Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange będzie sprzedawał iPhone'a 8 w nocy

Orange będzie sprzedawał iPhone'a 8 w nocy

msnet 27 Września 2017 20:42

2 1

iphone 8

W nocy z czwartku na piątek będą otwarte trzy salony Orange, w których po północy ruszy sprzedaż iPhone'a 8 i iPhone'a 8 Plus.

Salony, o których mowa wyżej, znajdują się w warszawskiej Arkadii, gdańskiej Galerii Bałtyckiej i Galerii Krakowskiej. Sprzedaż iPhone 8 i iPhone'a 8 Plus ruszy po północy. Od 29 września smartfony te będzie można też zamówić poprzez stronę orange.pl, a następnie odebrać je od kuriera w domu. Nowe iPhone'y będzie można kupić w ofercie zarówno z abonamentem jak i bez, w tak zwanej opcji SIM Free.




Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu iPhone 8 w katalogu.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu iPhone 8 Plus w katalogu.

Zobacz: iPhone 8 - przedsprzedaż w Orange
Zobacz: iPhone 8 - przedsprzedaż w Play
Zobacz: iPhone 8 - przedsprzedaż w T-Mobile

Źródło tekstu: Orange     

w sumie: 49
  • 0

    32. ~P  2017-09-28 08:19:19  host: public-gprs356248.centertel.pl

    * g0wn0-burze

  • 0

    33. ~Bobik  2017-09-28 08:38:45  host: public-gprs414844.centertel.pl

    Ponoc w wersji 8 jest niewiele nowosci. Zapewne pobiegna tylko kolesie dla ktorych wazne sa numerki.

  • 0

    34.  2017-09-28 08:43:03

    nie tylko ci, pobiegną również ci którzy będa się przesiadać z 5S albo z wersji 6, są osoby które stać na wymiane telefonu co dwa lata...

  • 0

    35.  2017-09-28 08:51:45

    do: Orange: No to piszcie proszę: za ile melonów sprzedaliście te "jabłka"?????

  • 1

    36. ~alejakto  2017-09-28 08:52:42  host: host-176-221-120-82.dynamic.mm.pl

    co trzeba mieć w głowie żeby stać po nocach za kawałkiem elektroniki wartym może 200 dolarów albo i mniej, wydając na to mityczną średnią krajową?lub co gorsza podpisując cyrograf na 24 lub 36 miesięcy gdzie będzie jeszcze drożej. Sorry nie kumam współczesności........

  • -1

    37. ~Play  2017-09-28 08:53:00  host: user-94-254-165-230.play-internet.pl

    iphone nie dla pisowcow :)

  • 0

    38. ~Tom  2017-09-28 08:59:56  host: 078088144159.jeleniagora.vectranet.pl

    Czasy stania w kolejkach pamiętam, ale to już historia. Na co oni liczą? Będzie powtórka z Sydney jak nic :) albo gorzej.

  • 1

    39. ~@@@  2017-09-28 09:50:45  host: a28-02-06.opera-mini.net

    37@ aleś ty gł....pi !!!!

  • 0

    40. ~Prz  2017-09-28 09:54:39  host: public-gprs385647.centertel.pl

    Będzie raptem pare osob jak rok temu, juz tak nie hejtujcie tak tych kolejkowiczow.

  • -1

    41. ~~~  2017-09-28 10:47:42  host: a24-06-09.opera-mini.net

    Będą tylko yutuberzy, bo oni lubią zgniłe jabłka

  • -1

    42.  2017-09-28 10:49:50

    sami frajerzy i blogerzy tam będą

  • 0

    43.  2017-09-28 10:54:50

    może 8s będzie warty uwagi

  • 0

    44. ~Bouli  2017-09-28 11:16:25  host: 212.160.172.72

    @ mlb X będzie już chyba kozakiem. Mi się przynajmniej bardzo podoba (głównie ekran), szkoda że cena jak za pi razy oko 12letnie autko miejskie np Clio 3...

  • 0

    45. ~MK  2017-09-28 11:56:56  host: cmq207.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Niech częstują darmową szarlotką i cydrem. W mig się kolejka ustawi. Inna sprawa, czy kogoś z tej kolejki stać na płatny cydr, o iPhone nie wspominając.

  • 0

    46. ~bobi.  2017-09-28 12:07:01  host: a29-02-06.opera-mini.net

    Niedawno na telepolis koledzy wymienili poglądy na temat iphon'ów. Warto je poczytać

  • 0

    47. ~iphoneski  2017-09-28 12:32:10  host: cpu71.neoplus.adsl.tpnet.pl

    O 8 w nocy???

  • -2

    48.  2017-09-28 13:23:05

    @36 a ktoś ci rozkazał tam stać? Chcą niech stoją, co ci to przeszkadza? Jak ktoś chce kupić iPhone niech kupuje, jak komuś zabraknie papieru do rozpałki niech sobie pali pieniędzmi, zarobił albo ukradł, jego sprawa co z tym robi. Telefony po 90 zł są w sklepach, i nie trzeba stać w kolejkach. Masz wybór.

  • 0

    49. ~net  2017-09-28 14:16:23  host: 188.146.100.85.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    36 I miło poczytać jakieś mądre słowa a nie wypowiedzi samych skąpodupców. Najgorsze że nie mieli nie mają i nie będą mieli. Być może nie chcą więc temat średnio ich interesuje ale mama właczyła net na 2 godziny za 5 w szkole i postanowili coś napisac :)

  • 0

    50.  2017-09-28 15:15:33

    a dlaczego tylko w 3 ??? a gdzie Katowice , Wrocław , Łódź ??

  • 0

    51. ~Tytus22  2017-09-28 20:44:50  host: 178-37-89-231.adsl.inetia.pl

    Zawsze mnie zastanawiało skąd ten hejt na słuchawki od Apple? A nie ma hejtu na kogoś kto kupił auto za 100 tyś a mógł kupić za 6000 tyś i też by pojezdził.

Dodaj swoją opinię