Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Play ograniczy bezpłatne przychodzące w roamingu w Formule Europa

Play ograniczy bezpłatne przychodzące w roamingu w Formule Europa

WitekT 18 Grudnia 2013 23:43

8 15

Od 19. grudnia Play wprowadzi zmiany w ofercie Play Formuła Europa Unlimited. Zniknie nielimitowane i zawarte w cenie odbieranie połączeń w roamingu na terenie Unii Europejskiej - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.



Zamiast nielimitowanego odbierania połączeń w roamingu, Play wprowadzi tysiąc minut takich połączeń w czasie trwania całej umowy. Zmiana dotyczy tylko nowych kontraktów, a nie już podpisanych.


Zobacz: Play: nowe Formuły Unlimited i start LTE.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: formuła unlimited | play

w sumie: 90
  • 0

    74.  2013-12-19 10:54:59

    @65 - albo na 24 w przypadku umowy z telefonem :/

  • 0

    75.  2013-12-19 10:58:13

    Artykuł pojawił się gdy Witek miał pewność do co terści - nie chciał puścić żadnej 'kaczki' :) Poza tym wypuścił artykuł o 23:45, infolinia play funkcjonuje 7-24 więc dla chcącego opcja zamówienia Europy na starych warunkach była, na stronie to samo...

  • 0

    76. ~Pims  2013-12-19 12:57:27  host: 193.105.35.136

    Ale co ograniczy Play, bo w tytule nie napisali o co chodzi? Ograniczy bezpłatne, przychodzące.

  • 0

    77. ~amigo  2013-12-19 13:50:51  host: 80.72.44.64

    Większość płaczących wogle ta oferta nie dotyczy, a skomlą sobie, że hohoho. Ludki jedyne jak to w swiecie bywa nic nie ma za darmo. Oferta była dobra ale prawdopodobnie znów polaczki wpadły na jakiś pomysł wykorzystania oferty do nie całkiem uczciwych usług. Tak samo jest z Aero2 cwane chytre polaczki chciały być cwańsze i po kupowały karty Aero2 do Tornetów i myślały sobie jak oni przechytrzyli sytem inni idioci muszą płacić za internet, a oni mają za darmo itd itd

  • 0

    78. ~  2013-12-19 14:03:36  host: 7.fiberlan2.gwarnet.pl

    UWAGA ! - zmiana nie dotyczy abonamentu dla firm.

  • 0

    79. ~Nick  2013-12-19 16:31:42  host: 195.205.39.51

    faktycznie WitekT moglbys se darowac te komentarze polityczne. Wszyscy wiemy ze jestes Leming i liberal. Wszyscy, naprawde. Opanuj sie troche.

  • 0

    80.  2013-12-19 17:57:54

    @79-swietne podsumowanie ;);)

  • 0

    81.  2013-12-19 18:22:24

    No to czym teraz Europa różni się od 4.0? 1000 min odebranych w roamingu w UE w ciągu całej umowy za 26PLN miesięcznie? Hmm, tak jakby traci sens ta oferta...

  • 0

    82. ~...  2013-12-19 19:17:28  host: 85.219.163.130

    WitekT chba się obraził

  • 0

    85. ~  2013-12-20 11:50:51  host: 5-226-111-202.ip.netia.com.pl

    44640 to liczba minut w miesiacu wiec = nielimitowane bo wiecej i tak nie wydzwonissz :D

  • 0

    87. ~  2013-12-21 09:40:11  host: 5-226-111-202.ip.netia.com.pl

    tak, nie da sie wydzwonic wiecej min niz ma miesiac

  • 0

    88. ~Vad  2013-12-21 15:46:12  host: 81.219.84.18

    @86 - 31*24*60=44640, czasu nie oszukasz

  • 0

    89. ~Kosmopolita  2013-12-22 00:27:09  host: 162-222-73-151.saucelabs.net

    Prawda jest taka, ze dla osob, ktore duza podrozuja jedynym rozwiazaniem jest voip - jest sporo aplikacji, ktore mozna zainstalowac na komorce i dzwonic. Na szczescie wiekszosc hoteli ma teraz darmowe wifi, wiec jest to wygodne i tanie (albo i darmowe). Sam korzystam z easycall, wczesniej testowalem tez plfon, ale tam mailem problemy z apka a od kiedy zmienili platforme podobno dzieja sie jakies cyrki.

  • 0

    90. ~Błażej  2013-12-22 11:33:28  host: user-164-126-137-120.play-internet.pl

    100 międzynarodowych do strefy eu a nie w roamingu kolego

  • 0

    91. ~@85, 86, 87  2013-12-23 09:03:14  host: 37-128-123-226.ip.netia.com.pl

    Wyjątkowo WLO ma rację tym razem - niby tyle jest minut i niby nie da się więcej wydzwonić, ale przy jednym założeniu - że dzwonimy z telefonu na jeden numer w danym momencie. A jeśli dzwonimy konferencyjnie.... I na przykład dzwonimy do cioci a potem do wujka by sobie ciocia z wujkiem 14 godzin pogadali... to już mamy 28 godzin .... Nie wiem ile max może być konferencyjnych połączonych (ale np. w heyah jest to 5 osób), ale nawet przy 4 połączeniach to już mogę sobie wyobrazić, że centrala łączy się z 4 oddziałami na konferencyjną na cały dzień pracy... Nie dlatego, że to potrzebne, ale skoro bez super dodatkowych opłat... I 32 godziny na zmianę wydzwonione....

  • 0

    92. ~anula1300  2013-12-23 09:46:13  host: 195-211-0-37.dsi-sieci.pl

    mam pytanie: jeżeli by teraz zamówić tą"ograniczoną ofertę play" , to czy i tak stawka 0,19 zł/min po wykorzystaniu tego 1000 min nie będzie zniesiona już w lipcu ???

  • 0

    93.  2013-12-23 20:06:57

    88: a jak zrobisz połączenie konferencyjne które potrwa 20 dni bez przerwy to ile w sumie będzie trwało?

  • 0

    94. ~slavo  2013-12-23 21:04:55  host: 31-16-19-235-dynip.superkabel.de

    Sporo podrozuje wiec bezplatne odbieranie jest dla mnie idealne. Z voipa mozna kozystac majac neta, z tego zawsze(zreszta jest facetime). Posiadam play vip 4.0 wiec oferta dla firm, rachunki zmalaly o przynajmniej 400zl. 100min miesiecznie jest tak jak wyzej napisano,do strefy euro dzwoniac z pl. Mam tylko jedno zastrzezenie-nagminne rozlaczanie polaczen niewiadomo dlaczego.

  • 0

    95. ~p4user  2014-01-18 02:57:15  host: static.0-256.nsa.gov

    dla firm tez ograniczyli :(

  • 0

    96. ~Matrix@28  2014-01-28 15:15:36  host: n10-07-06.opera-mini.net

    dla firm też zabrali to niech sie teraz pałują .własnie dzwoniła konsultantka i wstrzymałem 5 aktywacji ide do T mobile oni maja bez limitu do uni nie dajcie sie oszukac.

Dodaj swoją opinię