Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Godzina za Grosze" w TakTaku bez większości stacjonarnych

"Godzina za Grosze" w TakTaku bez większości stacjonarnych

WitekT 11 Listopada 2009 10:50

0 0

Od 10. grudnia usługa Godzina za Grosze w TakTaku nie będzie już obejmowała połączeń do sieci stacjonarnej nienależącej do PTC. Za to będą mogli z niej korzystać także użytkownicy taryfy Happy.

Od 10. grudnia usługa będzie obejmowała połączenia do komórkowej oraz do stacjonarnej sieci Ery - czyli do abonentów Ery Domowej, Ery Linii Domowej, Ery Firmowej oraz Ery Linii Biznesowej. Innych sieci stacjonarnych promocja już nie będzie obejmowała.

Przypomnijmy, że w ramach usługi połączenie w promocyjnym kierunku trwające do 60 minut kosztuje 0,99 zł. Opłata naliczana jest za każdą rozpoczętą godzinę połączenia. Włączenie usługi kosztuje 2 zł, miesięczna cena usługi to 1 zł. Usługę można aktywować poprzez wysłanie ekspresowego kodu *125*2#.




Do tej pory z usługi mogli korzystać tylko użytkownicy taryfy Nowy TakTak - od 10. grudnia usługa obejmie także tych korzystających z taryfy Happy.

Zobacz: regulamin promocji Godzina za Grosze od 10. grudnia (plik .pdf; 112 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 80
  • 0

    61.  2009-11-12 11:53:45

    60: nowych obowiązuje od 5.11, dotychczasowych od 10.12.

  • 0

    62. ~  2009-11-12 12:05:44  host: v07-11.opera-mini.net

    WitekT. Dzięki za szybkie wyjaśnienie wątpliwości.

  • 0

    63.  2009-11-12 12:32:45

    W ramach GZG nie można będzie dzwonić na stacjonarki, ale za to minuty z megadoładowania wykorzystać można będzie na telefony do numerów stacjonarnych, dlatego warto z promocji skorzystać dopiero przed świętami. Ja z GZG korzystałem wyłącznie w ramach sieci, więc się nie przejmuję tym ograniczeniem. Dobrze, że również Happy może teraz korzystać z GZG.

  • 0

    64. ~lelek113  2009-11-13 21:16:25  host: ip-94-42-59-212.multimo.pl

    bzdury wypisuje ten telepolis. Skonczyło sie tylko za 29 gr i jest za 99 gr ale dalej na wszystkie stacjonarne w kraju. NIECH ZYJE ZAKŁAMANA PROPAGANDA TELEPOLIS !!!

  • 0

    65.  2009-11-13 21:18:36

    lelek113: a czytałeś chociaż wcześniej regulamin, zanim wyskoczyłeś z tymi swoimi "rewelacjami"? Nie uważasz, że się ośmieszyłeś tym samym?

  • 0

    66. ~Mirek  2009-11-16 11:58:36  host: 91-207-68-20.ip.euro.net.pl

    Hej 50. Ja też jestem w tej sieci 11 lat. Pamiętasz jak minuta do innych sieci kosztowała 3,66 zł w szczycie? Sms był po 61 gr. Kantowali też, bo uzupełniali kwotę netto. Tak więc za 29 zł dostawałeś 23,61 bodajże. Ach to były czasy z pingwinami i cegłami - do dziś mam ulotkę cegły motoroli za 469 zł w zestawie tak tak. Ja kupiłem Alcatela One Touch Max w zestawie TakTak, do dziś mam ten nr, bo w nr w tak taku zaczynały się od 604. Do rzeczy - mnie też się nie podoba wszechobecna drożyzna w TakTaku. Trzymam ten nr bo dałem sie złowić na TakTak FONa z czym załuję. Tak naprawdę tylko dlatego że sumują ważności konta to jeszcze czasem dzwonie z tego telefonu. Rok temu 2x skorzystałem z promocji 2x doładowanie w TakTaku i dzięki temu wszystkie stawki mam przez pół, czyli i tak dzwonię 0,59:2 = 30 gr za minutę, do playa 0,79:2= 39 gr. Najintensywniej korzystam z mojego TakTaka za granicą. Wszystkie stawki przez pół, czyli sms za 30 gr, dzwonienie za 90 gr z całej UE - nie jest tak źle. Niestety ważnośc konta kończy się w styczniu, a promocji 2x TakTak nie widać :( Umowę mam do lipca 2010, jeśli nic się nie zmieni, przenoszę ten nr do Play

  • 0

    67. ~Q  2009-11-16 13:47:07  host: static-86-171.is.net.pl

    jakie 99gr? przeciez to 29 gr kosztuje za godzine gadania. Uzytkownicy taryfy happy mieli od poczatku ta promocje a nowy TT - nie maja nadal. To pewnie do tej taryfy to dodadza. A o ofertach innych sieci najpierw poczytajcie w regulaminach a nie tylko to co w reklamie :) po lekturze dojdziecie prawdopodobnie do innych wnioskow niz obecnie.

