Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Rusza kampania reklamowa smartFirma w Plusie

Rusza kampania reklamowa smartFirma w Plusie

orson_dzi 28 Października 2014 12:06

1 3

Plus rozpoczął kampanię reklamową nowej oferty smartFirma, odpowiednika smartDomu dla biznesu.



SmartFirma, to oferta, w której klienci biznesowi Plusa mogą łączyć posiadane usługi i otrzymywać za to dodatkowe rabaty i korzystać z promocji. Oferta obejmuje także inne usługi dla biznesu - bankowość oraz energię elektryczną.


Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Zobacz: Plus: smartFirma, odpowiednik smartDomu dla biznesu




Źródło tekstu: Plus; wł     

Dodaj do:

Tagi: plus | smartfirma

w sumie: 14
  • -3

    1. ~ja  2014-10-28 12:31:03  host: 65d84cbf88.rev.snt.net.pl

    Nie ma jeszcze hejtu nt. Plusa? Dziwne... Wróć, jest 12.30 - gimbaza ciągle w szkole... ;)

  • 3

    2.  2014-10-28 12:37:06

    Wszyscy móżdzą o co chodzi z tymi nielimitowanymi rozmowami wewnątrz firmy za 9 pln co miesiąc :)))

  • 3

    3. ~  2014-10-28 12:38:44  host: 212.109.132.229

    @1 to takie slabe, ze juz nie warto komentować. Zwłaszcza ich "nielimitowanego" LTE. A ty co? Wagary?

  • -3

    4. ~ja  2014-10-28 12:42:51  host: 65d84cbf88.rev.snt.net.pl

    @3: nie, w pracy siedzę...:) Skoro, wg Ciebie, 'nielimitowane LTE' Plusa, to zło, to dlaczego nie ma hejtu na 'nielimitowane' LTE w Pomarańczy? Też jest lejek... Jak już kiedyś napisałem: trzeba czytać, co się podpisuje a nie wierzyć, że ściągniesz cały net na kompa bez żadnych ograniczeń ze strony operatora...

  • 2

    5. ~  2014-10-28 12:46:49  host: 212.109.132.229

    @ 4
    może dlatego że orange wprowadził nielimitowabe LTEdopiero kilka dni temu?

  • 0

    6.  2014-10-28 12:58:18

    A propos postu Pawła... Pytanie mam do wiedzących - do redakcji - co tu dużo gadać ;-)
    Czy operatorzy płacą jakieś opłaty za oddane do dyspozycji pule numeracji? Jeśli tak, to komu? Czy - jeśli tak - to opłaty za numery geograficzne, "komórkowe", z zakresu numeracji specjalnej - mają różne stawki? Jakie?

  • 1

    7.  2014-10-28 13:55:53

    Nie widzę potrzeby posiadania abonamentu czy to na firmę czy dla klienta indywidualnego przy takiej ofercie jaką jest formuła Mini Max na kartę;-) oferta niezastąpiona;-)

  • -1

    8. ~Kuzyn1920  2014-10-28 14:42:25  host: 92.60.132.22

    Gdzie mogę TERAZ wziąć formułę Mini Max w P4, na tych super warunkach?

  • -1

    9.  2014-10-28 14:54:00

    7 - super oferta, więc niec dziwnego, ze operatorzy jeden po drugim padają... Firmy na gwałt do minimax przechodzą...

  • 1

    10.  2014-10-28 16:57:36

    9). A no SUPER!!! :-)

  • -1

    11. ~Calm7  2014-10-28 17:09:41  host: n05-08-05.opera-mini.net

    Pisaliście już o tych bezpłatnych, bonusowych MB w ErzeTM na kartę..? (1GB, 250MB, 50MB). Bo nie wiem, czy to przegapiłem..

  • 1

    12.  2014-10-28 17:30:33

    12). Nie pisaliśmy;-)

  • 1

    13.  2014-10-28 17:31:14

    11). Nie pisaliśmy;-)

  • -1

    14. ~Calm7  2014-10-28 17:36:12  host: n05-08-05.opera-mini.net

    12, 13). Błędy swoje zauważasz, szkoda tylko, że tak mało istotne. Paaa!

Dodaj swoją opinię