Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus: pizza gratis za doładowanie w internecie

Plus: pizza gratis za doładowanie w internecie

sirmark 4 Grudnia 2015 11:42

3 10

plus pizza Użytkownicy wszystkich usług na kartę oraz Mix w sieci Plus mogą otrzymać kod promocyjny na darmową pizzę w Telepizza. Wystarczy za pomocą kanału bankowo-internetowego doładować konto za min. 20 zł.



Aby skorzystać z promocji należy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści PLUS na numer 80808 oraz doładować swoje konto za min. 20 zł. W odpowiedzi przesłana zostanie wiadomość z kodem promocyjnym do Telepizzy. Liczba kodów jest ograniczona, a o ich przyznaniu decyduje kolejność spełnienia warunków promocji.




Z promocji mogą skorzystać klienci usług: JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36,6, JA+ Internet Na Kartę, Plus Internet Na Kartę, JA+ Mix, Plus Mix oraz Plush Mix. Zasilenia należy dokonać przez jedną ze stron: www.doladuj.plus.pl i www.doladowania.pl lub za pośrednictwem stron internetowych banków obsługiwanych przez Blue Media lub poprzez serwis bm.pl.

Promocja trwa do 31 grudnia lub wyczerpania zapasów kodów promocyjnych. Na jeden numer telefonu można otrzymać jeden kod, który upoważnia do odbioru jednej małej trzyskładnikowej pizzy. Otrzymany kod należy wykorzystać do 28 lutego 2016 r, a można go zrealizować tylko w lokalach stacjonarnych Telepizzy.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: pizza | plus | doładowania

w sumie: 21
  • 0

    2. ~AXE  2015-12-04 11:56:50  host: 248-144.beskidmedia.pl

    Mowisz ze jestes zbyt mlody i piekny zeby za to placic.

  • 1

    3. ~Partyzant  2015-12-04 12:10:29  host: jerome.yoxa.pl

    Ja zawsze tankuje przez Internet a najbliższą Telepicce mam 100km....Plus niech sie zajmie lepszymi ofertami,bo umowa mi się kończy a oferta słaba i pewnie trzeba będzie przejść do konkurencji.

  • -3

    5. ~Piotrek  2015-12-04 14:12:55  host: 188.146.145.155.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @3 a najbliższe allegro gdzie masz - zajda sie amatorzy darmowej pizzy

  • -4

    7.  2015-12-04 14:38:14

    Jak zwykle, brawo Plus, oferta miazdzy, serce rosnie patrzac jak jedyny polski operator zostawia w tyle konkurencje, jak pieknie sie rozwija pod nowym kierownictwem ;-)

  • 4

    8. ~  2015-12-04 14:46:16  host: user-5-173-9-174.play-internet.pl

    Chyba raczej wyrób pizzopodobny :)

  • 4

    9. ~  2015-12-04 15:12:24  host: static-62-233-132-206.devs.futuro.pl

    Telepizza jest niejadalna. To co sie z nimi stalo w ciagu ostatnich lat jest klasycznym upadkiem marki.

  • -3

    10. ~Pawcio  2015-12-04 15:45:11  host: adqc38.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A ja chcę milion euro i willę z basenem. Może wtedy się zastanowię nad doładowaniem :)

  • -3

    11. ~Wojtek  2015-12-04 17:28:14  host: 088156128244.dynamic-ww-1.vectranet.pl

    Mi tam wystarczy dobry operator. Do bycia w Plusie nie trzeba mnie przekonywać. Ale pizzę chętnie doładuję :)

  • -3

    12. ~Minister Zdrowia rekomenduje  2015-12-04 19:29:09  host: gaja.tpnet.pl

    Pizza jest smaczna i zdrowa.

  • 0

    13. ~Belzebób  2015-12-04 21:34:23  host: host-142-40.jkns.pl

    Dobra rzecz. Bombowe promo, i tak bym doładował telefon, a tak to mam jeszcze dodatkowo pizzę. Plus ma u mnie sporego Plusa za to. Może uda się pojeść za darmoszkę.

  • 0

    14.  2015-12-04 21:36:46

    13 - myślisz? Ja dzisiaj teściowi konto zasiliłem za 5 dyszek. Dostał 20 złotych na konto dodatkowo. Taka pizza jak ją w tej promocji oferują we Włocławku w poniedziałki podobno 5 zl kosztuje...

  • 0

    15. ~  2015-12-05 04:49:14  host: host-176-221-123-49.dynamic.mm.pl

    Normalnych ludzi stać na to, by nie korzystać z takich darmowych ochłapów.

  • 0

    16.  2015-12-05 12:31:23

    Kiedyś w moim małym miasteczku otworzyli telepizzę, była taka tragiczna w smaku i droga, że biznes utrzymał im się pół roku.

  • 0

    17. ~jadlby  2015-12-05 18:10:46  host: host135.v17.interkam.pl

    Czego to już nie wymyślą ;) co prawda u siebie w mv mam darmowego fejsa ale na pizzą też bym nie pogardził, szkoda że tylko raz xd

  • 0

    18. ~do wlo  2015-12-06 06:31:21  host: user-164-127-228-205.play-internet.pl

    to kup szyboko 100 starterów albo nabierz darmówek, zaladuj je po 20 dychy i masz zarcie na miesiac.

  • 0

    19. ~Kuczek  2015-12-06 18:20:26  host: bzg131.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No i to się nazywa promocja ;) Żarło za free :D Rewelka :D przez ostatnie pół roku w pluschu załapałem się na więcej promocji niż przez 6 lat w orange ;D

  • 0

    20. ~Apollon  2015-12-08 21:03:47  host: host-5-133-253-221.wtvk.pl

    Pizza za doładowanie w Plushu była udaną akcją, teraz Plus to rozszerzył nagradzając doładowujących przez internet. I fajnie, zawsze parę złotych w kieszeni i pełen brzuch;)

  • 0

    21. ~Tricko  2015-12-08 22:02:49  host: acnw31.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Już zjedzone :) Mam nadzieję, że za miesiąc też sobie za darmo pojem po doładowaniu :)

  • 0

    22. ~najedzony  2015-12-09 17:29:49  host: host135.v17.interkam.pl

    W Vikings dają darmowego fejsa i messengera a tu jedną pizzę :P wybór chyba jest prosty :D

  • 0

    23. ~Millie  2015-12-09 21:20:34  host: abhx172.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Doładujesz, jesz pizzę. To jakby nie patrząc oszczędność kilkudziesięciu złotych. Plus idzie tropem swojej drugiej marki tj. Plusha, gdzie takie doładowania z gadżetami są bardzo częste.

Dodaj swoją opinię