Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange - najważniejsze wydarzenia w 2017 roku

Orange - najważniejsze wydarzenia w 2017 roku

orson_dzi 2 Stycznia 2018 16:02

3 7

orange logo

Orange Polska przygotował podsumowanie 2017 roku. Jakie były najważniejsze pomarańczowe wydarzenia?




Do najważniejszych wydarzeń 2017 roku Orange zalicza:
orange polska

A jakie są Wasze spostrzeżenia na ten temat? Jakie wydarzenia związane z Orange były wg Was (oczywiście pamiętamy o awariach) najważniejsze w 2017 roku?

Źródło tekstu: Orange; wł     

Dodaj do:

Tagi: 2017 | orange

w sumie: 37
  • -1

    20. ~y  2018-01-02 20:15:23  host: public-gprs403663.centertel.pl

    łonly njuuiuuu :)

  • 1

    21.  2018-01-02 20:39:19

    @1. gdzie to niby pogorszenie oferty Orange free na kartę?

  • 0

    22. ~a  2018-01-02 20:58:33  host: afti145.neoplus.adsl.tpnet.pl

    przygotowanie i realizacja black friday to prawdziwy majstersztyk ;)

  • -1

    23. ~Jakub  2018-01-02 21:38:55  host: 188.146.97.114.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Nie wspomnieli o stracie sloganu "sieć #1"? :p

  • 0

    24. ~Wałbrzych BMT  2018-01-02 21:42:27  host: apn-37-7-219-99.dynamic.gprs.plus.pl

    A w centrum Wałbrzycha koło pogotowia na Chrobrego światłowód BMT...

  • 0

    25.  2018-01-02 23:03:24

    Grunwald na min rok to było coś co było najlepsze pod względem oferty internetu na kartę w tamtym roku.

  • 0

    26. ~Emil  2018-01-02 23:08:23  host: user-94-254-151-82.play-internet.pl

    Ja za wydarzenie roku sieci Orange w 2017 roku uznałbym osiągnięcie wysokiego pokrycia zasięgiem Lte. Ten standard w sieci Orange w poprzednim roku trafił "pod strzechy" i jest powszechnie dostępny nie tylko po miastach , ale i po wsiach, a jakieś Gb za mecze czy grunwald są możliwe do rozdawania tylko dzięki dobrze rozbudowanej sieci w warstwie zasięgowej , jak i pojemnościowej. Wiadomo jest jeszcze dużo do zrobienia - agregacja pasm , bo często Orange uruchamiało nawet na nowych stacjach tylko jeden band np. 3 , uzupełnianie niewielkich dziur zasięgowych , praca nad stabilnością sieci, by awarii było jak najmniej.

  • -1

    27. ~Tom  2018-01-02 23:30:37  host: ip212w2.clubnet.pl

    Opłaty za kontakt z BOK żenada.

  • -1

    28. ~  2018-01-02 23:39:23  host: staticline-31-182-146-8.toya.net.pl

    @ 21. Patrax: Jeszcze nie zauważyłeś, ze w OFnK nie da się przedłużyć ważności posiadanych pakietów MB?
    Nawet jak dokupisz nowy pakiet, to on już nie przedłuża ważności starego!

  • -1

    29.  2018-01-03 00:37:34

    Co by nie mówić to Orange jest najlepszym wyborem obecnie ze wszystkimi swoimi ułomnościami. Sam fakt że działa w Networks czyni ich rozwojowym operatorem w przeciwieństwie do sieci na "p" czyli jedna to niedoinwestowany skansen, były lider czegoś tam - obecnie ze śmiesznym zapchanym LTE i druga to obecny główny klient Orange w roamingu krajowym.

  • 1

    30.  2018-01-03 09:35:26

    @28 to masz słabe informacje. Mowa była że dodatkowe pakiety GB z doładowań nie będą się kumulować i nie będą ważne razem z RWK. GB z pakietów nadal się kumulują i przechodzą na następny miesiąc... ja o tym wiem że kto nie korzysta z Orange to musi gadać takie głupoty ale przynajmniej nie wprowadzaj ludzi w błąd że pakiety się nie kumulują

  • -1

    31. ~  2018-01-03 10:05:57  host: user-94-254-162-156.play-internet.pl

    Orange jest przereklamowane, niby chwalą się siecią ale awarii jednocześnie najwięcej mają. Jeżeli chodzi o prędkości osiągane też szału nie ma, zasięg w budynkach zdecydowanie się pogorszył w stosunku do tego przed modernizacją. Jak widać po wynikach co miesiąc speed test nie ma rewelacji, nawet Plus ich wyprzedza.

  • 0

    32. ~gość  2018-01-03 11:16:20  host: public-gprs194383.centertel.pl

    @31 Aleś walnął klakierze plusa. Plus ich wyprzedza, tak stagnacją i słabym LTE plus wyprzedza wszystkich.

