Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości UPC dodaje kanały grupy TVN do usługi Replay TV

UPC dodaje kanały grupy TVN do usługi Replay TV

sirmark 5 Kwietnia 2017 19:39

1 4

upc horizon
UPC wprowadził w końcu skutecznie usługę Replay TV do dekoderów i dodaje do niej nowe kanały.

Na początku tygodnia operatorowi udało się w końcu zaktualizować oprogramowanie dekoderów. Pierwsze podejście do tego zadania nastąpiło na początku marca, ale po nieudanej próbie przywrócono stare oprogramowanie.

Zobacz: Aktualizacja dekoderów Horizon w UPC, nowa funkcja Replay TV i problemy




W założeniach nowe oprogramowanie ma zapewnić stabilniejsze działanie dekodera Horizon, na co narzekało wielu użytkowników. Ulepszony został również interfejs, pojawił się nowy wygląd m.in. menu głównego i przewodnika po programach. Ale najważniejszą funkcją jest nowa usługa Replay TV, która usługa umożliwi oglądanie wybranych programów telewizyjnych do 7 dni po ich emisji. Tak więc, jeżeli przegapiłeś program lub nie zdążyłeś na początek filmu, będziesz mógł obejrzeć go od początku.

W ramach usługi Replay TV dostępny jest ponad 90 kanałów. Lista ta zostanie poszerzona o kanały z grupy TVN, czyli m.in. TVN, TVN7, TVN24, TVN24 BiS i TTV.

Jak uruchomić Replay TV? Należy włączyć funkcję Program TV i odnaleźć pozycję oznaczoną ikoną Replay TV. Jeśli program, który klient chce oglądać, już trwa, można wybrać opcję oglądania na żywo albo odtworzenia od początku.

Źródło tekstu: UPC, wł     

Dodaj do:

Tagi: tvn | replay tv | upc | horizon

w sumie: 24
  • 1

    8.  2017-04-05 21:53:13

    @5 ale wchłonęło polską PTK. U mnie nie było żadnej prowizorki koncentryki z nadrukiem Polska Telewizja Kablowa do dziś są w bardzo dobrym stanie (w środku zdrowe żelowane), porządnie położone bez żadnej pajęczynowej prowizorki znanej np. z tego co prezentuje oranżada po miedzi - pokręcone pajęczyny, rozwalone szafki kablowe, wszystko wiszące na włosku. Po przejęciu PTK przez chello nic nie zmieniali w samym okablowaniu pionów bloku, kabel niezmienny od grubo 20 lat.

  • 1

    9.  2017-04-05 21:59:33

    Początek to była Ryntronik- nawet w necie można znaleźć odnośniki- potem jakaś duża spółka chyba z Holandii kupiła, dokupiła inne kablówki i rozbudowała a teraz to chyba amerykańskie jest- nie jestem pewny. Ale repolonizacja nie jest możliwa, bo to nie było polskie. Co najwyżej Polak może odkupić.

  • 0

    10. ~peter  2017-04-05 22:04:32  host: 89-73-108-196.dynamic.chello.pl

    Usługa pożyteczna, ale tak wykastrowana przez nadawców, że dalej lepiej polegać na nagrywaniu. Nagrywane są tylko wybrane programy, do tego nie można ich przewijać, a nagrywanie zaczyna się wcześniej, abyśmy nie ominęli przypadkiem wszystkich reklam - o wszystkim decyduje nadawca programu! Ogólnie nie polecam

  • 0

    11. ~ja  2017-04-05 22:50:27  host: 84-10-105-254.static.chello.pl

    Poprawka, nie udało się UPC zaktualizować wszystkich Horizonow. Ja i wielu użytkowników ma stare oprogramowanie. Odpowiedz upc ze NIEBAWEM to nastapi

  • 0

    12. ~eg777  2017-04-06 07:49:50  host: 89-70-217-143.dynamic.chello.pl

    Na ogół większość aktualizacji = przymulenie działania, pogorszenie wygody użytkowania, wzrost awaryjności, milion zbędnych opcji. Patrz: syfoid, windows, inne.

  • -1

    13. ~Master Chief  2017-04-06 08:12:29  host: gny186.internetdsl.tpnet.pl

    Spłoną wozy TVN'u... ;)

  • -1

    14. ~berman  2017-04-06 08:41:40  host: subs-83.142.199.243.metrointernet.pl

    @koks Zapomniałeś napisać, że 7-tysięcznej mniejszości żydowskiej wdzięczny naród polski wybudował muzeum za pół miliarda, najnowocześniejsze w Polsce. Zobacz sobie tutaj przelicznik na głowę. I pomyśl, co takiego ma ta mniejszość, że sobie zasłużyła na takie cesarskie traktowanie. Dodam, że muzeum historii Polski dopiero się buduje, a kiedy powstawało muzeum historii żydów polskich, to muzeum historii nawet nie dostało lokalizacji, bo wszystkie były za drogie.

