Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowa oferta Orange - oficjalny komunikat

Nowa oferta Orange - oficjalny komunikat

msnet 24 Sierpnia 2017 15:58

6 4

all you need is love

Orange Polska zaprezentował dzisiaj nowe oferty dotyczące świadczonych przez siebie usług telefonicznych, internetowych i telewizyjnych.

Nowa oferta Orange dla domu

Orange upraszcza ofertę stacjonarną i pakietową, w tym usługę konwergentną Orange Love. Od dzisiaj takie same ceny obowiązują w całej Polsce, niezależnie od technologii Internetu i pozostaną stałe do końca umowy. Operator pomarańczowej sieci zwraca uwagę na korzyści, jakie płyną z łączenia usług.

Od 24 sierpnia oferta została dodatkowo uproszona i poszerzona. Po zmianach klient dostaje dodatkowo nielimitowane MMS-y i jeszcze więcej internetu w komórce: 5 GB, w tym ponad 2 GB do wykorzystania w roamingu w UE, a do tego atrakcyjne smartfony np. Samsung Galaxy S8, J5 (2017) Dual SIM i J3 (2017) Dual SIM w korzystnych ratach i bez opłaty na start (szczegóły niżej). Do tego rabaty na dodatkowe abonamenty komórkowe, w które będzie mógł wyposażyć całą rodzinę.

Cennik oferty stacjonarnej i pakietowej przedstawia się następująco:

orange oferta 2.1

Pakiety Orange Love składają się obecnie z:

orange oferta

Bez względu na liczbę usług w pakiecie, klient podpisuje jedną umowę i dostane jedną fakturę.

W pakietach Orange Love z telewizją są dostępne smartfony w cenach zaczynających się od 4 zł miesięcznie za Samsunga Galaxy J3 (2016) Dual SIM. Wysokość rat będzie różna dla różnych prędkości Internetu - dzięki temu pakiet z Internetem o prędkości do 300 Mb/s i telefonem w promocji kosztuje miesięcznie tyle, co ten sam pakiet z Internetem do 100 Mb/s.

W Orange Love tańsze będą telefony Samsunga, np.: Samsung Galaxy J3 (2017) Dual SIM można kupić co najmniej o 300 zł taniej niż w standardowej ofercie głosowej Orange (w Planie Standardowym za 39,99 zł/mies.), Samsung Galaxy J5 (2017) Dual SIM o 400 zł taniej, a Samsung Galaxy S8 aż o 600 zł tanie niż w Planie Standardowym.

W przypadku posiadania pakietu Orange Love z usługami dostępnymi dla całej rodziny (telewizja, internet, telefon domowy) i jednym abonamentem komórkowym, można dołączyć kolejne karty SIM dla bliskich z rabatem 20 zł na każdy kolejny abonament. Wybierać można spośród trzech nowych planów - za Plan Standardowy zamiast 39,99 zł klienci zapłacą tylko 19,99 zł, za Plan Optymalny 29,99 zł (zamiast 49,99 zł), a za Plan Wzbogacony jedynie 49,99 zł (zamiast 69,99 zł).

Oferta internetu mobilnego i nowy pakiet usług Orange Love z internetem 4G i telewizją

Szczegóły nowej oferty internetu mobilnego w umowie na 24 miesiące prezentują się następująco:

orange oferta

Posiadając pakiet usług Orange Love, za Internet Mobilny Optymalny zapłacimy 19,99 zł miesięcznie. W tej cenie można dokupić dowolną liczbę kart SIM z pakietem 50 GB danych. Nowa oferta internetu mobilnego to także niższa opłata aktywacyjna w wysokości 19,99 zł, a wysokość abonamentu w ofercie z urządzeniem i bez niego jest taka sama.

Internet współdzielony, który nigdy się nie kończy
Wszystkie pakiety danych w planach Internetu Mobilnego oraz pakiet 100 GB poza strefą Internetu Domowego 4G przyznawane są na konto, dzięki czemu mogą z nich korzystać użytkownicy wszystkich usług mobilnych (w tym planów komórkowych i abonamentu komórkowego Orange Love) na tym samym koncie klienckim. Przykładowo, dokupując do Internetu Mobilnego Podstawowego dodatkową kartę SIM w Planie Podstawowym, do podziału mamy w sumie 20 GB miesięcznie. Po wyczerpaniu tej puli automatycznie uruchamia się jeden zapasowy pakiet danych na konto 10 GB za 10 zł. Jeśli go wyczerpiemy, do końca miesiąca możemy korzystać z Internetu bez limitu danych o prędkości 1 Mb/s - również na planach komórkowych na tym samym koncie klienta.

