Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Padł rekord zamówień w polskiej przedsprzedaży na Galaxy S8 i S8+

Padł rekord zamówień w polskiej przedsprzedaży na Galaxy S8 i S8+

Koala 13 Kwietnia 2017 17:25

5 2

s8plus

Samsung oficjalnie potwierdza, że nowe modele Galaxy S8 i Galaxy S8+ są najszybciej sprzedającymi się w przedsprzedaży smartfonami z serii Galaxy w Polsce. W ciągu niespełna 2 tygodni trwania przedsprzedaży złożono rekordową liczbę zamówień na oba smartfony. Samsung podaje, że jest to liczba trzykrotnie większa niż w analogicznym okresie przedsprzedaży serii Galaxy S7.

Z jednej strony byliśmy pewni przedsprzedażowego sukcesu smartfonów Galaxy S8 oraz S8+. Wnoszą one powiew świeżości na rynku urządzeń mobilnych. Proponują nowe spojrzenie na to, czym powinien być smartfon. Ich unikalne wzornictwo, niemalże bezramkowy wyświetlacz Infinity, a także wydajne podzespoły, po które wcześniej nie sięgnęli inni producenci, jak np. procesor wykonany w technologii 10 nm, z pewnością przyciągnęły uwagę konsumentów oraz biznesu. Galaxy S8 i S8+ są także czymś więcej, niż kolejnymi smartfonami. Są sercem całego ekosystemu urządzeń mobilnych marki Samsung, np. Gear VR czy kamery sferycznej Gear 360. Z kolei wkładając je do stacji dokującej DeX możemy z nich korzystać jak z komputera stacjonarnego. Już to wystarczy, by przekonać się, że nasze najnowsze flagowce na nowo definiują swoją kategorię - mówi Olaf Krynicki, rzecznik prasowy Samsung Electronics w Polsce




I dodaje - Z drugiej strony liczba złożonych zamówień na Galaxy S8 oraz S8+ w polskiej przedsprzedaży, przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Nie spodziewaliśmy się, że już na tym etapie będziemy mogli powiedzieć, że przedsprzedaż okaże się tak wielkim sukcesem. Bardzo dziękujemy każdemu klientowi, który przyczynił się do tego sukcesu Galaxy S8 i S8+. Kontynuujemy przyjmowanie zamówień na nasze najnowsze produkty, jednak w związku z olbrzymią falą zainteresowania nimi - nie możemy już zagwarantować, że osoby składające nowe zamówienia otrzymają swoje smartfony do 8 dni zanim trafią na półki sklepowe.

Nowy model galaktyk koreański producent zaprezentował 29 marca tego roku. W tym dniu także ruszyła przedsprzedaż, która trwa do 19 kwietnia tego roku.

Zobacz: Galaxy S8 rozebrany i sponiewierany
Zobacz: Złote Samsungi Galaxy S8. Gdyby zwykłe były za tanie...
Zobacz: Galaxy S8+ za ponad 1000 dolarów
Zobacz: Guard S8 - startuje nowy program ochrony dla flagowców Samsunga

Źródło tekstu: Samsung     
Źródło zdjęć: Samsung

w sumie: 26
  • 0

    7.  2017-04-13 17:56:14

    @6 hehe, coś w tym jest ;)

  • 0

    8. ~rio  2017-04-13 18:03:19  host: public-gprs367539.centertel.pl

    s9 wypadnie 10x lepiej

  • -1

    9. ~Hotelarz  2017-04-13 18:04:34  host: user-46-112-162-253.play-internet.pl

    Mam chęć na niego ale nie stać mnie ktoś mi zafunduje go?

  • 0

    10.  2017-04-13 18:13:09

    U mnie może "wypaść" tylko Nokia 1600- ale na razie kieszenie mam bez dziur.

  • 0

    11. ~Tomek  2017-04-13 18:20:14  host: public-gprs367178.centertel.pl

    Tyle kasy wydać na telefon to trzeba być bogatym lub fanatykiem fono-fobem.

