Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus: Zmiany w ofercie Power LTE

Plus: Zmiany w ofercie Power LTE

Piszemy o tym pierwsi LuiN 30 Września 2014 20:51

16 8

Plus postanowił zmienić zasady oferty nielimitowanego Internetu Power LTE. Nowy cennik obowiązuje od 30. września.




Od teraz nielimitowany dostęp do Internetu w technologii LTE dostępny jest za dodatkowe 10 zł miesięcznie. Usługa aktywowana jest domyślnie za darmo przez 6 miesięcy. W każdej chwili można ją wyłączyć. Podane w tabelach limity dotyczą transferu po wykorzystaniu podstawowego pakietu danych.


Oferta tylko SIM, na stronie sieci:

Umowa na 24 miesiące
Abonament
(e-faktura)
14,90 zł 29,90 zł 39,90 zł 49,90 zł 79,90 zł
Pakiet danych 5 GB 18 GB 25 GB 30 GB 35 GB
LTE bez limitu nie do 5 Mb/s
6 mies. gratis
do 10 Mb/s
6 mies. gratis
do 20 Mb/s
6 mies. gratis
do 30 Mb/s
6 mies. gratis
Umowa na 12 miesięcy
Abonament
(e-faktura)
29,90 zł 49,90 zł 59,90 zł 69,90 zł 99,90 zł
Pakiet danych 8 GB 20 GB 25 GB 30 GB 35 GB
LTE bez limitu nie do 10 Mb/s
6 mies. gratis
do 20 Mb/s
6 mies. gratis
do 30 Mb/s
6 mies. gratis

Oferta z modemem lub routerem, na stronie sieci (24 mies.):
Abonament
(e-faktura)
29,90 zł 49,90 zł 59,90 zł 69,90 zł 99,90 zł
Pakiet danych 8 GB 20 GB 25 GB 30 GB 35 GB
LTE bez limitu do 1 Mb/s
6 mies. gratis
do 5 Mb/s
6 mies. gratis
do 10 Mb/s
6 mies. gratis
do 20 Mb/s
6 mies. gratis
do 30 Mb/s
6 mies. gratis

Mechanizm działania oferty z tabletem lub laptopem (24 mies.) nie zmienił się i w regulaminie choć mamy wyszczególnioną cenę 10 zł za pakiet LTE bez limitu, sieć nadal wlicza pakiet w cenę abonamentu przez cały okres trwania umowy:


Abonament
(e-faktura)
99,90 zł 129,90 zł 159,90 zł
Pakiet danych 15 GB 20 GB 30 GB
LTE bez limitu do 10 Mb/s do 20 Mb/s z maksymalną dostępną prędkością

Istotną zmianą jest ograniczenie LTE bez limitu do 30 Mb/s w najdroższych abonamentach (wcześniej maksymalna dostępna technicznie szybkość). Zmiana ta ominęła jedynie ofertę z tabletem lub laptopem (nadal obowiązuje regulamin z początku września).


Zobacz: regulamin promocji w opcji modemem lub routerem
Zobacz: regulamin promocji w opcji tylko SIM na 12 mies.
Zobacz: regulamin promocji w opcji tylko SIM na 24 mies.
Zobacz: regulamin promocji w opcji laptopem lub tabletem

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: plus | power lte

w sumie: 105
  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    86. ~rlip  2014-10-02 08:51:42  host: apn-37-7-66-118.dynamic.gprs.plus.pl

    Ale syf. Zamiast obniżać ceny to jeszcze je podnoszą o dychę w każdym sensownym abonamencie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    87. ~maja  2014-10-02 10:34:19  host: 185.23.151.125

    ja mam umowę z lokalnym isp na 1 stronę A4 wszystko jasno i czytelnie płace 50 zł za 10 mega i tak mam.nie zastanawiam się czy już przekroczyłam limit czy nie i zaraz mi zwolni. w razie awarii serwis w tym samym dniu bezpłatnie, ciekawe ile nerwów fani lte stracili z niedoszkolonymi konsultantami z BOK?