W Internecie Mobilnym Optymalnym oraz w Internecie Domowym 4G istnieje możliwość zwiększenia prędkości transmisji danych po wykorzystaniu w abonamencie i zapasowego pakietu danych z 1 Mb/s do 5 Mb/s. Jednorazowa opłata za taką usługę wynosi 10 zł.

Orange Love 4G z TV: Internet Domowy 4G, telewizja i abonament komórkowy

Nowością dla klientów jest pakiet usług Orange Love z Internetem Domowym 4G i telewizją za 99,99 zł miesięcznie. Dzięki niemu możemy korzystać z internetu w domu i oglądać telewizję Orange TV z pakietem Optymalnym z 92 kanałami (w tym 41 HD) - również na terenach nieobjętych zasięgiem Internetu stacjonarnego. W ramach pakietu otrzymujemy również abonament komórkowy z nielimitowanymi rozmowami do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, SMS-ami, MMS-ami w Polsce i w roamingu w UE oraz pakietem Internetu 5 GB (w tym ponad 2 GB w UE). To wszystko w ramach jednej umowy i na jednej fakturze.

Szybki Internet mobilny dzięki sieci 4G LTE

Orange Polska chwali się przy okazji, że ich Internet mobilny w technologii 4G LTE dostępny jest dla 99% Polaków. Jest to możliwe - wg operatora pomarańczowej sieci - dzięki sieci 9,8 tys. stacji bazowych, z czego 2,3 tys. obsługuje agregację częstotliwości, dzięki czemu możliwe jest osiągnięcie prędkości nawet do 300 Mb/s.

Nowe plany mobilne

Szczegóły usług zawartych w nowych abonamentach przy umowie na 24 miesiące przedstawiają się następująco:

orange oferta

Posiadacze pakietu usług Orange Love mogą kupić abonament w Planie Komórkowym Standardowym lub wyższym taniej o 20 zł miesięcznie.

Pakiety danych w nowych planach komórkowych można połączyć z tymi, które są zawarte w nowych planach internetu mobilnego. Dzięki temu jeśli klient na swoim koncie posiada nowy plan komórkowy i internet mobilny, to po wykorzystaniu GB w telefonie automatycznie włącza się pakiet danych z planu internetu mobilnego. Pakiet ten jest współdzielony i może być wykorzystywany przez wszystkie osoby, które korzystają z kart SIM na usługi komórkowe, zarejestrowanych na koncie klienta.

Wybierając Plan Komórkowy Standardowy, Optymalny lub Wzbogacony, można dokupić dowolną liczbę dodatkowych kart SIM dla bliskich w Planie Komórkowym Standardowym za 19,99 zł. Każda z nich będzie zawierała: nielimitowane rozmowy w Polsce i w roamingu w UE, nielimitowane SMS-y i MMS-y, własny pakiet 5 GB danych, w tym 2 GB do wykorzystania w UE.

orange oferta

Kolejną kartę SIM można dokupić w każdej chwili do każdego posiadanego Planu Komórkowego Standardowego lub wyższego.

Do każdego z nowych planów mobilnych, a także do każdej z dodatkowych kart SIM dla bliskich z oferty dla duetów i rodziny, można dobrać smartfon w atrakcyjnej cenie i korzystnych ratach. Orange szczególnie poleca LG Q6 za 99 zł na start z miesięczną ratą 41 zł oraz LG K10 (2017) za 0 zł na start z ratą 30 zł. Według pomarańczowej sieci świetną propozycją także jest oferta Duet za 59,98 zł i 2 telefony od 0 zł na start i z ratami po 20 zł. Wystarczy dobrać do duetu wybrane smartfony m.in. LG K4 (2017) za 0 zł na start i ratą 19 zł, Nokia 3 lub Motorola Moto E4 gen., oba za 99 zł na start i ratą 20 zł lub aby płacić za całość niecałe 100 zł miesięcznie.

Nową ofertę sieci Orange przedstawiliśmy w ostatnich dniach w trzech artykułach. Ich lekturę polecamy wszystkim, którzy chcą uzyskać bardziej szczegółowe informacje. Regulaminy dostępne są na stronie orange.pl.

Zobacz: Nowa oferta abonamentowa sieci Orange
Zobacz: Orange: Nowa oferta Internetu mobilnego
Zobacz: Abonamenty Orange na nowych zasadach

Źródło tekstu: Orange Polska     

w sumie: 65
 • 0

  75. ~a  2017-08-24 21:27:15  host: bip146.neoplus.adsl.tpnet.pl

  jestem ze wsi prosze o wytłumaczenie: mam neo+stacjonarke (pstn), ile dostanę zniżki gdybym brał komórkę?

