Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dostęp do Legimi z poziomu androidowych czytników Onyx

Dostęp do Legimi z poziomu androidowych czytników Onyx

LuiN 5 Grudnia 2013 17:05

1 0

Zgodnie ze wcześniejszą zapowiedzią, Legimi wprowadza do swojej oferty czytnik Onyx Boox C65 HD AfterGlow umożliwiający dostęp do pełnej oferty serwisu z eBookami z pominięciem komputera.

Zobacz: Czytelnia w Play od Legimi

onyx boox afterglow onyx boox storia

Oprócz modelu Onyx Boox C65 HD AfterGlow dostępnego bezpośrednio w serwisie Legimi, zgodnym urządzeniem jest również Onyx Boox C65 Storia - zapewnia Arta Tech, europejski dystrybutor czytników Boox firmy Onyx.

Dostęp do usługi na czytnikach Boox C65 AfterGlow i C65 Storia można uzyskać po zainstalowaniu aktualizacji oprogramowania (wystarczy połączyć się z internetem poprzez Wi-Fi i zaakceptować opcję aktualizacji). W zaktualizowanym menu czytnika pojawia się ikona aplikacji umożliwiająca korzystanie ze wszystkich e-booków dostępnych w usłudze Czytaj bez limitu w księgarni Legimi.
Czytelnicy korzystający z subskrypcyjnego dostępu do ebooków mają do dyspozycji ponad 3000 tytułów. Wśród nich są książki zarówno najpopularniejszych autorów (m.in. Grisham, Coben, King), jak i bestsellery ostatnich tygodni (Anioł w kapeluszu M. Szwai, Bezbarwne życie... H. Murakamiego czy Smoleńsk T. Torańskiej). Przez okres czternastu dni usługa "Czytaj bez limitu" na czytnikach i tabletach Onyx jest darmowa. Po tym okresie dostęp do wszystkich e-booków można uzyskać opłacając abonament w jednej z proponowanych przez Legimi taryf

Onyx BOOX C65 AfterGlow i BOOX C65 Storia to wszechstronne czytniki e-booków, obsługujące praktycznie wszystkie dostępne na rynku formaty dokumentów i książek elektronicznych. Oprogramowanie wspiera pliki ePub, pdf (z reflow), Adobe DRM, txt, rtf, html, mobi (bez DRM), chm, doc, fb2, pbd, DjVu, ZIP, formaty audio - mp3 i wav oraz pliki obrazkowe jpg, gif, tiff, bmp i png. Wersja podstawowa urządzenia z 4 GB pamięci pozwala na pobranie ok. 7000 książek. Po rozszerzeniu pamięci do 32 GB za pomocą karty microSD na czytniku możemy przechowywać nawet kilkadziesiąt tysięcy książek.

Bateria zapewnia do kilku tygodni ciągłego działania. Czytniki Onyx posiadają również system syntezy mowy IVONA TTS, który pozwala na odczytywanie załadowanych plików, zaś integracja z chmurą danych ułatwia transfer plików i aplikacji pomiędzy czytnikiem, komputerem a innymi urządzeniami.

Pakiety Legimi kosztują od 6,99 zł do 32,99 zł miesięcznie. Każdy z nich przetestować można przez 7 dni za darmo. Odpowiednik najdroższego z pakietów dostępny jest też w sieci Play (Czytelnia w Play by Legimi) w cenie 29,99 zł miesięcznie, bez opłat za transmisję danych i 30-dniowym okresem próbnym.

Źródło tekstu: Arta Tech, Legimi, wł     

Dodaj do:

Tagi: legimi | onyx

w sumie: 4
 • 0

  1.  2013-12-05 17:30:26

  Książki są za darmo w bibliotece a ja mam za nie płacić? Coś tu jest nie tak...

 • 0

  2. ~Calm7  2013-12-05 17:47:52  host: n07-09-07.opera-mini.net

  1). Co za darmo? To nie plaj gdzie wszystko dają darmo ;-p

 • 0

  3. ~Thunder  2013-12-05 17:53:40  host: 85.219.163.130

  Po pierwsze nikt nikomu nie każe kupować tego typu urządzeń, a po drugie wyobrażasz sobie mieć przy sobie kilkanaście lub kilkadziesiąt książęk ? A tutaj masz wszystko w jednym urządzeniu, właśnie taka jest różnica.

 • 0

  6. ~kamil  2013-12-05 22:43:37  host: 89-69-102-32.dynamic.chello.pl

  pouczające jak niewiele macie do powiedzenia jak chodzi o czytanie :D setki komentów że ten op taki a ten taki, bluzgi jak ktoś ma odmienne zdanie...news o czytaniu a tu jak makiem zasiał cisza :D..

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-161-49-216.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze