Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Darmowe rozmowy z numerem w dowolnej sieci w prepaidzie Plusa

[Aktualizacja] Darmowe rozmowy z numerem w dowolnej sieci w prepaidzie Plusa

WitekT 9 Stycznia 2013 14:13

17 3
Od 10. stycznia Plus wprowadza w ofercie prepaid nielimitowane rozmowy przez rok z dowolnie wybranym numerem, także w innej sieci komórkowej.

Aby skorzystać z usługi wystarczy wybrać numer osoby z dowolnej sieci komórkowej i doładować konto odpowiednią kwotą.

Przy doładowaniu kwotą z przedziału 30-49 zł, można rozmawiać z wybranym numerem w sieci Plus przez rok. Promocję należy aktywować wcześniej kodem *104*12*48numer_telefonu#.

Przy doładowaniu kwotą 50 zł i więcej, można rozmawiać z wybranym numerem w dowolnej sieci komórkowej przez rok. Promocję należy aktywować wcześniej kodem *104*13*48numer_telefonu#.

Promocja dostępna jest w taryfie Plus na Kartę i działa tylko przy aktywnym koncie, a jej aktywacja jest bezpłatna. Promocja Rok darmowych rozmów z numerem z dowolnej sieci wyklucza się z promocją Rok Ważności Konta.

Aktualizacja
Dodaliśmy regulamin promocji.

Zobacz: regulamin promocji "Rok darmowych rozmów z numerem z dowolnej siec" (plik .pdf; 169 kB).

Jak oceniasz ofertę prepaid w Plusie z nielimitowanymi rozmowami przez rok z numerem w dowolnej siec

Bardzo atrakcyjna
28.80%
Atrakcyjna
30.55%
Nie wyróżnia się
10.10%
Mało atrakcyjna
11.50%
Bardzo mało atrakcyjna
16.42%
Nie mam zdania
2.63%

Wszystkich głosujących: 1139



Źródło tekstu: Plus     


Dodaj do:
w sumie: 309
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    298.  2013-01-13 13:59:40

    295. ~: Nic nie pocznie, będzie nabijał minuty w TMobile, albo jeszcze gdzieś indziej.. i będzie się dalej cieszył..

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    299. ~mirekb  2013-01-13 14:06:43  host: apn-37-109-133-207.dynamic.lte.plus.pl

    @298 tyle ze tam minuty sa po sieci i pierwsze minuty sa przyznawane miesiac od aktywacji uslugi i analogicznie dalej.nie jak w play od razu.pewnie jakos to przełknie ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    300.  2013-01-13 14:09:24

    299. ~mirekb: wystarczy trochę poszperać w necie - to nie jedyne sieci które mają zbieraj minuty :D a co dotego co napisałeś to "nikt nie mówił, że będzie łatwo" ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    301. ~  2013-01-13 14:20:14  host: v13-14.opera-mini.net

    Wymień chociaż jedną, a nie że poszukaj.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    302. ~  2013-01-13 15:50:36  host: ip-37-209-155-108.free.aero2.net.pl

    @301, TMobile i wRodzinie

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    303. ~  2013-01-13 16:07:03  host: v13-14.opera-mini.net

    W obu przypadkach zbierane minuty na wewnątrzsieciowe.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    304. ~  2013-01-13 16:28:18  host: v50-10.opera-mini.net

    A propo nagrywania, to przecież rozmowy są nagrywane.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    305. ~  2013-01-13 19:19:03  host: 83.238.241.109

    Nie rozumiem was ludzie. Po co nabijacie sobie te minuty? Żeby wam e-penis urósł, czy co? Ja sam mam nowe ZM, tak więc teraz jeszcze (w moim przypadku) dwa miesiące, ale nigdy nie zbierałem celowo więcej niż potrzebuję bo... Po co? Żeby "czył się lepiej" mając ileś tysięcy? Żeby Play na mnie więcej zarobił? Odbieram połączenia normalnie, jak brakuje to dzwoniłem do siebie z aboanmentu i tak nie schodzę poniżej 100 minut. Jak widać miałem rację, bo co by mi było po tych wszystkich minutach, jak Play zdecydował się wyłączyć usługę? Nic, Play by tylko więcej kasy zyskał (po oni rozliczenie za zebrane dostali), a ja zużyłbardziej telefon, czy tez energię na ich ładowanie... Bez sensu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    306. ~dobrzerobisz  2013-01-13 19:24:54  host: ip-78-30-91-89.free.aero2.net.pl