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    88. ~drrr  2014-10-02 10:41:21  host: 185.23.151.125

    maja masz rację:) bo zastanawia mocno czemu dają na testy tylko na 10 dni????hmmm pewnie dlatego, że większość nie wyciągnie w tym czasie pakietu i extra im chodzi. niech dadzą na miesiąc wtedy można mówić kto statystycznie ile ściągnął.ale tego nie zrobią bo w połowie miesiąca w dobie gigantycznych aplikacji i reklam będzie po pakiecie i zacznie zwalniać. 10 dni to za krótko, żeby ocenić jak to hula naprawde

  • Ten komentarz został ukryty.

    -3

    89.  2014-10-02 10:43:40

    ~maja - 1 strona? Łeee... Jakaś mało ważna ta umowa taka krótka... Ja w tym tygodniu podpisałem umowę z Tepsą (upsss... Orange) na przedłużenie (!!) Neostardy. Aneks to 3 strony, do tego wyciąg z umowy - podsumowujący podstawowe dane (1 str.), cennik promocji (1 str.), cennik usługi (2 str.), regulamin promocji (2 str.), regulamin świadczenia usługi (5 str.), i 3 str. zasad przyznawania rabatu Orange Open - no ale to można jako materiał promocyjny potraktować ;-) To jest umowa! A nie jakiś świstek na jednej stronie...

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    90. ~maja  2014-10-02 11:21:44  host: 185.23.151.125

    wlo ile stron przeczytałeś zanim podpisałeś?:)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    91.  2014-10-02 12:19:43

    Plus Power LTE Internet Bez Limitów - Oszukani Klienci Polkomtela

    http://tlp.is/43c

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    92. ~stefan  2014-10-02 13:55:27  host: 185.23.151.125

    własnie umowy zawierają tyle stron. żeby klient ich nie czytał a jak nawet już to zrobi to i tak nic z tego bełkotu nie zrozumie potem rozwiązanie umowy graniczy z cudem albo kliencie płać i płacz kary za zerwanie czy jak wolisz za abonament za kiepską usługę.chyba, że masz dużo zdrowia i cierpliwości i telefon no limit:) bo godzinami będziesz próbował coś załatwić w BOK.... a na reklamacje mają 30 dni i tak odpowiedzą że nie uznają no i klops zostaje uke uokik a czas leci a klient płaci bo jednego czego nie zapominają to przysłać rachunek

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    93.  2014-10-02 15:29:17

    No i to by było na tyle współpracy z Dodatnim... Mam internet na taryfie starej, 4 czy 5GB za 59PLN, ale za to z nocnym internetem (w najlepszych godzinach: 0-9). Teraz, po tych zmianach, na bank umowa idzie do wypowiedzenia, bo oferta jest po prostu kijowa.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    94. ~hfurhdhd  2014-10-02 21:21:19  host: public-gprs515005.centertel.pl

    91: kolego ja bym zaczal z tym ze konsument w reklamie jest oklamywany z internetem bez limitow. To samo w pleju. Prosba do administratorow aby nie wprowadzali czytelnikow w blad i nie powielali tych bredni. Czerne jest czarne a biale jest biale !

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    95. ~tommy45  2014-10-03 12:12:15  host: 46.175.106.42

    Jednak nie jest bez limitu:

    http://tlp.is/443

    http://tlp.is/444

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    96.  2014-10-03 12:14:49

    ~maja - nie uwierzysz... Wszystkie ;-) Oczywiście pomijałem regulamin świadczenia usług - to jest stałe od lat, zmieniają się szczegóły niespodzianek nie ma, ale umowę (aneks) warunki promocji, cennik - przeczytałem w całości.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    97.  2014-10-03 12:17:04

    Kurier w tym czasie miał przynajmniej czas obdzwonić kilku klientów (odbiorców) - umówił się na godzinę w tym czasie, kiedy ja czytałem ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    98.  2014-10-03 12:22:47

    Anek to tak naprawdę 2 i 1/3 strony czytania ;-) wyciąg z umowy - bez znaczenia - tabela z danymi kilenta, dostawcy, loginami itp., cennik promocji to też 2 tabelki, z czego mnie interesują 2 wiersze...cennik też mało ważny - po zakończeniu umowy terminowej wchodzi - sprawdzenie to kilka sekund, to samo regulamin promocji - sprawdzenie czy jest taki jak na stronie kiedy zamawiałem usługę w zasadnie nie ma sensu... Co innego gdybym gadał z bandytą konsultantem (przepraszam duża część uczciwych konsultantów w tym miejscu - ale macie mnóstwo czarnych owiec w szeregach ;-)) - na pewno dokładniej bym każdy akapit przeanalizował nie tylko przeczytał ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    99.  2014-10-05 10:55:13

    Koledzy a w ofercie na firmę nie ma tej kwoty 10 zł. Czy ja dobrze widzę? Jak to jest faktycznie z tymi lejkami?

