Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play: Nowy Stan Darmowy

Play: Nowy Stan Darmowy

LuiN 6 Lutego 2015 10:59

26 16

Sieć Play ogłosiła zmiany w swoich planach taryfowych. Od teraz użytkownicy ofert abonamentowych, na kartę i mix liczyć mogą na nielimitowane wiadomości i rozmowy wewnątrz sieci Play.



Twarzą kampanii reklamowej promującej "nowy standard" Play jest Anna Mucha. Nielimitowane SMS-y i rozmowy wewnątrzsieciowe (Stan Darmowy) dostępne są teraz dla użytkowników ofert abonamentowych, na kartę i mix, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Pierwsze podejście do Stanu Darmowego sieć Play miała jeszcze w 2010 roku.

Usługa wymaga aktywacji ze strony klienta np. kodem *188#. Nie ma możliwości uruchomienia jej na kartach prepaid z aktywną usługą Rok ważności konta (Play Fresh, Play na Kartę). Oferta nie jest też dostępna w starych taryfach mix i abonamentowych.




Zobacz: Jutro konferencja Play - Marcin Gruszka zapowiada prawdziwy hit

Darmowe połączenia i SMS-y wewnątrz sieci Play są nowością dla około 5 mln klientów sieci, którzy do tej pory za usługi te płacili.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Jak oceniasz nowy Stan Darmowy w Play?

Bardzo atrakcyjny
16.88%
Atrakcyjny
15.40%
Mało atrakcyjny
17.90%
Bardzo mało atrakcyjny
45.83%
Nie mam zdania
3.99%

Wszystkich głosujących: 1078


Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:

Tagi: play | stan darmowy

w sumie: 210
  • -5

    208.  2015-02-08 22:11:59

    207 - a co z tym Plusem?
    Mówisz, ze masz - ile lat ma Twój syn (bo jako kolejny anonim się odezwałeś) - mądrzejszego od siebie? Wg jakiego kryterium?

  • 3

    209. ~  2015-02-08 22:25:53  host: user-109-243-121-218.play-internet.pl

    @208 No wiesz, rozumiem Nas z Playa, którzy tu zaglądają chętnie bo znajdują często informacje o promocjach, za to nie rozumiem (taki ograniczony jestem) czego tu szukasz, ty abonent, z najlepszej sieci?

  • 3

    211. ~  2015-02-08 22:53:58  host: user-109-243-121-218.play-internet.pl

    @208 "a co z tym Plusem?"
    Czy to prawda, że codziennie w zakładach bukmacherskich codziennie obstawiasz czy Prezes 'twojej ulubionej sieci' właśnie zmienił NAZWISKO czy obstawisz, że zmienił kolejny raz IMIĘ i NAZWISKO? Czy to prawda, że zaglądasz na Telepolis tylko dla tego zakładu?
    Czy to prawda, że stawki w tych zakładach, ostatnio lecą lecą na twarz?

  • 2

    212. ~Minus  2015-02-09 09:51:19  host: 91.224.192.73

    Odpuśćcie sobie dyskusje z "wlo". On na Telepolis pisze o swoich dzieciach, żonie, dzieciach, szwagrze itp. To nie jest do końca normalne. Dla mnie polemika z kimś takim nie ma sensu. Ciekawi mnie jedynie dlaczego, dostał nagrodę od Telepolis. Moze przez sztuczne przeciąganie dyskusji ... Dziwne to trochę

  • -1

    213. ~Calm7.  2015-02-09 10:11:52  host: n09-03-05.opera-mini.net

    212). Komuś mieli dać, to dali te premium. A niby komu mieli dać? Wlo najwięcej się udziela, umiejętnie lawiruje na skraju szaleństwa, ma dystans do wszystkich na portalu. Jego promocja - wg.mnie jest najmniej dyskusyjna. Neutralna.

  • -1

    214.  2015-02-09 13:39:25

    Mucha i Wojewódzki i wszystko jasne,większych debili nie było do wzięcia.

  • -1

    215. ~jackii  2015-02-11 11:45:04  host: host9317921634.ewttruck.static.3s.pl

    No dobrze, ale gdzie jest ten zapowiadany przez p. Gruszkę hit? Gdzie ten ?ważny ruch?? Ten ?nowy standard w Play?? Hm, może Play w końcu zacznie się wywiązywać z podpisanych umów? Może zmienili coś ?w technice? i teraz można będzie wykorzystać opłacany co miesiąc pakiet danych? Chociaż nie, to wymagałoby sprawnego działania BTS tej sieci, który znajduje się 40m ode mnie - tak, by można było dzwonić, odbierać połączenia i korzystać z Internetu bez korzystania z BTS T-Mobile, do którego mam ?tylko? 14km... Ale nie, p. Gruszka zapowiedział wszak, że ?nie chce nazywać tego rewolucją? - czyli to nie może być nic aż tak poważnego jak prawidłowe działanie usług Play na infrastrukturze Play...

  • -1

    216. ~Kasia  2015-02-11 20:25:16  host: 81.219.84.18

    co do wielkiego "odkrycia" SŁOONECZNEGO . Jak ma sie mozg w glowie to zamiast np 3w1 wlacza sie stan darmowy + formula sms(7zl)smsy do wszystkich +300mb za 5zl(zamiast 100 mb jak 3 w 1 ) i zamiast 14zl placisz 12 zl i masz 3*tyle internetu

  • 0

    217. ~Kasia  2015-02-11 21:09:18  host: 81.219.84.18

    poprawka wystarczy wlaczyc stan darmowy plus formula sms za 7 zl masz stare 3w1

  • -2

    218. ~norbert  2015-02-12 10:43:26  host: afen16.neoplus.adsl.tpnet.pl

    e tam, ten stan darmowy nie dotyczy Play Fresh RWK, więc taka sobie nowość, bo ja nie potrzebuję co miesiąc płacić 30zł za telefon, na kartę to niezależność, a abonamentowcy niech se płacą

  • 0

    219. ~  2015-02-12 11:03:46  host: n10-10-08.opera-mini.net

    kasia juz jest 1gb a nie 100mb w pakiecie wiec nie madz racji

  • -1

    220. ~Adam  2015-02-14 07:46:46  host: 178235162037.tychy.vectranet.pl

    Nie bardzo wiem o co chodzi. Playa mam już od dawna, taryfa MiniMax i mam za darmo rozmowy i smsy w playu, czyli żadna nowość

  • 0

    221. ~różyczka  2015-02-14 20:55:44  host: 77-255-15-161.adsl.inetia.pl

    mam taryfę play fresh z ważnością konta na rok... czy po doładowaniu kwotą 30zł nadal będę miała darmowe rozmowy i smsy w play?

  • -1

    222.  2015-02-15 16:19:34

    tak, nic sie we freshu nie zmienia poza mozliwoscia przedluzenia o rok sms-em

  • -1

    223. ~  2015-02-19 09:28:09  host: 212.106.11.163

    Play zachowuje się karygodnie. Podmienił regulamin usługi nie informując abonentów. Nie zrobił oficjalnej korekty tylko zwyczajnie podmienił usuwając stary i wprowadzając nowy z datą wsteczną. To jest jawne oszustwo.
    Chodzi o to, że w pierwszej wersji stan darmowy obowiązywał w abonamencie Long Play I a w podmienionym regulaminie nie obowiązuje w tym regulaminie.
    Czy redakcja mogłaby się tym zainteresować?
    Toczy się dyskusja na forum: http://tlp.is/5gg

  • -1

    224. ~pzi  2015-03-01 10:56:20  host: 146.busko.bajtbusko.com.pl

    W Virgin za 29zl są darmowe rozmowy ze wszystkimi sieciami , na stacjonarne i darmowe sms na 30 dni.Play się umywa Virgin to najlepsza oferta na kartę. Maja Rok ważności konta.Darmowe rozmowy po sieci to od dawna standrt w Heyah, T- mobile .......

  • -1

    225. ~pzi  2015-03-01 10:56:23  host: 146.busko.bajtbusko.com.pl

    W Virgin za 29zl są darmowe rozmowy ze wszystkimi sieciami , na stacjonarne i darmowe sms na 30 dni.Play się umywa Virgin to najlepsza oferta na kartę. Maja Rok ważności konta.Darmowe rozmowy po sieci to od dawna standrt w Heyah, T- mobile .......

  • 0

    226. ~gustaw  2015-05-04 18:26:01  host: 85-222-78-59.dynamic.chello.pl

    Proszę wyjaśnić co to znaczy darmowe rozmowy jeżeli za tą usługę jestem zmuszony zapłacić 30 zł na miesiąc no i po upływie miesiąca aby móc rozmawiać za ,, darmo ,, ponownie dokonuje opłaty 30 zł na 30 dni. Rozmowa bez liminu zawana darmową kosztuje mnie 30 zł bo gdybym nie uiścił tej opłaty to nici z ,, darmowych ,, rozmów.

  • 0

    227. ~ezdra 21  2016-01-06 09:12:04  host: 77.252.27.117

    Jakie" za darmo" ? skoro musisz za to zapłacić np :30 zł.

  • 0

    228.  2016-01-06 09:34:46

    227: Następny górnik...

Dodaj swoją opinię