 • 0

  76. ~Pracoenik Orange  2017-08-24 21:28:20  host: public-gprs398373.centertel.pl

  Kiedyś to było tak, że można było sprzedawać bierzącą taryfę i ze dwie poprzednie też jeszcze były do wyboru. Później to wyprostowali, bo często myliły się nowym. Teraz ma zostać jedna taryfa z tą samą ofertą dla wszystkich kanałów sprzedaży. To natomiast co ludziom doskwiera zarówno w biznesie jak i indywidualu to brak minut międzynarodowych. O ile te ceny abonamentów nie odstają od reszty abo W4 to odwrotu od połączeń międzynarodowych nie rozumiem.

 • 0

  77. ~Marcin.503  2017-08-24 21:34:25  host: public-gprs690875.centertel.pl

  @74. Od kilku lat przedłużałem umowę na sam abo na 12m-cy, bo wydawało mi się że tak jest lepiej, teraz przeszedłem na kartę i mam 2m-ce usług, w cenie 1abo.

 • 0

  78.  2017-08-24 21:45:47

  @74 to zależy co dla kogo jest ważniejsze, np. ja byłem całe życie w karcie, a teraz zdecydowałem się na abonament. Dlaczego? Przez usługi dodane takie jak telewizja, filmy i muzyka. No i nie martwię się o transfer danych, jak wykorzystam 10 GB to internet zwalnia, ale dalej mogę korzystać bez przeszkód. Wiesz, jeśli dla kogoś te 20 zł nie gra roli to można wybrać naprawdę fajny abonament, a niektórzy po prostu wolą zapłacić więcej i nie martwić się o opłatę za telefon, i jeszcze raty.

 • 0

  79. ~Marcin  2017-08-24 21:54:55  host: 89-79-190-2.dynamic.chello.pl

  @78 ale mając net i tv z UPC widzisz sens abo telefonu komórkowego? Mieszkam w bloku, drzewa i blok obok uniemożliwia odbiór tv sat - mieszkam na 1 piętrze a na dach nie mogę dać anteny (administracja zabrania).. Szczerze.. Czy jest sens?? Dla Ciebie tak bo masz usługi zintegrowane w jeden rachunek + rabat ale w moim przypadku?

 • 0

  80.  2017-08-24 22:02:51

  @79 zależy ile wyjeżdżasz, ja w domu też mam internet stacjonarny, telewizję też z dekodera oglądam. Ale np. ja wyjeżdżam dosyć sporo i lubię sobie udostępnić internet z telefonu w hotelu i obejrzeć jakiś film, mecz albo zostawić muzykę na noc. Często też na jakichś ogniskach albo nad jeziorem muzyka leci przez internet z mojego telefonu, także moje zapotrzebowanie na internet w komórce jest ogromne. Wiadomo, jeśli tyle nie potrzebujesz to bez sensu przepłacać, każdy powinien znać swoje potrzeby i do nich dobierać ofertę. Mam kolegę, który 1 GB w telefonie nie jest w stanie wykorzystać, więc mojej oferty abonamentowej nigdy mu nie polecę.

 • 0

  81. ~ass  2017-08-24 22:38:32  host: host-89-229-9-149.dynamic.mm.pl

  Cena światłowodu wzrosła o aktywację bo nie przypominam sobie aby wcześniej była jakaś kwota. Nadal jednak oferta "dla domu" nie przewiduje stałego IP. Kwota 50 zł za 300 Mb/s to max za takie łącze więc czekam...może zanim obecna umowa wygaśnie w MM tak będzie.

 • 0

  82. ~  2017-08-24 22:47:57  host: aejb56.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Czyli zwykła "Neostrada" po miedzi do 80 Mb/s podrożała o 30 zł, bo do tej pory kosztowała 39 zł/miesiąc, a teraz minimalna cena to 69 zł/mies. Fajne uporządkowanie oferty ;)

 • 0

  83. ~Tomasz  2017-08-24 22:53:13  host: host70-89-206-41.limes.com.pl

  Nooo rzeczywiście uporządkowali ofertę i.. do każdej dodali parę zł

 • 0

  85. ~xxx  2017-08-24 23:04:58  host: host-81-190-243-108.dynamic.mm.pl

  @82 to jest kwota 39,90+utrzymanie lacza. na aktywnej lini nadal 39,90zl

 • 0

  86. ~xxx  2017-08-24 23:12:34  host: host-81-190-243-108.dynamic.mm.pl

  aha. zaraz bedzie wchodzil nowy sezon komercyjny na swieta i wprowadza "nowe/stare" aboanamenty ktore juz byly. szybko zejda na ziemie haha jak im sprzedaz spadnie a na to sie zapowiada. juz dzis klienci przewracali oczami jak zobaczyli cennik haha. bravo orange

