Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Lewandowscy w kolejnej reklamie T-Mobile

Lewandowscy w kolejnej reklamie T-Mobile

sirmark 18 Czerwca 2014 19:25

3 15

18 czerwca startuje nowa odsłona kampanii reklamowej T-Mobile, wspierająca taryfę Jump!




W najnowszym spocie telewizyjnym Lepiej mieć Jump! zobaczyć bedzie można Annę i Roberta Lewandowskich, którzy promują nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy do wszystkich.


Zobacz: T-Mobile prezentuje nowe taryfy - JUMP!


Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:

Tagi: jump! | reklama | t-mobile

w sumie: 54
  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    36.  2014-06-20 22:04:10

    @32- Kiedyś mówilem Ci o darmowym koncie w Sync, zjeżyłeś się strasznie (bo co lepszego może oferować darmowe konto od tego płatnego?) właśnie wypłaty we wszystkich bankomatach i wiele innych rzeczy, zupełnie "niepotrzebnych'', no ale beton betonem zostanie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    37.  2014-06-21 14:45:04

    Hose - nie zajeżyłem się... Bo i dlaczego? Mnie - co mówiłem, nie bardzo interesuje internetowe konto, bo całkiem często potrzebuję wpłacić pieniądze na rachunek ;-) Poza tym... Mam rachunek w banku (powiedzmy marmurowym), gdzie za darmo mam i prowadzenie, i kartę płatniczą i wypłaty ze wszystkich bankomatów. Tak więc niepotrzebnie do mnie kierujesz uwagi, bo nie o mnie akurat chodzi. A ja zacząłem o biedronce (no pociągnąłem temat) wskazując, ze ludzie przy kasie nie dlatego nie chodzą do Biedronki, że stać ich na zakupy w "delikatesach"... Nie chodzą chociażby z tego powodu - że nie ma tam jak zapłacić kartą. A mi pozwól betonem w betonowym banku pozostać ;-) BTW - warto byłoby kontekstu dyskusji się trzymać ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    38.  2014-06-21 14:48:57

    A co do Sync-a... Powinieneś agentem banku zostać. Masz tak wielkie możliwości, pole do popisu... Alior nie jest zdaje się jakimś zbyt obleganym przez klientelę bankiem? Jeśli ludzi przekonasz do darmowego konta, darmowych bankomatów - popatrz jaka prowizja by Ci na konto spłynęła - jeśli rzeczywiście ludzie tego potrzebują a nie wiedzą, ze mogą mieć ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    39.  2014-06-21 14:51:21

    Nawet chyba w zagranicznych bankomatach mają darmowe wypłaty? Popatrz co za bank! Pewnie niedługo pochłonie jakiś Pekao albo Millenium czy chociażby mBank ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    40.  2014-06-21 14:51:47

    W sensie ich klientów ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    41. ~eee  2014-06-21 17:39:57  host: ip-84-39-175-43.free.aero2.net.pl

    Wlo
    W 26 poście żalisz się ze nie mozsz płacić kartą w kolejnym , ze wiesz ze możesz płacić ale tam nie pojdziesz.
    Moze do apteki po leki, bo twoje wywody kupy się nie trzymają

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    42.  2014-06-21 20:33:57

    ~eee - nie mogę, bo jak? Nie mieli terminali płatniczych przecież. Że gdzieś wczoraj wprowadzili? U mnie jeszcze nie wprowadzili. Więc wiem, że mogę - w sensie, ze wiem ze wprowadzają płatności. Tylko co mi po tym? Już mam wydeptaną ścieżką do innego marketu ;-) Nie pójdę, bo nie znam sklepu, nie wiem co sprzedają itd. Kiedyś pewnie zajrzę... Jeśli mi się spodoba, może nawet będę regularnie kupował? Tego nie wiem.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    43.  2014-06-21 20:36:15

    No i żalić się nie żale, bo nie mam czego żałować ;-) Biedronka raczej nie ma asortymentu na tyle szerokiego, żebym płakał z powodu braku płatności kartą. Jak mówiłem - gdyby byli aż tak dobrzy, to mają bankomaty w każdym sklepie - nawet to mnie do Biedronki nie ciągnie ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    44.  2014-06-21 22:45:56

    @37- Faktycznie wielkim problemem jest wypłacić pieniądze z bankomatu przed zakupami, chyba że ktoś się boi że po zakupach zostanie mu 12 zł w portfelu (co on wtedy biedny zrobi?) Mimo posiadania karty płatniczej mam zawsze przy sobie poniżej 500 zł w banknotach, już mi się zdarzało że na stacji benzynowej nie działają terminale z powodu awarii, średnio fajnie jest zostać z pustym bakiem 300 km od domu gdy na karcie kasa jest a nie można jej wypłacić. Nie jestem przedstawicielem sync'a i nawet nie zamierzam nim być (dają dobre warunki to u nich jestem, gdy ktoś da lepiej to pójdę tam) dla mnie marka nie jest istotna, istotne są warunki.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    45.  2014-06-22 13:07:11

