Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości GigaOferta - jesienne przyspieszenie w Netii

GigaOferta - jesienne przyspieszenie w Netii

Piszemy o tym pierwsi orson_dzi 29 Września 2014 12:39

5 1

Netia wprowadziła nową, jesienną GigaOfertę dla nowych i obecnych klientów indywidualnych.




W jesiennej GigaOfercie, zarówno nowi, jak i obecni klienci Netii, którzy przedłużą umowę z operatorem, znajdą w niej niższe ceny za usługi internetowe (wiodąca opcja 50 Mb/s za 49,90 zł miesięcznie). Dla mniej wymagających użytkowników dostępna jest też opcja 10 Mb/s w cenie 39,90 zł. Z myślą między innymi o studentach Netia oferuje również warianty z krótką umową na okres 6 miesięcy, w cenie odpowiednio: 49,90 zł i 59,90 zł miesięcznie. Dla bardziej wymagających użytkowników Netia oferuje też internet Foton 100 Mb/s w cenie 59,90 zł miesięcznie (69,90 zł z umową na 6 miesięcy).


Nasza nowa oferta jest jedną z najbardziej atrakcyjnych cenowo, zarówno w kategorii: Internet Solo, jak i pakietach: Internet + TV. Dzięki obniżce cen na Internet wysokich przepływności, oferta pakietowa Netii stała się nawet o kilkadziesiąt złotych tańsza od ofert konkurencji, tj. UPC czy Vectra - powiedział Michał Zawadzki, dyrektor rozwoju produktów i oferty w Netii.


Klienci, którzy zamówią również usługę Telewizji Osobistej z pakietem HBO HD, przez okres 6 miesięcy otrzymają go za darmo. Po upływie tego czasu, koszt pakietu, to 25 zł miesięcznie.
Pakiety TV + Internet, przy opcji Internet 50 Mb/s i minimalnym abonamencie TV, kosztują (w zależności od dostępnej technologii) od 79,90 zł miesięcznie. W przypadku zakupu najszybszego dostępu do Internetu FOTON 100, minimalna cena pakietu jest o 10 zł wyższa.


Nowością w GigaOfercie Netii jest również Chmura Osobista, która umożliwia między innymi integrację z danymi znajdującymi się w usługach Dropbox, Google Picasa czy Facebook, nieograniczony dostęp do danych z urządzeń stacjonarnych (PC/MAC), mobilnych (Android, iOS, Windows Phone), poprzez przeglądarkę internetową oraz na ekranie TV poprzez specjalną aplikację na Netia Playera. Wraz z Chmurą Osobistą klient otrzymuje za darmo 20 GB powierzchni do przechowywania danych (przy umowie na 24 miesiące). Przy większej pojemności, klient zapłaci miesięcznie: 14,90 zł za 100 GB i 39,90 zł za 500 GB.

Źródło tekstu: Netia; wł     

Dodaj do:

Tagi: gigaoferta | netia

w sumie: 16
  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    1. ~cziko  2014-09-29 12:55:54  host: dmf222.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak sprawdzić czy mogę mieć netię na łączu TP?

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    2. ~pabloki  2014-09-29 12:58:49  host: public-gprs516445.centertel.pl

    @1 zadzwonić do nich , choć informacje nie zawsze są prawdziwe od tych konsultantów.

    te ceny juz takie były ostatnio , gdzie tu nowość?

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    3.  2014-09-29 13:06:59

    nowością jest to, że się o tym pisze, oferta ciekawa warto przeanalizować i dopasować do swoich potrzeb.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    4.  2014-09-29 13:10:19

    Bla, bla, bla, tradycyjnie wyższe ceny dla BSA schowane głęboko w ofercie...

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    5.  2014-09-29 13:11:24

    ale żeby być uczciwym, to usługa chmury, jeżeli faktycznie jest za darmo i także dla obecnych klientów, jest miłym plusem (sam to pewnie sprawdzę).

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    6. ~  2014-09-29 13:48:07  host: 77-253-22-236.adsl.inetia.pl

    Chmura? Wysylac prywatne dane na serwery korporacyjne? To trzeba miec rozumek...

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    7. ~  2014-09-29 13:50:01  host: 77-253-22-236.adsl.inetia.pl

    I na marginesie - jak zwykle zero konkretow o zasiegu. To juz normalne dla Netii jak i Play - identyczna strategia.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    8. ~As  2014-09-29 14:23:11  host: user-94-254-144-80.play-internet.pl

    Na łączu tpsa tradycyjnie wolniej i drożej o koszt utrzymania łącza

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    9. ~marcin  2014-09-29 14:34:32  host: ece138.neoplus.adsl.tpnet.pl

    20 Mbit na BSA za 49zł to nie tak źle:)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    10.  2014-09-29 14:39:07

    Giga? Na starych wiszących łączach mogę mieć max 4Mb, ale za "utrzymanie lacza" musialem placic Orange haracz.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    11. ~Pg  2014-09-29 17:04:05  host: user-46-112-250-112.play-internet.pl

    @nowosek - wiesz, ze Netia ma tez swoje łącza i większość z nich ciągnie prędkości rzędu 50/100M/s. Nie porównuj ich infrastruktury do kabli Orange.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    12.  2014-09-29 17:14:09

    @PG
    A to Netii kable mają może złote żyły ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    13. ~Wloclawek  2014-09-29 20:46:39  host: 159-205-153-184.adsl.inetia.pl

    Ja mam linię na Cu, co z tego, jak za daleko od centrali i u mnie nic nie przyśpieszy max 20, a w rzeczywistości 16Mb/s, w tej samej ceni kablówka daje już 40Mb/s, niedługo kończy się umowa z Netią, czas pomyśleć o zmianie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    14. ~yurek  2014-09-29 21:40:47  host: 159-205-43-78.adsl.inetia.pl

    Tytuł GigaOferta - myślę se, światłowody jakieś położyli, czy co. Czytam artykuł, a tu nic. Oferta taka, jaką UPC miał kilkadziesiąt miesięcy temu...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    15. ~kkl  2014-10-02 11:26:51  host: abbm248.neoplus.adsl.tpnet.pl

    po pierwsze dane do chmury na bank ktos to zrobi :P dodatkowo gigakablowka netii to jakas mega porazka z tymi ich genialnymi prędkościami..

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    16. ~velma  2014-11-28 11:34:01  host: h4F629742.cli.nitronet.pl

    Ja już przedłużyłam i bardzo się cieszę z tego powodu :) Wcześniej miałam u konkurencji i to był jakiś żal :P

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-163-54-95.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~played | 2016-10-01 19:11:23

odchodzi przez zęby. nie pasowal do foto


~Oranżadka | 2016-10-01 19:07:59

25 - moze powiedz wszystkim ze sprzatasz u mnie ogród


~Calm7 | 2016-10-01 19:01:05

25). mówiłem, nie dawać mu bimbru..


wlo | 2016-10-01 18:57:01

19 - Polakiem jesteś? Chyba gorszego sortu, skoro nie znasz tak prostego przepisu?


~Oranżadka | 2016-10-01 18:55:03

Postawił chałupe i uciekl