Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Superduety od T-Mobile w nowej kampanii reklamowej

Superduety od T-Mobile w nowej kampanii reklamowej

orson_dzi 7 Kwietnia 2017 17:05

3 8

superduet

Już w najbliższą sobotę, 8 kwietnia, rusza kolejna odsłona kampanii reklamowej promującej Superduety - najnowszy produkt multi-sim od T-Mobile. Do udziału w niej zaproszono aktora Cezarego Kosińskiego.

W najnowszym spocie obok aktora Cezarego Kosińskiego występuje jego córka Julia.




Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Każdy z użytkowników Superduetu otrzymuje nielimitowane połączenia do wszystkich krajowych sieci (także stacjonarnych), nielimitowane krajowe SMS-y i MMS-y oraz 5 GB Supernetu dla każdego (dodatkowo pakiet można powiększyć). Pakiet internetowy starcza na dłużej dzięki temu że popularne aplikacje społecznościowe i streamingowe nie żużywają dostępnego pakietu danych.

Zobacz: Superduet w ofercie abonamentowej T-Mobile

Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:

Tagi: t-mobile | superduet

w sumie: 26
  • 0

    7. ~Liwiusz  2017-04-07 17:56:10  host: user-94-254-131-222.play-internet.pl

    Łał, nie płacą za smsy. Reklama jak z 2005. Brawo tmobile.

  • 1

    10. ~pabloki  2017-04-07 18:22:31  host: apn-37-248-57-39.dynamic.gprs.plus.pl

    to może porównajmy newsa z oryyginalnym komunikatem prasowym. http://tlp.is/d4q

  • 0

    11.  2017-04-07 18:24:25

    @7 w ostatniej reklamie z superduetow skupili sie na pakiecie internetu, wiec pewnie dlatego teraz podkreslają smsy

  • 0

    12.  2017-04-07 18:55:29

    @11 - po co podkreślać coś, kto każdy (kto używa w ilości więcej niż kilka w miesiącu) ma za darmo?

  • 0

    13. ~Przepraszam ,że nie w temacie  2017-04-07 20:23:11  host: dpo202.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy Orange naprawde ma taką kiepską agencję PR ? :
    "Nasz konsultant oddzwoni do Ciebie
    w celu przedstawienia
    szczegółów oferty. Oddzwoniky
    do ciebie w ciągu 24 godzin "
    Banerek po prawo na dole strony
    http://tlp.is/d4s

  • -1

    14. ~.  2017-04-07 21:44:38  host: 188.146.0.158.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Ty-demobilu i miliony niechcianych telefonów. A to garnki filipiak a to windykacja z pytaniem "do kogo się dodzwoniłem" ku..a DO MNIE !!! Pip pip. Albo "kod nie działa próbuj później" I najlepsze: zamawiam goowniany pakiet 1GB za 10zł i pobiera mi 20zł CUD ! Ale koniec tego przenoszę numer do .... nie napiszę żeby nie było że specjalnie kogoś reklamuje.

  • 0

    15. ~Qtafon  2017-04-08 00:08:38  host: n10-05-05.opera-mini.net

    14. A co ty chcesz - jesteś w najlepszej sieci i jeszcze stękasz

  • 0

    16. ~Qtafon  2017-04-08 00:26:13  host: n19-07-05.opera-mini.net

    14. Trza było ruszyc głową przed wyborem sieci, co z tego ze masz wszędzie zasięg i prędkość lte, a i tak ci źle. Za takie frykasy ananasy trzeba słono płacić chłopie

  • 0

    17. ~  2017-04-08 07:11:44  host: user-94-254-131-141.play-internet.pl

    @14, napewno nie wybieraj Play. Tam dopiero jest padaka, net jesli dziala to wolny jak żółw ale przeważnie nie ma zasięgu. Na zasięgu roamingowym max 3Mb ale zawsze ma zie najniższy priorytet. Syf niesamowity a do tego najdroższy operator

  • 0

    18. ~?!?!?  2017-04-08 09:18:55  host: n27-06-08.opera-mini.net

    Mam na karte 10 GB i sms, rozmowy za 25 zl. Nie wiem dlaczego pobuerają mi 2.50 zł nieraz dwa razy za jden okres czyli 5 zł. W app mam wyłączone wszystkie dodatkowe usługi. Czy ktoś wie o co tutaj chodzi? To się powtarza co miesiąc. Konto sprawdzam tylko na app.

  • 0

    19. ~602373  2017-04-08 10:26:56  host: 188.146.130.173.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @18. Może granie na czekanie masz włączone...

  • 0

    20.  2017-04-08 10:28:05

    @14 U mnie było dokładnie odwrotnie, za doładowanie 10zł uruchomiłam pakiet GB, który kosztuje 20zł :) warunek, trzeba mieć puste konto wtedy korzysta się z superzłotówek.
    Ale nie chwalmy dnia przed zachodem słońca, zobaczę jak pójdzie uwalnianie internetu :)

  • 0

    21. ~?!?!?  2017-04-08 10:58:17  host: n15-08-02.opera-mini.net

    @19 Nie włączony i już dawno opłatę wyłączyli urzędowo. Mam włączoną aktywację: ×140×265# i starter kupiony w POK i tam aktywowany.

  • 1

    22. ~piotr  2017-04-08 11:21:00  host: 188.146.137.52.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    7. A pokaż sieć która ma nolimits SMS w ofercie duet w tej cenie z 2 telefonami?

  • -1

    23.  2017-04-08 11:28:43

    77 - czemu duet? Sądzę, ze znalazło by się 2 x solo z niższą ceną ;-)

  • 0

    24.  2017-04-08 11:30:05

    ojej, t-mobile daje pogadać za darmo 2 tygodnie ....wybranym!
    :-D :-D :-D

  • -1

    25.  2017-04-08 11:35:04

    24 - obudziłeś się? Zaraz się promocja kończy, a ten teraz się "zachwyca" ;-)

  • 0

    26.  2017-04-08 11:39:18

    25). Może i tak, ale jeśli nawet kończy, to ja zawsze będę się zachwycał ich ,,wybra(kowa)nymi" promocjami
    :-D

  • 1

    27. ~piotr  2017-04-08 11:47:51  host: 188.146.137.52.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    23. Skoro tak to daj mi taką ofertę. Żeby nie było to ma być oferta w sieci a nie żadne raty czy coś bo takie oferty się porównuje.

  • 0

    28. ~biala  2017-04-08 14:18:56  host: 188.146.76.93.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @26 Ja też je podziwiam, promocja skierowana niby do jakiejś grupy wyróżnionych ale żeby skorzystać z tego "darmowego" nolimitu trzeba doładować za minimum 20zł :)

Dodaj swoją opinię