Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Galaxy Note 2 LTE w ofercie Play

Samsung Galaxy Note 2 LTE w ofercie Play

LuiN 8 Listopada 2013 09:42

1 5
samsung galaxy note ii Do oferty sieci Play wszedł właśnie phablet Samsung Galaxy Note 2 w wersji z wbudowanym modułem LTE. znamy ceny.

12. listopada sieć Play oficjalnie "uruchomi" swoją sieć LTE w 13 miastach i powoli uzupełnia portfolio telefonów tę technologię obsługujących. Dziś Marcin Grusza ogłosił wprowadzenie zeszłorocznego phabletu Galaxy Note 2 w wersji LTE. Jednocześnie zmieniają się ceny wariantu urządzenia bez LTE.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: zmiana w cenniku telefonów sieci Play



Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: galaxy | lte | note | play | samsung

w sumie: 27
  • 3

    8. ~Ja  2013-11-08 10:31:31  host: dog10.neoplus.adsl.tpnet.pl

    15mb w LTE? Na HSPA mogę wyciągnąć więcej, ale jeśli będzie stabilne 15mb i z rozsądnymi limitami to może się skuszę.

  • -1

    10.  2013-11-08 10:38:59

    Jesteście żałośni :) , kto Was tak oszukał z tym 15Mb/s w LTE? Technologii nie znacie? Zapytajcie lepiej testerów z Torunia, jakie wyniki osiągali a dopiero później hejtujcie. elo

  • 1

    11. ~Red  2013-11-08 10:43:37  host: staticline-31-182-78-110.toya.net.pl

    @Samuraj, zapytaj ludzi co byli w programie nadchodzip4 :) jakie tam były cuda. A później przyszła regularna oferta i cuda przestały działać.

  • -1

    12.  2013-11-08 10:45:25

    wolę stabilne 15 niż zależne od wszystkich czynników atmosferycznych 20 czy ileś tam na standardowym łączu... 9~ numer jest niedostępny? niech numer nie szuka tysiąca nadajników wszystkich operatorów dookoła tylko się ustawi na jeden stabilny...

  • 1

    13.  2013-11-08 10:47:28

    @10 nazwa TEST mówi sma za siebie. W oficjalnej ofercie na pewno będzie jakieś ograniczenie tylko nie wiadomo jakie.

  • -2

    15. ~  2013-11-08 11:11:10  host: apn-31-2-50-215.dynamic.gprs.plus.pl

    Kto tu jest żąłosny? Piszacy o zajefajnym LTE UWAGA w 13 miastach max 2 km od nadajnika i chwalacym ten ogolnopolski ultraszybki internet 7G czy czlowiek mowiacy ze to qu.pa? jak dla mnie pierwsza z tych osob. Jak ostatnio w ciagu trzech lat kupa szumu jak qupa g..wna

  • 1

    16. ~  2013-11-08 11:24:09  host: n11-07-01.opera-mini.net

    "... Marcin Grusza..." Czyzby rzecznik play awansowal z Gruszki na grusze ;-)? Oczywiscie do poprawy

  • 0

    17.  2013-11-08 12:16:05

    A jak niby plus swoje nadajniki pakował? Na beznadziejnych warunkach i z takiego samego startu! I niby co teraz ma? Super szybko bla bla bla....itd i co z tego? Każdy od czegoś zaczyna a najważniejsze jest i tak to, że ZAWSZE LICZY SIĘ EFEKT KOŃCOWY więc sory ale takie podejście i dyskryminacja wasza do niczego nie doprowadzi jak tylko do mądrowania się kolejnych takich osobników, którzy są plusfanami. Pożyjemy zobaczymy, jak narazie PLAY po cichu przejmuje wszystkie osoby z innych sieci.A swoją drogą chyba powolnymi krokami zbliża się koniec LTE plusa? Hmm ciekawe jak dalej będzie wyglądała ich umowa na kolejnych warunkach na kolejne lata...

  • 1

    18. ~  2013-11-08 12:36:27  host: 80.51.138.253

    Co z tego ze 15 mbps tez na HSDPA wyciagniecie , jak na LTE powinny być lepsze pingi....

  • 0

    19. ~  2013-11-08 12:54:43  host: 87-204-37-222.ip.netia.com.pl

    A gdzie oni znajdą idiotę który to kupi jak w Plusie jest już Note 3?

  • 0

    20. ~PLANET  2013-11-08 13:11:40  host: public-gprs481480.centertel.pl

    @16: a na koncu Wielka Grucha ;)

  • 0

    21.  2013-11-08 13:16:01

    a w play jest tab 3 :P

  • 0

    22. ~  2013-11-08 13:38:42  host: n05-05-08.opera-mini.net

    2@ testowalem LTE w Plusie i mialem tak ze 20 Mbs jesli Play wystartuje na ;oczatek z 15 Mbs to spokojnie mozna bedzie cieszyc sie szybkim netem.

  • 0

    23. ~  2013-11-08 13:39:46  host: n05-05-08.opera-mini.net

    18@ I oto chodzi, a co mi z teoretycznego 30 Mbs jesli pingi powyzej 100 hehe

  • 0

    24.  2013-11-08 14:14:18

    Klienci czekają może nie tyle na LTE 15 mbps co na ten pakiet 200 GB. Nie widzę sensu płacić za mobilny internet cokolwiek jak 20 GB można mieć z dobrym zasięgiem za "darmo". Telefon to chyba lepiej w sklepie wziąć i abonament bez telefonu.

  • 0

    25.  2013-11-08 14:17:39

    Zygmunt zareklamował fetysz w postaci 100 Mbps i teraz ludzie się tym podniecają, tak jakby to miało jakieś znaczenie w internecie mobilnym. Ludzie, nawet przeważająca część internetu stacjonarnego, to oferty do 10 Mbps. Nikt nie bierze więcej, chyba że operator to wymusza likwidując starsze oferty. Od 5 Mbps w górę, można już komfortowo korzystać z internetu. Przepustowość i stabilność łącza, a nie magabity na sekundę. O to chodzi w LTE.

  • 0

    26. ~  2013-11-08 16:24:14  host: 37.30.85.117.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    I po co? Żeby w centrum 13 miast pod jeden nadajniczek się nim podpiąć? :-)

  • 0

    27. ~Kilimandżaro  2013-11-08 18:47:06  host: apn-5-60-35-29.dynamic.gprs.plus.pl

    Odradzam każdemu Play, to najgorsza sieć w Polsce. Miałem u nich telefon kilka lat i jest coraz gorzej. Ani dnia dłużej. Niestety tanio okazało się kiepsko :(

  • 0

    28. ~  2013-11-08 19:37:19  host: apn-31-1-242-5.dynamic.gprs.plus.pl

    Po czym bedzie można poznać abonenta sieci play? Biega jakiś wariat z cegłą i szuka zasiegu LTE :D

  • 0

    29. ~Arius Nowak  2013-11-10 22:48:23  host: 188.147.91.156.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Marketing Plusa LTE który jest do D działa również a niedzielę?

Dodaj swoją opinię