulaminu oraz tabeli opłat i prowizji, nie wiadomo jak długo tak zostanie.

  • 0

    43. ~Maq  2014-05-03 00:14:41  host: n16-09-04.opera-mini.net

    Dłuższej i trudniejszej nazwy to nie mogli wymyślić. Musze w końcu wypowiedzieć rachunek, swoje na cash backu zarobiłem, a teraz ten rachunek jest mi zupełnie zbędny. Serwis transakcyjny jest beznadziejny, zrobienie głupiego przelewu wymaga wyklikania kilku zakładek, a do transakcji karta nawet nie da się wydrukować potwierdzenia (co w innych bankach jest dostępne, a zmiana koloru na magnete niczego nie poprawi. Jedynym plusem jest względna darmowosc, ale w takim tempie zmian regulaminu oraz tabeli opłat i prowizji, nie wiadomo jak długo tak zostanie.

  • 0

    44. ~  2014-05-03 00:38:28  host: n09-03-02.opera-mini.net

    43,nie da się wydrukować transakcji kartą w Sync ? o tym nie wiedziałem,nieładnie jeśli tak jest ale skoro bankomaty są bez prowizji to jak trzeba potwierdzeniale czegoś poważnego można brać fakturę a płacić kasą, nie pytam nawet czy da się wydrukować potwierdzenie przelewu bo przelewy robię z mojego głównego konta, Sync mam tylko po darmowe bankomaty bo nie chcę przepłacać gdzie indziej za kartę,oby tego nie zepsuli bo trzeba będzie wtedy zamknąć konto ale ogólnie podoba mi się ten Sync,wszystko jasne, przejrzyste,może być,co będzie dalej się okaże,jak będzie jak jest zostaje,jak się pogorszy zamkne konto, nie ma sensu teraz o tym myśleć tym bardziej że ten Sync jak pisałem służy tylko do wyciągania kasy bez prowizji z bankomatów każdego banku

  • 0

    45. ~bacu  2014-05-03 00:55:01  host: ip-93-154-136-193.free.aero2.net.pl

    27 - Zapomniałeś wspomnieć o kapitale zakładowym i numerze KRS. Bez tego, ciężko będzie zapamiętać nazwę :D

  • 0

    46. ~  2014-05-03 02:53:27  host: n09-03-02.opera-mini.net

    T-Mobile usługi bankowe dostarczane przez Alior Bank sp z o o zarejestrowana w Warszawie XIII wydział Sądu Jakiegoś
    dla miasta stołecznego Warszawy NIP 13 13 13 13 13 KRS 1313131313, kapitał zakładowy 130000000000 zylionow miliardów bilionów trylionów milionów ełro, we współpracy z T-Mobile Polska sp z o o zarejestrowaną w mieście stołecznym Warszawie wydział XIII Sądu dla miasta stołecznego Warszawy, NIP 601 603 609, KRS 501601790665 z kapitałem zakładowym 30000000 zylionów trylionów bilionów ełro,
    zroział pan,pani ? yyy
    no to stawiamy tu ptaszka i podpisujemy :)

  • 0

    47. ~  2014-05-03 03:04:38  host: n09-03-02.opera-mini.net

    kara dla klienta za zerwanie umowy na czas nieokreślony 1 milion euro, kara dla konsultanta za ostrzeżenie klienta przed karą 3 miliony euro, opłata za rozwiązanie umowy za zgodą banku 0,5 miliona euro, umowa dziedziczona w przeciwnym wypadku 100 milionów euro kary :)

  • 0

    48. ~  2014-05-03 08:52:17  host: z31-04.opera-mini.net

    47, ciekawy dostałeś bana na forum i teraz tutaj będziesz trollował. Ale musisz mieć nudne i ubogie życie jeżeli jedyne twoje zajęcie to internet i trollowanie na telepolis.

  • 0

    49. ~  2014-05-03 09:14:33  host: host-81-190-91-184.gdynia.mm.pl

    liczyłem, ze po poaczeniu obsługa bedzie możliwa w salonach Tmobile, tymczasem jest to mozliwe tylko w 10 w całej Polsce, reszta ma bardzo ograniczone mozliwości - nawet nie mozna wpłacić gotówki, co jest dosyc zaskakujace, zważywszy, że wpłatomatów Eurobanku nie ma zbyt wielu, a Alior nie ma swoich i nawet gdy był Synk za wpłate w swoim oddziale brał pieniadze jak za wpłate na obce konto

  • 0

    50. ~  2014-05-03 09:22:04  host: z14-11.opera-mini.net

    czas zrezygnować z alior sync. Zostaje BZWBK i Dojcze Bank, który też ma bezpłatną kartę i wypłaty w bankomatach.

  • 0

    51. ~  2014-05-03 10:04:59  host: host-81-190-91-184.gdynia.mm.pl

    do 50 - tyle że tylko sync ma nadal 10 darmowych przelewów natychmiastowych

  • 0

    52. ~  2014-05-03 10:12:51  host: z92-05.opera-mini.net

    51, dla mnie nie ma to znaczenia poniewaz nie mam takiej potrzeby.

