Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Alcatel Idol 4 i Idol 4S w rękach TELEPOLIS.PL

Alcatel Idol 4 i Idol 4S w rękach TELEPOLIS.PL

LuiN 29 Czerwca 2016 15:27

3 1

Przedstawiamy galerię zdjęć z konferencji Alcatela poświęconej polskiej premierze smartfonów Idol 4 i Idol 4S.



Szerzej o nowych smartfonach przeczytać można w tej wiadomości. Telefon przykładany porównawczo do nowych Idoli Alcatela to Samsung Galaxy S6 Edge Plus.

alcatel konferencja alcatel konferencja alcatel konferencja alcatel konferencja

Po lewej Idol 4, a po prawej Idol 4S. Dalsze zdjęcia przedstawiają Idola 4.

alcatel konferencja alcatel konferencja alcatel konferencja alcatel konferencja

alcatel konferencja alcatel konferencja alcatel konferencja

Poniżej Alcatel Idol 4S, dodatkowo porównany gabarytowo z Samsungiem Galaxy S6 Edge Plus:

alcatel konferencja alcatel konferencja alcatel konferencja alcatel konferencja




alcatel konferencja alcatel konferencja alcatel konferencja alcatel konferencja

alcatel konferencja alcatel konferencja

Kilka zdjęć z samego pokazu:

alcatel konferencja alcatel konferencja alcatel konferencja alcatel konferencja

alcatel konferencja alcatel konferencja alcatel konferencja

Gogle VR, z którymi sprzedawany będzie Idol S:

alcatel konferencja alcatel konferencja alcatel konferencja alcatel konferencja

alcatel konferencja

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: alcatel | alcatel idol 4 | alcatel idol 4s

w sumie: 16
  • 3

    1. ~qaz  2016-06-29 15:44:46  host: n29-03-10.opera-mini.net

    Dlaczego modelki są tylko na 4 zdjęciach a telefon na 21??? SKANDAL powinno być odwrotnie!

  • 2

    2.  2016-06-29 15:48:53

    @1, qaz - fotografowi za bardzo trzęsły się ręce ;-). Następnym razem będziemy pamiętali o Twojej uwadze.

  • -2

    3.  2016-06-29 16:20:28

    Eh, drodzy stulejarze: kiedyś złapiecie żywą kobietę za cycka, to przestaniecie wzdychać do zdjęć ;)

  • -2

    6.  2016-06-29 16:28:00

    Dlaczego wciąż jeszcze montowane są "stare" złącza USB, zamiast typu C? :-]

  • 0

    7. ~6  2016-06-29 17:12:49  host: n29-04-06.opera-mini.net

    Treść wiadomości @6 to dobrze. Niektorzy uprzywilejowani mogliby tylko korzystac, a "starocie" do kosza.

  • 3

    8.  2016-06-29 17:19:12

    @6, DanielR - bo są tańsze? Generalnie to znów zrobił się bur... bałagan z ładowarkami. Osoba korzystająca z jednego telefonu mniej to odczuje, ale jak na stanie jest kilka, to może się okazać, że do każdego potrzebna jest inna ładowarka - oprócz samych złączy, różne są też standardy szybkiego ładowania.

  • -1

    9.  2016-06-29 17:24:06

    Skoro już jakiś czas temu zaprojektowano tego typu złącze, to właśnie dzięki jego upowszechnieniu, skorzystać mogłoby wiele osób, a nie tylko wybrani. W "okresie przejściowym" wystarczyłoby dołączać przejściówkę do zestawu z telefonem. Co kolejne dwa trzy lata i tak sporo osób wymienia sprzęt (laptopy, smartfony, czy tablety) na nowy. Także wymiana złącz prędzej czy później nastąpi naturalnie. Po co wiec ją opóźniać?
    Micro USB 3.1, to progres w stosunku do poprzedników i nie chodzi tu tylko przyjemniejszy kształt (łatwiejsze wkładanie wtyczki), ale i parametry związane z przesyłem danych.

  • 0

    10.  2016-06-29 17:30:35

    @DanielR - no ja nie neguję konieczności zmiany standardu, tylko opisuję stan obecny. Aktualnie podpięte mam do USB-C 2 telefony, 2 do microUSB z Quick Charge 2.0, jeden do microUSB z QuickCharge 1.0, no i jeszcze iPhone się przypałętał ze swoją ładowarką. Chcąc się asekurować np. przy terenowych testach porównawczych, muszę wziąć ze sobą ze 2 powerbanki i kabelków 3 rodzaje :-/

  • 0

    11.  2016-06-29 19:18:15

    A sprobuj zapomniec kabla z usb C... Zwykle micro USB duzo latwiej pozyczyc. Wydaje mi sie, ze ten okres przejsciowy moze sporo potrwac.

  • 0

    12. ~  2016-06-29 19:54:10  host: 89-74-230-184.dynamic.chello.pl

    ładne te dziewczyny :)

  • 0

    13. ~abziezacielno  2016-06-30 00:18:19  host: user-94-254-163-8.play-internet.pl

    Mnie też się podobają ale mogły by zdjąć te rajstopki. Niby 6dtex ale jednak widać ;)

  • 0

    14. ~JA  2016-06-30 07:20:42  host: user-94-254-179-79.play-internet.pl

    Głosuje na zdjęcie nr. 2

  • 0

    15. ~  2016-06-30 08:44:07  host: host-176-221-123-5.dynamic.mm.pl

    Dlaczego galeria zdjęć telefonu zaczyna się od jakichś chuderlawych panienek, którymi onanizowali się czytelnicy poprzedniego artykułu na temat tych fonów?

  • 0

    16. ~Fokus  2016-06-30 09:29:01  host: n30-06-04.opera-mini.net

    @15. Może dlatego żebyś się od razu nie spuścił na widok telefonów ;-)

  • 0

    17. ~16  2016-06-30 11:02:50  host: n25-01-07.opera-mini.net

    Treść do 2 i 16
    Czy to ma zwiazek cos ze sexem, ze mu sie rece trzesly?

  • 0

    18. ~  2016-06-30 11:50:00  host: host-176-221-123-5.dynamic.mm.pl

    Jak można kojarzyć z seksem takie patyczaste sukienerki?

Dodaj swoją opinię