    Hose - no więc ludzie tak robią... Pytanie - po cholerę Biedronka wprowadza płatności kartą w takim razie, jak nie jest problemem przed zakupami wypłacić pieniądze z bankomatu stojącego zaraz przy linii kas? No widzisz... Ty masz 500, Ja jak mam 50 zł to mam duuużo ;-) Nie rozumiesz, ze niektórzy lubią nosić zegarek a inni mówią, zę to debil bo zegarek za darmo jest w telefonie? Na stacjo benzynowej najpierw tankuję, potem płącę... Tankuję rzadko - bo do pełna zawsze, przeciętnie 2 razy w miesiącu... Ale odkąd pamiętam, nie miałem problemu o jakim mówisz. I o środku lasu mi proszę nie opowiadaj - to u nas żenujące jest... Nie jeżdżę dużo, ale jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło, zebym miał problem o jakim mówisz - z tankowaniem, Tym bardziej ludzie jeżdżący dużo nie powinni mieć tego problemu, bo wydaje mi się potrafią lepiej ,na podstawie doświadczeń "zaplanować" nieprzewidziane wypadki ;-) Nie szukaj na siłę argumentów na potwierdzenie swoich tez - bo to niepotrzebne. Ja Cię rozumiem jak najbardziej i uważam, że masz rację! Ale to nie jest twierdzenie matematyczne - nie ma zastosowania zawsze i wszędzie ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    46.  2014-06-22 13:11:28

    A propos Biedronki - ktoś powie, ze wprowadzają płatności kartą dla wygody klientów - jakiej wygody, skoro to żadna różnica płacić kartą albo gotówką, a jak nie ma gotówki wziąć ją z bankomatu? Ja twierdzę, i to mówią inni, że wprowadzają, żeby więcej zarobić - bo klient z kartą więcej płaci po prostu ;-) Wprowadzają, zęby ściągnąć klienta z kartą, który nie używa gotówki... Jełśi tylko dla wygody klienta - to śmieszny argument i niczym nieuzasadnione wydatki inwestycyjne ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    47.  2014-06-22 13:54:28

    @45- to że biedronka wprowadza płatności kartą jest bardzo wygodne również dla mnie, jednak do tej pory też w niej kupowałem i jakoś udawało mi się ogarniać wypłatę z bankomatu przed zakupami. Też tanku je zawsze do pełna, kiedyś po zatankowaniu na orlenie okazało się że wysypały się terminale, bez gotówki w kieszeni byłby problem. Czasem może się przytrafić coś w trasie, może właśnie w lesie w środku nocy, albo w polu w środku dnia, nie zdarza się to często (podobnie jak przebicie koła) ale zdarza się więc mam zapasówkę i parę złotych w kieszeni w razie "Niemca".

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    48.  2014-06-23 09:09:13

    Hose - a ja mam telefon komórkowy przy sobie. Czasem dwa ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    49.  2014-06-23 09:11:33

    Wiesz czemu? Bo nocą w środku lasu a nawet w dzień w szczerym polu, nawet jak bym miał milion złotych przy sobie, stacji paliw nie załatwię ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    50.  2014-06-23 09:14:56

    Mój teść ma dobry sposób na przypadek gdyby w środku lasu mu paliwa zabrakło - nocą czy za dnia... Ma taki starego typu stalowy, pomalowany na zielono... kanister ;-) Jak jedzie w głuszę na ryby to tankuje go i pakuje do bagażnika... 10 litrów spokojnie na dojazd do nie najbliższej stacji spokojnie wystarczy ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    51.  2014-06-23 09:48:27

    @wlo- bez obrazy, czy ja gdziekolwiek pisałem o braku paliwa w szczerym polu? Zdarzają się awarie, lądowanie w zaspie itp... Wtedy komu zapłacisz telefonem za pomoc? Laweciarz lub bamber z traktorem co najwyżej zrobią kupe na Twój telefofon.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    52.  2014-06-23 11:14:26

    Hose - jeśli płacisz z góry... rzeczywiście możesz mieć problem ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    53.  2014-06-23 12:32:11

    @52 - Tia, bambrowi w gumowcach powiesz że zapłacisz przelewem;-) kasa w ręce wtedy odpala traktor i ratuje z opresji.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    54.  2014-06-24 08:21:36

    Hose - naprawdę przydarzyło Ci się kiedykolwiek, że jakiś chłop (za przeproszeniem chłopów, bo szacunek dla zawodu mam jak najbardziej szczególnie, ze moi dziadkowie byli chłopami a jeden nawet kowalem do tego ;-)) Cię traktorem ściągał? Ja 25 lat jeżdżę samochodem i tylko raz zaliczyłem zaspę późnym wieczorem na mało uczęszczanej drodze, ale jeden kierowca i jakiś okoliczny tubylec za darmo mnie wyciągnęli... Paliwa dwa razy mi brakło, nie w lesie tylko niemal pod stacją benzynową za każdym razem - bo jak jest o rzut beretem, to może jeszcze uda się podrzucić żonę do pracy czy na dworzec kolejowy (bo w tych sytuacjach to było) ;-) W tzw. trasie nigdy mi paliwa nie brakło - to po prostu niemożliwe jest... Awaria? Nie miałem na szczęście, ale jaby nawet, to na pewno chłopa bym o pomoc nie prosił, bo co mi po niej? Byłby to jakiś przyjaciel, dla którego kilka czy kilkadziesiąt albo nawet kilkaset kilometrów to nie problem ;-) W ostateczności firma usługowa ;-) Nie rozumiem tego wydziwiania szczerze mówiąc...

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    55.  2014-06-24 20:48:14

    @wlo- mam prawo jazdy od 23 lat, dwa razy ściągał nas traktor, fakt że nigdy ja nie prowadziłem i nie było to moje auto, ale nie zmienia to faktu że gotówka była potrzebna. Podobnie z zapasówką, nie zdarza się by była potrzebna ale ją wozisz, może ją zostawisz w garażu bo po co wozić niepotrzebne żelastwo? Parę złotych w kieszeni nie robi krzywdy bo mało waży (mniej niż zapasówka) , ale może się przydać. Co do bambrów, mój teść jest bambrem i nie używam tego słowa by brzmiało pogardliwie.

Dodaj swoją opinię