Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Kwietniowe statystyki porównywarki TELEPOLIS.PL

Kwietniowe statystyki porównywarki TELEPOLIS.PL

WitekT 8 Maja 2015 11:22

1 3

W kwietniu użytkownicy naszej porównywarki GSM oglądali szczegóły ofert prawie 100 tys. razy. Największe zainteresowanie wzbudzały propozycje Play, najczęściej przeglądaną pojedynczą promocją była oferta Plusa, a w telefonach królował Samsung.






65,8% odsłon stanowiły oferty abonamentowe, 22,4% mix, a 11,9% prepaid. Najczęściej przeglądaną, pojedynczą ofertą była promocja Plus sLTE 49,99 z telefonem za 49,99 zł miesięcznie.

Operator

Udział

Play

25,6%

Orange

24,6%

Plus

16,3%

T-Mobile

12,1%

Pozostali

21,4%

W przypadku 66,4% ofert, użytkownicy wybierali opcję z konkretnym telefonem. Wśród nich najpopularniejszymi były kolejno (w nawiasie pozycja z marca):
  1. (1) Sony Xperia M2
  2. (2) Samsung Galaxy S5
  3. (3) LG L65
  4. (5) Samsung Galaxy S4
  5. (4) LG G2 mini LTE

Lista 10 najpopularniejszych marek w kwietniu wyglądała następująco:
  1. Samsung - 26,5%
  2. LG - 14,5%
  3. Nokia - 13,2%
  4. Sony - 12,5%
  5. HTC - 7,6%
  6. Apple - 6,0%
  7. Alcatel - 3,7%
  8. Huawei - 3,4%
  9. Microsoft - 2,8%
  10. Orange - 2,8%

Zobacz: Otwieramy porównywarkę usług.
Zobacz: Marcowe statystyki porównywarki TELEPOLIS.PL.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: telepolis.pl

w sumie: 14
  • -1

    1.  2015-05-08 11:29:26

    Rejestrujecie jakoś ile z tych użyć to boty? Nawet jak to sprawdzacie to nie będziecie się chcieli podzielić tą infromacją, ale zawsze warto spróbować. ;)

  • 0

    2.  2015-05-08 11:31:10

    klimas7: botów nie liczymy. :-)

  • 0

    3.  2015-05-08 13:40:26

    @WitekT szybkie pytanie: czemu w porównywarce telefonów nie ma telefonów Asus Zenfone ?

  • 0

    4.  2015-05-08 13:46:13

    kedziart: a u którego operatora są w promocji?

  • 0

    5.  2015-05-08 14:04:17

    WitekT: chodziło mi o prównywarkę telefonów (katalog), ale jeżeli jest ona na stałe "sprzężona" z porównywarką ofert operatorów to nie mam więcej pytań :)

  • 0

    6.  2015-05-08 14:14:38

    kedziart: katalog telefonów stopniowo uzupełniamy o kolejne modele. Natomiast priorytetem są te, które są w promocjach u operatorów - te mamy zawsze wszystkie. :-)

  • 0

    7. ~Spajro  2015-05-08 14:24:55  host: 81.219.84.18

    @WitekT Nie ma Grand Prime'a.

  • 0

    8.  2015-05-08 14:37:06

    #7. racja. Moment.

  • 0

    9. ~Spajro  2015-05-08 14:52:25  host: 81.219.84.18

    @8 :) http://tlp.is/3vc Do tego momentu ja na przykład korzystałem z tego, ale to w sumie tylko tyle.

  • 0

    10. ~Andżej z Sosnowca  2015-05-11 08:41:27  host: dns.studioaurum.pl

    samsung core prime bardzo sie zacina , grand prime wdg mnie za drogi jak na taki telefon za to z apple już ludzie nie chcą aż tyle płacić za '' jabłko ''

  • 0

    11. ~ziomek  2015-05-11 09:36:14  host: dns.studioaurum.pl

    serio Z4 tak wygląda , bo zbiło mi to :/ już wolę z3 szczególnie że nie mam zamiaru dzwonić z tabletu

  • 0

    12.  2015-05-12 16:09:42

    Dlaczego suma procentowa głównych Operatorów + pozostały wynosi 87,9% ? Co z pozostałymi 12,1% ? Boty ?

  • 0

    13. ~ziomek  2015-05-13 08:17:21  host: dns.studioaurum.pl

    grają na cheatach :p

  • 0

    14.  2015-05-13 09:40:56

    Samuraj: nie, to zwykły błąd - już poprawione. :-) Ale ciekawi mnie skąd pomysł, że to akurat boty, nie rozumiem czemu mielibyśmy je jakoś uwzględniać/nie uwzględniać. ;-)

Dodaj swoją opinię