Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Darmowe rozmowy z dowolnym numerem w prepaidach Orange

[Aktualizacja] Darmowe rozmowy z dowolnym numerem w prepaidach Orange

WitekT 18 Stycznia 2013 16:56 Aktualizacja: 21 Stycznia 2013 13:41

68 15
Od 21. stycznia w prepaidach Orange (One, Go i POP) wprowadzona zostanie promocja z nielimitowanymi połączeniami na dowolny numer komórkowy lub stacjonarny w Polsce. Co ciekawe, jej aktywacja będzie bezpłatna.

Aby skorzystać z promocji, należy wysłać SMS-a na numer 100, w treści podając darmowy numer. Oferta nie łączy się z roczną ważnością konta, ale nie wymaga też żadnego, wcześniejszego doładowania.

Wiem, że nie jesteśmy pierwsi na rynku z taką usługą, ale moim zdaniem nasza jest zdecydowanie atrakcyjniejsza niż u konkurencji. Zresztą sami będziecie mogli w poniedziałek porównać, kiedy opublikujemy regulamin - napisał na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange.

Darmowy numer jest aktywny dożywotnio. Można go zmienić na inny raz w roku bez opłat.

Przypomnijmy, że niedawno podobną promocję wprowadził Plus w prepaidzie. Wymaga ona jednak specjalnego doładowania.

[Aktualizacja 21 stycznia 2013 roku 13:41] Dodaliśmy regulamin usługi.

Zobacz: regulamin promocji.

Źródło tekstu: blog.orange.pl, wł     


Dodaj do:
w sumie: 334
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    328. ~  2013-02-14 18:40:32  host: v12-12.opera-mini.net

    327. Chodziło mi o wybranie numeru nie z plej, bo to na niego każdy op jest wyczulony, he he

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    329. ~over  2013-02-26 14:29:08  host: love.mlyniec.gda.pl

    Czy to znaczy że jednak nie można sobie wybrać dowolnej sieci np. Play

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    330. ~***  2013-02-26 17:09:38  host: 77-253-156-161.adsl.inetia.pl

    mozna mozna, wybrac cokowiek sie da

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    331. ~DankaB  2013-03-09 10:27:47  host: rtr-5-236.interkar.pl

    Witam:) aby wyłączyć usługę należy wysłać sms o treści STOP na numer 100,tak jest napisane na stronie orange

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    333. ~Andrzej  2013-03-22 14:22:21  host: host-89-229-210-174.kwidzyn.mm.pl

    Na numery stacjonarne tej usługi nie można włączyć! Zmieńcie opis informacje na swojej stronie!!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    334. ~  2013-03-28 19:10:03  host: 178235231184.bialystok.vectranet.pl

    Oi ludziska ludziska wolicie stracić przedłużanie konta o rok :D? Olejcie tą durną ofertę. Weźcie lepiej przejdźcie na Orange One i wybierzcie pakiet bez limitu do 3 osób w orange za 6zl/miech. Macie wtedy ważność konta na 50dni ale całe szczęście można go przedłużyć o rok ;] Chyba że macie więcej osób na komórce z innych sieci to wtedy trzeba zmiatać do Play.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    335. ~stała klientka orange  2013-04-08 15:24:51  host: 178235175110.olsztyn.vectranet.pl

    Jestem stałą klientką i jestem zbulwersowana tym co orange wyczynia! To jest czyste złodziejstwo!!!! jak można robić z ludzi głupków!!! ? skandal!!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    336. ~nizadowolony  2013-04-11 15:45:09  host: aaph56.neoplus.adsl.tpnet.pl

    niestety wyłączyli mi kolejny numer ale ciekawe jest to żeby otrzymać dokładny powód wyłączenia trzeba wysłać listownie do nich zapytanie-reklamacje no i cała idea na kartę została zniweczona bo by otrzymać odpowiedź zmuszają nas do podania swoich danych osobowych

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    337. ~okradziona  2013-04-13 21:45:11  host: host-n3-83-223.telpol.net.pl

    Orange ma system nastawiony na okradanie swoich klientów. Zdają sobie sprawę z tego,że nikt nie pójdzie do sądu walczyć o 5 czy 25 zł i prowadzą tą przestępczą procedurę. Mnie skasowano kilkadziesiat złotych bezprawnie,ale meilowałam do zwycięstwa i odzyskałam pieniądze.Zasilono mi konto o zabrane pieniądze.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    338. ~Calm7  2013-04-13 21:49:32  host: v27-04.opera-mini.net

    337 Zniknęła cała kasa z konta? Czy doładowanie zdrapkę szlag trafił po doładowaniu?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    339. ~MAteusz  2013-04-15 22:57:45  host: abhz6.neoplus.adsl.tpnet.pl

    /mam pytanie: Czym mam poprzedzic numer stacjonarny ktory chce dodac do uslugi?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    340. ~Tazuj  2013-04-21 09:28:53  host: 46.187.188.191

    Dla mnie orange nabija ludzi w butelkę kasując wczensiej prawo nabyte do roku ważności konta, znajmomi wlaczyli po wylczneniu 1 darmoego numeru nie mozna wlaczyc roku waznosci konta i co 3 miesiace musieli bedziecie doladowywac phony, pozostaje jedynie przeniesc sie do konkurencji

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    341.  2013-04-21 09:48:48

    Tazuj: jakie prawo nabyte??? To zwykła promocja, która wyklucza się z wybranym numerem, co jasno jest napisane w regulaminie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    342. ~Androll  2013-05-10 03:44:36  host: nat12-2.elomza.pl

    Super, że blokujecie ludziom rozmowy, koleżanka ( ;) ) została przyblokowana po 6 godzinach. To na cholere ta promocja ;) Dzięki, idę tam gdzie drożej - do play. Miłego dnia.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    343. ~oli  2013-09-19 18:31:42  host: us9.anonymox.net

    Wyłączenie Promocji jest równoznaczne z ustanowieniem 30 dniowego okresu ważności na połączenia wychodzące i brakiem możliwości ponownego włączenia tej Promocji, nawet po wyłączeniu Usługi