Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowe partie Note'ów 7 też eksplodują?

Nowe partie Note'ów 7 też eksplodują?

orson_dzi 28 Września 2016 11:15

6 1

Nowe partie Galaxy Note 7 już trafiają do odbiorców, ale nadal pojawiają się doniesienia o ich eksplozjach. Czy są prawdziwe?



Tym razem sprawa dotyczy 25 letniego Chińczyka, który swój smartfon otrzymał w poniedziałek. Po 24 godzinach urządzenie eksplodowało. Samsung poprosił o przekazanie smartfonu do badań, ale firma spotkała się z odmową. Jest to już trzeci incydent na terenie Chin. W przypadku dwóch pozostałych przyczyną wybuchu urządzenia były czynniki zewnętrzne, a nie wada akumulatora.




Zobacz: Klienci nadal ufają Note'om 7
Zobacz: 26 nieprawdziwych przypadków wybuchów Note'a 7

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Bloomberg; wł     

Dodaj do:

Tagi: samsung galaxy note 7 | samsung

w sumie: 13
  • 2

    1. ~Pablosox123  2016-09-28 11:22:28  host: user-94-254-129-134.play-internet.pl

    To jest porostu bombowy telefon :)

  • 0

    2. ~ola  2016-09-28 11:27:16  host: public-gprs391868.centertel.pl

    chyba w oprogramowaniu zamiast "zepsuj się po gwarancji" wpisano "zepsuj się po 2 dniach" takie tam wady...

  • -1

    3. ~  2016-09-28 11:31:42  host: 178-37-232-69.adsl.inetia.pl

    Jak sie kupuje chinola, to sie ma chinola. O co chodzi?

  • -7

    4.  2016-09-28 11:46:43

    W obliczu faktów stwierdzam, że Apple może już nic nie pokazywać na rynku a i tak się będzie rekordowo sprzedawał :)

  • 0

    5. ~abc  2016-09-28 11:57:12  host: 212.160.172.85

    naciąganie i tyle, teraz każdemu Samsung będzie wybuchał... ale nie przekaże do ekspertyzy ;-))

  • 5

    6.  2016-09-28 11:58:21

    Skoro odmówił, to znaczy, że kłamie. Czarny PR i tyle.
    4: jakich faktów?

  • -3

    7.  2016-09-28 12:10:14

    Niekoniecznie kłamie- może chce nowy albo zwrot kasy. A co- ma płacić za przesyłkę i być może miesiąc bez telefonu?

  • 1

    8.  2016-09-28 12:33:26

    Czarny PR chińskich firm i może rządu żeby osłabić "obcych", w chinach niby kiedy robią interesy się dogadują, ale tylko dlaczego że mogą zarobić / muszą. A jeśliby mogli to japońskie, koreańskie, amerykańskie firmy - WON ;) Trochę się Zachód przejedzie, a właściwie już przejechał na tym, że przeniósł tam biznes, fabryki, a oni podpatrzyli technologię i sami wchodzą na Zachód.

  • 2

    9. ~Pgpg  2016-09-28 12:45:26  host: public-gprs383541.centertel.pl

    @7 a teraz nie będzie miesiąca bez telefonu skoro jego obecny rzekomo mu wybuchł? Myślisz trochę?

  • -1

    10. ~  2016-09-28 12:46:07  host: 212.160.172.84

    @4 Ciekaw jestem ilu fanów Appla po przygodzie z wybuchającymi akumulatorami dalej przystawałoby przy ich produktach tak jak to w przypadku Samsunga :) pamiętam artykuł w którym opisano wybuch Smartwatcha ich firmy i klient nie był zadowolony bo firma go zlała i szukała powodu u klienta zamiast przyznać się do błędu a pamiętajmy że KAŻDA bateria jest narażona na wybuch z tym że % jest znikomy ale jest :) tak więc Samsung jednak stanął na wysokości zadania i przyznał się do błędu a Apple nie więc nie broń ich...

  • 2

    11. ~R  2016-09-28 13:26:40  host: 89-74-173-170.dynamic.chello.pl

    8: bo wybuchła bateria, telefon jest cacy :-) A może w komplecie do nota powinien być kask motocyklowy żeby lba nie rozerwalo :-)

  • 1

    12.  2016-09-28 13:42:59

    @4 Fakty, ale to brzmi naiwnie... Nie ma tu ani krzty faktów...

  • 0

    13. ~Eoj eoj  2016-09-28 18:23:01  host: 89-75-155-52.dynamic.chello.pl

    Przecież Chiny nie miały programu wymiany Note. Tam telefony były z tą dobrą baterią. Autor artykułu powinien mieć trochę lepszą wiedzęa nie pisać bzdury

Dodaj swoją opinię