Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iPhone 8 - przedsprzedaż w Play

iPhone 8 - przedsprzedaż w Play

msnet 22 Września 2017 10:50

4 3

apple keynote

iPhone 8 i iPhone 8 Plus dostępne są także w przedsprzedaży w sieci Play. Oto ile za nie zapłacimy.

Sieć Play chwali się, że jako jedyna oferuje smartfony iPhone 8 i iPhone 8 Plus za złotówkę na start. Poniżej w tabelce przedstawiamy ceny nowych iPhone'ów w przedsprzedaży w fioletowej sieci dla trzech wybranych wariantów w Stanie Nielimitowanym SOLO. Więcej opcji znajdziecie w dołączonym szczegółowym cenniku.




Model iPhone 8
64 GB
iPhone 8
256 GB
iPhone 8 Plus
64 GB
iPhone 8 Plus
256 GB
opcja 1 1 zł + 230 zł miesięcznie 1 zł + 250 zł miesięcznie 1 zł + 250 zł miesięcznie 299 zł + 250 zł miesięcznie
opcja 2 1629 zł + 120 zł miesięcznie 2189 zł + 130 zł miesięcznie 1969 zł + 130 zł miesięcznie 2649 zł + 130 zł miesięcznie
opcja 3 2699 zł + 60 zł miesięcznie 3379 zł + 60 zł miesięcznie 3159 zł + 60 zł miesięcznie 3829 zł + 60 zł miesięcznie

Zobacz: szczegółowy cennik iPhone'ów 8 i 8 Plus w sieci Play

Zobacz: iPhone 8 - dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: iPhone 8 Plus - dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Zobacz: iPhone 8 - przedsprzedaż w Orange
Zobacz: iPhone 8 - przedsprzedaż w T-Mobile

Źródło tekstu: Play, wł     

w sumie: 32
  • 0

    13. ~piotr  2017-09-22 12:09:22  host: 188.146.171.175.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    9. I co play tylko połaczenia na VoWifi a Orange od 2 tygodni nie działa to jednak najlepiej w T-Mobile pod tym względem

  • 0

    14.  2017-09-22 12:14:08

    @8 dopłacasz w PLAY na firmę kilkaset PLN w okresie 25 mies vs kupno iphona na rynku + abo w play.

  • 0

    15. ~Pgpg  2017-09-22 12:29:58  host: public-gprs384770.centertel.pl

    @2 Plus nie poda bo nie ma w ofercie iPhonów

  • 0

    16. ~maciek2  2017-09-22 12:47:39  host: 193.201.36.42

    @13 - w Play Wi-Fi Calling to połączenia i SMS

  • 0

    17.  2017-09-22 13:47:41

    9, viggen - Play pozwala bezpłatnie ściągnąć Simlocki z iPhone'ów bez wychodzenia z domu, więc tak jakby ich w sumie nie było.

  • 0

    18.  2017-09-22 13:48:54

    @15, Pgpg - mają iPhone'y, bo trudno by było im bez nich przetrwać podczas rozmów z niektórymi klientami. Inna sprawa, że nie są oficjalnym dystrybutorem jak Play, Orange i T-Mobile.

  • 0

    19. ~Cālm7  2017-09-22 13:50:41  host: user-94-254-225-128.play-internet.pl

    Jak by Play miał MiniMaxa to bym kupił z 10 w ich sieci, a tak lipa:-D

  • 0

    20.  2017-09-22 14:02:05

    @9 No w Orange masz gratis brak działania wifi calling już chyba 2 tygodnie i nawet jak działa to smsy i tak po sieci. A, No i awarie gratis. Nic tylko brać.
    PS, nie mam czasu na głupie przepychanki, także możesz nie odpisywać.

  • 0

    21.  2017-09-22 14:12:05

    Pierwsze słyszę żeby wifi calling nie działa, a mam Orange i codziennie z niego korzystam :|

  • 0

    22.  2017-09-22 14:44:20

    @21 może już naprawili.

