Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dwie nowe kampanie reklamowe Orange

Dwie nowe kampanie reklamowe Orange

LuiN 9 Września 2017 12:09

3 8

orange reklamy

Sieć Orange rozpoczęła dwie nowe kampanie reklamowe. W jednej promuje nielimitowane rozmowy za 25 zł, w drugiej telefony LG w Orange Love dla Firm.

W reklamie Orange na kartę ponownie pojawia się Robert Górski, tym razem jednak już bez wszędobylskiego kiosku. Warto wspomnieć, że reklamowane 100 GB transferu otrzymujemy dopiero po doładowaniu za 200 zł:

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy





Z kolei reklama Orange Love dla Firm ponownie ulokowana została we wnętrzu restauracji, najeżonej rozwiązaniami Smart. Telefonami wiodącymi zostały tym razem LG G6 i LG Q6.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Zobacz: Nowa oferta Orange - oficjalny komunikat

Źródło tekstu: blog.orange.pl, wł     

w sumie: 66
  • 0

    58. ~t-mobile to dziadostwo  2017-09-10 13:16:16  host: 188.146.168.232.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    To jest wlasnie poziom konsultantow t-mobile - posty pipka olek. Proponuje ekipie telepolis napisac o tym

  • 0

    59. ~PIPKA OLEK  2017-09-10 13:41:32  host: a24-06-11.opera-mini.net

    @58 zapomniałeś dodać "t-mobile to dziadostwo" . To już długo używa!!!!!!! Mam nadzieję, że nie będziesz używał tego nick-a a jakiś inny!!!!!

  • 0

    60. ~Maniek  2017-09-10 14:12:45  host: ip-5-172-236-243.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    25 zeta za rozmowy tylko do komórkowych :D przecież to kosmos skoro w a2mobile za 9.90 na komórkowe i stacjonarne bez limitu

  • -1

    63.  2017-09-10 14:24:25

    @61 konkrety konkrety????

  • 0

    65.  2017-09-10 14:53:02

    25zł za rozmowy? z księżyca spadli?
    Za 25zł to mam w Plush wszystko bez limitu.

  • 0

    66. ~Anable  2017-09-10 15:04:37  host: a29-02-08.opera-mini.net

    @65 we wtorek T-mobile ogłosi nową oferte: za 50, 40, 30 zł m-c i umowa 24 -ce. bez ograniczeń.

  • 0

    67. ~cyk cyk  2017-09-10 15:38:00  host: a25-05-12.opera-mini.net

    Ja na umowy sie nie pisze. To tylko sa nasze domysly i wrozby.

  • 0

    68.  2017-09-10 16:17:58

    @64 przedsiębiorca ale na Cyprze chciałeś dzieciaku napisać. Nie lubimy takich jednostek co drenują Polskę, a potem szaremu Polakowi przywali się kolejny podatek, bo do budżetu nie ma komu wpłacać i drogi dziurawe, a autostrady najdroższe w europie. O tych wszystkich "przedsiębiorcach" dziennikarz śledczy Witold Gadowski pięknie powiedział w jednym z komentarzy.

  • 1

    69. ~  2017-09-11 06:45:35  host: user-94-254-134-20.play-internet.pl

    Już za około rok wieszczę wielkie wyrzucanie kart z OFnK z powodu zabrania przedłużania ważności bonusu internetowego. 100 GB za doładowanie 200 zł chyba oszaleli.

  • 0

    70. ~szc  2017-09-11 08:22:57  host: user-94-254-229-169.play-internet.pl

    za 19,99 a2mobile jest wiecej. 2 numery już tam poszły a 2 następne czekają aż środki się skończą i papa

  • 0

    71. ~  2017-09-11 11:15:00  host: a02-01-01.opera-mini.net

    ile chce Orżnąć - 25 zł ? a2mobile pakiet na rozmowy nielimitowane na numery komórkowe i stacjonarne kosztuje 9,90 zł, ważność pakietu 31 dni, z czym do ludzi Orżnąć z czym…

  • -1

    72.  2017-09-11 11:20:06

    71 - z tego powodu z pewnością wszyscy(!) prepaidowcy Orange natychmiast zasilą swoimi numerami stan posiadania a2mobile...

  • 0

    73. ~Marek32  2017-09-11 13:50:19  host: aaep38.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Orange jak zwykle bazuje na niewiedzy ludzi...25 zł za same rozmowy? toż to w Plushu i T Mobile za tą cenę mamy pełny no limit z smsami i 10 Gb internetu nie mówiąc już o rozmowach. A w a2mobile no limit za 19.90 zł
    No ale cóż niewiedza w społeczeństwie nadal króluje i dlatego taki Orange może grać na niewiedzy dalej :(

  • 0

    74. ~  2017-09-11 14:06:07  host: a26-01-02.opera-mini.net

    73, to Polski Naród jest tak ciemny choć ma dostęp do netu, tv, telefonu?

  • 0

    75.  2017-09-11 14:08:41

    @74: Tylko ci co nie znają Telepolis :)

  • 0

    76.  2017-09-11 15:38:02

    wlo - ile jeszcze razy będziesz nas raczył tymi tekstami? Rzygać się chce na ich widok ( bo ileż razy można w koło to samo pisać? ), a wyłączyć nie sposób.

  • -1

    77.  2017-09-11 17:11:55

    toms - staram się nadrobić brak tego typu komentarzy od innych czytelników ;-)
    Swoją drogą... Nie zauważyłeś, ze Plus jakiś taki lepszy się stał ni z tego, ni z owego?

  • 0

    78. ~Kosmita  2017-09-11 20:38:39  host: 62.103.234.124

    Obecnie na rynku liczą się tylko Orange i T-Mobile - infrastrukturą i ofertą rozwalają konkurencję.

  • 0

    79. ~Wiolla  2017-09-11 20:53:09  host: hod17.internetdsl.tpnet.pl

    @78 infrastrukturą TAK ale NIE ofertą. Pod względem oferty rządzi a2mobile i Plush

  • 0

    80. ~Kosmita  2017-09-11 21:46:15  host: 62.103.234.124

    @ 79 dopóki mówisz o wirtualnych operatorach nie ms dla mnie znaczenia o których. Marginslni gracze bez własnej infrastruktury. Zupełnie bez znaczenia

Dodaj swoją opinię