Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Oferta firmowa w Orange Finanse

Oferta firmowa w Orange Finanse

orson_dzi 29 Stycznia 2015 09:14

1 5

W ciągu pierwszych czterech miesięcy od startu Orange Finanse, rachunki otworzyło ponad 47 tys. klientów indywidualnych. Teraz bank sięga po mikroprzedsiebiorców.Z oferty firmowej Orange Finanse skorzystać mogą osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą. Prowadzenie rachunku firmowego przez pół roku jest bezpłatne, ale również po tym czasie klienci nadal mogą korzystać z konta za 0 zł. Wystarczy, że co miesiąc będą za jego pośrednictwem opłacali składkę ZUS. Także za darmo, klienci mogą korzystać z tradycyjnej karty debetowej, którą można płacić zarówno w Polsce, za granicą i w Internecie. Ponadto otrzymają debetową kartę - naklejkę, umożliwiającą wygodne płacenie zbliżeniowo. Już w lutym tego roku, poprzez zintegrowanie karty płatniczej z aplikacją mobilną, Orange Finanse udostępni jeszcze jedną formę płatności - płatności smartfonem. Karta debetowa dla firm jest bezpłatna przez pół roku. Potem, aby zostać zwolnionym z miesięcznej opłaty w wysokości 5 zł wystarczy wykonać nią co najmniej pięć transakcji bezgotówkowych w miesiącu. Posiadacz karty firmowej bezwarunkowo nie płaci za wypłaty gotówki z bankomatów Euronet na terenie Polski oraz wpłaty gotówki we wpłatomatach mBanku, Euronetu i CashLine.
Niezależnie od tego jak długo klient prowadzi działalność gospodarczą, w ramach oferty firmowej Orange Finanse może wnioskować o 10 tys. zł limitu na start. Aby skorzystać z dodatkowych środków przedsiębiorca nie musi przedstawiać żadnych dokumentów finansowych firmy, a pieniądze dostępne są tuż po aktywacji rachunku. Limit uruchamiany jest bez prowizji. Ponadto do rachunku bank proponuje bezpłatne Konto Lokacyjne dla Firm - rachunek oszczędnościowy, którego oprocentowanie wzrasta wraz z sumą zgromadzonych na nim środków oraz Konto Pomocnicze. Każdy przedsiębiorca może otworzyć trzy konta lokacyjne i w dowolnej chwili wpłacać oraz wypłacać na nie wypracowane nadwyżki finansowe. Do dyspozycji można mieć także nawet pięćdziesiąt rachunków pomocniczych. Sprawdzą się one jako subkonta do rozliczeń z konkretnymi kontrahentami lub pracownikami oraz rozliczeń dotacji z Unii Europejskiej. Do każdego rachunku pomocniczego bank umożliwia wydanie karty debetowej i nadanie im indywidualnych nazw.

Zobacz: Orange Finanse ma już 47 tys. klientów
Zobacz: Orange Finanse: bank w smartfonie

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:

Tagi: orange | orange finanse

w sumie: 5
 • -1

  1.  2015-01-29 09:37:20

  Szkoda, ze zasadniczych pozycji z tabeli opłat i prowizji nie podali w komunikacie, albo redakcja nie podała w materiale o świetnej ofercie nie para-, nie pseudo- ale na pewno nie banku ;-)

 • 0

  2. ~kamil  2015-01-29 11:13:18  host: 89-66-131-104.dynamic.chello.pl

  Na szczęście naiwnych jest tylko 47 tysięcy :)

 • 0

  3. ~Maciek  2015-01-29 16:23:36  host: public-gprs516823.centertel.pl

  A dlaczego naiwnych? Rozwiniesz temat? W przeciwieństwie do Ciebie sam z tego konta dla osób prywatnych korzystam i jestem bardzo zadowolony. Nie płace za nic. Mam strefę korzyści z której dostaje zwroty i 5% zwrotu od płatności naklejka.

 • 0

  4. ~  2015-01-29 19:23:33  host: user-94-254-144-183.play-internet.pl

  @3 nie ciesz się na zapas bo za miesiąc pewnie wprowadzą opłaty.

 • 0

  5. ~gosia  2015-02-09 11:55:21  host: dynamic-78-8-103-171.ssp.dialog.net.pl

  jeśli chodzi o konta czy to prywatne czy firmowe to ciężko coś sensownego wybrać ;) szukałam długo aż trafiłam na getin up i tam też zostałam. świetna opcja dla dynamicznych osób które lubią nowości. przelewy przez facebooka a do tego karta z wyświetlaczem to główne atuty tego konta.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-161-149-30.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.