Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Serce i Rozum - Wyprowadzka [wideo]

Serce i Rozum - Wyprowadzka [wideo]

Q! 7 Kwietnia 2012 06:06

0 0
Telekomunikacja Polska udostępniła kolejny film z przygodami Serca i Rozumu. Tym razem obydwaj bohaterowie idą z duchem czasu i...

Film jest kolejną zapowiedzią rebrandingu Telekomunikacji Polskiej na Orange, o czym szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 3

    7. ~pixel  2012-04-07 09:00:47  host: 178-37-178-185.adsl.inetia.pl

    W TPSA był duch, ale duch PRL ;-)

  • 2

    9.  2012-04-07 09:54:24

    Reklama sama w sobie spoko ale nie przekonuje mnie do TP/Orange... ;)

  • 3

    10.  2012-04-07 10:26:20

    Zamiast płaczu dziecka lepiej pasowałby dźwięk modemu ;)

  • 0

    11. ~  2012-04-07 12:06:36  host: afnp39.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Reklama OK, ale niestety Orange nie budzi podobnych emocji. Cóż, oby nie było drożej, a to że TP zapłaci sporo za pomarańczową rewolucję, cóż abonenci TP i tak różnicy na korzyść nie widzieli i nie zobaczą.

  • 0

    12. ~la vie change avec Orange  2012-04-07 12:17:33  host: goliat.interkonekt.pl

    zauważyliście może, że w pierwszej reklamie slogan "otwórz się na nowe możliwości" był napisany czcionką tepsową. W tej drugiej reklamie z duchami jest już napisany czcionką Orangową.

  • 1

    13. ~  2012-04-07 12:41:48  host: adha24.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mysz ciągnąca wóz symbolizuje klienta :-)

  • 0

    14. ~a  2012-04-07 12:47:44  host: user-188-33-100-206.play-internet.pl

    eee to w TV nie pójdzie, końcówka jest bezsensu..

  • 0

    15. ~Szczęsław Kusiciel  2012-04-07 13:38:47  host: 178-37-20-209.adsl.inetia.pl

    Dupek Czasu - nowa maskotka Orange. Ciekawe z czego ją zrobią? Worek śniadaniowy podświetlany pomarańczową diodą LED?

  • 0

    16. ~miro  2012-04-07 15:10:46  host: user-46-112-223-44.play-internet.pl

    Taka wlasnie jest telekomunikacja polska zacofana .tylko poco mowia o tym ludzia to widac na kazdym kroku.

  • 0

    17.  2012-04-08 12:21:54

    #13 Ciekawa interpretacja :D

  • 0

    18. ~la vie change avec Orange  2012-04-08 12:42:31  host: goliat.interkonekt.pl

    już niedługo rozum zmieni okulary na pomarańczowe a serce stanie się bardziej Orange :P

  • 1

    19. ~CDS  2012-04-08 12:50:56  host: gw4.sbmec.pl

    Nie cierpię Orange za ich olewatorskie podejście do klienta. Obawiam się, że takie samo podejście będzie teraz w TP. Zmiana nazwy kompletnie bezsensowna i niepotrzebna. Poza tym za chwilę całe Orżnąć będzie musiało znowu zmienić nazwę, bo zbyt negatywnie jest postrzegane przez społeczeństwo.

  • 0

    20. ~  2012-04-08 13:12:17  host: 217-14-8-58-dhcp-osl.bbse.no

    @19, robileś jakieś badania na temat postrzegania marek branży telco? Przekonany jestem, że nie, bo wiedziałbyś, że właśnie Orange jest dobrze postrzegane poprzez częste akcje, które robią. W takich akcjach najmniej uczestniczy Play i zostal sklasyfikowany na miejscu ostatnim.

  • 0

    21. ~la vie change avec Orange  2012-04-08 13:19:55  host: goliat.interkonekt.pl

    @19 fundacja Orage projekty Akademia Orange. Orange Warsaw Festival i wiele innych projektów. Telefon do mamy. Obecnie na pytanie "Jaki operator telekomunikacyjny przychodzi Ci na myśl" najwięcej ludzi odpowiada Orange. Możecie gadać, że to Orange jest do bani itp. ale i tak postrzeganie tej marki jest dużo lepsze niz marki TP.

  • 1

    22. ~CDS  2012-04-08 13:29:26  host: gw4.sbmec.pl

    choćby tutaj jest ranking: http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,10878940,Lubimy_naszych_oper atorow_komorkowych__Najlepiej_wypadl.html

  • 1

    23. ~  2012-04-09 11:01:55  host: user-46-113-66-212.play-internet.pl

    @21, to że psiego g*wna pełno jest na każdym trawniku nie znaczy, że jego postrzeganie jest dobre.

  • 0

    24. ~la vie change avec Orange  2012-04-09 12:31:36  host: goliat.interkonekt.pl

    @23 Jak by było gównem to nie miałoby 14,7 milionów abonentów!. Ja uważam, że TP ma o wiele gorszą renomę niż Orange. Możesz się z tym nie zgadzać !

  • 1

    25. ~Słoneczny  2012-04-09 14:45:20  host: 89-78-27-96.dynamic.chello.pl

    Mnie to nie przekonuje. Miałem TP, miałem Orange, wiem jak jest. Nie mam zamiaru do nich wracać.

  • 1

    26. ~  2012-04-09 21:30:57  host: z58-11.opera-mini.net

    Jak z IDEI zrobiono Orżnąć uciekłem od nich tak szybko jak to możliwe. I wyszło, że dobrze zrobiłem, bo zgodnie z nazwą potrafią tylko klienta skutecznie orżnąć z kasy niewiele dając w zamian. I dziwię się, że jest tam jeszcze ktokolwiek - 14 mln łosiów. Gdzie Ci ludzie mają umiejętność liczenia swojej kasy? A z resztą, nie mój biznes - niech sobie płacą jak chcą - ich pieniądze.

  • 0

    27. ~sweetkinga  2012-04-10 13:24:30  host: host-89-167-104-51.nplay.net.pl

    doloris

Dodaj swoją opinię