  • 0

    12. ~  2017-04-13 18:31:17  host: user-94-254-225-73.play-internet.pl

    @9 coś za coś :) :) i apap na to nie pomoze

  • 0

    13. ~tomunia  2017-04-13 18:58:37  host: 05434f06.skybroadband.com

    Samsung podaje, że jest TO liczba...

  • 0

    14.  2017-04-13 19:04:45

    @13 poprawiłem, dzięki

  • -1

    15. ~kkfnfbbf  2017-04-13 19:39:23  host: apn-37-248-160-247.dynamic.gprs.plus.pl

    A później tacy lanserzy z telefonem za ponad 3k przenoszą tysiąc razy swój numer tam gdzie jakas siec da ofertę taniej o złotówkę hehe

  • 1

    16.  2017-04-13 19:42:18

    @15 a widzisz w tym coś złego?

  • 0

    17.  2017-04-13 19:51:42

    tyle szumu wokoł tego telefonu było, ze co sie dziwic

  • -1

    18.  2017-04-13 20:14:04

    16). Nie chodzi tu o dobre /złe.
    *
    No to teraz kasiora popłynie strumieniem do samsunga... Zresztą u appliozy będzie podobnie
    :-\

  • 1

    19.  2017-04-13 20:18:31

    @18 takie czasy, taki "system", kult marketingu

  • 0

    20.  2017-04-13 20:24:06

    A jak tam czuje się Sony ze swoją xa1 itp..? Jakieś dobre wieści, duże zamówienia..?

  • 0

    21.  2017-04-13 20:53:07

    Ciekawe jak liczbowo wyglądała przedsprzedaż Note 7 oraz ile faktycznie z tych zamówionych w przedsprzedaży S7 zostało faktycznie sprzedanych. Złożyłem zamówienie na S8+ ale nie wiem czy odbiorę, bo jakieś takie recenzje niezbyt przychylne - jedynie temat wyświetlacza prawie bez ramek to nowość, reszta szału nie robi. Dodatkowo wolałbym jednak telefon bez wygiętego wyświetlacza na bokach - w S7 Edge mnie to bardziej męczy niż w czymś pomaga.

  • 0

    22.  2017-04-13 20:55:35

    zamówienie a sprzedaż to już inna historia. chciałem mieć s3 lte ale odstraszyła mnie marna obudowa, s4 wyszła gdy już miałem inny model, s5 była na celowniku ale czekałem na s6 - ta miała słabą baterię a s7 szkło z tyłu. zamiast s5 wybrałem moto x play i jestem zadowolony. s8 wreszcie pozbyła się fizycznego przycisku z przodu ale po za tym nic nowego nie wnosi - mowa tu o aparacie.

  • 0

    23.  2017-04-14 09:41:55

    Fajną wysprzedaż dali w Mediamarkt w Berlinie....Będąc we wtorek na delegacji kupiłem 3 szt samsung s7 egde po 409 euro za sztukę,czyli 1718 zł za oryginalnie zapakowane sztuki a tu mam dać 2 x tyle chyba żartujecie,jeden do sprzedania ,ktoś chce?

  • 0

    24. ~Ralf  2017-04-15 01:18:57  host: apn-46-76-142-22.dynamic.gprs.plus.pl

    Już widzę tych robili co 3 miesiące odkladali i kupią takie guwno jak telefon zamiast w domu coś zrobić z taką kasą.

  • 0

    25. ~Obliczony  2017-04-15 01:23:28  host: apn-46-76-142-22.dynamic.gprs.plus.pl

    A te cacko to ma chociaż dual sim? Moje cacuszko z biedronki za 99 zł ma

  • 0

    26. ~resf  2017-04-15 16:02:14  host: public-gprs393705.centertel.pl

    Samsung będzie miał co wydawać na marketing a wystarczyłoby puścić S8 taniej i marketing sam by się zrobił.

Dodaj swoją opinię