    @297, masz rację, kto tam będzie się Tobą interesował - takim szarym, bezrobotnym zjadaczem chleba których są miliony i niestety coraz więcej. Pośredniak ma Cię w d..., państwo ma Cię w d...więc szansa że nagle ktoś sobie o Tobie przypomni jest znikoma. A nawet jeśli jakimś cudem uda Ci się ściągnąć na siebie uwagę operatora, to przecież tylko się cieszyć, że jeszcze ktoś się Tobą przejął. Może z tej troski załatwi Ci też pracę co byś nie musiał w ten sposób kombinować. A jeśli w wyniku Twojego "przestępczego" działania jakiś bogaty prezio z w4 ucierpi bo nie zje 1 kawioru, to tylko pogratulować i się cieszyć.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    307. ~mirekb  2013-01-13 20:05:17  host: apn-37-247-236-204.dynamic.lte.plus.pl

    @305 dobre..moze to w takim razie altruisci.ciesza sie razem z p4 ze zmian w ruchu on/of net?tez znam takiego co ma frii w tm,zgadal sie ze znajomkami z play i dzwoni po nocach,tez sie zastanawiam ilez mozna ale skoro op sie nie upomina to nie ma tematu..4mno sie pewnie pochwali statystykami za 4q w arpu/aupu itp to zobaczymy.dla w3 taki ruch to margines marginesu

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    308.  2013-01-13 21:49:51

    Raczej żadnej kary nie będzie poza blokowaniem karty. Moim zdaniem operator ma marne szanse w sporze. Klient ma nielimitowane połączenia w regulaminie a te zobowiązania klienta takie ogólne pewnie po to żeby uprzykrzać życie dużo dzwoniącym. Jak ktoś zacznie sprzedawać te minuty to sporo paragrafów się znajdzie :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    309. ~Paweł N  2013-01-13 22:13:04  host: net-83-175-143-22.markom.krakow.pl

    A jak to jest z uruchomieniem tych dwóch numerów? Czy aby uruchomić numer w obcej sieci muszę go ustawić a potem zasilić za 50zł a potem ustawic numer w plusie i znowu zasilić za 30zł czy można od razu zasilić np. za 100 zł i mieć pół roku ważności konta? I jeszcze jedno, gdybym po zasileniu za 50 zł i wybraniu numeru do obcej sieci, chciał po 3 miesiącach powrotu do roku ważności konta, dezaktywując darmowy numer mógł znowu włączyć rok ważności konta?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    310. ~mewka  2013-01-14 00:13:43  host: host-81-190-69-218.gdynia.mm.pl

    do 309 trzeba mieć plus na kartę. Wpisać odpowiedni kod. Potem dopiero doładować i włączone, co po chwili potwierdzi sms. Tak zrobiłam i działa.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    312. ~adi  2013-01-21 21:21:08  host: host-89-228-255-16.olsztyn.mm.pl

    sciema na maksa po 3 dniach zablokowali mi numer ze za duzo rozmawialem. a 55 zlotych ktore bylo na koncie przepadlo. w regulaminie promocji nie ma nic o limitach.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    313. ~pawel s  2013-02-08 07:53:46  host: 78.8.35.195

    Ja sobie aktywowałem rok darmowych rozmów do plusa i doładowałem konto za 100zł, żeby mieć kasy na dłużej. I co, i nie działa promocja :/ Normalnie mi kasa leci z konta. To musiało być koniecznie doładowanie z przedziału 30-49zł? jeżeli tak to bez sensu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    314. ~moni  2013-02-15 17:24:50  host: public80729.cdma.centertel.pl

    nie mogę aktywować numer do innej sieci kom. kto pomoże

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    315. ~Pancio  2013-02-20 18:09:10  host: 79.139.97.65

    Wpisalem numer osoby, doladowalem konto, pisalo ze jest promocja aktywowana, i co.... i zabiera mi kase z koonta... o co tu chodzi?