Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Jutro konferencja Play - Marcin Gruszka zapowiada prawdziwy hit

Jutro konferencja Play - Marcin Gruszka zapowiada prawdziwy hit

LuiN 5 Lutego 2015 18:11

13 6

Od kilku dni trwa wielkie odliczanie na blogu Marcina Gruszki, rzecznika prasowego sieci Play. Co jutro pokaże Play?



Sieć Play jest tym razem bardzo enigmatyczna i trudno uzyskać przed czasem jakieś szczegóły dotyczące jutrzejszego wydarzenia. Marcin Gruszka nie kryje jednak entuzjazmu: zobaczycie coś, co ma ogromne szanse pojawić się w nominacjach do Złotego Bloba za 2015. Złote Bloby przyznają czytelnicy bloga rzecznika najlepszym usługom/promocjom w danym roku.

W zaproszeniach dla dziennikarzy pojawia się natomiast hasło: Pokażemy, że możemy więcej i informacja o ważnej zmianie w ofercie. Zmianie tej towarzyszyć będą kolejne reklamowe gwiazdy, jedna z nich ponoć przejdzie do Play od konkurencji.




Ostatnim z elementów łamigłówki jest informacja, że w takich koszulkach wystąpią jutro Marcin Gruszka i Bartosz Dobrzyński:

play 4 sieci

Konferencja rozpocznie się w piątek o godzinie 11:00. Transmisję na żywo będzie można obejrzeć na kanale YouTube sieci Play.

To dla nas ważny ruch, ale nie chcę nazywać tego rewolucją. Nie wywrócimy świata do góry nogami, ale sprawimy, że będzie fajniejszy - oczywiście dla klientów PLAY ;-) Powiem krótko: nowy standard w PLAY - podsyca atmosferę przed konferencją rzecznik sieci.

Źródło tekstu: wł     
Źródło zdjęć: Play

Dodaj do:

Tagi: 4 sieci | konferencja | marcin gruszka | play

w sumie: 206
  • 0

    217.  2015-02-06 11:28:55

    213). Może to ty ;-)

  • -1

    218. ~wio  2015-02-06 11:29:07  host: user-94-254-192-102.play-internet.pl

    czekam smierdzielu i mam nadzije ze nie na chlapiacych obietnicach poprzestaniesz

  • -1

    219.  2015-02-06 11:31:13

    216).żebyś nie był zdziwiony za bardzo ze wjazdu na chatę, istnieje coś takiego jak adres IP.

  • -1

    220. ~wio  2015-02-06 11:33:32  host: user-94-254-192-102.play-internet.pl

    chłopcze...o ip , wewnetrznym , zewnetrznym to wiem wiecej niz ty. o tym jak to sie je i jak mija. te teksty ...zachowaj dla takich jak sam jestes

  • -1

    221. ~bedni  2015-02-06 11:34:06  host: 78.10.245.153

    To co nowego???

  • 0

    222.  2015-02-06 11:36:41

    Prywatnego detektywa wynajęłem, możesz spodziewać się niespodziewanej wizyty w krótkim czasie.

  • 0

    223.  2015-02-06 11:38:22

    220).Prywatnego detektywa wynajęłem, możesz spodziewać się niespodziewanej wizyty w krótkim czasie. Wiesz ile zjesz.

  • -1

    224. ~wio  2015-02-06 11:39:18  host: user-94-254-192-102.play-internet.pl

    przestan bredzic i robic z siebie wiekszego niz jestes cymbala. a oferta play zadne cuda. tzw. stan darmowy dodali. lepsza nowoscia jest no limit w virgin za 29 zł

  • 0

    225.  2015-02-06 11:42:34

    224). Najlepszą ofertą na rynku jest formuła Mini Max ,każde dziecko o tym wie.

  • -3

    226.  2015-02-06 11:44:56

    225 - i inni - skupcie się... podejmijcie decyzję - w końcu mini max jest najlepszy czy nie? Bo jeden pisze, zę jest inny że do poprawki... Cholery można dostać.

  • 0

    227. ~wio  2015-02-06 11:52:14  host: user-94-254-192-102.play-internet.pl

    tu bardziej chodziło o wzbudzenie zainteresowania play niz o jakies rewelacje. dlatego tak nakrecali przed ta żałosna konferencja. to co dali czyli darmowe wewnatrzsieciowe jest od dawna u innych. jednak w play na karte i rok ważnosci juz tego nie uruchomisz.

  • -2

    228.  2015-02-06 12:02:16

    227). Pisz za siebie.

  • -1

    229. ~Golarz FiIIp  2015-02-06 12:05:09  host: dnd90.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tu bardziej chodziło o wzbudzenie zainteresowania play niz o jakies rewelacje. dlatego tak nakrecali przed ta żałosna konferencja. to co dali czyli darmowe wewnatrzsieciowe jest od dawna u innych. jednak w play na karte i rok ważnosci juz tego nie uruchomisz.

  • -1

    230. ~vonski  2015-02-06 12:39:04  host: dnd90.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tu bardziej chodziło o wzbudzenie zainteresowania play niz o jakies rewelacje. dlatego tak nakrecali przed ta żałosna konferencja. to co dali czyli darmowe wewnatrzsieciowe jest od dawna u innych. jednak w play na karte i rok ważnosci juz tego nie uruchomisz

  • -2

    231. ~alek  2015-02-06 16:11:46  host: aaim107.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wg, mnie lepsza oferta virgin,

  • -1

    232. ~jurand  2015-02-07 09:22:53  host: 46.205.242.55.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    "enigmatyczna" czyli mam rozumieć, że to od ENIGMY? :) oj redaktorzy telepolis, warto popracować nad językiem polskim

  • -2

    233.  2015-02-09 13:36:44

    Grucha po raz kolejny bredzi jakby był naćpany i tyle w temacie tej badziewskiej sieci.

  • -2

    234. ~Calm7.  2015-02-09 13:47:15  host: n09-03-05.opera-mini.net

    232). A co Ci nie pasuje w ,,enigmatyczności" ??

  • -1

    235. ~qaz  2015-02-13 20:36:04  host: nat1011.top.net.pl

    Marcin Gruszka zapowiada prawdziwy hit ... a wychodzi shit

  • -1

    236. ~zdeprawowany  2015-02-14 11:32:09  host: 77-254-169-8.adsl.inetia.pl

    hit, shit- co za różnica? to pley w końcu... ;)

Dodaj swoją opinię