Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Czytelnia w Play od Legimi

Czytelnia w Play od Legimi

LuiN 21 Listopada 2013 13:12

6 2

czytelnia w play by legimi Udostępniona dziś Czytelnia w Play by Legimi to nie tylko kolejna usługa dodatkowa dla abonentów Play, ale też ciekawe wydarzenie na rynku ebooków - po raz pierwszy z subskrypcyjnego dostępu do cyfrowych książek skorzystają również posiadacze e-czytników.

Za 29,99 zł miesięcznie abonenci Play zyskują dostęp do katalogu liczącego ponad 3000 tytułów. W ramach opłaty można czytać dowolną liczbę książek przez cały okres opłacenia abonamentu na czterech urządzeniach (smartfon, tablet, komputer i e-czytniki).

Każdy nowy użytkownik usługi w Play ma miesiąc na bezpłatne przetestowanie usługi, a jeśli zdecyduje się na dalsze korzystanie, opłata za kolejne miesiące zostanie doliczona do rachunku telefonicznego.




Aktywacji Czytelni w Play by Legimi dokonuje się za pomocą aplikacji mobilnej Legimi, przez stronę www.czytelnia.play.pl lub wysyłając SMS o treści START pod numer 220.

Czytać można (również off-line) w bezpłatnych aplikacjach Legimi, dostępnych na Androida, iOS, Windows 8, Windows Phone i na najnowszym modelu czytnika Onyx Boox. Dzięki zastosowaniu opracowanej przez Legimi technologii Czytaj w chmurze wszystkie urządzenia w obrębie jednego konta są w pełni zsynchronizowane. Dodatkowo klient nie zapłaci za transmisję danych w czasie pobierania ebooków.

Premiera Czytelni w Play by Legimi jest jednocześnie zapowiedzią nowej oferty Czytaj bez limitu, dostępnej od 4. grudnia w internetowej księgarni Legimi.com. Jej kształt będzie analogiczny do tej dostępnej w Czytelni. Jednocześnie na stronie Legimi będzie możliwe zamówienie e-czytników Onyx kompatybilnych z usługą Czytaj bez limitu.

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: czytelnia | legimi | play

w sumie: 23
  • 1

    4.  2013-11-21 13:53:08

    @goral2099: ja tak samo :) cała przyjemność z czytania na kartkach papieru

  • -1

    5. ~T.Hunter  2013-11-21 13:58:48  host: 212.160.172.70

    Jak wcześniej mówiłem, PLAY stara się dorobić na wszystkim. Zakładając ich bieżące zadłużenie, pewnie z większą ilością podmiotów podejmą współpracę.

  • 1

    6.  2013-11-21 13:59:07

    Czytanie na desktopie i smartfonie odpada, na tablecie jak najbardziej.

  • 0

    7.  2013-11-21 14:00:44

    5@ Im większy wybór w takich usługach dodanych tym lepiej dla klientów.

  • 0

    8. ~felix  2013-11-21 14:02:41  host: n07-05-07.opera-mini.net

    A co z prepaidowcami, pomyslano o nas? czy nie przewidziano dostepu dla nie zwiazanych umowami z Play, w koncu nie kazdy musi miec przeciez abonament :(

  • 0

    9.  2013-11-21 14:04:14

    niestety jako prepaidowcy stanowimy margines społeczeństwa

  • 0

    10. ~T.Hunter  2013-11-21 14:14:02  host: 212.160.172.70

    @9 Tu się zgodzę z tym "niestety" bo mało kto patrzy ile "wtłacza" w umowę będąc na abonamencie, tylko po to żeby dorwać telefon, jak na karcie mógłby sobie za zaoszczędzone pieniądze kupić ze dwa takie telefony... Ale operator musi na kimś zarabiać, tych co w mniejszości(mniejszy przychód dla operatora) traktuje się wiadomo w jaki sposób. :P

  • 0

    11. ~felix  2013-11-21 14:33:39  host: n07-05-07.opera-mini.net

    9 Niestety prepaid jest zawsze na koncu a bardzo podoba mi się glownie brak opłat za transfer przy sciaganiu e-bookow.

  • 0

    13. ~Namakon  2013-11-21 15:36:14  host: 81.219.84.18

    @3 Jestem tego samego zdania co i Ty ;) Jeśli coś czytać to książkę jaką się fizycznie w łapie trzyma... dlatego po ściagnięciu e-boka po prostu go drukuję na domowej drukarce i po problemie ;) Szybciej niż czekac na zamówienie w empiku, taniej a jeno brak okładki :P

  • 1

    14. ~kamil  2013-11-21 16:00:37  host: 89-69-102-32.dynamic.chello.pl

    @12- piszesz znaczy doskonale wiesz, że to nie dla ciebie :D

  • 0

    15. ~  2013-11-21 16:01:48  host: public-gprs56772.centertel.pl

    A ja wolę czytnik, tylko porządny. Leciutki, poręczny, nie muszę wozić opasłej księgi w komunikacji. Wgram sobie 50 różnych książek i czytam to na co mam ochotę w danej chwili. Zajmuje też malutko miejsca, a bateria wystarcza mi na 3-4 tygodnie czytania. Do tego mogę słuchać audiobooki.

  • -1

    16. ~COtosiewyprawiazplay  2013-11-21 16:15:36  host: ts3.dragoncraft.pl

    Nastepny niewypałplaya ;)

  • 0

    17.  2013-11-21 16:33:03

    @9,10 to nie jest widzimisię Play, że usługa jest dostępna tylko dla kl postpaid. Spójrz na to od strony podatkowej..

  • 0

    18.  2013-11-21 16:42:19

    Ale czy jest aż tak wielkim problemem, zrobić za tego typu usługi, płatności sms premium?

  • 0

    19. ~  2013-11-21 17:27:46  host: cpc2-kemp6-2-0-cust122.9-2.cable.virginm.net

    ledwie 3 tys za az 30 pln...

  • 0

    20.  2013-11-21 17:38:51

    Może to i fajne, ale dla moli książkowych co czytają jedną na tydzień. Przecięty czytacz, jeśli czyta to pewnie kilka książek na rok. Nie potrzebuje takiego abo.

  • 0

    21. ~Bogaty  2013-11-21 17:56:21  host: d207-134.icpnet.pl

    Jebut. Kolejna mocna oferta. Najpierw Wimp, teraz Legimi (przyznaje, nie znałem jak i nie znałem Wimpa). Pleju! Idź z duchem czasu, a nie zginiesz!

  • 0

    22. ~mm  2013-11-21 19:35:47  host: d56-190.icpnet.pl

    Szkoda tylko ze nie działa na nowym andku :/

  • 0

    23. ~  2013-11-22 08:54:32  host: n07-09-04.opera-mini.net

    30 zł /mc? Gdyby było lato powodziałbym że nieźle komuś słonko przygrzało....

  • 0

    24. ~T.Hunter  2013-11-22 12:38:29  host: 212.160.172.70

    @17 Oczywiście, do umowy muszą doliczyć te 23% podatku VAT...(jeszcze dodać cenę telefonu w ofercie abonamentowej)

Dodaj swoją opinię