  • 2

    15.  2017-04-06 09:01:01

    @10 Zgadza się, ale nie na każdym kanale tak jest i nie dla każdego programu. Większość można przewijać.

  • -1

    16.  2017-04-06 09:03:27

    u innych mniejszych podmiotów na rynku to już dawno funkcjonuje i w dodatku można przewijać reklamy:)
    więc UPC sto lat za innymi i czym tu się chwalić

  • 1

    17. ~joł  2017-04-06 09:31:38  host: 89-72-235-54.dynamic.chello.pl

    A MOŻE by tak dodali kanały tv naziemnej DARMOWE jak metro, nova, focus czy wp tv do pakietów niższych niż maksymalny.. Teraz płacąc kupę kasy ze stoileś kanałów w select nie mamy tego co inni maja ZA DARMO w naziemnej-DZIWNE!!!!!!!!!

  • 1

    18. ~CalmVII  2017-04-06 09:40:06  host: dpg38.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @Jest aktualizacja do iOS 10.3.1.

  • 0

    19. ~koks  2017-04-06 10:33:35  host: 87-207-156-43.dynamic.chello.pl

    @14 Spytaj prezydenta Dudy czemu z żonką i naczelnym rabinem Polski Schudrichem chanukowe świece w pałacu prezydenckim pali.

  • 0

    20. ~berman  2017-04-06 10:44:23  host: subs-83.142.199.243.metrointernet.pl

    @19 No to niestety prawda. Tradycja zapoczątkowana przez Lecha Kaczyńskiego, który zresztą dał hektar ziemi pod budowę żydowskiego muzeum. To niestety tylko pokazuje, jak bardzo polskie jest środowisko, które miało stanowić patriotyczną alternatywę dla partii od zielonej wyspy.

  • 1

    21. ~Tom  2017-04-06 10:44:40  host: public-gprs386275.centertel.pl

    Żałuję, że w sieci kablowej Vectra nie ma takiej funkcji. Może za jakiś czas będzie.

  • 0

    22.  2017-04-06 11:17:12

    @17: joł: Ja w Vectra mam te nowe tv, ale było pismo że tylko chyba do połowy maja, a potem mają zadecydować co ma być płatne i za ile. Ale w lipcu kończę umowę i trzeba będzie konkurencyjne oferty przeanalizować.

  • 0

    23.  2017-04-06 12:59:58

    @16 Kto z konkurencji ma takie rozwiązanie? Może mylisz tą usługę z nagrywaniem programów lub VoD ?

  • 0

    24.  2017-04-06 16:31:25

    @23: chociazby jmdi i spółki powiązane. zwą to catchup

  • 0

    25. ~^^  2017-04-08 14:31:00  host: 31-178-104-109.dynamic.chello.pl

    lepiej by UPC podniosło prędkość Internetu w ramach abonamentu albo wprowadziło nowe oferty cennikowe bo co chwile w skrzynce pocztowej mam reklamy konkurencji, gdzie za dużo mniejsze pieniądze oferują to co mam w UPC - ale raz umowa z UPC a dwa nie wiem jak tam działa internet i TV bo jak na razie nie mam w tym względzie żadnych zastrzeżeń do UPC,
    Ale skoro operatorzy telefoniczni zeszli z cenami do 25 za wszytko a nawet do 20 zł.... to czemu nie walczy też UPC z konkurencją cenowo

  • 0

    26. ~Erni  2017-04-15 10:52:34  host: 31-178-147-52.dynamic.chello.pl

    Owszem kanały zostały dodane ale bez możliwości przewijania - czyli tak jakby nie zostały dodane. Nagrywanie bez możliwości przewijania jest kompletnie bezużyteczne.
    Jak kontrola rodzicielska w UPC Horizon. Nie można jej wyłączyć mimo że jest taka opcja w menu to po jej wybraniu programy 18+ są blokowane. I nie chodzi tu o "różową serię" ale filmy takie jak Mechaniczna pomarańcza, Oczy szeroko zamknięte itp. Tych pozycji nie znajdę w programie tv bo nawet ich nazwy są zablokowane. Bzdura.

  • 0

    27. ~Londynczyk  2017-05-18 07:54:48  host: 79-66-184-130.dynamic.dsl.as9105.com

    Polbox lub polsky tv ale to juz bylo hihi

Dodaj swoją opinię