  • 0

    53. ~ja 53  2014-05-03 12:22:52  host: n12-09-08.opera-mini.net

    jest jeszcze meritum bank

  • 0

    54. ~  2014-05-03 12:46:40  host: n13-08-04.opera-mini.net

    49,gdyby było tak jak napisałeś to salony T zamieniłyby się w placówki Aliora,a oni w tym T muszą aktywować klientów,a nie wpłacać im kasę na konta :)

  • 1

    55. ~  2014-05-03 13:01:10  host: n13-08-04.opera-mini.net

    50,bezplatną karte jak bezgotówkowo wydasz 200 zł ? inaczej 5 zł za kartę, po zalogowaniu się na www 3 komunikaty na całą stronę gdzie zmienili regulamin i tak co.tydzień, serwis transakcji ograniczony, nie zamkniesz sam karty tylko konsultant, nie zamkniesz rachunku nawet dodatkowego bez napisania pisemka, twoje hasło musi mieć równo 8 znaków ani mniej ani więcej, jak dla mnie ten Deutsche Bank niczym się nie wyróżnia,a nawet utrudnia życie, inne banki są dużo lepsze, nie walą po oczach zmianą regulaminu tylko zostawiają wiadomość w skrzynce, rachunki można otwierać i zamykać internetowo,hasło może mieć mniej albo więcej znaków, jak ktoś chwali archaiczne konto Deutsche Banku to czy w ogóle był w tym banku ? ja byłem i mam zdanie jakie mam, zbyt biurokratyczny jest ten Deutsche Bank, dla samej karty ok choć lepiej poszukać darmowej karty bez prowizji we wszystkich bankomatach i bez opłaty 5 zł kiedy takie oferty są w innych bankach,a najbardziej mnie dziwi że jeszcze nie wiadomo czy Sync pogorszy ofertę czy poprawi czy zostawi to co jest,a niektórzy piszą że już rezygnują kiedy nic nie wiadomo, jakiś absurd,a Deutsche Bank może był hitem ale 10 lat temu

  • 0

    56. ~  2014-05-03 13:09:59  host: n13-08-04.opera-mini.net

    a i ja zrezygnowałem z Deutsche Banku kiedy wiedziałem że pogorszyli warunki,nie wtedy kiedy nic nie było wiadomo, Aliora z oddziałami nie chwale bo ma swoje wady też miałem i do niego nie wrócę a Sync może być, można dyskutować o estetyce,wyglądzie ale to kwestia gustu,a jak chodzi o brak opłat to póki co jest ok i ja nie zrezygnuje póki nie pogorszą warunków,nie będę latał po bankach jak głupi tylko z powodu tego że zmienią logo, mnie mało interesuje logo,mnie interesuje cennik,ile płacę i za co, a nie logo

  • 0

    57. ~  2014-05-03 13:40:35  host: n07-10-04.opera-mini.net

    Ja wybrałem Deutsche Bank z darmową na zawsze kartą IQ. Jestem zadowolony onieważ trzymam środki na koncie oszczędniściowym i małe ale jakieś jest oprocentowanie a nie tak jak u innyh, że zero procent a kasą obracają

  • 0

    58. ~  2014-05-03 13:55:14  host: n13-08-04.opera-mini.net

    57,daj link do tej oferty darmowej karty na zawsze, jakoś nie wierzę że nie ma albo opłaty za konto ani w to,że bank nie wprowadzi nigdy opłaty za kartę

  • 0

    59. ~  2014-05-03 13:59:41  host: n13-08-04.opera-mini.net

    57,ile wynosi to oprocentowanie twoich środków ? oczywiście 1 przelew z konta oszczędnościowego gratis w miesiącu,każdy kolejny 5 zł, fajna mi oszczędność, bank w ten sposób chce zamrozić kase klientów jak masz kase której nie ruszysz długo to ok ale jak obracasz tą kasą to na takim koncie oszczędnościowym możesz tylko stracić

  • 0

    60. ~Piotrek  2014-05-03 14:23:16  host: 37.31.135.146.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    A mogli to po prostu nazwac TUBA - T(mobile) U(sługi) BA(nkowe) - i y się dużo łatwiej było logować niż wpisując z pasku adresu t-mobilebankowe - *** co za debil ten adres wymyślił - kiedyś też się nielogowało www.aliorsync.pl tylko sync.pl więc TUBA byłaby idealna

  • 0

    61. ~  2014-05-03 14:43:48  host: n13-08-04.opera-mini.net

    mogli dać adres t-mobileuslugibankowedostarczaneprzezaliorbank pl :)

  • 0

    62. ~  2014-05-03 15:23:51  host: ip-93-154-208-117.free.aero2.net.pl

    @58, czy ty masz problemy z wpisaniem w google? Przecież wystarczy wpisać w wyszukiwarkę karta IQ.
    Zalety nowej karty debetowej IQ:
    bezprowizyjne wypłaty z bankomatów na całym świecie dla karty debetowej IQ wydanej do kont dbNET, db Life, db Invest, db Elite;
    nagrody w programie lojalnościowym MasterCard Rewards;
    karta debetowa za 0 zł na zawsze;
    bezpłatne wypłaty z bankomatów na całym świecie wraz z kontami dbNET, db Life, db Invest, db Elite;
    bezpłatny pakiet ubezpieczeń w karcie obejmujący ubezpieczenie środków pieniężnych wypłaconych przy użyciu karty, ubezpieczenie nieuprawnionych transakcji dokonanych przez osobę trzecią przy użyciu zagubionej lub skradzionej karty, ubezpieczenie utraty przedmiotów codziennego użytku, ubezpieczenie utraty lub uszkodzenia mienia zakupionego przy użyciu karty;
    funkcja płatności zbliżeniowych MasterCard PayPass;
    zniżki w programach rabatowych: Strefa Rabatów Deutsche Bank i Buy&Smile MasterCard;
    300 punktów powitalnych w Programie MasterCard Rewards;
    jednorazowy rabat 20% na zakup książek w salonach Empik do wykorzystania do 31.05.2014.

