Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Superduet w ofercie abonamentowej T-Mobile

Superduet w ofercie abonamentowej T-Mobile

LuiN 20 Stycznia 2017 12:13

3 16

superudet t mobile 745

Sieć T-Mobile uzupełniła swoją ofertę o rozwiązanie "dla dwojga" - taryfę Superduet z dwoma numerami i dwoma smartfonami w zestawie.

Każdy z numerów w ramach Superduetu otrzymuje otrzymuje nielimitowane połączenia do wszystkich sieci w kraju, nielimitowane krajowe SMS-y i MMS-y oraz 5 GB transferu (z możliwością powiększenia). Efektywniejsze korzystanie z Internetu wspomogą aplikacje mobilne niezużywające pakietu danych (tj. Facebook i Messenger, WhatsApp, Twitter, Tinder, Tidal, radio internetowe, nawigacja i myDysk).

Przy umowie bez telefonu na 24 miesiące, taki zestaw dwóch numerów kosztuje 59,90 zł miesięcznie.




W opcji z telefonem sieć przygotowała trzy progi abonamentowe: 39,95 zł, 49,95 zł i 59,95 zł dla każdego z numerów w duecie (wszystkie numery z pakietem usług jak w ofercie bez telefonu). Promowane zestawy z opłatą na start w wysokości 1 zł i miesięcznym zobowiązaniem 99,90 zł to:
Zarówno w ofercie bez telefonu, jak i z telefonem w dowolnym momencie trwania umowy dołączyć można kolejną osobę. Z propozycji mogą skorzystać nowi klienci, migrujący swój numer na kartę oraz przenoszący swój numer do T-Mobile. Podane wyżej ceny obowiązuje przy aktywnych zgodach marketingowych.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:

Tagi: superduet | t-mobile

w sumie: 112
  • 2

    99. ~Jacek  2017-01-21 15:39:40  host: user-94-254-179-133.play-internet.pl

    Dobra powiedzcie mi po co wiązać sie na dwa lata kto mi powie po co bo co nie chce Ci się doładowywać ? a chce Ci się płacić co miesiąc przelew, ja od zawsze miałem abonament i od zawsze miałem poczucie że zaraz po podpisaniu umowy kolejne oferty były lepsze a ja dałem się namówić i tak w kółko co dwa lata, czy ktoś potrafi mi wytłumaczyć przewagę abonamentu nad kartą ? Pozdrawiam

  • 2

    100.  2017-01-21 15:47:34

    Jolka, wiesz gdzie mam telefon od operatora? Tam gdzie Ty stringi. :-)
    99 - właśnie, karta pozwala szybko i bez konsekwencji odstawić ofertę na bok, jeśli przestaje spełniać nasze oczekiwania, a nie ma w zanadrzu niczego ciekawego co by operator nas obsługujący oferował. I dla tej cechy nie zapowiada się bym kiedykolwiek zrezygnował z prepaida, pomimo słusznych już niestety przeżytych lat.

  • 2

    101.  2017-01-21 15:55:47

    Popieram @100- toms*. Też miałem najpierw 2 lata w Idea a potem 6 lat w Era i mam nadzieję że NIGDY WIĘCEJ i NIGDZIE. No chyba że zmienią się jakoś ceny na bardziej niekorzystne na kartę- ale na to się nie zanosi. A ich telefony też mam w pupci.

  • 3

    102.  2017-01-21 16:16:39

    A tak przy okazji: rejestrował ktoś ostatnio numery w salonie T-Mobile? Dziady mają pozaznaczane domyślnie i podobno bez możliwości wyłączenia przy rejestracji wszystkie zgody marketingowe! Mogą nawet spamować po przeniesieniu numeru do innego operatora!! Byłem zmuszony udać się tam z powodu posiadania zbyt "ładnych" numerów, których telefonicznie nie dało się zarejestrować na inny numer, wcześniej oczywiście zarejestrowany. Ścieżka jest taka, że najpierw trzeba się zgodzić, a dopiero później można zgody odwołać, co też uczyniłem z odpowiednią adnotacją na karcie rejestracyjnej. T-Mobie osiągnęło dno takimi praktykami.

  • -1

    103.  2017-01-21 16:25:19

    @99 zawsze beda zwolennicy tego i tego. nie chcesz abonamnetu to nie bierz. trudno, zeby tm czy inne sieci z tego rezygnowaly, bo ktos tego nie lubi.

  • 0

    104.  2017-01-21 16:49:02

    @96: doładowanie cykliczne NA PEWNO jest w aliorze, bo mam u nich konto i korzystałem z tej funkcji.

  • -3

    105. ~Olo  2017-01-21 22:39:47  host: 188.146.172.111.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Toms... bzdury Pan opowiadasz. Na marketing trzeba się zgodzić. Nic nie jest z automatu zaznaczone. Zgody są jedynie konieczne jeśli ktoś chce mieć rwk. Wtedy faktycznie muszą być zaznaczone.