  • 0

    68.  2009-11-16 13:50:49

    Q: telepolis.pl/news.php?id=16389 Regulamin wyraźnie mówi, że do 2. listopada jest 0,29 zł, potem 0,99 zł.

  • 0

    69.  2009-11-17 16:20:34

    @67, oferta Godziny za Grosze była do tej pory usługą w Nowym Tak Taku, teraz dodali ją do taryfy Happy, więc telepolis ma rację. Ciekawe, czy GZG będzie też automatycznie częścią oferty TTFon z taryfą Happy... Korzystam z gzg raczej do sieci, na stacjonarne zdarzało mi się dzwonić, ale rzadko, czyli zmiana niewiele zmienia w moich wydatkach.

  • 0

    70. ~  2009-11-22 20:02:17  host: 103.bajtbusko.com.pl

    era idzie na dno

  • 0

    71.  2009-11-30 17:51:56

    Bez większości stacjonarnych, ale zachowali stacjonarne do Ery- czyli można dzwonić do wszystkich w sieci Era. Oferta ciągle należy do najciekawszych opcji na tanie połączenia wewnątrzsieciowe w prepaidach.

  • 0

    72. ~rozczarowany  2009-12-06 23:53:05  host: adce106.neoplus.adsl.tpnet.pl

    złodzieje z TakTak'a - jak przenieść kasę która mam na karcie np. do innej sieci? Dziękuję tym oszustom za współpracę - wolę PLAY

  • 0

    73. ~waza  2009-12-14 11:35:16  host: xdsl-11095.walbrzych.dialog.net.pl

    Do widzenia Era TT za te promocje GZG !

  • 0

    74. ~aga  2009-12-18 13:25:23  host: apn-95-41-191-166.dynamic.gprs.plus.pl

    jak można miec dobra opinie o operatorach tel kom? Zmienili sobie regulamin, bez zadnej informacji. Zjadlo mi kilkadziesiat zlotych, za rozmowe ze stacjonarym. Pomyslalam, ze moze nie mialam nic na koncie kiedy probowali sciagnac oplate. wyslalam jeszcze jednego smsa aktywujacego. Pieniadze oczywiscie pobrali, choc caly czas mialam ta promocje aktywna. O zmianie regulaminu nie poinformowali, nie pzyslali smsa... nawet na stronie nie ma wzmianki. Zlodzieje.... rezygnuje z ery w 2010.

  • 0

    75. ~pokszywdzony  2010-01-08 16:14:20  host: mail2.abc.com.pl

    ja nie wiedzac ze skonczyla sie promocja na stacjonarne .. wygadalem z dziewczyna 230 zl .. era nie raczyla mnie poinformowac smsem .. a przeciez nie wstaje z rana i nie wchodze co dzieniie na strone !!! jak nie trzeba to wysylaja gowno-spam smsem az trzeszczy a tak wazna wiadomosc nie .. bede zglaszal to do UOKiK .. bo w reklamacji napisali ..przeciez bylo na stronie.. a jak ja bylem w afryce i nie mialem dostepu do netu to co mialem zrobic ? mysle ze to nie fer..

  • 0

    76.  2010-01-08 16:16:51

    75 - To nieźle żeś się wpakował...

  • 0

    77. ~fred  2010-01-13 09:01:39  host: metalurg.realestate.net.pl

    75;to tylko w erze

  • 0

    78. ~Mefiu  2010-02-27 21:25:33  host: 87.116.209.209.brzesko209.tnp.pl

    Szkoda mówić, rozmawiałem sobie dziś 56 min na domowy żeby nie złapać drugiej godziny a tu okazuje się że skasowało mnie ok 30 zł za rozmowę;/;/ Nikt nie podał do wiadomosci o zmianie regulaminu;/;/

  • 0

    79.  2010-02-27 21:41:10

    takie cuda tylko w erze.

  • 0

    80. ~igoor  2010-04-07 21:38:29  host: public3257.cdma.centertel.pl