  • 0

    63. ~  2014-05-03 15:29:08  host: ip-93-154-208-117.free.aero2.net.pl

    59, napewno oprocentowanie jest większe niż u tych, którzy oferują 0%. Nie chcesz to ale nie rób z siebie alfy i omegi w usługach bankowych ponieważ widać, że jesteś niezorientowany i lecisz tylko tam, gdzie machną ci karteczką 0zł opłat.
    Ja mam w Citi handlowym, Deutsche Banku, Alior Sync i jeżeli miałbym z czegoś zrezygnować, to wlaśnie z Sync.

  • 0

    64. ~DB  2014-05-03 15:45:55  host: dhq122.neoplus.adsl.tpnet.pl

    62. O zł za kartę debetową jeśli w ciągu miesiąca płatność kartą wyniesie minimum 200 zł.
    A wystarczyło by tylko wczytać się w regulamin, żeby wiedzieć, że to co niby darmowe jest płatne :D

  • 0

    65. ~  2014-05-03 17:20:42  host: n13-08-04.opera-mini.net

    64,prawda,ładne mi 0 zł za kartę jak warunkiem jest Płatność Kartą na Minimum 200 zł Tylko przy użyciu karty,a teraz sklepy podwyższają ceny dla płatności kartami i piszą,że rabat dla płacących gotówką, kiedyś się tym nie interesowałem ale jak przeczytałem,że mamy najwyższą prowizje w UE dla banków za płatność kartą to przestałem płacić kartą na znak protestu, zacząłem wybierać więcej kasy i okazuje się że najszybciej się płaci kasą,a kartą zanim zapłacisz to trzeba odczekać aż terminal się połączy,wpisać pin, ale to jeszcze nic,bank wie o ludziach wszystko i jeszcze za to bierze najwyższą w UE prowizje,ja się na tak.wysokie prowizje nie godze i dlatego płacę kasą,tylko rachunki poleceniem zapłaty i przelewem,wszystko inne kasą

  • 0

    66. ~  2014-05-03 17:39:32  host: n13-08-04.opera-mini.net

    63,od lat mam Jeden Głowny bank,darmowe prowadzenie konta oczywiście,karta płatna dlatego od dawna do tego banku karty nie mam,a wybieram kase puszczoną przelewem z banku głównego do banku Dodatkowego czyli wcześniej Deutsche Bank, obecnie Sync żeby wygodnie wybrać kase w obojętnie którym bankomacie, takie połączenie daje tyle,że mam od lat ten sam numer konta głównego z którego robię przelewy,płace rachunki poleceniem zapłaty i nie muszę nigdzie podawać że zmieniłem konto,a w przelewach zdefiniowanych tylko zmieniam numer konta Dodatkowego na które przelewam kase do wybrania z wyprzedzeniem i dlatego masz racje,moim bankiem do wypłacania kasy z bankomatu będzie ten bank który da kartę za 0 bez warunku płatności przez ich kartę na 200,400 czy 500 zł, Deutsche Bankowi płaciłem 5 zł za kartę ale skoro mogę nie płacić w Sync za kartę to dlaczego nie skorzystać,pochrzanione ? może ale takie mamy banki,że ktoś kto ma tylko jedno konto musi płacić albo ciągle podawać nowe numery rachunków do wpłaty kasy,a na dwóch kontach bez problemu zawsze jedno można zmienić,nie upieram się przy Sync, jak wprowadzą opłaty to zmienie na inny z kartą za 0 zł,póki co zostaje Sync jako dodatkowy bank do wypłat kasy

  • 0

    67. ~  2014-05-03 17:47:13  host: n13-08-04.opera-mini.net

    63,a gdybym chciał latać od banku do banku to pewnie zamknąłbym juź Sync jak niektórzy piszą że zamykają bo zmieni się logo na karcie,jak widzisz ja z tego powodu banku nie zmieniam,aż nie wprowadzą opłat za 3 rzeczy konto,karta,wszystkie bankomaty

  • 0

    68. ~  2014-05-03 19:20:40  host: z94-08.opera-mini.net

    smiejesz się z osób, którzy chcą zamknąć rachunek w Sync i ewentualnie zmienić a sam zmieniasz banki dla darmowej karty, którą można mieć bezpłatnie za wykonanie płatności kartą 100-200zł. Pewnie mieszkasz na głębokiej prowincji a w sklepach GS nie ma terminali, bo wystarczy zatankować auto raz w miesiącu żeby karta była bezpłatna ale pewnie ty furmanką jeździsz. Bawisz się w przelewanie kasy z konta na konto żeby 4-5zł oszczędzić. Weź się nie ośmieszaj ciekawy.

  • 0

    69.  2014-05-03 19:44:27

    64- zdaje się, ze regulaminu promocji nie doczytałeś ;-)

  • 1

    70.  2014-05-03 19:46:12

    Poza tym... 200 złotych... To mniej niż jedno tankowanie na stacji benzynowej. Wy zarabiacie w ogóle, czy z kieszonkowego żyjecie, ale dyskutujecie o bankowości jakbyście Bóg wie jakie pieniądze potrzebowali w banku chronić?

