Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play wystartował z kampanią reklamową "Stanu Darmowego"

Play wystartował z kampanią reklamową "Stanu Darmowego"

orson_dzi 9 Lutego 2015 13:00

8 11

Play wystartował z kampanią reklamową Stanu Darmowego. Twarzami kampanii są Anna Mucha i Kuba Wojewódzki.



Zestawienie w reklamie byłej pary słynącej z ciętego języka i złośliwego humoru przyniosło ciekawy efekt w postaci Anny Muchy znęcającej się nad wiekiem starszego kolegi z planu. Tak prezentują się spoty telewizyjne nowej kampanii Play.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Zobacz: inne filmy z kategorii


Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy





Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


A tak prezentują się materiały zza kulis spotów:

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Zobacz: Play: Nowy Stan Darmowy
Zobacz: Odświeżone Formuły w Play na Kartę
Zobacz: Play: zmiany również w ofercie Formuła Mix

Źródło tekstu: Play     

w sumie: 46
  • -1

    31. ~pabloki  2015-02-09 17:47:09  host: 46.205.66.185.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    ta reklama trzeszcy w szwach. wojewódzki juz nie jest z muchą a wszyscy wiedza że celebryci występują za grubą kasę w reklamach. całość dobija juz oklepana zbyt długo prowadzona konwencja z cyklu przychodzi klient do salonu a tam basia i chyba maciek czy jak tam ten chudy ma na imię. to juz jest nudne.

    no i ciekawy wątek się pojawia z brakiem możliwości doładowania mając aktywny stan darmowy. fajnie gdyby telepolis zapytało rzecznika

  • 0

    32. ~wi  2015-02-09 17:51:49  host: xdsl.224.c80.petrotel.pl

    Jak sprawdzić czy stan darmowy już jest włączony?

  • 0

    36. ~mirekb  2015-02-09 18:15:17  host: user-109-243-101-96.play-internet.pl

    rozumiem polityke p4 w zakresie marketingu.ania m do play?-za max kilka mies nikt o tym nie bedzie pamietal-poza 8mln widownią "m jak"..wazne jest to by play wreszcie poważnie podsumowal swoje 8 lat na rynku-nawet marketingowo choc lepiej dla p4 max merytorycznie

  • 0

    37. ~wi  2015-02-09 18:28:54  host: xdsl.224.c80.petrotel.pl

    Ciekawi mnie dlaczego play nie włączył stanu darmowego od razu tylko trzeba samodzielnie kombinować, hmmmm?

  • 1

    38. ~  2015-02-09 18:31:21  host: 212.109.132.194

    @37
    było na konferencji

  • 1

    39.  2015-02-09 18:32:33

    @26. Z tego co jest napisane na stronie Play to w taryfie Formuła pakiet 100 minut za 5 złotych jest dostępny (jak również 10 za 5). Ja liczę, że to nie ulegnie w najbliższym czasie zmianie i od teraz to właśnie będzie moja ulubiona taryfa, która wreszcie pozwala godnie pożegnać blisko 6-cio letniego Fresha.

  • 0

    40.  2015-02-09 18:36:55

    @32. Najprościej będzie sprawdzić logując się do Play24. Być może da się także krótkim kodem *107#, który sprawdza ilość minut do sieci Play.

  • 0

    41. ~  2015-02-09 19:02:38  host: s25-03-06.opera-mini.net

    26, jestes malo wymagajacy skoro za nic w swiecie nie zamienisz fresha. ale coz, tacy tez sa ba tym swiecue.

  • 0

    42. ~wi  2015-02-09 19:18:40  host: xdsl.224.c80.petrotel.pl

    ad 26...ale pakiety internetowe były we fresh'u drogie, lecz zależy na czym Ci zależy...

  • 0

    43.  2015-02-09 19:54:47

    42: są nowe jakiś czas 9zl 1gb 20zl 3gb 5zl 300 mb więc ... w formułę starter też są; )

  • -2

    44.  2015-02-09 20:01:35

    26 w formułę jest ten pakiet też ale z tego co widzę dostępne są nie na 30dni a na miesiąc więc jest drobna różnica xd

  • 1

    45.  2015-02-09 21:04:43

    @26 Też fresha nie zmienię nigdy, z prostej przyczyny: Stare zm. Coraz więcej ludzi ma no limit więc minuty same się nabijają. Nawet na to nie zwracam uwagi ale zawsze się to przyda. Tak wiem drogie pakiety netu są w tych taryfach ale to nie problem. Wolę kupić telefon z dual sim i na drugiej karcie na przykład lyca korzystać z 1gb netu za 5zł. W połączeniu z freshem z zm to najlepsze rozwiązanie.

  • -1

    46. ~svr  2015-02-09 21:14:07  host: 70.hosts212.ostrowski.pl

    Nie kumam... uwstczniają się czy co? Za 39zl w play jest już oferta gdzie nie tylko rozmowy i SMS są darmowe w play ale także do innych sieci oraz 1gb internetu. Coś podobnego tez jest na kartę wiec w czym to jest lepsze. Mucha jest odlotowa!

  • 2

    47.  2015-02-10 00:21:29

    @46, może w tym że jest za darmo a nie za 39zł?

  • 0

    48. ~Fikusmikus  2015-02-10 05:16:56  host: netb161.i24h.pl

    A że niema tego we Freschu zrobie sobie prawie stan darmowy do wszystkich ze starego zbieraj minuty.

  • -3

    49. ~  2015-02-10 06:52:02  host: user-94-254-129-74.play-internet.pl

    Trochę to mnie dziwi, inni operatorzy już chyba jakiś czas mają połączenia wewnątrz sieciowe za darmo więc o co tu chodzi?

  • -1

    50. ~  2015-02-10 07:13:47  host: s42-01.opera-mini.net

    49, Play potrafi na nowo odkryc kolo lub z niczego zrobic burze. Niedlugo zrobia konferencje, na ktore zapowiedza wprowadzenie sekundowego naliczania i Playpokus zrobi 4 newsy o tym a klaka bedzie sie zachwycac nad nowatorskim rozwiazabiem Play. Jedynie co nie mozna odmowic Play to dobrze opanowanej sztuki marketingu

  • 3

    51. ~wi  2015-02-10 11:07:50  host: google-proxy-66-249-81-221.google.com

    49... T-Mobile, orange, plus.... Mają w sieci za free rozmowy, od kiedy?)

  • -1

    52.  2015-02-10 11:17:19

    51 - zależy od taryfy - operatorzy mają nielimitowane w sieci od dawna. Też w prepaidach. Taki TT np. - jest opcja z nielimitowanymi w sieci od dawna przecież. Zasilenie wykorzystuje się na inne usługi czy zakup pakietów. Coś w tym nadzwyczajnego?

  • 1

    53.  2015-02-10 21:26:50

    @52. Tak samo jest w przypadku oferty Play Mini Max, tam również rozmowy w sieci są bez dodatkowych opłat tak długo jak ważne jest konto na rozmowy wychodzące. Akurat przed chwilą zapoznałem się z ofertą T-Mobile Frii i tam wychodzi, że musimy wybrać, czy chcemy bezpłatne rozmowy i SMS-y w sieci, czy też darmowe SMS-y do wszystkich a do tego ważność konta jest taka sama jak w Mini Maxie (25zł - 30 dni, 50 zł - 100 dni). W przypadku Formuły SMS za 7 złotych miesięcznie można mieć i nielimitowane rozmowy w sieci jaki i SMSy do wszystkich a teraz jeszcze 100 MB transferu. Według mnie jest to znacznie lepsza oferta, ale kto co woli.

Dodaj swoją opinię