Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile przedłużył promocję bonusów za rejestrację numerów na kartę

T-Mobile przedłużył promocję bonusów za rejestrację numerów na kartę

LuiN 3 Października 2016 20:29

2 12

Sieć T-Mobile ruszyła z kampanią reklamową zachęcającą do rejestrowania numerów na kartę. W ten sposób, nieco okrężną droga, dowiadujemy się, że promocja została przedłużona.



Na stronie internetowej T-Mobile w dalszym ciągu wisi stary regulamin promocji Bonusy za rejestrację, obowiązującej "nie dłużej niż do dnia 30.09.2016r.", tymczasem w mediach Cleo zaprasza do rejestrowania numerów.




Zobacz: inne filmy z kategorii

Zasady odnowionej/przedłużonej promocji wydają się takie same: 10 GB gratis do doładowań za minimum 25 zł przez rok (maksymalnie 1 bonus na 30 dni) oraz nielimitowane rozmowy przez 30 dni po pierwszym doładowaniu za 25 zł. Aby powyższe bonusy otrzymać, należy po zarejestrowaniu numeru wysłać SMS o treści TAK na numer 80575.

W reklamie mowa jest też o darmowych połączeniach i SMS-ach wewnątrz sieci oraz o podwojonych doładowania - są one jednak dostępne dla wszystkich klientów usług na kartę T-Mobile, również bez rejestrowania numeru.

Zobacz: Podwójne doładowania w T-Mobile na kartę
Zobacz: Darmowe rozmowy i SMS-y w sieci w T-Mobile na kartę

Źródło tekstu: T-Mobile, wł     

w sumie: 40
  • 0

    21. ~3G  2016-10-03 23:58:11  host: 178235139041.warszawa.vectranet.pl

    @4, no właśnie jakoś ostatnio nr był rejestrowany, chyba 29 września. Ale pod *100# pokazuje niby zarejestrowany. Ciekawi mnie co to jest z tym *140*282# - nic o tym nie słyszałem.

  • 0

    22. ~biala  2016-10-04 00:34:11  host: public-gprs359105.centertel.pl

    @21 Nie wiem co to może być. Jedyne co dostałam po rejestracji nr to sms z info o realizacji zlecenia na włączenie zgód marketingowych:D chociaż żadnego zlecenia nie dawałam. Konsultant bez pytania mnie o zdanie sam zaznaczył zgody w systemie

  • 0

    23.  2016-10-04 07:55:57

    Roczną ważność konta dają jako bonus za rejestrację za pośrednictwem kuriera.
    Myśliciel - poczytaj, ja rano dostałem cynko regulaminie ;-)

  • 0

    24.  2016-10-04 07:57:23

    Chociaż nie, to nie jest roczna ważność konta tylko "wydłużenie ważności konta do 365 dni" ;-)

  • 0

    25.  2016-10-04 08:14:04

    Opiszcie ofertę dla abonentów T-Mobile na kartę z 1998. ;-)

  • 1

    26. ~  2016-10-04 08:44:32  host: public-gprs370265.centertel.pl

    Tm lepiej by napisało, jak oproznic skarbonke w heyah. Chcę migrowac gdziekolwiek, a niestety na koncie mam 150zl i ważność do końca listopada. Kiedyś heyah było synonimem nowoczesności i taniosci. Teraz to tylko kup@ przypominająca łapę...

  • 0

    27.  2016-10-04 09:01:58

    1,3@ Włącz sobie ją bez głosu. Zobaczysz zupełnie inny odbiór. Na samym końcu w tle bardzo krótkie, nieczytelne informacji. Dla mnie to jest promocja koncertu Cleo. Ja na reklamach w tv wyłączam głos więc ta reklama nic mi nie mówi no i na samym końcu napis po angielsku. No przepraszam. Reklama ma być dla Polaków.

  • 0

    28. ~  2016-10-04 10:01:18  host: apn-37-248-165-187.dynamic.gprs.plus.pl

    Wlo a ty jesteś takiglupi naprawdę a ja myslalem ze się zgrywasz.

  • 0

    29. ~hi hi  2016-10-04 10:25:24  host: n28-02-02.opera-mini.net

    Z tego wynika, źe T-M ma około 100.000 tys. zaufanych kurierów. Klientów na kartę napewno jest duźo więcej, a więc muszą się śpieszyć źeby do 10-X- zdąźyli obsłuźyć chcących skorzystać z promocji.

  • 0

    30.  2016-10-04 10:38:40

    Ludzie przecież od zamówienia do odbioru u Nadawcy oraz dostawa do Odbiorcy mija maks 2dni(bywa, że dziś zamawiam i dziś jest kurier, a więc jutro przesyłka jest u Odbiorcy)

  • 0

    31.  2016-10-04 12:02:15

    28 - sprawa jest od lat oczywista... Nic nie odkryłeś nowego ;-)

  • 0

    32. ~biala  2016-10-04 13:40:23  host: public-gprs359490.centertel.pl

    @25 To jest prawdziwa perełka, oferta dla użytkowników prepaida, którzy aktywowali kartę w dniach od 30 czerwca 1998r. do 15 lipca 1998r.
    TMobile zrobiło mi dzień:D

  • 0

    33. ~pabloki  2016-10-04 14:27:35  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    23 wlo nie wiem o tym bo sie nie interesowałem . ale wątpie że tmobile wydłuża ważnośc konta, oni na razie likwidują. poza tym z tego co wiem tmobile nie ma rejestracji przez kuriera.

  • 0

    34. ~ulto  2016-10-04 14:33:17  host: 89-68-221-147.dynamic.chello.pl

    Ciekawe co Heyah da za lojalnosc jestem od 1 dnia a byl to rok 2004

  • 0

    35.  2016-10-04 14:37:45

    33 - dlaczego wątpisz? Przecież papier na to jest. Znowu coś z myśleniem przesadziłeś?

  • 0

    36. ~pabloki  2016-10-04 14:54:14  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    35 ok.n ie specjalnie mnie to interesuje . komentuje newsa. jak masz regulamin to ok.

  • 0

    37. ~pabloki  2016-10-04 15:18:41  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    już widzialem . n GOLu opisali. weź z taka śmieszną ofertą. szkoda na nią patreć.

  • 0

    38. ~Orzelek  2016-10-04 23:35:22  host: host-212.96.226.183.tvksmp.pl

    Tymczasem "promocja" wyłączająca RWK przedłużona do 01.02.2017 :/

    http://tlp.is/ade

  • 0

    39.  2016-10-06 10:29:55

    I niestety z regulaminu, teraz to zauważyłem bo z kolegą na ten temat rozmawiałem, zniknął zapis o tym, że dotychczasowi klienci mogą skorzystać z promocji bonusowania za rejestrację ;-)

  • 0

    40. ~Piotrek  2016-10-07 19:42:15  host: 85-222-61-56.dynamic.chello.pl

    Haha, a właśnie ostatnio mowilem do mojej, ze nie zdaze! No i chyba zdaze. Dobreee.

Dodaj swoją opinię