Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Plus organizuje konkurs dla kibiców siatkówki

Plus organizuje konkurs dla kibiców siatkówki

orson_dzi 6 Sierpnia 2014 12:21

4 4

28 lipca wystartował konkurs Ładuj się na Mistrzostwa, który skierowany jest do klientów Plus na Kartę oraz Plus Mix. Do wygrania są bilety na finał Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2014 oraz telefony, telewizory i tablety o wartości ponad 50 000 zł.



W konkursie "Ładuj się na Mistrzostwa" mogą wziąć udział klienci Plus na Kartę, którzy dokonają doładowania za min. 30 PLN oraz klienci Plus Mix z zasileniem konta o wartości równej 10 PLN. Zadaniem konkursowym jest przesłanie na bezpłatny numer SMS 8026 opisowej odpowiedzi na pytanie ze strony internetowej www.ladujsienamistrzostwa.pl. Pytania konkursowe dotyczyć będą tematyki sportowej. O przyznaniu nagród decydować będzie komisja konkursowa, która dokona weryfikacji i oceny nadesłanych odpowiedzi. W skład komisji konkursowej wejdzie Michał Winiarski - siatkarz Reprezentacji Polski.




Konkurs Ładuj się na Mistrzostwa składa się z 4 etapów:
  • Etap 1 - od 28 lipca do 10 sierpnia. Nagrodami będą podwójne bilety na mecz finałowy FIVB Mistrzostw Świata w piłce siatkowej mężczyzn Polska 2014.
  • Etap 2 - od 11 sierpnia do 24 sierpnia. Nagrodami będzie sprzęt elektroniczny.
  • Etap 3 - od 25 sierpnia do 7 września. Nagrodami będzie sprzęt elektroniczny.
  • Etap 4 - od 8 września do 21 września. Nagrodami będzie sprzęt elektroniczny.

Ponadto, na swoim profilu na Facebooku Plus przygotował aplikację, dzięki której użytkownik może dodać swoje zdjęcie i stać się częścią siatkarskiej mozaiki do filmu dokumentalnego poświęconego polskiej drużynie siatkarzy pt. Drużyna. Aby dodać swoje zdjęcie należy wysłać SMS-a o treści PLAKAT pod numer 7243 (koszt SMS-a to 2 zł plus VAT). Otrzymany w SMS-ie zwrotnym kod należy wprowadzić do aplikacji.

Zobacz: Regulamin konkursu

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: konkurs | plus | plus mix | plus na kartę

w sumie: 18
  • 3

    1.  2014-08-06 12:27:12

    A Zygmunt chce 92,25 zł od każdego oglądającego w kablówce czy na NC+. Przynajmniej wiadomo jak planuje sfinansować konkurs w Plusie.

  • 3

    2. ~Kierownik Plusu  2014-08-06 12:45:02  host: d12-58.static.icpnet.pl

    92,25 to cena jaką chce Polsat, do tego należy jeszcze doliczyć marżę operatora kablówki :/

  • 3

    3.  2014-08-06 12:54:14

    @2 no tak, czyli 100 jak nic pęknie. A tymczasem "sami swoi" mają dostęp do siatki już w najtańszym abo.

  • -1

    4. ~EDGE  2014-08-06 13:26:20  host: apn-46-76-224-19.dynamic.gprs.plus.pl

    @3 a co w tym dziwnego? Zygmunt wyłożył kasę i chce na tym zarobić - witamy na rynku usług telekomunikacyjnych. To TVP i cała reszta dała ciała...

  • 3

    5. ~gość  2014-08-06 13:42:03  host: public-gprs514497.centertel.pl

    Nie mam zamiaru kupować dostępu do mistrzostw siatkówki - nie będę oglądał. Poza tym to skandal REPREZENTACJA NIE JEST WŁASNOŚCIĄ ZYGMUNTA !!! !!! !!!

  • 2

    6.  2014-08-06 13:47:57

    @4 jeszcze może się zdziwić jak zobaczy ten zarobek. Niestety w tym przypadku pazerność wzięła górę nad biznesem. No ale na czymś w końcu musi Zygmunt zarabiać. TVP nie dała ciała bo nawet nie miała możliwości rozmowy o zakupie praw do transmisji. Na szczęście KRRiT naprawiła już ten babol i siatkę dopisali na listę wydarzeń z których transmisje nie mogą być kodowane. Lepiej późno niż wcale.

