Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Jaki jest koszt produkcji Samsunga Galaxy S8?

Jaki jest koszt produkcji Samsunga Galaxy S8?

Koala 21 Kwietnia 2017 18:06

7 2

s8 czesci

Zdaniem firmy badawczej IHS Markit całkowity koszt podzespołów Samsunga Galaxy S8 wynosi 301,6 dolarów. Doliczając koszt montażu urządzenia otrzymujemy kwotę 307,5 dolarów, która ponoć jest o 36,29 dolarów wyższa od kosztu wytworzenia Samsunga Galaxy S7 Edge oraz 43,34 dolary wyższa od kosztu wyprodukowania Samsunga Galaxy S7.




Firma IHS Markit nie podała jeszcze swoich szacunków w sprawie Samsunga Galaxy S8+. Przewiduje się, że koszt jego wytworzenia może być wyższy niż w przypadku S8. Podobnie wygląda sytuacja z modelem S8+ wyposażonym w 6 GB pamięci RAM.

Zobacz: Bardzo dobra sprzedaż Galaxy S8+ 128 GB
Zobacz: iFixit demontuje Samsunga Galaxy S8 i S8+
Zobacz: Nowy spot reklamowy poświęcony Galaxy S8

Źródło tekstu: phonearena     
Źródło zdjęć: Samsung

w sumie: 40
  • 0

    26.  2017-04-21 21:54:46

    dziś miałem okazję pobawić się jednym i drugim, od zawsze używam Samsunga ale te modele w ogóle nie zrobiły na mnie efektu wow! nie wiem może jestem cudak;) zakrzywiony ekran bardzo irytuje... teraz używam note 4 i zapewne wymienię na mate 9 lub P9 plus...

  • 2

    27.  2017-04-21 22:41:07

    Koszty sroszty. Skok na kasę i tyle. Za 4k można mieć wypasionego laptopa lub bardzo dobry telewizor Samsunga. Telefon powinien kosztować dużo mniej. Zwyczajnie jest wart max połowę swojej ceny i tyle można za niego zapłacić w dniu premiery. Po premierze jeszcze mniej. Nigdy nie wydałbym 4k na takue coś kruchego jak telefon i to jeszcze z niewymienną baterią.

  • -2

    28. ~  2017-04-21 22:57:42  host: user-94-254-164-164.play-internet.pl

    Za 4 koła to możesz se kupić najwyżej badziewne sprzęty dla przeciętnego zjadacza chleba. Porządny tv kosztuje dużo więcej podobnie kompy. A poza by smartfon kosztuje teraz 3-6 koła. Przyjmij to.do wiadomości a nie biadolisz. Zarabiaj więcej będzie cie stać i nie będziesz przynudzać może wtedy.

  • 0

    29. ~do 2...  2017-04-22 08:56:37  host: n25-01-10.opera-mini.net

    ×2. nie musisz placic za reklame. Przenies sie do. "Besame Mucio" i nie placisz. Ja tak zrobilem i przecietnie zyskuje 850 zl.

  • 1

    32. ~Cipuleńka  2017-04-22 09:44:13  host: n09-02-02.opera-mini.net

    Treść wiadomości. *31. o co w Twojej reklamie chodzi???

  • 0

    33. ~Belezebub z CP  2017-04-22 09:54:00  host: w3cache2.cyfrowypolsat.pl

    O jakiej reklamie prawisz, Waćpanna?

  • 0

    34. ~Men  2017-04-22 10:04:33  host: n15-03-06.opera-mini.net

    @32. Bardzo smakowity nick

  • 1

    35. ~Belezebub z CP  2017-04-22 10:21:21  host: w3cache2.cyfrowypolsat.pl

    @32 Się tak nie podniecaj. Pewnie Waćpanna z jajkiem-niespodzianką:p

  • 0

    36. ~Belezebub z CP  2017-04-22 10:22:22  host: w3cache2.cyfrowypolsat.pl

    Miało być @34 :)

  • 1

    37.  2017-04-22 10:23:40

    35). Zgadza się, i to ma dwa.

  • 0

    38.  2017-04-22 10:25:28

    PS. plejoza może się wystawi na giełdę, a tu cisza....

  • 0

    39. ~Men  2017-04-22 10:27:02  host: n15-03-06.opera-mini.net

    35. Wolałbym bez niespodzianki :)

  • 0

    40. ~Radekkkkk  2017-04-22 10:30:22  host: 89-67-55-57.dynamic.chello.pl

    Jakby doliczyć do tego cło i VAT to wychodzi po kursie kupna dolara z wczoraj około 1600 brutto za urządzenie :-) Można sobie uzmysłowić i le zarabia na jednej słuchawce Producent / importer-dystrybutor / sprzedawca końcowy. Pewnie lwia część idzie do Samsunga ze względu na utrzymanie serwisów gwarancyjnych, wykupu reklam itp.

  • 0

    41.  2017-04-22 10:38:46

    35 i 39). Bez to masz tam, gdzie widzisz, a nie internet.

  • 0

    42. ~Armani  2017-04-22 11:26:02  host: 188.146.9.209.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Każdy tutaj dywagacje prowadzi na temat

  • 0

    45. ~Kanał1  2017-04-22 17:46:44  host: n14-02-04.opera-mini.net

    43. Ty czarny to masz z każdej marki po 10 szt.

  • 0

    49.  2017-04-22 20:51:07

    Nie o to biega :-D
    Microsoft wypuszcza jeden z ich modeli, tak jak zrobili to z samsung s8.

  • -1

    50. ~ActiveX  2017-04-23 08:08:47  host: static-188-137-36-188.leon.com.pl

    Hej a czy w t mobile no limit plus 10GB neta za 25 zeta to dobrze?
    Bo a2 mobile za to samo lu mniej nie mialo prawie zasiegu.

  • 0

    51.  2017-04-24 07:57:28

    Nie rozumiem tego bólu dupska, nie stać Cię? To nie kupuj!

  • 0

    52. ~Amix  2017-04-24 14:13:25  host: 89-65-211-59.dynamic.chello.pl

    Trzeba być naprawdę idiota do kwadratu zęby dawać za telefon tyle pieniędzy.

Dodaj swoją opinię