  • 0

    23. ~  2017-09-22 14:53:10  host: 89-77-8-170.dynamic.chello.pl

    @20 Spamerze :) W Orange nie działa VoLTE bo mają nadal awarię.

  • 0

    24. ~Heh  2017-09-22 16:15:57  host: 245.7.226.91.jim-satnet.pl

    Niestety z tego co się dowiedziałem w Play, to pomimo tego że telefon jest już w cennikach i nawet oferta widnieje na stronie, to nie można go zakupić w taryfie PERFECT BOX dla firm. Do dnia premiery można to zrobić jedynie w dużo gorszej taryfie FORMUŁA PERFECT dla Firm. Czyli jak zwykle wielka kupa.

  • 1

    25. ~  2017-09-22 16:22:11  host: user-94-254-161-100.play-internet.pl

    @9
    Sęk w tym że w T-Mobile masz 6msc za free umowa na abo na 24 miesiące a raty za tel na 30 MSC tylko pierwsze 6 jest po 1zl co i tak wychodzi na to samo czyli raty przez 24 miesiące ale przesuwają je o 6 miesięcy ;) wiem bo przerobiłem to z T-MOBILE nawet nie byłem o tym informowany, że coś takiego podpisuje w salonie, mówione było że na 24 miesiące i tyle.

  • 0

    26.  2017-09-22 16:55:18

    Rozkiny cenowe, a poza applefanem i tak nikt nie kupi :)

  • -1

    27. ~  2017-09-22 17:09:33  host: user-94-254-167-235.play-internet.pl

    20, niby tak awaryjne jest Orange a żebrałeś w Bok żeby Ci włączyli zasięg Orange. Typowe dla fanatyków Play, niby wszyscy korzystają wyłącznie z zasięgu macierzystego, bo inne są, zapchane albo awaryjne ale jak Orange stał się głównym partnerem w roamingu, to w gacie robili z radości i już żyją nie mogąc doczekać się kiedy Orange lte im udostepni

  • -1

    28. ~Fox00  2017-09-23 10:24:29  host: user-94-254-134-245.play-internet.pl

    Co Wy z tym Wi-Fi calling albo Volte jakieś ?? Co to w ogóle jest ?? Normalnie korzystacie z telefonu czy jakies cuda chcecie z nim robić ?

  • 0

    29.  2017-09-23 11:12:31

    @23 nie działa na iPhone 5s, tym się sugerowałem. A teraz sprawdziłem i w Orange jest od iPhone 6.

  • 0

    30.  2017-09-23 11:31:34

    @27 nie nazwałbym tego żebraniem. Skoro operator mój udostępnia mi taką możliwość to dlaczego miałem z niej nie skorzystać? Wyjeżdżałem akurat W miejsce, gdzie nie istnieje żaden operator, więc zadzwoniłem do nich, by mieć chociaż jakikolwiek zasięg. I miałem, zawsze jedną, góra dwie kreski, zawsze od innego operatora, ale zasięg był. Nie wiem kto robił z radości, ja to traktowałem raczej jako ciekawostkę, głównie korzystam z zasięgu własnego, jak dadzą LTE w Orange to dadzą, ale żebym na to jakoś specjalnie czekał to powiedzieć nie mogę. Bardziej cieszę się z tego, że play będzie wieszał własne nadajniki na masztach Orange, to akurat moim zdaniem jest powód do radości.

  • 0

    31. ~qwertty543321  2017-09-25 19:23:28  host: 89-70-50-11.dynamic.chello.pl

    A czy w Play nie jest najtaniej? Przy abonamencie za 50 zł, który wygląda identycznie w wersji bez urządzenia, za iPh 8 zapłacimy 2799..

  • 0

    32. ~Kamil Bobula  2017-10-02 00:01:19  host: user-94-254-158-98.play-internet.pl

    noi mam te ofertę na Firmę 8+ 264 zobaczymy co to za parametry ma i czy to lepsze od 7+ :D bo cena prawie 5 000zł pozdrawiam Jednak IPHONE to jest IPHONE i żadne telefon nie jest równy temu TYLKO USA i tylko IPHONY :)

Dodaj swoją opinię