  • 0

    33. ~  2018-01-03 11:48:04  host: user-94-254-162-156.play-internet.pl

    32, ty masz fobie na temat Plusa więc twoje opinie są nic nie warte. Pisałem o orange i o tym jest temat więc odnoś się do tego a nie o Plusie piszesz. Wyniki za listopad są takie, że Orange spadł poniżej Plusa - tego nie da się zaprzeczyć a, że w twoim rankingu orange jest najlepszy to twoja sprawa i ja do twoich rankingów się nie odnoszę.

  • 0

    34. ~  2018-01-03 12:01:35  host: staticline-31-182-146-8.toya.net.pl

    @ 30. Patrax: To nie są zasłyszane gdzieś informacje, tylko wniosek z przeprowadzonego doładowania karty OFnK!
    Pomimo doładowania konta przed upływem terminu ważności dotychczasowego pakietu GB, posiadane wcześniej GB zniknęły zgodnie z dotychczasowym terminem ich ważności, a na koncie pozostały tylko GB z nowego doładowania!
    Wynika z tego, ze obecnie każdy pakiet GB posiada własny termin ważności i kolejne doładowanie już nie przedłuża tego terminu! Czyli głupoty to raczej Ty wypisujesz!
    Nieznajomości Orange'a też mi nie zarzucaj, bo byłem w nim przez 18 lata, a do niedawna korzystała z niego cała moja rodzina (sam mam jeszcze dwie karty OFnK), ale połowa rodziny już się przeniosła do a2mobile, a ja sam przeszedłem do nju.

  • 0

    35.  2018-01-03 12:19:24

    @34. nikomu nie znika tylko tobie jakoś zniknęły. Chyba że to jest pakiet GB z doładowań to jeszcze zrozumiem. GB z pakietu z usługi "Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz GB" się kumulują i przechodzą na następny miesiąc. Ja mam zebrane już 123 GB i dalej się kumulują tylko trzeba regularnie konto doładowywać. http://tlp.is/fxi jak możesz zobaczyć GB się kumulują dalej na pakiet na samej górze nie patrz bo to pakiet z doładowań który już po 23.06 się kumulował nie będzie

  • 0

    36. ~  2018-01-03 13:36:52  host: staticline-31-182-146-8.toya.net.pl

    @ 35. Patrax: Przecież cały czas mówimy właśnie o pakietach GB za doładowanie w OFnK, o niczym innym!!!
    #1 napisał: "pogorszenie oferty OFNK", a Ty mu odpowiedziałeś:
    "@1. gdzie to niby pogorszenie oferty Orange free na kartę?".
    Nie próbuj więc teraz obracać kota ogonem i wmawiać nam, że mówimy o jakiejś innej usłudze!

  • 0

    37.  2018-01-03 15:59:36

    @36. Pakiety nadal się kumulują i można je zbierać ile się chce. Czy GB z doładowań jak się nie kumulują to zrujnowało to twoje życie? bo z tego co piszesz to chyba tak

  • 0

    38. ~  2018-01-03 23:21:09  host: staticline-31-182-146-8.toya.net.pl

    @ 37. Patrax: O atrakcyjności oferty OFnK decydowały dodatkowe pakiety GB za doładowania i cała dyskusja od początku dotyczyła zepsucia przez Orange tej oferty przez zlikwidowanie możliwości przedłużania ważności tych dodatkowych pakietów, czego potwierdzeniem jest gwałtownie spadający udział Orange w rynku.
    Gdy wykazałem, że w tej taryfie pakiety za doładowania nie przedłużają się, to Ty teraz z uporem maniaka próbujesz przekonać, że dyskutowaliśmy o całkiem innej ofercie (która w dodatku występuje we wszystkich innych taryfach na kartę), a nawet próbujesz zwekslować tę dyskusję na tematykę mojego życia osobistego.
    Nie musisz mi odpowiadać, gdyż nie mam zamiaru dalej ciągnąć tej absurdalnej dyskusji.

  • 0

    39.  2018-01-04 10:41:04

    @38 gdzie niby masz ten spadek udziału Orange? nie słyszałem o tym możesz wyjaśnić więcej?
    "Gdy wykazałem, że w tej taryfie pakiety za doładowania nie przedłużają się, to Ty teraz z uporem maniaka próbujesz przekonać, że dyskutowaliśmy o całkiem innej ofercie" o żadnej innej ofercie nie dyskutujemy... nie napisałeś na początku że chodzi o pakiety z doładowań, a ja napisałem że pakiety się kumulują w usłudze Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz GB... gdzie tu widzisz błąd? napisałem coś że pakiety z doładowań się kumulują?... nic takiego nie napisałem. Nagle próbujesz udowodnić swoją rację ale nikogo innego to nie obchodzi... może zamiast wylewać swoje żale na forum to może lepiej przenieś te wszystkie swoje numery do A2mobile, zrobisz tym więcej pożytku niż szkód... no i twoja rodzinka będzie zadowalana że mają tak fajną ofertę

Dodaj swoją opinię