Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 5 zł w Play na kartę z pudełka Tic Tac

5 zł w Play na kartę z pudełka Tic Tac

orson_dzi 10 Września 2015 11:29

7 1

Każda paka daje piątaka, to nowa promocja Tic Tac, w ramach której można uzyskać 5 zł do wykorzystania w Play na kartę.






Promocja trwa od 10 września, do 31 grudnia. Aby z niej skorzystać należy zarejestrować się na stronie w panelu rejestracyjnym, a następnie po zalogowaniu wpisać kod promocyjny umieszczony na opakowaniu promocyjnym Tic Tac. W ramach nagrody uczestnicy mogą otrzymać między innymi doładowanie konta o wartości 5 zł w ofercie Play na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play na Kartę Lubię to!, Play na Kartę, FORMUŁA MINI MAX na Kartę i Play Fresh. Inną opcją jest możliwość otrzymania startera Play na kartę z pakietem 3 złotówek.

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: play | tic tac

w sumie: 21
  • -4

    2. ~ja  2015-09-10 11:36:17  host: public20550.cdma.centertel.pl

    play kupił sobie kopiarkę.

  • -8

    3.  2015-09-10 11:39:44

    1). haha , tic taki są zdrowe, haha
    :-D. dzięki za poprawienie humoru.
    ,, Tic Tac jest źródłem w głównej mierze węglowodanów prostych, które powodują drastyczne skoki poziomu cukru, zwiększając Twój apetyt na niezdrowe produkty jeszcze bardziej.
    Poza tym jedzenie zbyt dużej ilości cukrów prostych sprzyja odkładaniu się tłuszczu w
    organiźmie i zwiększa ryzyko zachorowań na min. cukrzycę typu 2."

  • -7

    4. ~Popieram  2015-09-10 11:43:54  host: 92.60.132.22

    3, podsummowując, lepiej zjeść małe lays'y, niż całe pudełko tic tac :P

  • 6

    5. ~midas  2015-09-10 12:12:33  host: ip145.net72.elektrosat.pl

    3@ owszem, są źródłem węglowodanów prostych, jednak zauważ, ile pojedyncza sztuka tych węglowodanów posiada, a nikt nie wcina całej paczki naraz :D jeśli zjesz tak małą ilość na np godzinę, to organizm tego nawet nie odczuje. Zaufaj słowom cukrzyka :D

  • 5

    6. ~  2015-09-10 12:24:52  host: user-94-254-209-87.play-internet.pl

    @3
    za to chipsy i batony to samo zdrowie?
    http://tlp.is/7i9
    od 4:41
    Chipsy to źródło akrylamidów, który jest środkiem rakotwórczym, miażdżycogennym i otyłotwórczym. Są w całości skąpane w tłuszczach trans (najgorszy z wszelkich możliwych tłuszczów, powodują cukrzycę typu 2 i zwiększa ryzyko chorób układu sercowo-naczyniowego).
    Batony - biała mąka, cukier rafinowany i tłuszcze trans (jak powyżej).
    Więc skończ z tym, że tic tac'i to takie zło, bo chipsy czy batona zje się całego od razu, a tictac'a weźmie się jednego- dwa żeby odświeżyć oddech idąc do pracy czy na spotkanie. A to że zwiększają apetyt to nie oznacza, że ktoś od razu sięgnie po coś niezdrowego.

  • -6

    7.  2015-09-10 12:29:47

    5). chyba rozmawiamy o tej samej ilości wagowej - przecież nikt drobinki batona nie zje, a chodziło które zdrowsze :-)
    PS. poza tym nie znasz łakomczuchów - może i zjadają całą paczkę..

  • -6

    8.  2015-09-10 12:32:37

    6). sam skończ, bo sam zacząłeś.
    PS. gdzie ja napisałem, że batony są zdrowe? Czytajcie, a nie przekręcajcie na swoją modłę, obywatelu kraju unijnego :-D

  • 6

    9. ~jarko  2015-09-10 12:35:08  host: public-gprs516535.centertel.pl

    Od podstawówki zmagałem się z nadwagą. Nie jakąś drastyczną ale zawsze byłem grubszy od rówieśników. Jadłem fast-foody, batony, tortille... Od lipca powiedziałem sobie, że koniec. Wyeliminowałem cukier, słodkie napoje, chipsy i inne śmieci. Jem chude mięso, ryby, warzywa na parze... W 1,5 miesiąca schudłem 10kg bez jakiegoś ogromnego wysiłku. Polecam Wam. Odstawcie śmieciowe jedzenie. Nawet 5-10kg mniej powoduje, że zupełnie inaczej się poczujecie. I to nie jest hejt na Playa czy inne sieci. Po prostu.... Wszystko z umiarem :)

  • -5

    10.  2015-09-10 12:38:50

    9). Dokładnie, z umiarem, bo co zdrowe... o to ciężko w dzisiejszych czasach
    :-(
    PS. Dobre i kilka kilo - spodnie znów dadzą się zapiąć
    :-)

  • 4

    11.  2015-09-10 12:39:02

    Będę miał czym wydłużyć bonus z MNP i Fanty :D

  • 3

    12. ~jarko  2015-09-10 12:43:35  host: public-gprs516535.centertel.pl

    10@ Z szafy wyciągnąłem spodnie i bluzę w które jeszcze na wiosnę sie nie miescilem... Spodnie nie wchodzily mi na tylek. A teraz? Teraz do spodni musze zakladac pasek bo bez niego zjeżdżają mi z tylko. To wspaniale uczucie, które motywuje do dalszego działania i pozwala pozbyć sie kompleksów :)

  • 2

    16. ~Krzysztof Szympans  2015-09-10 13:12:49  host: 81.219.84.18

    @5 swieta racja, cukier nigdy nie byl, slodziki rowniez i nie beda niczym zdrowym, szczegolnie w nadmiernych ilosciach ale TIC TAC to kilka gram, najgorsze jest to ze za te kilka gram placimy slony hajsior. Prawie jak zielone :D

  • -4

    17. ~Krzysiek  2015-09-10 13:18:16  host: user-109-243-18-69.play-internet.pl

    @9 gratuluję narobienia sobie więcej szkód niż pożytku z tak szybkiej utraty wagi.

  • -3

    18.  2015-09-10 14:06:13

    Niedługo logo pleja zobaczymy na srajtaśmie.

  • 3

    19. ~jarko  2015-09-10 14:14:18  host: cjl149.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Większość mojej masy, która zawalała mój organizm to była niepotrzebna woda zatrzymana przez niezdrowe odżywianie no i oczywiście tłuszcz ale w trochę mniejszej ilości. Kiedy zaczniesz tracić wodę możesz schudnąć nawet 2-3kg na tydzień. Ja tak miałem. W pierwszym tygodniu schudłem 3kg. Te 3kg to byla sama woda, teraz chudnę wolniej bo schodzi to co było "głębiej" czyli tłuszcz

  • 2

    20. ~jarko  2015-09-10 14:15:33  host: cjl149.neoplus.adsl.tpnet.pl