  • 0

    7. ~EDGE  2014-08-06 13:59:17  host: apn-46-76-224-19.dynamic.gprs.plus.pl

    @6 pewnie nie zarobi, ale na pewno nieco wzrośnie liczba abonentów CP (zwłaszcza przy ofercie Smart DOM). Ok, TVP nie miała możliwości, ale mieli się pojawić sponsorzy...
    Z kolei jeśli wyłożyłbyś kilka milionów z własnej kieszeni na zakup praw tylko po to, by bezpłatnie wszystkim udostępnić możliwość oglądania wydarzenia, to zaprzecza wszelkiej logice biznesowej i w ogóle podważa sens istnienia praw do transmisji...

  • 2

    8.  2014-08-06 14:22:01

    nie biorę udziału w konkursie i nie oglądam mistrzostw świata w siatkówce, mimo że lubię siatkówkę.

  • 1

    9.  2014-08-06 14:27:55

    @7 jakby poszedł na Woronicza to pewnie wziąłby tyle że dałoby radę dać to w otwartym oknie. Jakby nie kozaczył z Orlenem to też nie musiałby pompować tyle kasy. Samrt dom ok, może przez to trochę klientów przybędzie ale na dłuższą metę w podstawowych pakietach CP nie ma co oglądać. Power LTE bez limitu okazało się bez limitu ale co do ilości przesyłanych danych. Generalnie w każdym miejscu jakiś fuck-up, szkoda gadać :) A wracając do konkursu, obejrzałem sobie te nagrody. Nie wiem skąd im wyszła kwota ponad 50 tysi :) Chyba że bilety od konia przed meczem kupowane a sprzęt w Saturnie albo jeszcze droższym sklepie :))

  • 0

    10.  2014-08-06 14:37:13

    @9 jak to nie wiesz skąd wyszła im taka kwota? Przecież jedną z głównych nagród jest rewelacyjny SAMSUNG GALAXY TREND - potężna maszyna za niemałe pieniądze!

  • 1

    11.  2014-08-06 14:47:18

    @10 kurcze przeoczyłem ten drobny tekst że to TREND, to całkiem zmienia moje wyliczenia :)

  • 0

    12.  2014-08-06 14:54:35

    ~gość - nie jest, ale gdyby nie Plus, nie bardzo by siatkówka u nas funkcjonowała, nie sądzisz? Tu akurat nie jest sprawa drużyny a kosztów zorganizowania mistrzostw świata - są wysokie, więc i prawa do transmisji były drogie. Telewizja publiczna może za mało kasy z abonamentu ma, ze nie kupiła transmisji? No ale przecież abonament to złodziejstwo jest...

  • -1

    13. ~EDGE  2014-08-06 15:17:12  host: apn-46-76-224-19.dynamic.gprs.plus.pl

    @9 poza TVP są jeszcze operatorzy kablówek i innych platform TV, którzy nie byli zainteresowani zakupem praw... skoro nikt się nie zainteresował od strony dostawców usług, to czemu obwiniać tylko Solorza?
    Jeśli chodzi o pakiety to raczej problem w tym, że nic ciekawego nie leci w TV, a nie w CP. Power LTE jest całkiem sensowną ofertą, chyba że ktoś ściąga cały internet w miesiąc... a czemu nie ma określonego poziomu FUP? Bo nie każdy nadajnik jest tak samo obciążony.
    W kwestii nagród całkowicie się zgadzam ;)

  • 1

    14. ~  2014-08-06 15:39:30  host: user-94-254-195-82.play-internet.pl

    Gdyby Orlen w ostatniej chwili się nie wycofał, to mecze byłyby dostępne w ogólnej tv. A tak musi szukać kasy.

  • 0

    15. ~Bartek  2014-08-11 01:30:14  host: 093105170139.bielskobiala.vectranet.pl

    Ciekawe czy coś wygram, fajny byłby jakiś gratisik do Mix. Choć z drugiej strony bez wygranej nie będę stratny. Co sobie pogadam, to moje.

  • 0

    16.  2014-08-11 17:09:05

    Kolejne posuniecie utrwalajace dominacje Plusa na polskim rynku. Brawo!

  • 0

    17. ~robin  2014-08-14 22:51:35  host: 91-225-11-116.laguna.net.pl

    Cóż tak nalatujecie na nich za te mecze. Związkowi powinno najbardziej zależeć na tym, żeby oglądało taką imprezę jak najwięcej ludzi. Prawa do transmisji sporo kosztują. TVP dostała dodatkowe 90 mln z abonamentu. Może jednak byliby wstanie dołożyć się... Jakby nie było mocnego medialnego wsparcia-partnera to by te mistrzostwa nie odbyły się u nas. Federacja nie poparłaby takiej kandydatury.

  • 0

    18. ~Kacper  2014-08-20 19:48:42  host: user-46-113-255-151.play-internet.pl

    Super! :) Uwielbiam takie konkursy :) Szczególnie, że już udało mi się raz wygrać więc wiem, że to możliwe :)

Dodaj swoją opinię