  • 0

    71. ~  2014-05-03 19:52:22  host: n13-08-04.opera-mini.net

    a jak banki dadzą wymóg płatność miesięczna na 1500 zł kartą przez terminal to też będziecie bronić takich banków ?

  • 0

    72. ~  2014-05-03 19:59:55  host: n13-08-04.opera-mini.net

    mogę płacić za kartę do konta ale po co skoro można nie płacić i nie lubie jak mi konto przecieka i jak sama kasa ucieka

  • 0

    73. ~  2014-05-03 20:11:47  host: n13-08-04.opera-mini.net

    68,masz problemy ze zrozumieniem tego co napisałem, z nikogo się nie śmieje, tylko jak można podejmować decyzje o odejsciu z banku jeśli nie wiadomo jakie będą nowe warunki,no chyba że ktoś wpadł do Sync po cash back to może odejść bo tego już nie ma,a ci którzy przyszli po bezpłatne konto kartę i bankomaty mogą poczekać na nową ofertę i później zdecydować zostają czy odchodzą,
    mieszkam w mieście gdzie każdy sklep ma terminal ale gdybyś czytał co napisałem wcześniej to byś wiedział że wyjmuję kase z bankomatu a nie płace kartą z zasady bo jestem przeciwko najwyższym w UE prowizjom banków działających w Polsce,jak obniżą prowizje do Unijnych to może wrócę na płatności kartą,póki co tylko kasa,
    byłeś w Niemczech ? pewnie nie, tam dopiero płacą gotówką, mało kto tam korzysta z płatności kartami mimo że mają niższe prowizje i są krajem bardziej rozwiniętym od Polski

  • 0

    74. ~  2014-05-03 21:47:43  host: 89-65-159-68.dynamic.chello.pl

    @73, ty, bankier od siedmiu boleści skończ się ośmieszać. Taka mentalność, że pchłę kijem do Moskwy goniłbyś za 10zł oszczędności. Bądź w tym Sync ale skończ już trollować o tych swoich powodach przejścia ponieważ nikogo to nie interesuje. Większość dorosłych nie ma takich problemów bo zwyczajnie korzysta z usług bankowych a nie bawi się w przelewanie między kontami. Słusznie wlo zauważył, że trollujesz o tych 5zł oplaty od rana jakby to twoje życie od tego zależało. Telefon tez pewnie w play bo taniej o 5zł. :D

  • 0

    75. ~  2014-05-03 21:51:14  host: n13-08-04.opera-mini.net

    74,w moim komentarzu 55 są powody przejścia z Deutsche Bank do Sync, przeczytaj sobie i się przekonasz,że o zmianie nie zdecydowało tylko 5 zł

  • 0

    76.  2014-05-03 22:54:56

    DB jest może i tani, ale dla kogoś kto lubi być online to jeden z najgorszych wyborów. Bankowości mobilnej brak, internetowa jest w pełni funkcjonalna tylko w dni robocze do godz. 18. Sync akurat pod tym wzgledem dobrze wypada.

  • 0

    77. ~  2014-05-04 00:59:39  host: n13-08-04.opera-mini.net

    dobra,dość mam dyskusji co lepsze,co gorsze, chcecie Deutsche Bank to go miejcie a co, jak sami doswiadczycie tego o czym pisałem to też odejdziecie do innego banku, to jest bank archaiczny coś a'la nasz bank PKO tylko w niemieckim wydaniu czyli ładniej i bardziej z klasą ale zasady te same, utrudnienia i biurokracja też,odradzam,kto zainteresowany odsyłam do komentarza nr 55,a kto nie wierzy ten sam może doświadczyć tego o czym pisałem

  • 0

    78. ~  2014-05-04 01:04:53  host: n13-08-04.opera-mini.net

    i nie idealizuje Sync, ale przynajmniej wszystko da się zrobić przez net,telefonicznie, nie ma takiej biurokracji jak w Deutsche Banku, klient w Sync wszystko może zrobić sam,w Deutsche Bank pisz pisemko, wysyłaj poleconym i czekaj aż łaskawie wprowadzą zmiany, Sync klik,kod autoryzacja, jest,a cenniki obu banków bardzo podobne lekko na korzyść Sync

  • 0

    79. ~mnm  2014-05-04 09:29:59  host: 178-214-150-141.internetia.net.pl

    No i po zmianie barw, na razie oferta bez zmian tylko barwy strony i stron klienta się zmieniły,ale ilość magnety strawna. Jeżeli oferty podstawowej nie pogorszą to zostaję ,a jeżeli tak..to zawsze jest meritum bank,placówkę mam blisko domu,ale "dojczebank" nie podoba mi się( prędzej ponownie uaktywnię konto w mbanku),jak dla mnie mają strasznie archaiczny system przelewów.

  • 1

    80. ~asia  2014-05-04 09:46:50  host: 031011174020.lebork.vectranet.pl

    Boziu, ale ta strona bankowości internetowej mdła, różowe dodatki- fuj ;/ Tamta była milion, milion! razy bardziej przejrzysta.

  • 1

    81. ~gur  2014-05-04 10:55:34  host: 213.158.216.96.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Nowy stary bank - cała strona po zalogowaniu beznadzieja, najgorsza jaka widzialem a mam 5 kont bankowych, czas przejsc do innego banku - jezeli nie dadza jakis bonusow do konta to pod koniec maja nie ma mnie w tym czymś " rozowym".