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    100. ~  2014-10-05 11:40:13  host: n12-01-03.opera-mini.net

    85, Nigdy nie zdecydowalbym się na takie warunki. Dla mnie nie sa atrakcyjne ale dla kogos kto potrzebuje do 8GB to jest ok. Jakbys uzyskal 32GB za 5zl to owszem robiloby to warazenie. Ja w smartdomie mam za 1zl nielimitowany LTE i zaznaczam, ze jeszcze nie otrzymalem lejka nizszego niz wynika to z mojej klasy. Gdybym sprzedal router, to wyjdzie na to, ze jeszcze mi doplacaja :). Zauważyłem jednak mniejsze predkosci poniewaz wczesniej predkosc mialem 60-90Mb a teraz 40-60Mb.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    101. ~nie ciekawy  2014-10-05 11:42:17  host: n12-01-03.opera-mini.net

    85, Nigdy nie zdecydowalbym się na takie warunki. Dla mnie nie sa atrakcyjne ale dla kogos kto potrzebuje do 8GB to jest ok. Jakbys uzyskal 32GB za 5zl to owszem robiloby to warazenie. Ja w smartdomie za niewiele wiecej mam nielimitowany LTE i zaznaczam, ze jeszcze nie otrzymalem lejka nizszego niz wynika to z mojej klasy. Gdybym sprzedal router, to wyjdzie na to, ze jeszcze mi doplacaja :). Zauważyłem jednak mniejsze predkosci poniewaz wczesniej predkosc mialem 60-90Mb a teraz 40-60Mb.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    102. ~nie ciekawy  2014-10-05 11:46:06  host: n12-01-03.opera-mini.net

    85, Nigdy nie zdecydowalbym się na takie warunki. Dla mnie nie sa atrakcyjne ale dla kogos kto potrzebuje do 8GB to jest ok. Jakbys uzyskal 32GB za 5zl to owszem robiloby to warazenie. Ja w smartdomie za niewiele wiecej mam nielimitowany LTE i zaznaczam, ze jeszcze nie otrzymalem lejka nizszego niz wynika to z mojej klasy. Gdybym sprzedal router, to wyjdzie na to, ze jeszcze mi doplacaja :). Zauważyłem jednak mniejsze predkosci poniewaz wczesniej predkosc mialem 60-90Mb a teraz 40-60Mb. Ty jak widze jakies zawody chcesz robic z tego, kto nizsza oate uzyska? Nie zartuj chlopcze ;) Za stary jestem zeby takimi rzeczami się podniecac. Place malo i jestem zadowolony z jakosci uslug i nie czuje potrzeby konkurowania na tej plaszczyznie. Ale jeżeli Tobie to podbuduje ego, to chwal się kolejnym rabatem kilkuzlotowym w Play za brak mozliwosci logowania do Orange. Ha ha

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    103. ~nie ciekawy  2014-10-05 11:53:39  host: n12-01-03.opera-mini.net

    Cos dziwnie komentarze sa wysylane.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -3

    104. ~Franz  2014-10-07 22:41:42  host: 078088060141.bielskobiala.vectranet.pl

    Jak dla mnie, oferta całkiem ciekawa. Planuję rezygnację z kabla bez utraty poczucia nielimitowania połączeń i tu mi Plus się bardzo ciekawie prezentuje. A druga sprawa - myślę też o tym, żeby rzeczywiście z netu mobilnie korzystać. I tu Plus też całkiem dobrze wypada.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    105. ~pluslejek  2014-10-17 14:14:04  host: marx.ighz.pl

    Ostrzegam wszystkich, dobrze przeczytajcie regulamin zanim kupicie Power LTE, "bez limitu" to oszustwo - po wykorzystaniu pakietu internet zwalnia do 0.5 - 0.2Mb/s !!! poczytajcie na forach

Dodaj swoją opinię