Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Otwieramy porównywarkę usług

Otwieramy porównywarkę usług

WitekT 1 Kwietnia 2015 16:14

4 9
Zgodnie z sugestiami użytkowników, wyłączyliśmy wymóg podawania danych osobowych przed otrzymaniem wyniku ofert w porównywarce usług komórkowych.

Zachęcamy do korzystania z naszej porównywarki przy poszukiwaniu oferty, a przy najlepszej do zostawienia danych kontaktowych, które pozwolą szybko i sprawnie sfinalizować transakcję.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: telepolis.pl | porównywarka

w sumie: 18
  • 4

    1. ~damn  2015-04-01 16:19:03  host: 89-77-133-251.dynamic.chello.pl

    damn, znowu prima-aprilis

  • -1

    2.  2015-04-01 16:20:06

    tego typu usługi teraz będą coraz ważniejsze, promocje i usługi będą się nie wiele różnić od siebie, bez porównywarki ani rusz.

  • 0

    3.  2015-04-01 16:36:16

    @2 Cieszymy się niezmiernie na nową porównywarkę. A u Ciebie skąd przeświadczenie, że bez porównywarki ani rusz? Chyba, że to sarkazm, to rozumiem...

  • 0

    4. ~ja  2015-04-01 16:44:04  host: public-gprs514651.centertel.pl

    Minęło tyle miesięcy a w porównywarce nadal brakuje np. Sferii z abo od 6,90zł. Nie kupują u Was reklam ?

  • -1

    5.  2015-04-01 18:30:50

    Chcialbym ,abyście polecili mi dobra firmę ogólno-budowlaną ,to też usługa ,dziękuje :)

  • 0

    6.  2015-04-01 19:12:54

    @5 chcesz numer do mojego szwagra? ;)

  • 0

    7. ~koks  2015-04-01 19:20:57  host: rdns176.wp.mil.pl

    nadaje się psu na budę ta porównywarka. bardziej zaciemnia niż pomaga wybrać ofertę.

  • 0

    8. ~pabloki  2015-04-01 19:31:49  host: 213.158.219.205.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    nazbirali danych to otworzyli. wczerśniej była ekskluzywna. kto wpadł na taki pomysł? miało nie być reklam na telepolis a były na mailach a teraz sa reklamy googla. oj chyba porównywarka nie daje zarobic że na tak desperacki krok sie telepolis rzuciło. to teraz czekam na te latajaco wyskakujące reklamy , ja szanuje prace redakcji i nie stosuje adblocka.

  • 1

    9. ~Piotr  2015-04-01 21:11:50  host: hosted-by.slaskdatacenter.pl

    Ta wyszukiwarka to największa porażka jaką widziałem! W ofercie na kartę nie można wybrać żadnych opcji personalizacji a przestawione zestawienia zupełnie niczego nie mówią! Mącą tylko bardziej w głowie! Zlikwidujcie ją w diabły a nie się ośmieszacie jeszcze to badziewie promując!

  • 0

    10.  2015-04-01 21:35:25

    Piotr: po pierwsze, zachęcam Cię gorąco do zastanowienia się jak skonstruować DOBRĄ porównywarkę prepaida. Trochę Ci ułatwię pracę i powiem, że się nie da. Po drugie, większość osób szuka ofert abonamentowych z telefonami - tu porównywarka działa bez pudła.

  • 1

    11.  2015-04-01 23:48:29

    @10 bo to są oferty najbardziej opłacalne dla operatorów. Coraz częściej jednak ludzie szukają ofert bez telefonu.

  • 0

    12.  2015-04-02 09:14:50

    PiotrM: mamy oferty abonamentowe bez telefonu, nawet ranking takich robiliśmy. Do czego się więc odnosisz?

  • 1

    13. ~  2015-04-02 09:30:09  host: 89-64-32-214.dynamic.chello.pl

    lipa, mam w abo na firme w tmobile 15GB, no limit w pl, 1000min do eu i nielimitowane przychodzace w roamingu w ue. wasza wyszukiwarka oferuje 3GB max albo nolimit no i w zwiazku z tym nie wyszukuje zadnyh ofert

  • 0

    14.  2015-04-02 10:04:08

    13: czy zauważyłeś, że my nie mamy ofert firmowych, tylko prywatne?

  • 0

    15.  2015-04-02 10:36:18

    @12 do tego zdania: "Po drugie, większość osób szuka ofert abonamentowych z telefonami - tu porównywarka działa bez pudła.". Piszesz że w ofertach z tel działa bez pudła, a zdanie to sugeruje że w pozostałych kuleje.

  • 0

    16.  2015-04-02 11:02:57

    PiotrM: ech, łapiesz mnie za słówka. :-) Kuleje w jakimś sensie w prepaidzie, bo nie da się skonstruować sensownej porównywarki ze względu na różnorodność ofert. O to mi chodziło. Cała reszta działa bardzo sprawnie. :-)

  • 0

    17.  2015-04-03 08:01:42

    PiotrM - mówisz, zę debilami są ludzie? Dla mnie to nie dziwne. Ale jeśli tak, to nie rozumiem tych wszystkich tekstów o tym, ze to operator jest dla klienta itd. Kto jest dla kogo? Jeśli ludzie porównują oferty abonamentowe z telefonami - najczęściej - to znaczy, ze operatorzy do domów wysyłają strażnika z karabinem? Albo większość myśli, ze musi wyszukać taką właśnie taką ofertę bo mu operator wydał zdalny impuls, albo się obrazi jak porówna prepaid, albo normalnie na kawę wyjdzie w tym czasie?

  • 0

    18.  2015-04-04 01:18:09

    @17 teza była inna: Porównywarka działa dobrze dla ofert z telefonem, dlatego że to oferty najbardziej opłacalne dla operatorów (w sensie porównywarka przysługuje się operatorom). Nie było to odniesienie się to zdania , że "większość osób szuka ofert abonamentowych z telefonami".

Dodaj swoją opinię