  • 1

    106. ~Marines  2017-01-21 23:45:16  host: ip-5-172-235-40.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    Jolka,lepszy telefon,he może szajsung wart 600 zyko.za sto parę dolarów kupuje sobie telefon jaki chce,kilka razy wydajniejszy.Aktualnie w Lycamobile place 9zl/mc,w drugiej kieszeni Virgin freemium,to mi wystarczy,Aha w UE odbieram za darmo.Zadnych cyrografow,ceny systematycznie spadają,a ty bulisz dwa lata to samo.Slowem,żadnych zobowiązań,gimbazo, freedom

  • 3

    107.  2017-01-22 08:41:42

    105- takie mają wytyczne w salonie w którym byłem. Knurów, ul. 1 Maja 70. Zaczęło się w piątek późnym popołudniem. Wczoraj odwołałem te zgody. Tam są w większości nowoprzyjęci, ale to nie zmienia istoty rzeczy: konsultant ma OBOWIĄZEK poinformować i zapytać o chęć wyrażenia zgód przy rejestracji. A takowych pytań nie było.

  • -2

    108. ~sako  2017-01-22 10:21:12  host: 89-79-110-221.dynamic.chello.pl

    @107 moze akurat twoj przypadek. u mnie nigdy nie zakreslili mi nieczego bez mojej zgody w tm. najlepiej miec jeden zaprzyjazniony salon, w ktorym na tyle obsluga cie kojarzy, ze mozna wszystko zalatwic bez problemu

  • 2

    109.  2017-01-22 11:13:15

    Nie uważasz, że KAŻDEGO i WSZĘDZIE powinni traktować zawsze profesjonalnie i na najwyższym poziomie? Jak mają mnie kojarzyć nowoprzyjęci? Co to ma być, zaprzyjaźniona pani w kiosku sprzedaje mi spod lady gazetę, która rozeszła się 4 godziny temu? Daj spokój, bo to już nawet nie jest śmieszne. Żenada na maxa.

  • 0

    110. ~.  2017-01-22 15:17:27  host: user-94-254-147-136.play-internet.pl

    .... I kamieni kupa

  • -1

    111. ~olo  2017-01-22 17:59:55  host: 188.146.19.217.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @105 Masz rację powinni zapytać. Tylko wiesz jak jest.... plany trzeba wykonać, wytyczne kierownika trzeba wykonać, kierownik musi wykonać wytyczne swojego kierownika itd... I taki świeżak raczej się nie postawi kierownikowi bo zwyczajnie się boi. Ale tak jest WSZĘDZIE. W każdej korporacji. A nawet nie tylko - ostatnio moje kumpela pracująca w aptece opowiedziała mi jak jest u nich. Też mają plany sprzedaży konkretnych produktów i to, że zaproponują Ci Cholinex a nie Septolete to nie dlatego, że pani sprzedawczyni uważa, że ten lek jest lepszy. Po prostu sprzedaje to co musi i tyle.

  • -2

    112. ~olo  2017-01-22 18:15:57  host: 188.146.19.217.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    A tak jeszcze co do oferty. Moim zdaniem jest całkiem niezła. Za 100zł/m-c dostaje się no limit, 5GB i dwa telefony. Patrząc, że taka Xperia E5 kosztuje ok 620zł, Xperia XA 800zł (najniższe ceny z ceneo), to po odliczeniu kosztów telefonów wychodzi 20,5zł/m-c za usługi za jeden numer. A te telefony na prawdę nie są złe. Dodatkowo w T-M poza dwupakiem jest też oferta na 3 numery z trzena telefonami. Wtedy po odliczeniu kosztów sprzętu abonamenty za takie same usługi już wychodzą średnio po ok 17zł. Oczywiście jak ktoś nie chce telefonów, to oferta na kartę jest lepsza od abonamentowej :)

  • -2

    113. ~T  2017-01-22 19:33:18  host: 188.146.86.98.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Dokładnie olo :)

  • 1

    114. ~pabloki  2017-01-22 22:58:37  host: 188.146.168.60.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    ok. 30 zł bez telefonu(ale tylko dostępna w duecie więc za 2Xok.30zł) z 5GB i umową na 24 mce w tmobile w porównaniu z vikings za 29 zł(też z MMSami) z 15GB i bez umowy bo na kartę . porównanie mówi samo za siebie.

  • -1

    115. ~T  2017-01-23 06:32:03  host: 188.146.15.134.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Pablo idz chwalic orange xd na ich Blogu

  • 1

    116.  2017-01-23 08:22:57

    115). Jakie Orange???
    :-/

  • -1

    117. ~Tomasz  2017-01-23 12:44:13  host: 159-205-56-147.adsl.inetia.pl

    Pabloki dlaczego manipulujesz porównując abonament T-M z prepaidem Vikings ? Córce włączyłem tę nową ofertę T-M na prepaida z 10 GB, smsami, rozmowami za 25 zł i to już nie jest duża różnica w stosunku do vikingsa. Tyle, że ja nie bardzo chcę prepaida, żona w ogóle nie chce o tym słyszeć. Mam swoje powody i tyle. Kiedy różnica w stosunku do prepaida nie będzie duża to wybiorę droższy postpaid. Mnie 5 GB wystarczy w telefonie. Przekroczyłem ten pozim tylko raz, gdy wysiadł internet stacjonarny na kilka dni. Do maili i przeglądania internetu to wystarczy, dlatego taka oferta jak superduet by mi odpowiadała / także cenowo/, ale dzisiaj dowiedziałem się, że nie jest przeznaczona dla przedłużających umowę, więc pewnie się pożegnam z T-M, którechce pozyskać nowych klientów, ale przy tej polityce będzie dalej traciło dotychczasowych.

  • 0

    118. ~  2017-04-08 21:21:46  host: 37-128-19-53.adsl.inetia.pl

    Fatalna oferta.

Dodaj swoją opinię