Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości T-Mobile: Awaria łączności LTE

T-Mobile: Awaria łączności LTE

LuiN 11 Lipca 2016 21:54

12 7

Sieć T-Mobile oficjalnie potwierdziła, że jej klienci mogą mieć aktualnie problemy z łącznością LTE. Proponuje doraźne rozwiązanie.

Awarię Internetu mobilnego T-Mobile zgłaszają użytkownicy z wielu regionów kraju, chociaż operator informuje jedynie o "miejscowych kłopotach". Do czasu usunięcia awarii T-Mobile Polska sugeruje wybranie w menu telefonu lub aplikacji zarządzającej modemem wymuszonego trybu tylko 3G.




Pierwsze zgłoszenia dotyczące braku zasięgu trafiły do sieci już kilka godzin temu, komentarz T-Mobile pojawił się dopiero po godzinie 21. T-Mobile prosi aby nie dzwonić do BOA, a informacji na temat postępów prac szukać na Facebooku. Przy klientach pozbawionych łączności z Internetem apel ten może jednak okazać się głuchy.

Źródło tekstu: T-Mobile, wł     

Dodaj do:

Tagi: t-mobile | lte | awaria

w sumie: 103
  • 1

    84. ~Chojnice  2016-07-12 08:31:54  host: 188-125-131-78.petrus.pl

    W chojnicach też brak sieci LTE słaby zasieg jedna lub dwie kreski masakra jakas

  • -2

    85. ~trolek  2016-07-12 08:32:52  host: user-188-33-116-91.play-internet.pl

    ja sie z ich fanpage'a dowiedzialem, ze jest jakas awaria, bo niczego wczoraj nie zauwazylem, chociaz okropna ulewa i burza przeszły nad miastem. chociaz, nie powiem, do tego abonamentu bez zwyzek, chetnie bym dolozyl jakis pakiet w ramach zadośćuczynienia. go, TMobile! ;P

  • 2

    86. ~tikki  2016-07-12 09:19:43  host: user-94-254-242-137.play-internet.pl

    Na rekompensate od T-mobile nie ma co liczyc?

  • 1

    87. ~  2016-07-12 09:22:37  host: 213.158.209.127.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Lipa ten serwis jak szmatławiec uliczny piątej kategori. O awari t-mobile było w telewizji szerzej. idz sobie szukaj w wiadomosciach i daj newsa baranie.

  • 0

    88. ~  2016-07-12 09:27:31  host: 87-205-153-58.adsl.inetia.pl

    87. A może wyjąśnisz co można więcej napiać bo dla mnie taka informacja jest wystarczająca

  • 0

    89.  2016-07-12 09:37:01

    T-Mobile zapłaciło za wygrany blok. Mówili, ze w momencie się poprawi jakość sieci... Wszystko dla klientów ;-)

  • 0

    90. ~  2016-07-12 10:31:54  host: 178.183.68.173.umts.static.t-mobile.pl

    Rano wstałem włączyłem router i działa. Lubelskie, okolice salonu KIA. Orange dało weekend internetu za darmo wszystkim abonentom, to samo może zrobić T-Mobile, dajcie im troche czasu, a nie odrauz rekompensaty. Abonamentu wam nie anulują za kilka godzin czuby i trole od siedmiu boleści,. Nózg wam chyba z upałów wypłynął z głowy, z olejem :P

  • 1

    91. ~  2016-07-12 11:03:59  host: user-94-254-243-128.play-internet.pl

    Wczoraj we Wrocławiu najpierw padło LTE, a później także 3G/2G były niedostępne przez kilka godzin.

  • 0

    92. ~  2016-07-12 11:10:46  host: 89-74-138-153.dynamic.chello.pl

    Najpierw Orange, teraz T mobile, to musiał zadziać się coś więcej niż zwykła awaria... Chociaż ja w Warszawie nie zauważyłem problemów

  • 0

    93.  2016-07-12 12:01:21

    @86 Ale pojechałeś :-) Niczego śmieszniejszego nie przeczytałem od paru tygodni. Monitor też lekko ubrudziłem, za co serdecznie dziękuję...

  • 0

    94. ~Anikaaa  2016-07-12 12:42:04  host: d164-159.icpnet.pl

    Pod Poznaniem brak sieci t-mobile, do wczoraj nie było problemu!

  • 0

    95. ~  2016-07-12 18:46:23  host: user-5-173-139-209.play-internet.pl

    U mnie awaria LTE w Play usunięta. Dzisiaj wróciło LTE i są znowu 3 kreski z modemu bez anteny. Może przypadek, a może nie.

  • 1

    96. ~  2016-07-12 19:28:32  host: gaja.tpnet.pl

    W ramach rekompensaty T-Mobile nie będzie przez tydzień wysyłać spamu esemesowego*.

    _______
    *Nie dotyczy osób, które NIE wyraziły zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych.

  • 0

    97.  2016-07-12 21:53:39

    W Ustroniu Morskim tylko wymuszenie UMTS 900 i potem wybór 260 34 dawał możliwość korzystania z internetu gdzieś na poziomie 1,5 MB/S w dół i parędziesiąt w górę.

  • 0

    98.  2016-07-12 21:54:29

    Mb/s miało być.

  • -1

    99. ~halibery  2016-07-13 14:52:26  host: d217-177.icpnet.pl

    widac i najwięksi awarii nie unikną, fajnie, że jednak poszli po rozum do głowy i nam malutkim z abonamentami bez zwyżek dają takie gratisowe gigabajty. nie powiem, przydadzą się no jasne^^

  • 0