Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: Utrudnienia w dostępie do sieci

Orange: Utrudnienia w dostępie do sieci

LuiN 12 Lipca 2016 00:25

13 0

Po awarii T-Mobile, przyszła pora na Orange. Nie działają poprawnie SMS-y, klienci narzekają też na brak możliwości nawiązywania połączeń i dostępu do Internetu.

Sieć nie wystosowała jeszcze oficjalnego komunikatu w sprawie awarii, natomiast na komentarze klientów odpowiada stałą formułką: Obecnie występują utrudnienia w dostępie do sieci. Już pracujemy nad ich usunięciem. Przepraszamy i prosimy o cierpliwość.




Z komentarzy użytkowników Orange wynika, że na problemy z łącznością nie pomaga zmiana trybu pracy sieci - własnie takie tymczasowe rozwiązanie podsuwa swoim klientom T-Mobile, sugerując ustawienie na sztywno 3G.

Zobacz: T-Mobile: Awaria łączności LTE

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: orange | awaria

w sumie: 34
  • -4

    17. ~ddd  2016-07-12 09:23:36  host: host-52-67.compi.net.pl

    Dlatego trzymam się Plusa, jeszcze nigdy nie było poważnej awarii. A w badziewnym Orange czy Playu ciągle coś sie sypie...

  • -2

    18.  2016-07-12 09:25:35

    LuiN, chyba coś nie tak jest w tekście. "Po awarii T-Mobile, przyszła pora na Orange"... Wychodzi na to że Orange znów ma awarie ???

  • 0

    19. ~zen  2016-07-12 10:29:42  host: public-gprs217461.centertel.pl

    Problem z internetem byl wczoraj od godziny okolo 22 ( slaskie ) . Po polnocy pojawil sie internet i dziala do teraz.

  • -4

    20.  2016-07-12 10:49:11

    17@ Przypomnij mi ostatnią awarię Play. Ja o takiej jak ma Orange nie pamiętam

  • 4

    21.  2016-07-12 10:50:37

    Andrzej24 - no nic dziwnego... Bo jak w infrastrukturze coś się psuje to raczej u partnerów roamingowych, nie?

  • 1

    22. ~  2016-07-12 11:05:39  host: public-gprs365773.centertel.pl

    Coś często ostatnio....

  • -2

    23. ~Pablok123  2016-07-12 11:18:03  host: user-94-254-193-95.play-internet.pl

    Ja zawwze uważałam ze idea/orange to jest gniot.Jakosci nigdy dobrej nie mieli.Wole Play o wiele lepiej mi w tej sieci.

  • 0

    24.  2016-07-12 11:21:06

    A tak swoją szosą to na Śląsku był rano problem z Play

  • 2

    25. ~Marczyslaw  2016-07-12 11:26:42  host: public-gprs355262.centertel.pl

    W plusie nie musi być awari by móc stwierdzić ze to beznadziejna sieć oprócz smart domu nic siedem nie opłaca

  • 0

    26. ~ja  2016-07-12 11:54:13  host: apn-95-40-183-115.dynamic.gprs.plus.pl

    W plusie jestem za długo m i powiem ze kto jest długo to jest traktowany jak przestępca. Byle do zera i idę do konkurencji. Może do Play na formułę

  • 1

    27. ~mp  2016-07-12 12:00:54  host: user-94-254-241-247.play-internet.pl

    @20 Trudno o awarię infrastruktury gdy się jej nie posiada :)

  • 0

    28.  2016-07-12 12:08:31

    @27
    Wtedy wszystko działa, pada jedna sieć to działa inna :)

  • -1

    29.  2016-07-12 12:14:42

    @27 Kolejny amplifajer zaklinający rzeczywistość. Skoro jej nie posiada to jakim cudem 95% ruchu data leci przez sieć maciwrzystą? http://tlp.is/9m7

  • 0

    30.  2016-07-12 12:17:24

    @28 w teorii, a w praktyce zależy od rodzaju i miejsca awarii

  • 0

    31. ~pabloki  2016-07-12 12:22:00  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    Wojtek coś dziwnie nic nie wie o awarii.

  • 0

    32. ~pabloki  2016-07-12 12:22:57  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    orange poczulo solidarnosc ze swym partnerem biznesowym i pstanoowiłe też zrobic awarię.

  • -1

    33.  2016-07-12 13:25:42

    27@ Ale piszesz głupoty, Wiem ile lat u mnie Play stoczyło batalii z ludźmi zanim postawił maszt. Ponad 5 lat utarczek bo każdy chciał się dorobić na dzierżawie a właściciele sąsiednich działek protestowali że lodówki się im będą psuć. Tylko ciekawe że maszt Plusa postawiony bez problemu w czasach gdzie Plus miał wsparcie rządzącej partii więc stawiali gdzie chcieli i nie psuło im lodówek i krowy dawały tyle samo mleka, których i tak już nie mają a Play własną infrastrukturę ma. Nie wszędzie lecz w każdym mieście i większej wiosce jest

  • 0

    34. ~tkubon  2016-07-12 13:59:52  host: user-94-254-241-23.play-internet.pl

    Ale tu niektórzy mają spinę. Mam Orange i ani w zeszłym tygodniu, ani teraz nie odczuwam żadnej awarii. Wszystko działa jak należy, dzwonię i serfuję. O awariach dowiedziałem się z tego portalu, więc bez przesady z tym hejtem....

  • 0

    35. ~  2016-07-12 14:23:48  host: 89-74-138-153.dynamic.chello.pl

    W Orange to już w standard zaczynają wpisywać się awarie, do szeregu wad tego operatora doszła jeszcze ta

  • 0