  • 0

    82.  2014-05-04 11:02:32

    71 - ależ są takie banki! Karty są darmowe pod warunkiem wpływów na poziomie 10 czy 25 tysięcy! i transakcji 30 tys. rocznie! 81 - 5 rachunków i jeszcze Ci mało? Ja musiałem założyć konto w innym banku i wiesz co? Jest to dla mnie uciążliwe posiadanie dwóch rachunków ;-)

  • 0

    83. ~  2014-05-04 12:06:31  host: n07-08-08.opera-mini.net

    81,też mam parę banków i się nie chwale,mam całą strukturę organizacyjną :),każdy bank jest do czegoś innego i nie jest to moje widzimisię tylko konieczność,np nie każdy bank ma opcje wydruku polecenia zapłaty do pdf ogólnie do pliku więc na polecenia zapłaty ogólnie rachunki odrębne konto, do wypłat bezprowizyjnych z bankomatów inne odrębne konto, główne konto inny bank z którego kas idzie przelewam na pozostałe banki :), dobrze że przelew idzie 1 dzień roboczy,a nie jak dawniej 3-4 dni bo musiałbym jeszcze większe wyprzedzenie robić :),
    np idziesz człowieku zrobić aktywacje i sieć komórkowa mówi że może być potwierdzenie z konta opłaconych rachunków no to drukuje się z konta na rachunki i pokazuje się to,nawet zostawia się w salonie,a nikt nie pomyśli że to konto na rachunki to tylko jedno z paru i konsule myślą że mają klienta w garści a to klient ich ma :)

  • 0

    84. ~  2014-05-04 12:12:33  host: n07-08-08.opera-mini.net

    cd 83,oczywiście wszystko płacone zawsze na czas, ale o tym które konto jest główne to nie mają pojęcia :), a ktoś kto zobaczy że kartą Sync wypłaci się kase z bankomatu myśli że mam konto w Sync,prawda ale jako dodatkowe :), jak ktoś wie i ma pomysł to może mieć więcej kont,a ktoś kto nie ma pojęcia o czym piszę to będzie pisał że przelewa się kasę między kontami, tak ale zgodnie ze strukturą organizacyjną tej układanki :)

  • 1

    85. ~Tomecek  2014-05-04 12:39:39  host: 89-69-216-149.dynamic.chello.pl

    Mamy nowy system! Wszystko biało-różowe. Na to się nie da patrzeć.

  • 0

    86. ~  2014-05-04 12:48:30  host: n07-08-08.opera-mini.net

    sprawdziłem przed chwilą Sync czyli T prowadzone przez Aliora :), trochę inaczej jest ale będzie ok, parę logowań i się przyzwyczaje :) tak jak się przyzwyczaiłem do Sync na początku :), tylko śmieszy trochę nazwa T kredyty T wszystko, dawniej była nasza telewizja i tez wszystko było nasze,nasz film, nasze reportaże, nasze reklamy, wszystko nasze, teraz to samo robi T,ale co mi tam, T Sync w końcu mam tylko do wyciągania kasy z bankomatów jako dodatkowy bank więc nie jest źle :), no i kłamał ktoś kto napisał że w Sync nie da się zrobić potwierdzenia z operacji zrobionych kartą, sprawdzałem to i da się wydrukować potwierdzenie np wypłaty kasy kartą z bankomatu :)

  • 0

    87. ~Amigo007  2014-05-04 13:49:48  host: 81-219-205-240.adsl.inetia.pl

    Ludzie nie ma co narzekać. Na razie tylko się kolorki delikatnie zmieniły. A tak to cały interfejs jest po staremu. Funkcjonalność ta sama bardzo dobra. Warunki czyli konto za bezwarunkowe 0zł są bez zmian, w tym 10 bezpłatnych przelewów natychmiastowych i bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów. Póki tego wszystkiego nie popsują jest to najlepsze konto bankowe. Nawet samo konto jest delikatnie oprocentowane. Tego np. w mBanku nie mam. Myślę że po rebrandingu jeszcze co najmniej rok czasu (może 1,5 roku) konto będzie bezwarunkowo darmowe. Jeśli to mocno zepsują, wtedy porozglądamy się za lepszą konkurencją. O ile taka będzie. Pozdrawiam.

  • 0

    88. ~  2014-05-04 14:18:24  host: 89-65-159-68.dynamic.chello.pl

    83, lepiej się nie chwal bo tylko na gorszego upośledzonego wychodzisz. Oddzielne konto na wypłaty z bankomatów, oddzielne na przelewy, oddzielne jeszcze na inne a do tego konto główne po to żeby zasilać konta dodatkowe. I to wszystko po to żeby uniknąć opłaty 4zł za kartę, co dla większości nie stanowi problemu ponieważ 100zł kartą w miesiącu to chyba każdy dorosły płaci. No ale jak widać oszołomów nie brakuje. Dla większości normalnych i dorosłych to co opisujesz to tylko strata czasu.
    Niby czym ty konsultantów szachujesz, że im przelewy z innego konta pokażesz? Człowieku przecież oni i tak w biku sprawdzają twoją wiarygodność.

