Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange promuje doładowanie za 40 zł

Orange promuje doładowanie za 40 zł

WitekT 24 Maja 2010 11:14

0 0
Do 30. maja w Orange trwa promocja, w ramach której doładowanie za 40 zł nagradzane jest dodatkowym bonusem w wysokości 10 zł.

Bonus trafia na konto promocyjne, co oznacza, że można go wykorzystać na połączenia do Orange i stacjonarnych, wiadomości do Orange oraz transmisję danych.

Doładowania można dokonać bezpośrednio ze strony doladowania.TELEPOLIS.PL.

Zobacz: regulamin promocji doładowania za 40zł (plik .pdf; 101 kB).



Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:
w sumie: 53
  • 1

    44.  2010-05-24 18:34:47

    43. Tacy jak ty są skazani na zniesławienie. Nie dość że nie masz kultury, to sądząc po twoim wieku jesteś młodym człowiekiem szukających wrażeń. Nic już tu nie powiem w tym temacie.

  • 1

    46.  2010-05-24 19:23:19

    Kolejny watek, gdzie sie sie pojawilo dwoch osobnikow z brakiem kultury.. #43. akurat ciebie jest strasznie prosto namierzyc.

  • -1

    49. ~off  2010-05-24 23:54:27  host: bel176.neoplus.adsl.tpnet.pl

    kurcze wiedziałem, że na telefonach w call center siedzą jełopy ale nie wiedziałem, że aż takie...

  • 0

    50. ~DNS 89'  2010-05-25 09:17:54  host: cc.azsoft.pl

    jojo mam ponad 500 osób ale połoczenia regularne wykonuje do około 100 osób...z którymi utrzymuje stały kontakt... ;d wiec spoko ten pakiecik mi wystarcza... a co do Kultury nie lubie jak ktoś nie umie czytać ze zrozumieniem... ale to już nie mój problem

  • 0

    51.  2010-05-25 09:22:10

    46.SirmarK. Po hoście? Zalogowany ma ukryty?

  • 0

    52. ~DNS 89'  2010-05-25 11:08:06  host: cc.azsoft.pl

    Play.... no po hoscie ... a jak byś chciał wiedzieć dla swoich wiadomości .. to administratorzy portalu... telepolis... mają wgląd do twojego ip... przynajmniej powinni mieć.. wiec ja nie mówie że to jest nie osiągalne... namierzenie ... a po hoście jeszcze łatwiej... ale lajt... tak dla twoich wiadomości

  • 0

    53.  2010-05-25 11:12:35

    ~DNS 89'. A jak ma się zmienne IP też? Tak tylko pytam, nie jestem hakerem czy coś w tym stylu. :)

  • 0

    54. ~DNS 89'  2010-05-25 11:25:17  host: cc.azsoft.pl

    No jak masz zmienne IP to już lipa.. tak jak masz w Neostradzie ... odłaczasz modem podłaczasz i dalej sciagasz z Rapida.. taki przykład... ale zmienne ip można określić przez srednia liczbe algorytmu... nie wiem jak zawsze mój profesor to mówił i obliczał ip komputera... nie było na chłopa bata... w szkole zmienialiśmy ustawienia neostrady... a chłop dalej nam wyliczał i pokazywał ip myśleliśmy że zna ip kompów w szkole wiec typek przyniósł lapka.. i podpiął pod modem neostrady ... i dalej to wyliczył... pokazał mu jego ip... i jeszcze wrzucił mu pałeczke w dziennik za to że podważa jego umiejętności... xD

  • 0

    55.  2010-05-25 11:32:55

    ~DNS 89. Nieźle.

  • 0

    56. ~DNS 89'  2010-05-25 11:42:07  host: cc.azsoft.pl

    @ Play..... No w cholerę dobry chłop... jak grałem w WOW-a to mi od banował konto... na globalu.. i je od razu sprzedałem... chłop miał umysł... do matematyki i informatyki .. wykładał gdzieś w stanach... do teraz z nim utrzymuje kontakt w sprawach sprzętowych.. ;d zawsze mi pomoże... xD

  • 0

    57.  2010-05-25 11:45:33

    ~DNS 89'. Ja nie mam takich znajomych, potrafią tylko złożyć kompa i wejść na Alledrogo nic poza tym :]

  • 0

    58. ~DNS 89'  2010-05-25 11:53:02  host: cc.azsoft.pl

    hahah zapomniałeś o telepolis... hahah;p No na Alledrogo jest bosko... idzie tam wychaczyć coś dobrego i taniego... ;p wiec nie narzekaj...

