Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: 12. listopada nowa oferta mobilnego Internetu

Play: 12. listopada nowa oferta mobilnego Internetu

Piszemy o tym pierwsi LuiN 7 Listopada 2013 12:18

16 5
play lte start Sieć Play zaprosiła dziennikarzy na spotkanie z okazji "uroczystego uruchomienia sieci 4G LTE". W czasie konferencji sieć zaprezentuje nową ofertę Internetu mobilnego Play Online.

Konferencja zaplanowana została na wtorek 12. listopada na godzinę 19:00. Póki co nie mamy dodatkowych informacji na temat nowych ofert, zapewne będą one jednak uwzględniały uruchamiany właśnie przez Play standard LTE.

Zobacz: Playowe LTE - praca wre [wideo]


Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:

Tagi: lte | play | play online

w sumie: 80
  • 0

    67. ~  2013-11-07 18:52:52  host: n06-05-08.opera-mini.net

    66. To cos zlego szybkosc 8 MB. Problemy sa rozne, ciezko o stabilny internet u W3 tam gdzie mieszkam, nawet z tym Networks nie zbyt poradzili sobie jesli zmiany polegaja na ciaglym przelaczaniu miedzy 3G i EDGE i zrywaniu lub braku mozliwosci nawiazania polaczenia.

  • 0

    68. ~  2013-11-07 18:59:34  host: n06-05-08.opera-mini.net

    62 To masz niesamowite szczescie bo ja nie moge sie doczekac od kilku lat zaznaczam -> w miescie wojewodzkim normalnego zasiegu 3G w Orange.

  • 0

    69.  2013-11-07 19:20:05

    wystarczy predkosc 5Mbit/s i brak limitu danych za powiedzmy 35zł/miesiac i jestesmy w domu Albo niech zrobia opcje jak ze stacjonarnym, taryfy z wieksza predkoscia max i wekszym priorytetem i taryf z mniejszym priorytetem

  • 0

    70.  2013-11-07 19:33:02

    Na to czekałem. Męczę się z dziadowskim Plusem, bo aero2 od prawie 2 miesięcy działa w kratkę. Oczywiście cały czas naprawiają...

  • 0

    71. ~Johny11  2013-11-07 19:54:21  host: ip-93-154-147-139.free.aero2.net.pl

    @69, a później się obudziłeś... Play nie głupi, no limit nie da.

  • 0

    72.  2013-11-07 19:56:36

    Atmosferę to oni potrafią zapewnić (dziwne że przy starcie roamingu t nie było całej szopki) :) Oby za tym wszystkim stała ciekawa oferta - bo czekam z przedłużeniem/rezygnacją/przeniesieniem PO.

  • 0

    73.  2013-11-07 20:09:35

    LTE plusa jest prawie nie wykorzystywane przez klientow. Korzysta tylko pół miliona! na 13 milionow plusowcow i na 24 miliony polakow w zasiegu

  • 1

    74.  2013-11-07 20:36:10

    To LTE jak na razie będzie pic na wodę, bo w zasięgu będzie garstka. Najważniejsze co ulepszą/pogorszą w nowej ofercie. Po Play od pewnego czasu wszystkiego można się spodziewać.

  • 1

    75. ~Red  2013-11-07 20:42:21  host: 178-33-48-191.ovh.net

    @buba1234 ty jesteś taki głupi czy taki ograniczony że wypisujesz takie brednie? 35 pln i brak limitu na mobilnej usłudze. Weź ty się pier...nij w ten pusty łeb nim następnym razem będziesz pisał takie bzdury.

  • -1

    77.  2013-11-07 20:43:06

    *pakiety neta

  • -1

    78.  2013-11-07 20:46:43

    predzej czy pozniej nolimit wejdzie po prostu bedzie ograniczenie predkosci - pewnie dadza na poczatek stawke 50zł a potem ceny spadną, lub bedzie mozna wybrac np. predkosc ograniczona do 2MBit/s i miec neta bez limitu za mnijesza kwotę. A twojej mamie gratuluję jak ciebie wychowala :P

  • -1

    79.  2013-11-07 20:48:41

    prawda jest jednak taka, ze marża u nas wieksza duzo niz na zachodzie. Jednak konkurencja obnizyla ceny minut i wporwadzila nolimit za 29zł na karte wiec czemu niby nie internet? Lte w plusie jest ledwo wykorzystywane przez pol miliona

  • 0

    84. ~Irek  2013-11-07 22:11:31  host: 80-238-74-122.internetia.net.pl

    Tradycyjnie o północy rozdadzą Gruszki... Tylko one chyba się już przejadły

  • 0

    87. ~Spookey  2013-11-08 08:23:22  host: n07-02-03.opera-mini.net

    Ciekawe jak będą budować zasięg i pojemność LTE? Też na "roamingu krajowym"? Ostatnie wynki T pokazują, że nawet mahąc własną infrastrukturę to z dochodami szału nie ma. A co dopiero. z bazą użytkowników "bo taniej". No i mam powoli dość playboy'i "no limit" - ciekawe który z Was dopłacałby do interesu? Już niedługo zaczną się limity - bo nie da się "za darmochę" a jakoś o innych usługach, które kupowalibyście, żeby zrekompensować operatorom spadające przychody z usług głosowych i transmisji danych to coś nie słychać z Waszej strony...

  • -1

    88. ~bonobonobo  2013-11-08 09:35:17  host: user-31-175-206-22.play-internet.pl

    Użytkownicy Aero to powinny loda zrobić prezesowi tej formy a nie coś postulować.

  • 0

    89. ~goral2099  2013-11-08 11:21:12  host: ip-84-39-173-191.free.aero2.net.pl

    87: Nie rozśmieszaj mnie... :) Do granicy opłacalności jeszcze w tym interesie daleko. Nikt tu nie dopłaca di interesu. :)

  • 0

    90. ~  2013-11-09 15:38:48  host: public-gprs684577.centertel.pl

    Podstawowe pytanie - czy LTE bedzie dostępne od 12.11 rownież w ofertach na kartę?!?! Z wcześniejszych zapowiedzi wynika, ze nie. To byłaby masakra.

  • 0

    91. ~  2013-11-09 16:08:30  host: user-5-173-12-98.play-internet.pl

    Tylko LTE w ofertach na kartę da możliwość promocji tej usługi. Bez karty, LTE to będzie tylko fakt medialny i reklamowy.

  • 0

    92. ~  2013-11-11 17:40:53  host: 81.219.84.18

    A ja tam poczekam aż ten internet ruszy lub chociazby zaproponują ofertę odnośnie lte. Sporo osób mówi że mają beznadziejną ofertę odnośnie internetu mobilnego lte pomimo tego, że nie zaporoponowali jeszcze żadnej oferty. Niby ludzie narzekają na zasięg play ale przyznam że ja tam na zasięg i jakość połączeń nie narzekam (korzystałem z ery i orange ale play okazal się lepszy) Ale przyznam że czegoś rewelacyjnego nie spozdiewam się.

  • 0

    93.  2013-11-12 13:51:14

    hahaha "10zł za darmowe noce", "10zł za DO 4Mb/s zamiast do 1Mb/s", to do kompletu "10zł za LTE" hihihi przecie nie dadzą dobrej oferty bo się HSPA+ przytka i tyle... a LTE? co z tego że są pozwolenia jak sprzęta nie ma..

Dodaj swoją opinię