Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości iOS 9 już w ponad połowie urządzeń Apple

iOS 9 już w ponad połowie urządzeń Apple

orson_dzi 22 Września 2015 12:14

6 1

W ciągu pierwszych trzech dni od rozpoczęcia aktualizacji najnowsza odsłona systemu iOS została zainstalowana na ponad połowie urządzeń Apple.



W dniach 16-19 września, kiedy ruszyła aktualizacja urządzeń Apple do iOS 9, pobity został rekord firmy pod względem szybkości aktualizacji. Te trzy dni wystarczyły, aby nowa wersja systemu trafiła do ponad 50% kompatybilnych urządzeń. Apple twierdzi, że możemy mieć do czynienia z najszybciej instalowaną aktualizacją w historii firmy.




Co na to Google? Android 5.0 i jego pochodne po prawie roku na rynku znajduje się w niewiele ponad 20% urządzeń.

Zobacz: [Aktualizacja] Z iOS 9 nie wyślesz MMS-a w Plusie

Źródło tekstu: Apple; wł     

Dodaj do:

Tagi: apple | ios 9

w sumie: 13
  • -5

    1.  2015-09-22 12:28:23

    Wygląda mi na to, że albo urządzenia apple kupowane są przez lemingi, albo ten news jest "sponsorowany" przez apple.
    Każdy wie, że nowości zwykle są niedopracowane i należy odczekać jakiś czas, aby pojawiły się 2, 3 aktualizacje.
    Czyli dopiero 9.2, 9,3 będzie stabilny i dojrzały.
    Druga sprawa, iOS 9 jest wYYYraźnie wolniejszy od 8,4...

  • 3

    2.  2015-09-22 12:29:10

    Androidowi użytkownicy w większości nawet nie wiedzą że coś takiego jak wersja systemu istnieje a co dopiero jego aktualizacja. A tutaj prosze: 50%!!!

  • -6

    3.  2015-09-22 12:36:03

    iOS 9.1 public beta 1 - trzyma mi baterię przez 2,5 dnia, iOS 9 trzymał niecały dzień !

  • -3

    4. ~  2015-09-22 12:37:27  host: 212.160.172.87

    Według mnie 20% na Androida to i tak dobrze w ilu modelach na rynku jest IOS a w ilu Android? no i oczywiście nie każdy tel. z Robotem dostał Aktualizacje do 5.0 :)

  • -2

    5.  2015-09-22 12:39:43

    Tak. A z tej połowy odeszła przynajmniej połowa i wróciła do 8.4.2 tak jak ja. System niedopracowany i momentami laguje. Ja zrobię przesiadkę dopiero na 9.1. Póki co - nie mam ochoty być darmowym betatesterem. Apple robi źle- moment wypuszczenia nowego iOSa to moment wypuszczenia nowego urządzenia (tak jak w obecnym przypadku- iP6S). Dlatego w pośpiechu wypuszczają taki bubel, ku uciesze "betatesterów". Na szczęście 8.4.2 jest nadal podpisywane i można powrócić.

  • 1

    6. ~kosakowo  2015-09-22 12:44:01  host: 71-153-231-46.rev.kosakowo.net

    iOS 8.4.2 nie istnieje, mówisz o 8.4.1

  • 0

    7.  2015-09-22 13:03:18

    Tak. Oczywiście. 8.4.1 Czeski błąd. :)

  • 5

    8.  2015-09-22 13:48:35

    ~1 ja na iPhonie 5S mam inne zdanie. 8 było zdecydowanie wolniejsze od 9.

  • -7

    9. ~  2015-09-22 14:46:06  host: static-62-233-204-218.devs.futuro.pl

    Aktualizowałem urządzenie i doopy nie uryva. Gwizdki proponowane przez Apple mnie nie przyciągają, system laguje.

  • 0

    10. ~gosciu  2015-09-22 16:36:26  host: dlc163.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Slupki wzrosna jak bedzie dostepny jailbreak

  • 0

    11.  2015-09-22 17:21:25

    @8: jak u Kimmela, czy realnie? ; ) (może nie mierzone, no ale..)

    @10: obawiam się, że procent świadomych userów (czyli choćby tych robiących jb) jest jednak mały.

  • 0

    12. ~ted48  2015-09-23 21:26:37  host: apn-46-169-57-160.dynamic.gprs.plus.pl

    Czeski błąd polega na przestawieniu liter!

  • 1

    13. ~Ven  2015-09-24 12:47:00  host: smb-adpcdg1-06.hotspot.hub-one.net

    "Co na to Google? Android 5.0 i jego pochodne po prawie roku na rynku znajduje się w niewiele ponad 20% urządzeń." najgłupsze pytanie jakie może zadać nierozgarniety fanboy Japka. Co Google ma wspólnego z urządzeniami wyprodukowany i przez Samsunga, Sony, HTC czy wielu innymi firmami, to od producenta urządzenia zależy kiedy i czy wogóle zaktualizowany system a nie od Google.

Dodaj swoją opinię