Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Gaj: aukcja powinna skończyć się w lutym

Gaj: aukcja powinna skończyć się w lutym

WitekT 29 Grudnia 2014 08:19

2 2

Licytacja na częstotliwości 800 MHz i 2,6 GHz zacznie się pod koniec stycznia, a skończy prawdopodobnie w lutym. Prezes UKE jest także przekonana, że zaraz po zacznie się proces zaskarżania. Jest jednak pewna o utrzymanie wyniku, bo jak mówi w wywiadzie dla PAP, ta aukcja jest naprawdę dobrze przygotowana i przemyślana.

Po przeprowadzeniu aukcji rozpoczniemy proces rezerwowania częstotliwości i zacznie się postępowanie administracyjne - jak mówiłam, spodziewamy się wielu wniosków, zaskarżeń itp. Mam nadzieję, że etap administracyjny uda nam się zakończyć w I półroczu 2015 roku, jednak nie wiem czy będzie to kwiecień, maj czy czerwiec - powiedziała Gaj.




Zobacz: Nastąpiło zwolnienie blokady i rozpoczęcie losowania.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:

Tagi: 800 mhz | aukcja | lte | magdalena gaj | uke

w sumie: 13
  • 2

    1.  2014-12-29 08:31:07

    Jest taka dość wiekowa piosenka The Everly Brothers "All I Have to Do Is Dream", chyba Pani prezes ostatnio ją słuchała i za bardzo utożsamia z jej treścią samą siebie i aukcję. Ponieważ w refrenie mamy "I can make you mine, taste your lips of wine", sadzę, że wygra T-mobile.

  • 0

    2. ~drugiwpis  2014-12-29 08:36:30  host: alien1.bauer.pl

    Zagłosują jak chcą, a wybiorą kogo trzeba. Tak odwołują się do historii...

  • 3

    3. ~  2014-12-29 08:44:51  host: user-94-254-145-163.play-internet.pl

    Przypominam o glosowaniu na ta panią w plebiscycie Gluchy Telefon

  • 2

    4.  2014-12-29 09:05:58

    @Już zagłosowałem, mam nadzieję, że ten typ zwycięży, życzę Pani prezes sukcesu.

  • 3

    5. ~Longman  2014-12-29 09:06:31  host: etb178.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Pierwszy rzut oka - przeczytałem "Gaj powinna skończyć się w lutym". Pomyślałem "Hurra! Nareszcie!". Następny rzut oka - niestety nie. Ca za zawód...

  • 3

    6. ~  2014-12-29 09:14:06  host: adck190.neoplus.adsl.tpnet.pl

    " ta aukcja jest naprawdę dobrze przygotowana i przemyślana. " według kogo? według niej? hahah

  • 2

    7. ~user_delete27  2014-12-29 09:24:10  host: 167-rev186.markomp.net.pl

    Niech zdejmą tą babinkę z UKE bo niedługo pingwiny na biegunie będą się śmiały z tej "instytucji"...

  • 2

    8.  2014-12-29 09:46:46

    Znając życie to ta ''przemyślana aukcja'' zleci się jeszcze do lutego ale 2016...

  • 2

    9.  2014-12-29 10:00:48

    Pani Gaj kiedy możemy się spodziewać dymisji?

  • 3

    10. ~zebaty  2014-12-29 10:17:26  host: aasi35.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy to jest ta sama aukcją co miała się w wigilię rozpocząć?

  • 2

    11.  2014-12-29 13:18:56

    @10 - No właśnie, o co tu chodzi. Miało być 24 grudnia, a tu teraz mamy koniec stycznia. To mi wygląda na jakiś spisek ze Sferią. Po 1-szym stycznia będzie masowe odpalenie LTE800 w Plusie, a konkurencja nawet aukcji nie rozpocznie ;)

  • 2

    12.  2014-12-29 13:20:16

    T-Mobile już protestuje ;) http://tlp.is/4xd

  • 2

    13. ~pabloki  2014-12-29 17:02:09  host: 213.158.222.172

    Może i pani Travel Magdalena ma takie plany na skończenie aukcji ale to tylko plany ... Przypomnę że pani Gaj planowała już wcześniej wystrtować z aukcją." ta aukcja jest naprawdę dobrze przygotowana i przemyślana. " - tak , jasne , poprzednio też była... Jak to się stanęło że siem nie ódało.Dobrze że Redakcja nie ujęła konkretnego roku bo to raczej może być 2016-2018.

Dodaj swoją opinię