 • 0

  87. ~achu  2017-08-24 23:19:57  host: 150.85-237-164.tkchopin.pl

  @82 Nie do końca. Bez łącza kosztowała 39,90 plus opłata za łącze 29,24 czyli 69,14, teraz kosztuje 69,99... Rzeczywiście podrożała jednak o 20 PLN dla posiadaczy POTS, co zapewne przyczyni się do śmierci telefonii stacjonarnej w polskich domach, ten krok wygląda na zamierzony gwóźdź do trumny dla tradycyjnego POTS. Pozostaje VoIP. Nowa oferta w konfiguracji solo jest rzeczywiście droższa, ale wystarczą dwie, trzy inne usługi i robi się sensownie. Tak to przynajmniej wygląda w moim przypadku, dzięki Neostradzie na koncie będę miał telefony komórkowe po 19,99 tylko czekam aż u mnie podłączą światłowód bo VDSL to trochę zabytek.

 • 0

  88. ~Rodos  2017-08-24 23:22:23  host: user-94-254-144-119.play-internet.pl

  Napisaliście: "Orange Polska zaprezentował dzisiaj nowe oferty dotyczące telefonii stacjonarnej..." no i gdzie ta nowa oferta telefonii stacjonarnej?

 • 0

  89. ~tomass  2017-08-25 08:28:13  host: 88-199-40-226.tktelekom.pl

  Szczęsliwe Godziny od 0:00 do 8:00 w dwóch planach dodatkowo płatne 4,99 wcześniej zwykle gratis w zależności od kanału sprzedaży, na osłodę Spotify za 0,00 zł przez 6 m-cy. Jednak pozostaje niesmak bo dla przeciętnego abonenta jest drożej myślę, że po kwartale albo już w kampanii świątecznej Orange zacznie modyfikować cenniki dodatkowymi promocjami

 • 0

  90. ~  2017-08-25 08:38:18  host: public-gprs388308.centertel.pl

  Bardzo fajna oferta

 • 0

  91. ~Orange  2017-08-25 09:18:21  host: 178.43.53.27.ipv4.supernova.orange.pl

  w grudniu wymiękną jak zawsze i sypną lepszymi ofertami

 • 0

  92.  2017-08-25 09:55:25

  Dno i metr mułu, oferta dla takich trolli jak @90. Nikt przy zdrowych zmysłach nie weźmie teraz Internetu LTE dla domu nawet w tych ichnich pakietach. Teraz abonament to 69,99 plus 22 zł/m-c za router LTE-A czyli MF286. W sumie 91,99 za 250GB =noce bez limitu. Poprzednio za 59,91 było 210GB+noce ( abonament 44,90+15,01 zł/m-c za MF286). dołozyli 40GB do poza domem i podnieśli ceną o 33 zł. Wzrost ponad 50%. 'Dobra zmiana", Orange zaprezentował najgorsza ofertę internetu na rynku.

 • 0

  93. ~  2017-08-25 11:38:47  host: 77-254-47-26.adsl.inetia.pl

  Oni w popieprzeniu oferty wlasnie przescigneli abonament Virgin. I wszysto po to aby zlapac jakiegos frajera i mu dosolic taka kwote, ze sie nie podniesie. TPSA, kiedy wy wreszcie zdechniecie?

 • 0

  94. ~Tomasz  2017-08-25 17:46:03  host: public-gprs409206.centertel.pl

  Abo na telefon - bez szału. Ceny wyższe jak u konkurencji. Nie mam porównania z ofertami sprzed 2 - 3 ale tańsze byly. Nic z tego nie rozumiem. Jak się weźmie w pakiecie, albo abo dla całej rodziny to wyjdzie może i tanio, A tak to naprawdę słabo. No cóż, może chodzi o prestiż. Jak powie się w towarzystwie, przy piwku: mam umowę w Orange, to wszyscy padną z wrażenia ;)

 • 0

  95.  2017-08-27 23:00:39

  podziałało sobie to Love kilka miesięcy i już podwyżkę robią... parodia wcześniej neo + komórka kosztowało 69zł - teraz 79 :/ zamówienia nie będzie!

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-254-212.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy masz antywirusa w swoim telefonie?

Nastolatki zabezpieczają się, a Ty chronisz się przed wirusami?

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet