Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 6. maja poznamy bankową ofertę T-Mobile

6. maja poznamy bankową ofertę T-Mobile

WitekT 28 Kwietnia 2014 20:24

11 15

6. maja T-Mobile i Alior Bank oficjalnie zaprezentują nową ofertę bankową, która zastąpi Alior Sync.




Przypomnijmy, że T-Mobile i Alior Bank kilka miesięcy temu podpisali porozumienie, na mocy którego zniknie z rynku marka Sync, a w jej miejsce pojawi się t-mobile. Choć pierwotnie usługa bankowa miała wystartować w I kwartale, to - jak powiedział prezes telekomu Miroslav Rakowski - prace nie zostały zakończone na czas, a kwestia bezpieczeństwa była najważniejsza.


Zobacz: Sobieraj: Współpraca Aliora i T-Mobile ma pionierski charakter [wideo].
Zobacz: T-Mobile: Przelewy przez Facebooka i ze zdjęcia.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: alior | t-mobile

w sumie: 38
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    19.  2014-04-29 08:57:51

    Nie dziękuję :D Postoję.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    20. ~Luks  2014-04-29 09:36:09  host: ip-78-30-101-34.free.aero2.net.pl

    Z początku nie powinni zepsuć oferty, ale potem... kto wie!

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    23. ~Nick  2014-04-29 10:12:34  host: 81.219.84.18

    A ja tam poczekam. Zrezygnować zawsze mogę, ponarzekać zresztą też. A jak nie znam konkretów to jedynie mogę narzekać na brak informacji...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    24. ~  2014-04-29 12:08:59  host: host-89-231-202-48.dynamic.mm.pl

    Sync był fajny ale ja podziekuje. Wole miec normalne konto a nie hotline z naganiaczami na oferty telekomu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    25.  2014-04-29 12:31:26

    A dlaczego niby mieliby nagle jedni i drudzy wzajemnie się "naganiać"? Ja założyłem rachunek w Plus Banku na początku roku i do dzisiaj ani jednego telefonu, ani esemesa, ani maila - od banku ani od operatora nie dostałem. Jedyne co zauważyłem to odnośniki na stronach tych firm - w Plus Banku do usług Plusa i na stronie Plusa do strony Plus Banku. Bezpośredniej reklamy jak na razie nie zauważyłem. No! Na fakturze z Plusa jest jedynie pozycja: Plus Bank - benefit -15,99 ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    26. ~  2014-04-29 13:20:08  host: w3cache1.tktelekom.pl

    Po prostu jesteś klientem obu firm Plusa i żadna z nich nie ma na razie do ciebie sprawy wiec po co mieli by dzwonic. wiadomo że skoro T-M nawiazał współprace z Alior to korzyść ma byc obustronna. T-M nagoni klientele na bankowość, a Alior na usługi T-M, podobnie będzie z Orange i mBank

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    27. ~pabloki  2014-04-29 13:45:54  host: 37.30.103.52.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    będzie tak: powolna zmiana i 6 maja pojawi sie jedynie zmiana barw. t mobile komunikował że zmiany będzie wprowadzał powoli , zresztą zawsze sie tak robi by nie stracic klientów. Czy będą benefity? subiektywnie myśle że być może jakiś substytut " super zestawu" w pozostałej części oferta nie powinna sie zmienić.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    28.  2014-04-29 13:46:46

    "W związku z wprowadzaną zmianą od 2 maja (od godziny 22.00) usługa Płacę z Alior Sync będzie czasowo niedostępna. 5 maja (około południa) zastąpi ją Płacę z T-Mobile Usługi Bankowe. W tym czasie za zakupy zapłacisz kartą płatniczą lub przelewem tradycyjnym. "

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    29. ~Dominok  2014-04-29 13:46:53  host: afch56.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ~1 prędzej czy później miała sie pojawić oferta łączona i zapewne o tym będzie mowa 6 maja, przynajmniej tak mi sie wydaje

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    30. ~uwaga  2014-04-29 13:47:00  host: 193.201.36.34

    a czy pamiętacie panów prezesów z ERY ( obecnie T-Mobile ) jak ich CBA zamknęło ?
    za co ? za pieniążki. DUZE pieniążki :) a teraz będą większe. trololollooo

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    31. ~Dominok  2014-04-29 14:25:36  host: afch56.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ~27 benefity musza być dla przyciągnięcia nowych klientów, ciekawe tylko na jakim poziomie będzie ta współpraca.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    32. ~Halset  2014-04-29 15:22:04  host: n13-01-07.opera-mini.net

    30, tak, pamiętam też jak prawnicy Ery straszyli ludzi że będą im naliczać kary za zerwanie umowy kiedy im takie prawo przysługiwało

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    33.  2014-04-29 17:03:39

    nikt nie zmusza nikogo do zakładania konta czy lokat w alior t-mobile, historię należy znać, ale nie trzeba jej się bać.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    34. ~tabanr  2014-04-29 19:59:52  host: n11-09-06.opera-mini.net

    Korzystam z Alior Sync. Używam haseł smsowych na mój główny numer telefonu. No i dzisiaj dostałem smsa od prefiksu T-Mobile, z pytaniem czy wyrażam zgodę na kontakt z doradcą, który przedstawi mi ofertę przeniesienia telefonu do T-Mobile. Czyli jak widać, współpraca działa, są jej pierwsze efekty.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    35. ~  2014-04-29 20:06:08  host: user-94-254-139-171.play-internet.pl

    @34 ja bym się wkurzył gdyby mi jeszcze wysyłali spam sms-em.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    36.  2014-04-29 20:35:55

    35. podałeś numer telefonu bez zastrzeżenia? Ja mam numer rachunku bankowego (końcówkę - 9 cyfr poprzedzone zerami) zgodną z moim numerem telefonu, ale w umowie wyraźnie zastrzegłem (zresztą pani z którą podpisywałem umowę o to pytała - naprawdę fair działanie) że nie życzę sobie przekazywania komukolwiek moich danych osobowych czy kontaktowych (bo czasem jest punkt, że "bezosobowo" przekazują sam kontakt - chociaż wg mnie to żadna różnica w kontekście ustawy i osoby fizycznej).

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    37.  2014-04-29 20:36:12

    No ale fakt - nie w Alior Sync ;-)