  • 0

    89. ~Kuba  2014-05-04 14:49:45  host: 89-66-36-148.dynamic.chello.pl

    Siedzicie tam w a'la bankach. Ja w ING mam bardzo proste zasady. Rachunek wraz z kontem oszczędościowym jest za darmo, a za kartę prowizja wynosi 7zł, ale jak zrobi się zakupy kartą za 200zł w miesiącu to prowizja zostaje anulowana. Wszystkie bankomaty w Europie bezpłatne, do tego jest duży wybór Bankomatów/Wpłatomatów ING, wszystkie przelewy w kraju bezpłatne, usługi Express Elixir i Sorbnet są dostępne za dodatkowa opłatą . Ja szczerze polecam ING. Do tego mają bardzo łatwą aplikację na smartfony i tablety.

  • 0

    90.  2014-05-04 15:31:03

    A ja powiem tak - mam konto w banku gdzie, żeby nie płacić za kartę 6 zł (utrzymanie i darmowe wszystkie bankomaty w kraju bo prowadzenie konta jest za darmo), trzeba mieć 1000 zł wpływów i 500 zł obrotu bezgotówkowego! No i co z tego? Dla kogoś to g.. nie konto. A ja w zeszłym miesiącu, nie dość, ze nie zapłaciłem grosza za kartę to jeszcze dostałem 16 zł rabatu do rachunku telefonicznego - zarobiłem te 16 złotych czy jak? Bo odnoszę wrażenie, ze jakaś paranoiczna przestrzeń mnie otacza w ostatnich latach, bo to co korzystne jest wg innych g... wielkim!?

  • 0

    91.  2014-05-04 15:35:12

    Albo może to jest tak, że jak 6 zł trzeba (albo potencjalnie można) zapłacić to już jest złodziejstwo i w ogóle bandytyzm w biały dzień, odbieranie ostatniej bułki dzieciom z głodu umierającym w tym nędznym kraju, ale 16 zł rabatu to też g... z łaski dane, a jak z łaski to wiadomo... Murzyni mają lepiej. Oj śmieszy mnie ten naród coraz bardziej. I jakbym miał wyjeżdżać to nie za pracą, ale ze względu na charakter Polaków - nędzny, zawistny, chciwy...

  • 0

    92. ~pabloki  2014-05-04 15:59:16  host: 46.204.59.160.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    przyszedłem pośmiać sie z maruderów na zmiany. zobaczyłem nową strone i myślałem przez chwile że przeniosło mnie na t mobile ale niee .. to jednak było to. Strona konstrukcyjnie na kopyto mbanku , karta debetowa na kopyto mbanku ( też biała i też gender- mbank tęcza a t mobile magenta), rozszerzenie docelowej grupy klientów ( sync był docelowo dla osób młodych do 26 lat a ten twór nastawia sie na szerszą grupe wiekową), na infolinii powiedziano ze zrezygnowano z identyfikacji klienta przez telefon( moje banki ma taką identyfikację i większość innych banków też-taki teleserwis z którego zrezygnowano). Biel, gender, prostota...takie nowoczesne proste bankowanie.

    Odnosząc sie do barw( nie wiem jak serwis dla klienta wygląda) ale protestujecie przeciw różowi zapominając że t mobie ma tylko w polsce 15 mln klientów( czyżby największe ..... było w polsce?). Gdyby było to np. vodafone to byście nie protestowali aż tak choć niektórzy by pewnie pisali " co to za kure.ski kolor, czerwono jak w burdelu" dodatkowo np. zapominając że mają na nogach czerwone sneakery, lub czerwoną obudowe. Rozumiem że barwy t mobile oznaczają ge.owską sieć.

    A na koniec dodam że na infolinii mówią że to na razie tylko zmiana barw a oferta będzie zaprezentowana we wtorek ( to brzmi logicznie bo na razie nie ma żadnych korzyści z tego połączenia).

  • 0

    93.  2014-05-04 16:56:11

    Tabelę opłat sobie poczytałem... Rzeczywiście do kitu konto... 20 zł za przelew sorbnet powyżej 1 mln zł chcą! Bandytyzm w biały dzień! I 80 zł za przelew z tytułu emerytury zagranicznej!! Matko! Kto na to pójdzie? Głupi chyba tylko ;-)

  • 0

    94.  2014-05-04 16:58:10

    I najważniejsze... Grosza nie chcą za sprawdzenie salda rachunku - rozczarowany jestem ofertą tego nowego banku - po prostu nie ma na co patrzeć ;-)

  • 0

    95. ~  2014-05-04 17:54:54  host: z14-11.opera-mini.net

    Wlo, dla mnie też ta opłata za przelew powyżej miliona jest nieakceptowalna. Nie chcą klienta to nie a ja nie pozwolę siebie doić jak krowę.

  • -1

    96. ~  2014-05-04 18:10:15  host: n07-08-08.opera-mini.net

    88,nie czytaj moich komentarzy bo ich w ogóle nie rozumiesz tylko wypatrzasz ich sens,nic poza tym

  • 0

    97. ~  2014-05-04 18:16:55  host: n07-08-08.opera-mini.net

    89,dla mnie i wielu ludzi konto,które masz ma dyskwalifikacje z powodu wymuszania opłaty za kartę 7 zł albo 200 zł kartą kiedy ludzie wyciągają kasę i płacą nią zamiast wszędzie wyciągać plastik i płacić o 2-3% drożej bo bank musi zarobić u nas w Polsce najwięcej w Europie, są jeszcze ludzie mądrzy którzy z tego powodu nie płacą kartą jak w Niemczech ale ty płac,a ING nigdy nie lubiłem i już raczej nie polubie, to konto odpada całkowicie

  • 0

    98. ~  2014-05-04 18:20:53  host: n07-08-08.opera-mini.net

    90,91, chciwe to są u nas banki,które mają Najwyższą Prowizje w Europie za płatność kartą w sklepie, jak banki zaczną być przyzwoite to może wtedy twoje argumenty będą miały sens, Polacy zarabiają Mniej niż w Europie,a prowizje bankowe mają Najwyższe i według ciebie to jest ok ?

  • 0

    99. ~  2014-05-04 18:24:00  host: n07-08-08.opera-mini.net

    93,94,poczekaj, dziś 1 dzień T Sync, jeszcze będą mieli dużo czasu na zepsucie oferty,oby nie bo trzeba będzie przenieść konto do wypłat kartą z każdego bankomatu :)

  • 0

    100. ~  2014-05-04 18:28:38  host: n07-08-08.opera-mini.net

    92,no właśnie, oferta będzie we wtorek,oby nie nie popsuli bo mogą stracić klientów którzy są tolerancyjni dla ich kolorów i zmian...

  • 0

    101.  2014-05-04 18:45:37

    98 - banki? zawsze można płacić gotówką - mamy darmowe karty i darmowe wypłaty we wszystkich bankomatach... Płaćmy wszyscy gotówką - ciekawe co się stanie? No stałoby się, gdyby ludzie mądrzy byli. Ale się nie stanie, bo każdy ma w d... innych i przy zakupach jakie ludzie widze robią te parę groszy prowizji na nikim nie robi wrażenia. Co najwyżej na sklepikarzach gdzie dzieciaki chcą za gumę do żucia i jedno tanie piwo kartą płacić. Konsument jak na razie nic nie traci ani nie zyskuje na tych prowizjach. Może co najwyżej nie zyskuje oprocentowania na zwykłym rachuinu bankowym.

  • 0

    102.  2014-05-04 18:46:53

    99. - tak jak każdy inny prywatny bank, który ma w tabeli opłąt i prowizji dziaj 0 zł a jutro mogą zrobić 5 zł i powiedzieć o możliwości wypowiedzenia umowy ;-) Jesteś śmieszny z takimi głupimi teoriami.

  • 0

    103. ~  2014-05-04 18:52:58  host: z85-15.opera-mini.net

    Ciekawy, trollu idz spamować gdzie indziej. Jak tobie nie wstyd później na forum pisac po tym jak kretyna z siebie robisz. Znawca od wszystkiego a tak naprawdę jedyne twoje zajęcie to trollowanie. Z twoim IQ nadajesz sie jedynie do zamiatania ulic lub kopać rowy. Przecież ty pustak jesteś jakich mało. Na szczęście przez 3 miesiące będzie na forum spokój, bo największego trolla forumowego czyli ciekawego zbanowali

  • 0

    104. ~  2014-05-04 19:02:16  host: n07-08-08.opera-mini.net

    101,konsument już w niektórych sklepach płacą 2-3% drożej od zakupów płatnych kasą bo banki przerzucają to na sklepy a oni na klientów w postaci niby rabatów 2-3% za płatność kasą, takie mamy banki,może za jednym razem to grosze,a w skali miesiąca złotówki
    102,może lubisz się dawac dy..ć to ok ale ja nie

  • 0

    105.  2014-05-04 19:26:22

    104. - ja bym powiedział, ze nie mają zniżki ;-)

  • 0

    106. ~  2014-05-04 19:37:28  host: n07-08-08.opera-mini.net

    wiem,że banki i siecią komórkowe najchętniej by wzięły 100% wynagrodzenia i jeszcze by zaproponowały dług na 500% żeby człowiek tylko pracował na opłaty i na nic więcej, zaczyna się od 2-3%, 6-7 zł za konto, prowizja za kredyt, odsetki i zaraz wyjdzie 50 zł niepotrzebnych kosztów których może nie być jeśli klient jest człowiekiem myślącym, a jak ktoś da się wkrecić w opłaty to potem będzie pracował na banki a kto mądrzejszy będzie wychodził z opłat i uważał żeby nie dać się wkrecić w kolejne koszty utrzymania banków jakby mało podatków pobierało nasze państwo,chcą się dzielić Oligarchy to niech się dzielą podatkami i tak są za duże i kasa z nich idzie w błoto,więc z prywatnej kasy nie będę za dużo płacić bo gdybym nie musiał płacić przymusowych podatków to sam lepiej bym tą kase rozdysponował, jak wprowadzą zarobki jak w UE minimum 35 zł do ręki za godzinę pracy to wtedy pogadamy,a póki jest w Polsce jak jest to co oni myślą,że ludzie nie umieją myśleć i liczyć ?

