Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Rejestracja numeru na kartę T-Mobile u listonosza

Rejestracja numeru na kartę T-Mobile u listonosza

orson_dzi 5 Stycznia 2017 12:56

1 11

Od 5 stycznia, klienci T-Mobile mogą zarejestrować numeru na kartę u każdego listonosza Poczty Polskiej, który wyposażony jest w tablet.

Dzięki współpracy z Pocztą Polską, klienci T-Mobile będą mogli dokonać rejestracji swojego numeru u listonosza wyposażonego w tablet. Specjalna aplikacja umożliwi szybkie przeprowadzenie procesu z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa przekazywanych danych.

Listonoszowi wystarczy pokazać jeden z akceptowanych dokumentów potwierdzających tożsamość i podać podstawowe dane. Usługa świadczona będzie bezpłatnie na terenie całego kraju.




Na klientów T-Mobile rejestrujących swoje numery na kartę w dalszym ciągu czekają - darmowe rozmowy i SMS-y w T-Mobile, kwota doładowania podwojona za każdym razem, a co miesiąc 10 GB Internetu za darmo maksymalnie przez rok.

Zobacz: T-Mobile: Roczna ważność konta za zarejestrowanie numeru
Zobacz: T-Mobile przedłużył promocję bonusów za rejestrację numerów na kartę

Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:

Tagi: listonosz | rejestracja | t-mobile

w sumie: 48
  • 0

    29. ~781  2017-01-05 17:44:37  host: apn-46-215-93-247.dynamic.gprs.plus.pl

    @25. Po co komu 60tys. Sim? To nie realne żeby jedna osoba tyle miała. Ok10 to ok.

  • 0

    30.  2017-01-05 17:51:49

    781 - jak, po co ? żeby zarobić!

  • 0

    31. ~781  2017-01-05 17:55:41  host: apn-46-215-93-247.dynamic.gprs.plus.pl

    @30. Jak? Zarejestrowaną ma siebie sim, sprzedać? to raczej nie mądre...

  • 0

    32. ~Wyrozumialy  2017-01-05 18:50:27  host: user-94-254-169-124.play-internet.pl

    Bardzo dobra wiadomość dla ludzi którzy mają problemy z chodzeniem czy też dla starszych osób gdzie sama wyprawa do punktu jest ogromnym stresem.

  • 1

    33. ~Wygnany ♥♥  2017-01-05 19:24:41  host: 8.37.225.42

    Nie dość, że to nie należy do obowiązków listonosza, to ile on dostanie od jednej rejestracji..? 1%..? 5%..?

  • 0

    34.  2017-01-05 19:39:09

    na pewno to jest duzo wygodniejsze dla starszych osob, nie kazdy oblsuguje konto przez internet, nie mowiac juz o tym, ze dla niektorych ta rejestracja to duzy problem. mlodzi moga sie dziwic, ale wiele osob do takich listonoszy ma zaufanie i z checia to u niego zrobiaa

  • 1

    35. ~Calm7  2017-01-05 19:45:50  host: agaa7.neoplus.adsl.tpnet.pl

    U listonosza? Szkoda że nie u policjanta dzielnicowego...:-D

  • 1

    36.  2017-01-05 19:48:24

    781 - pieniądze potrafią ludziom mącić w głowach ;-) Tu za złotówkę tętnicę sobie potrafią wyszarpać, żeby tylko taniej było i to mogli udowodnić ;-)

  • 1

    37.  2017-01-05 19:50:31

    32 - teraz "na rejestrującego listonosza" plaga kradzieży będzie ;-)
    Bo "listonosze" bez renty, bez listu będą pukać i uczynnie będą oferować możliwość "rejestracji" numeru ;-)

  • 0

    38. ~Marcin.503  2017-01-05 20:11:35  host: 178-37-192-50.adsl.inetia.pl

    @34 kabell. zalezy od miejsca w mojej rodzinnnym mieście ok 15lat chodzi jedna Pani listonosz, latem chodzą zmiennicy, w obecnym miejscu zamieszkania listonosze zmieniają się jak rękawiczki, także zaufania raczej brak.
    Cwaniaczków nie brakuje tak jak w kom@37. Fajnie że udostępniają wiele możliwości rejestracji, zawsze jest jakieś ale...

  • 0

    39. ~Piotrek  2017-01-05 20:15:22  host: apn-95-40-215-80.dynamic.gprs.plus.pl

    @wlo nie wiem jak w T ale w Orange trzeba najpierw zgłosić że się chce przysłać listonosza z tabletem do rejestracji numerów - nie chodzi sam z siebie i nie pyta od domu do domu kto chce kto chce...

  • 0

    40.  2017-01-05 20:18:28

    39 - Ty mówisz o czym? O tym, ze ludzie dzwonią do siostrzenicy, która rzekomo spowodowała wypadek i potrzebuje na gwałt pieniędzy, po które przyjdzie jej koleżanka?

  • 0

    41.  2017-01-05 20:21:05

    38 - jeśli ktoś potrzebuje telefonu, nie ma najmniejszego problemu, nawet w przypadku osób, które mają problemy z poruszaniem, by taki numer zarejestrować w punkcie operatora czy innym stacjonarnym punkcie jaki udostępniają.
    Ja teściowej załatwiam sprawy telefoniczne. Nigdzie nie musi chodzić, nic nie musi podpisywać ;-) Da się - o ile komuś zależy. Też zależy na rodzinie ;-)

  • 0

    42. ~Marcin.503  2017-01-05 20:33:13  host: 178-37-192-50.adsl.inetia.pl

    @41. Człowiek,człowiekowi, człowiekiem, a świat będzie piękniejszy, mniej "wnuczków" itp historii.

  • 0

    43.  2017-01-05 20:42:48

    @28 a ten kolega chociaż raz spróbował, że taki pewien tego co mówi? Nie rozumiem twoich obaw. A jak nie zadziała, to co się stanie? Przecież to tylko rejestracja numeru...

  • 0

    44. ~pabloki  2017-01-06 16:14:54  host: 188.146.166.249.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    listonosze się zapewne cieszą z kolejnego obowiązku i czekają na pozostałe sieci.

  • 0

    45. ~Marcin.503  2017-01-06 17:37:12  host: 77-253-172-25.adsl.inetia.pl

    @43 tytoos. Nie wiem czy próbował? Sam spróbuje w pn, bo weekend nie ma co,pewnie będzie trzeba czekać jak z przelewem.

  • 0

    46. ~fwafs  2017-01-06 20:59:24  host: user-164-127-252-55.play-internet.pl

    Głupio by mi było listonosza brnącego w śniegu prosic jeszcze o rejestrację na tablecie, tyle roznosi na rejonie, że kończy nawet po 16 i jeszcze do tego rejestracja... wolę inne sposoby. Każda siec powinna udostępnic rejestrację przez internet na podstawie chocby jednego zarejestrowanego numeru na siebie.

  • 0

    47.  2017-01-09 11:54:46

    hmmm... ciekawa opcja szczegolnie dla starszych osob. tylko pytanie: ilu listonoszy jest wyposażonych w tablet? ;p

  • 0

    48. ~sas  2017-01-11 12:51:19  host: 212.160.172.84

    Listonosze są z pewnością zachwyceni że mają dodatkowy obowiązek za tzw friko, gdyż poczta finansowo listonoszów nie rozpieszcza.

Dodaj swoją opinię