Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Oferta firmowa w Orange Finanse

Oferta firmowa w Orange Finanse

orson_dzi 29 Stycznia 2015 09:14

1 5

W ciągu pierwszych czterech miesięcy od startu Orange Finanse, rachunki otworzyło ponad 47 tys. klientów indywidualnych. Teraz bank sięga po mikroprzedsiebiorców.

Z oferty firmowej Orange Finanse skorzystać mogą osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą. Prowadzenie rachunku firmowego przez pół roku jest bezpłatne, ale również po tym czasie klienci nadal mogą korzystać z konta za 0 zł. Wystarczy, że co miesiąc będą za jego pośrednictwem opłacali składkę ZUS. Także za darmo, klienci mogą korzystać z tradycyjnej karty debetowej, którą można płacić zarówno w Polsce, za granicą i w Internecie. Ponadto otrzymają debetową kartę - naklejkę, umożliwiającą wygodne płacenie zbliżeniowo. Już w lutym tego roku, poprzez zintegrowanie karty płatniczej z aplikacją mobilną, Orange Finanse udostępni jeszcze jedną formę płatności - płatności smartfonem. Karta debetowa dla firm jest bezpłatna przez pół roku. Potem, aby zostać zwolnionym z miesięcznej opłaty w wysokości 5 zł wystarczy wykonać nią co najmniej pięć transakcji bezgotówkowych w miesiącu. Posiadacz karty firmowej bezwarunkowo nie płaci za wypłaty gotówki z bankomatów Euronet na terenie Polski oraz wpłaty gotówki we wpłatomatach mBanku, Euronetu i CashLine.
Niezależnie od tego jak długo klient prowadzi działalność gospodarczą, w ramach oferty firmowej Orange Finanse może wnioskować o 10 tys. zł limitu na start. Aby skorzystać z dodatkowych środków przedsiębiorca nie musi przedstawiać żadnych dokumentów finansowych firmy, a pieniądze dostępne są tuż po aktywacji rachunku. Limit uruchamiany jest bez prowizji. Ponadto do rachunku bank proponuje bezpłatne Konto Lokacyjne dla Firm - rachunek oszczędnościowy, którego oprocentowanie wzrasta wraz z sumą zgromadzonych na nim środków oraz Konto Pomocnicze. Każdy przedsiębiorca może otworzyć trzy konta lokacyjne i w dowolnej chwili wpłacać oraz wypłacać na nie wypracowane nadwyżki finansowe. Do dyspozycji można mieć także nawet pięćdziesiąt rachunków pomocniczych. Sprawdzą się one jako subkonta do rozliczeń z konkretnymi kontrahentami lub pracownikami oraz rozliczeń dotacji z Unii Europejskiej. Do każdego rachunku pomocniczego bank umożliwia wydanie karty debetowej i nadanie im indywidualnych nazw.

Zobacz: Orange Finanse ma już 47 tys. klientów
Zobacz: Orange Finanse: bank w smartfonie

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:

Tagi: orange | orange finanse

w sumie: 5
 • -1

  1.  2015-01-29 09:37:20

  Szkoda, ze zasadniczych pozycji z tabeli opłat i prowizji nie podali w komunikacie, albo redakcja nie podała w materiale o świetnej ofercie nie para-, nie pseudo- ale na pewno nie banku ;-)

 • 0

  2. ~kamil  2015-01-29 11:13:18  host: 89-66-131-104.dynamic.chello.pl

  Na szczęście naiwnych jest tylko 47 tysięcy :)

 • 0

  3. ~Maciek  2015-01-29 16:23:36  host: public-gprs516823.centertel.pl

  A dlaczego naiwnych? Rozwiniesz temat? W przeciwieństwie do Ciebie sam z tego konta dla osób prywatnych korzystam i jestem bardzo zadowolony. Nie płace za nic. Mam strefę korzyści z której dostaje zwroty i 5% zwrotu od płatności naklejka.

 • 0

  4. ~  2015-01-29 19:23:33  host: user-94-254-144-183.play-internet.pl

  @3 nie ciesz się na zapas bo za miesiąc pewnie wprowadzą opłaty.

 • 0

  5. ~gosia  2015-02-09 11:55:21  host: dynamic-78-8-103-171.ssp.dialog.net.pl

  jeśli chodzi o konta czy to prywatne czy firmowe to ciężko coś sensownego wybrać ;) szukałam długo aż trafiłam na getin up i tam też zostałam. świetna opcja dla dynamicznych osób które lubią nowości. przelewy przez facebooka a do tego karta z wyświetlaczem to główne atuty tego konta.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-196-35.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy korzystasz z usługi pocztowej Gmail?

Tryb poufny trafia do Gmaila na Androida

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet