Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa kampania reklamowa Orange Love

Nowa kampania reklamowa Orange Love

msnet 25 Sierpnia 2017 10:53

1 0

orange love kampania reklamowa

Po zaprezentowaniu nowej oferty, Orange zaczął też nową kampanię reklamową. Na pierwszy ogień poszła sztandarowa usługa Orange Love.

All you need is love to hasło reklamujące usługę Orange Love w nowej odsłonie. Dzięki niej możemy korzystać z wielu usług oferowanych przez pomarańczową sieć na podstawie jednej umowy i z jedną fakturą. Do wyboru mamy Internet stacjonarny i mobilny, usługi telefoniczne oraz telewizję. Orange przy okazji promuje trzy smartfony z obietnicą, że ich ceny są niższe niż w sklepach z elektroniką: Samsung Galaxy J3 (2017) dual SIM tańszy o 300 zł, Samsung Galaxy J5 (2017) dual SIM tańszy o 400 zł i Samsung Galaxy S8 w cenie niższej o 600 zł.




Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Zobacz: Nowa oferta Orange - oficjalny komunikat

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: orange love | orange

w sumie: 21
  • 2

    2.  2017-08-25 11:07:25

    No akurat przy tej ofercie nie ma jak zrobić dobrej reklamy bo oferta jest słaba. Jedyne co ładnie wygląda to tanie telefony.

  • 3

    3.  2017-08-25 11:14:01

    Sieci nr 1? - to już wasz ostatni kwartał... Nikt nie wyciągnął wniosków, że to całe LOVE było niesamowicie irytujące i była to jedna z najgorszych reklam Orange.

  • -2

    4. ~abc  2017-08-25 11:18:30  host: 212.160.172.72

    Sama oferta jest dobra, tylko trzeba połączyć wiele usług. A reklama ma tylko zwrócić uwagę, np. poprzez ładną buzię wokalistki. I tak jest 100 razy lepsza niż te popisy znakomitości sceny, sportu, mediów...

  • 0

    5.  2017-08-25 11:21:07

    Jest bład: Napisane jest 2 x j5 2017 DS a powinno byc j3 2017(on jest tanszy o 300zl) i j5 2017(tanszy o 400zl)

  • 0

    6.  2017-08-25 11:23:14

    @5, Mila89 - masz rację, poprawiłem. Dzięki.

  • 1

    7.  2017-08-25 11:25:15

    @4 Po likwidacji OO Extra nie można nazwać tego dobrą ofertą. Teraz musisz brać Love i np. Taki stary Wspólny:
    Internet + Tv i 3 kom gdzie płaciłeś za kom 40zł a nie 80zł bo -50%. A teraz? 39+19+19 no dramat.

  • 0

    8.  2017-08-25 12:05:44

    @4 jakby oferta była dobra, to by była dostępna u mnie w bloku. Tu na nawet o VDSL-u nikt nie słyszał od oranżady, a dopiero co o jakimś tam świetle. A światło mają miezerne http://tlp.is/en7

  • 1

    9.  2017-08-25 12:14:58

    Co to ma być? Łapanie 50+ na sentyment fo The Beatles? Gdyby było fttb, to jeszcze można przemyśleć. Ale Neostrada u mnie od 10 lat: 10/1 mega, a mobilny skacze od 4 do 60 mega w ciągu dnia. Co tu łączyć? Jedynie ktoś kto ma ich fttb lub nie ma wyboru i musi mieć ich mobilny, może być zainteresowany.

  • 1

    10. ~pabloki  2017-08-25 13:22:38  host: user-188-33-142-144.play-internet.pl

    takie przygrywki budujace pozytywne skojarzenia stosowane sa też w wyborach. reklama pokazuje przygrywkę i telefony. to tak jakby dać plansze z telefonami i podkład muzyczny.

  • 1

    11.  2017-08-25 13:23:28

    Krótkie podsumowanie nowej oferty: Oferta jest kiepska, niekonkurencyjna. Love jest gorszy od tego co było.

  • 0

    13. ~xxx  2017-08-25 13:26:53  host: host-81-190-243-108.dynamic.mm.pl

    do 28 VIII mozna jeszcze zamawiac stare oferty tylko trzeba byc stanowczym. wiec kto jeszcze chce to niech sie spieszy bo potem juz nie pozwola wprowadzac

  • 0

    14.  2017-08-25 14:17:11

    Jeśli abonent ma "starą" ofetę Love (krótko - miesiąc), to na jakich warunkach, za miesiąc czy dwa, będzie mógł numer komórkowy dołączyć do posiadanego pakietu?

  • 0

    15. ~Nick  2017-08-25 14:39:44  host: pcr237.internetdsl.tpnet.pl

    @14 wlo na nowych czyli 20 zł taniej

  • 0

    16.  2017-08-25 14:46:22

    15 - na starych też ma 20 zł taniej ;-) Tu chodzi o tę najtańsza taryfę tak naprawdę - czyli bez rabatu...
    Chodziło mi o to czy na nowych czy na starych zasadach i taryfach. Ale ponieważ stare taryfy nie są w żaden sposób powiązane z Love, wydaje się że właśnie nowe będą w takim razie stosowane...

  • 0

    17. ~  2017-08-25 15:21:26  host: pcr237.internetdsl.tpnet.pl

    16 tak tylko nowe bedą stosowane

  • 1

    18.  2017-08-25 15:25:29

    @16
    Jeśli Ty tego nie wiesz to nikt nie wie :D

    Ja mam 4 usługi Orange: neostradę 5 Mbps za zawrotne 40 zł, tel. stacjonarny najtańszy jaki jest i 2 abonamenty Smart Plan LTE. 4 umowy, każda zawarta w innym terminie. Pytanie moje jest: jak mam zmigrować na nową ofertę? To w ogóle jest możliwe? Oczywiście to pytanie teoretyczne. Jeden abonament zaraz mi się kończy i uciekam, neostrada to śmiech na sali, a stacjonarny mam bo mieszkam z babcią, a ona musi mieć. Ale gdybym się rozmyślił to jak mam przejść do nowej oferty?

  • 0

    19.  2017-08-25 15:33:32

    Warmik - przeczytaj regulamin ;-)
    Bez większych problemów możesz to wszystko do jednej usługi zmigrować. Oczywiście są warunki, ale dość liberalne.

  • 0

    20. ~S5  2017-08-25 15:48:37  host: a29-01-07.opera-mini.net

    Te rabaty na smartfony Samsunga na pierwszy rzut oka prezentują się obiecująco, a wie ktoś jak to wygląda w praktyce. Na stronie Orange nie znalazłem precyzyjnych informacji na ten temat i chyba dopiero przy zamawianiu pakietu można się dowiedzieć o wysokości rat za telefon.

  • 1

    21.  2017-08-25 15:52:17

    W Orange przy każdej zmianie jaką robiłem musiałem składać reklamację, gdyż zawsze coś się nie zgadzało. Wprawdzie reklamacje rozpatrywane pozytywnie, ale co to nerwów kosztowało to moje. Jak sobie pomyślę co z tej migracji może wyjść to już mnie głowa boli 8-|

  • 0

    23. ~Piotr  2017-08-25 18:40:09  host: bnu155.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @21 Jak wszystko w salonie przypilnujesz i na umowie będzie dobrze, to nie powinno być błędów. Robiłem najtrudniejszą migrację, gdzie żadna z 4 usług nie była nowa i się udało. Zwróć uwagę, żeby zmigrowali POTSa, a nie dali nowy numer VOIP. I pamiętaj, że masz czas do jutra, żeby kupić LOVE za 89zł wg tego co pisał @13

Dodaj swoją opinię