  • 0

    107. ~  2014-05-04 19:45:25  host: n07-08-08.opera-mini.net

    cd 106,na każdym A4 z księgowości mam co miesiąc szczegółowo na co ile zabrało państwo z mojego wynagrodzenia, to skandal że ludzie nie wychodzą na ulice i że się nie domagają od państwa 1 komórki opłacanej z podatków tzn abonamentu do 50 zł, 2 abonamentu za net opłacanego z podatków do 50 zł, 3 bezpłatnego konta bankowego od NBP opłaconego z podatków, Polska by się od tego nie zawaliła bo to "grosze" które trochę ułatwiłyby życie ludziom,a tymczasem wydają 5 mln na koncert amerykańskiej madonny 5 milionów,zysków było tyle,że wyszło 4,8 milionów straty, 7 milionów na pioseneczke hej dżu,kpiny z ludzi i tyle,a ludzie którym biorą pieniądze nic z tego nie mają

  • 0

    108. ~  2014-05-04 19:48:18  host: n07-08-08.opera-mini.net

    105,jasne, są sklepy bez zniżek 2-3% za płatność kasą ale te sklepy już mają ceny zawyżone może o 5% i już mają wliczone tą prowizje dla banku w koszty które płaci klient, ponosisz te koszty i nie wiesz,nawet o tym,a sklep zdziera, bank zdziera

  • 0

    109. ~pabloki  2014-05-04 20:01:42  host: 46.205.68.204.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @106 a ile masz sklepów które dają ci te 2-3% rabatu za płatność gotówką? co do pensji na poziomie zachodnim... nie da sie , bezcelowe to, zagrożenie inflacją, siła nabywcza w tym przypadku nie wzrośnie a nawet przy inflacji spadnie . Tak to jest ustawione w polsce ze obywatele mają mieć niską siłe nabywczą i sie zadłużać, bezrobocie również jest określone i ma sie wahać 10-15% by utrzymać niskie koszty pracodawcy i nie stworzyć rynku pracownika co osłabiło by konkurencyjnośc polskich firm na rynkach zagranicznych.

  • 0

    110. ~  2014-05-04 21:05:34  host: n07-08-08.opera-mini.net

    109,co do cen komórkowych sceptycy też zawsze piszą "nie da się" taniej,a ceny spadają, 2-3% taniej płatność gotówką jest mało ale będzie coraz więcej bo to wynika z tego,że banki w różnym czasie zmieniają warunki potem sklepy to wdrazają i po woli to idzie,takich sklepów będzie więcej z czasem, a co do reszty to sam napisałeś,skoro tak jest wszystko ustawione to niech banki nie liczą na zbyt duży zarobek,net, połączenia komórkowe w Europie często są w cenach takich albo niższych niż w Polsce,a zarobki mają 4 krotnie wyższe, w tym kontekście nie ma się co dziwić że jak w Polsce nie będzie lepiej pod względem zarobkowym to ludzie szukają cen odpowiednich do zarobków,jak w UE zarabiają 4 razy więcej a ceny mają takie same albo niższe to relatywnie mają dużo taniej,a my w Polsce mamy relatywnie drożej bo zarabiamy 4 razy mniej, nie licząc średniej krajowej obliczanej od zarobków prezesów banków które wynoszą koło 10 milionów rocznie i więcej + presesi rad nadzorczych,posły,senatory,rektory,profesory,a zwykły człowiek tylko dorzucony do statystyk na dokładkę i tak się liczy średnią ale to tylko liczby,które pokazują jak ci n górze dyma.ą tych na dole i średnich

  • 0

    111.  2014-05-04 21:15:56

    108 - pytanie, czemu nagle ludzie to zauważyli? Wcześniej nie wiedzieli? Czy może wiedzieć nie chcieli? Ja sądzę, że to drugie. Teraz potrafią przy wódce tylko gadać... Gdyby nie kilka gazet, politycy by nawet o tym nie mówili. A i gazety - gdyby ta nędzna Unia też by słowem nie wspomniały... ~pabloki - dają te sklepy, które mają niskie prowizje i stosunkowo niewielkie obroty. Ja już od bardzo wielu lat płacę mniej za zakupy np. komputerów czy akcesoriów (o te 3% mniej więcej właśnie), jeśli płace przelewem a nie kartą.

  • 0

    112.  2014-05-04 21:16:30

    nie prowizje tylko marże ;-)

  • 0

    113. ~  2014-05-04 21:57:20  host: n07-08-08.opera-mini.net

    111,no widzisz,przelewem ja też płacę ale nie wszędzie da się płacić przelewem,jak coś kupujesz na szybko to gotówka,byle nie karta i powizje i nie kredytowa bo prowizje kosmiczne,
    ludzie to zuważają ale gdzie mają o tym pisać jeśli nie w temacie bankowym

  • 0

    114. ~Radek  2014-05-05 08:02:05  host: public-gprs662784.centertel.pl

    ~100 na początek oferta zapewne dużo się nie zmieni, pojawią się pewnie jakieś bonusy za bycie klientem zarówno banku jak i sieci.
    ~113 ostatnio coraz mniej płacę gotów, jeśli jest paypass to idzie szybciej niż wydawanie reszty etc.

  • 0

    115. ~Mati  2014-06-05 14:19:32  host: host-5db0ec7b.sileman.net.pl

    czy dalej będzie konto bezpłatne ??

  • 0

    116. ~mar112  2014-06-11 10:44:49  host: kyo90.internetdsl.tpnet.pl

    i lipa wyszła z T-mobile, nie da się nowego konta założyć w systemie automatycznym., przez infolinie też się nie udało; obiecali zadzwonić i już tydzień czekam; Tydzień usuwają usterkę informatyczna!! śmiech na sali, a panie w wirtualnym oddziale uprzejmie informują że pracują nad usunięciem usterki ....

Dodaj swoją opinię