  • 0

    59. ~karola  2010-05-25 12:56:33  host: dpv158.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @Hiroszima przecież orange wypuścił sporo tych promocji i wszystko jest kwestia dopasowania do indywidualnych potrzeb. Jeśli ktoś często doładowuje konto to dodatkowe 25% przypuszczam, że się przyda. Choć zastanawiam się też czy przy takich stawkach doładowań , lepiej nie wypada oferta abonamentowa? Abo chyba można wziąć już od 20 zł,a do tego dobrać sobie telefon. W optymalnych wprowadzili już najnowsze moedele m.in. Lg mini gd880 , więc też zapowiada się korzystnie, choć to pewnie kwestia oczekiwać

  • 0

    60.  2010-05-25 17:22:11

    #46. jest troche wiecej mozliwosci, ale nie bede tu zdradzal i edukowal ;)

  • 0

    61. ~regulaminator pOręcz  2010-05-26 13:26:00  host: 87-205-162-29.adsl.inetia.pl

    8. Środki przyznane w ramach Bonusu mogą być wykorzystane zgodnie z zasadami funkcjonowania konta promocyjnego, zgodnie z regulaminem konta promocyjnego tj. na połączenia, SMS-y i MMS-y w Orange, połączenia na numery stacjonarne krajowych operatorów telefonii stacjonarnej oraz na transfer danych (Internet), z zastrzeżeniem, iż środki z konta promocyjnego: a) nie przysługują na SMS-y na numery stacjonarne oraz na SMS-y specjalne; b) w zakresie transferu danych nie przysługują na ściąganie płatnego kontentu, na SMS-y specjalnej oraz transmisje TV i plików wideo z portalu Orange World, której opłata jest wyższa niż standardowa określona w regulaminie usługi „Pakiet TV”; c) nie przysługują na połączenia realizowane w roamingu oraz na połączenia międzynarodowe; d) są rozliczane według aktualnego cennika obowiązującego w ofercie, z której Użytkownik korzysta; e) są wykorzystywane w pierwszej kolejności przed środkami pochodzącymi z doładowań zgromadzonych na koncie głównym;

  • 0

    62.  2010-05-26 22:45:45

    @61, przecież takie zasady w Orange są zawsze. Simplus daje czasem jakies 20-30% do wykorzystania na wszystko, Play i TT zawsze 10% na wszystko za doładowanie przez stronę operatora i Tak Tak oraz Heyah co jakiś czas wprowadzają podwójne doładowania- na wszystkie usługi. Pod tym względem Orange zawsze odstawało i odstaje od reszty. I jeszcze doczepiłbym się blokad sim, których nie ma w Erze i niektórych sprzętach Play i Plusa. A w Orange są na wszystkim.

  • 0

    63. ~kama  2010-05-28 13:22:33  host: dpl73.neoplus.adsl.tpnet.pl

    pablo_79 - blokady sim chyba nie są aż takim minusem, hmm? Może inne sieci nie mają tej blokady, ale jeśli dokonujemy już oceny to weź pod uwagę więcej detali. Przecież orange dość prężnie działa chociażby pod względem wprowadzenie nowości telefonicznych. W taryfie dla firm wprowadzili modele z półki biznesowej :najpierw mini nokie n97, teraz Lg gd880 etc. Po za tym usprawnili też abo. dla klientów indywidualnych, więc chyba nie ma co narzekać. Domyślam się , że atrakcyjność oferty to kwestia indywidualna i zależy od wielu czynników, ale blokada sim wydaje mi się mniej istotna.

  • 0

    64. ~dymek  2010-05-28 15:51:09  host: 178.56.10.104

    kama- Era nie daje blokady sim na żadnym sprzęcie, Plus i Play zdjęli blokady z telefonów, nie sądzisz że blokada sim to przeżytek? Telefon powinien być własnością abonenta a nie sieci. blokada sim jest kompletnie niepotrzebna, a Orange daje ostatnio mało ciekawe oferty. Co z tego, że wprowadzają telefony do ofert, skoro ceny tych telefonów są nienormalnie wysokie? Spójrz np na ofertę Zetafon. Ktoś wyliczył, że 1 umowa zetafon z 1 telefonem samsung avilą kosztuje więcej niż 3 telefony samsung avila i 3 umowy w Tak Tak Fonie! Tu atrakcyjność oferty to już nie jest kwestia indywidualna ale twarde fakty!

  • 0

    65. ~kama  2010-05-31 14:46:06  host: aavh227.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @dymek co masz na myśli , że Orange daje mało ciekawe oferty? Wydaje mi się, że atrakcyjność oferty to kwestia indywidualna, podobnie zresztą jak z cenami. Istotne jest to , że jest wybór i można sobie dopasować ofertę i telefon zgodnie ze swoimi potrzebami. Podajesz też przykłady ofert pre-paidowych, a wziąłeś pod uwagę oferty dla firm?

  • 0

    66.  2010-06-02 18:32:38

    dymek podał oferty prepaidowe i tu rzeczywiście Zetafon ciężko obronić. Dobrych telefonów brak, a kiedy są, to kilka razy droższe i z kilka razy droższą umową, niż w podobnym Tak Tak Fonie.

Dodaj swoją opinię