Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Cenniki i regulaminy Formuły Unlimited

Cenniki i regulaminy Formuły Unlimited

WitekT 10 Września 2013 12:35

7 11

Play opublikował regulamin ofert Formuła Unlimited i cenniki telefonów w promocji. Jest kilka, ciekawych zmian.

Zobacz: Play: nowe Formuły Unlimited i start LTE.

Połączenia z biurem obsługi klienta będą płatne - 1,99 zł za całe połączenie dla klienta indywidualnego. Dodatkowo, zniżka za e-fakturę w danym miesiącu będzie uzależniania od terminowego opłacenia rachunku, płatna będzie wymiana karty SIM przy uszkodzeniu z winy klienta (19,99 zł), cesja umowy (29,99 zł) oraz przejście z innych taryf na Formuły Unlimited (19,99 zł). Pobieranie opłat za ostatnie 3 pozycje jest zawieszone do odwołania.




Klient indywidualny:
Zobacz: Cennik Formuły Unlimited dla klientów indywidualnych
Zobacz: cennik telefonów w Formule Unlimited
Zobacz: regulamin oferty Formuła Unlimited
Zobacz: regulamin oferty Formuła Unlimited Smartfon Internet
Zobacz: regulamin oferty Formuła Unlimited Smartfon Internet (eShop)

Klient biznesowy:
Zobacz: cennik Formuły Unlimited dla Firm
Zobacz: cennik telefonów w Formule Unlimited dla Firm
Zobacz: regulamin oferty Formuła Unlimited dla Firm
Zobacz: regulamin oferty Formuła Unlimited VIP dla Firm
Zobacz: regulamin oferty Formuła Unlimited (eShop)
Zobacz: regulamin oferty Formula Play Unlimited dla Firm

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: formuła unlimited | play

w sumie: 49
  • 0

    32. ~  2013-09-10 14:47:47  host: V33-16.opera-mini.net

    Zobaczcie jaki MISZ MASZ jest na ten przykład w Plusie, kilka taryf Masz smartfon, Gadasz, Masz smartfon bez limitu, Tylko Simy itp itd.

  • 1

    33. ~max  2013-09-10 14:49:09  host: alien1.bauer.pl

    WitekT, to kto się szykuje do kontrofensywy następny? Orange czy Plus :)?

  • 0

    34. ~Marian  2013-09-10 14:50:17  host: v52-07.opera-mini.net

    @10 zastanowiłem się na tym wpisem i tak myśle. W tmobile pewnie poprawią abonament lub biznes. Play taryfa na karte? hmmm ale play nie ogłaszał konferencji więc to mało prawdobodobne. Orange też chyba nie bo rzecznik coś by wspomniał. Plus to chyba ostatnio modernizował taryfy to też odpada. Zostaje tobile. Zgadłem?

  • 0

    35. ~Df  2013-09-10 15:08:46  host: apn-31-1-192-28.dynamic.gprs.plus.pl

    Porzadki w abonamencie zaczynaja sie od play, jak na moje oko to czekaja nas spore zmiany u reszty operatorow, nie wiem na pewno czy ta nowa oferta unlimited sygnalizuje odejscie rynku od pakietow minutowych na rzecz no limitow ale wszystko mozliwe. Dla rozmawiajacych glownie w sieci jest bardzo bardzo tanio.

  • 0

    36. ~Df  2013-09-10 15:10:56  host: apn-31-1-192-28.dynamic.gprs.plus.pl

    34. Plus nie zmienial taryf i oferty poza kosmetyka od ponad pol roku gdzies w lutym wprowadzili aktualna oferte, smart plany w orange to starocia

  • 0

    37. ~Ljuboj  2013-09-10 15:11:54  host: abbv125.neoplus.adsl.tpnet.pl

    z wymianami kart zj*bali... to było fajne właśnie w PLAY że sie wyrabiało ile wejdzie :D

  • 0

    38. ~Df  2013-09-10 15:12:58  host: apn-31-1-192-28.dynamic.gprs.plus.pl

    Jedyne nad czym popracowal orange to premiera nju jednak niczym wiele juz sie ta ich nowinka nie wybija zwlaszcza cenowo przy tym co daje teraz play.

  • 0

    39. ~tom  2013-09-10 15:58:15  host: tomqs.ae.krakow.pl

    ciekawe kiedy play zabierze się za "poprawę" oferty prepaid ;)

  • 0

    40. ~pip  2013-09-10 16:12:50  host: user-94-254-146-214.play-internet.pl

    Haha. Fajnie, ze wzrosły ceny połączeń międzynarodowych do UE. Były mega drogie, są jeszcze droższe.

  • 0

    41. ~piokuk  2013-09-10 16:18:59  host: 37.30.64.118.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Jak to dobrze, że mam RBM No Limits za 29,50. Subiektywnie muszę przyznać, że nowa oferta abonamentowa Play jest zdecydowanie gorsza niż poprzednio obowiązujące. Wstyd.

  • 1

    42.  2013-09-10 16:38:57

    Jak plus nie pogorszy taryf to wracamy z rodziną do plusa w styczniu. Tutaj nieważne jak bym liczył to i tak przepłace.

  • 2

    43.  2013-09-10 21:45:37

    No to oferta super. Najtańszy internet kosztuje 20zł. Po co mi 2GB miesięcznie? Wygląda, że najtańsza możliwa oferta bez telefonu kosztuje min 39zł plus ekstra płatne sms-y i mms-y. P. Gruszka nie miał racji, że rewolucji nie będzie. Jednak była.

  • 0

    44.  2013-09-10 23:26:26

    Reszta operatorów byłaby głupia gdyby nie skorzystała z okazji.

  • 0

    45.  2013-09-11 10:33:38

    Jak dobrze to przeanalizowałem to opłaca się Formuła Unlimitet only sim za 49,99 zł. Dostajemy nielimitowane rozmowy, 2 GB danych na roamingu, 200 GB we własnym LTE i umowa na 15 miesięcy. Telefon chyba lepiej samemu kupić niż płacić wyższy abonament. Problem będzie z zasięgiem LTE. Pozwoleń jest sporo ponad 700 ale nie wiadomo jak to będą odpalać. Plusem 15 miesięcznej umowy jest to że pakiet 200 GB może być przez całą umowę do 2014.12.31. Jeżeli szybko u mnie uruchomią LTE to biorę taką ofertę.

  • 0

    46. ~  2013-09-11 11:29:26  host: abuj176.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Skoro Play "poprawia" należy się liczyć z tym, że i pozostali z W4 "poprawią". :(

  • 0

    47. ~  2013-09-11 13:36:22  host: host-89-167-5-154.nplay.net.pl

    Niech mi ktoś wytłumaczy te cenniki, skąd tam się zieło tylko opcji abonamentowych?

  • 0

    48. ~StanleyIpkiss  2013-09-13 15:10:27  host: lyu130.internetdsl.tpnet.pl

    Mam bardzo ważne pytanie. Jeśli wejdą płatne wymiany kart SIM i inne płatne usługi. To czy nie wiąże się to ze zmianą regulaminu? Tzn. podpisując wcześniej umowę takie usługi miałem darmowe czy możliwe będzie zerwanie umowy bez kary po wprowadzeniu dodatkowych opłat? Pozdrawiam :)

  • 0

    49. ~jeszcze orange  2013-09-13 18:41:04  host: public-gprs220358.centertel.pl

    AERO2 USER skąd wziąłeś pakiet 200 gb w formuła unlimited?

  • 0

    50. ~Namakon  2013-09-14 09:23:52  host: 81.219.84.18

    @48 nie, zmiany dotyczą tylko nowych ofert - w starych nic się nie zmienia - wiec nie trzeba edytować "regulaminu świadczenia usług" a starczy dodać takie info w'regulaminie promocji' dla nowych taryf. Innymi słowy jak masz promocję "Formuła S/M/L/L1000" to dalej za połączenie na infolinie płacisz 1,0/1,5PLN a nie 1,99 i wciąż obowiązuje cię darmowa cesja/wymiana sim.

  • 0

    51. ~  2013-09-14 15:43:32  host: 212.80.226.66

    Dla mnie jedyna taryfa do wzięcia to unlimited europa gdzie można za darmo odbierać połłączenia w europie (dla mnie to będą niemcy) do tego pełny nolimit rozmów i smsów w kraju, niestety 20zł za internet to za dużo, zdecydowanie za dużo.... Zastanawia mnie tylko czy brać teraz tątaryfę czy w najbliższym czasie konkurencja pokaże nowe taryfy z darmowym odbieraniem rozmów za granicą?

Dodaj swoją opinię