Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości 24 marca otwarcie pierwszego w Polsce salonu Xiaomi

24 marca otwarcie pierwszego w Polsce salonu Xiaomi

msnet 13 Marca 2018 22:01

4 5
xiaomi 24marca krakow

Już w następną sobotę w Krakowie będzie miało wielkie otwarcie pierwszego w Polsce salonu firmowego Xiaomi.

Pierwszy w Polsce oficjalny, stacjonarny punkt sprzedaży firmy Xiaomi rozpoczął działalność 2 czerwca w warszawskim centrum handlowym Arkadia. Powstała tam strefa Mi Zone jest miejscem, gdzie można zapoznać się z ofertą chińskiego producenta, a przy okazji dokonać zakupu interesującego nas sprzętu. Kraków zyska nie stoisko, a cały salon, który będzie zlokalizowany w centrum handlowym Serenada.

Zobacz: Mi-home.pl - oficjalny e-sklep Xiaomi w Polsce


Źródło tekstu: Mi Polska, wł     

Dodaj do:

Tagi: kraków | xiaomi

w sumie: 15
  • 0

    1. ~  2018-03-13 22:29:41  host: 89-77-170-247.dynamic.chello.pl

    Ciekawe jakie ceny...

  • 0

    2.  2018-03-13 22:46:32

    @2 Takie same prowizje jak w innych salonach innych producentów

  • -3

    3. ~Ja  2018-03-13 23:27:09  host: 31-179-36-83.dynamic.chello.pl

    A już myślałem że do tej "serenady" nie pójdę bo i po co , to musieli mi zepsuć plany.... No trudno najwyżej przemknę z zamkniętymi oczami do właściwego boksu

  • 1

    4.  2018-03-13 23:43:00

    Plusem jest to, że będzie można pomacać dany telefon przed kupnem.

  • -1

    5. ~  2018-03-14 06:05:43  host: 89-64-14-151.dynamic.chello.pl

    Ceny smartfonow pewnie min. 300zl wyższe niż w sklepach internetowych.

  • -2

    6.  2018-03-14 07:21:40

    Widziałem to stoisko w arkadii, nawet do głowy mi nie przyszlo że jest to jedyne na całą Polskę, w przejściu przeszkadza i tak jakby od niechcenia tam było.
    Pewnie robili test jak się przyjmie i zrobili kosztach.

  • -1

    7.  2018-03-14 09:11:21

    oho chiński szrot będzie próbował podbić polski rynek :D

  • 0

    8.  2018-03-14 10:07:53

    @mlody_pelikan sugerowanie że już nie podbił, co 2 osoba którą znam ma Xiaomi

  • 0

    9.  2018-03-14 10:11:18

    Ja ten telefon widziałem u jednego znajomego, tak tandetnego plastiku w telefonie nie widziałem od chyba 5 lat, do tego tak ohydny wyświetlacz że na pierwszy rzut oka widać że to tani chiński szrot.

  • 0

    10. ~  2018-03-14 10:21:56  host: user-94-254-160-66.play-internet.pl

    Bardzo dobry sprzęt, dobre parametry, bardzo dobra jakość wykonania. Stosunek jakości do ceny bardzo dobry.
    Za 720zł można kupić Xiaomi Redmi Note 4 z 4GB RAM i 64ROM na energooszczędnym snapie 625, bateria 4100mAh

  • 0

    11.  2018-03-14 10:32:07

    Chinole napiszą na betrii ile tylko chcesz, będziesz mógł spawarkę zasilać.

  • 0

    12.  2018-03-14 10:42:47

    @11: Też to zauważyłem- może nie tak drastycznie. Mam jeszcze LG ku 990 Viewty- oryginalna bateria, nie wiem ile to lat, ale pewnie z 8 i działa, choć słabiutko- 1 dzień. Oryginał to chyba 1000 a chiński zamiennik miał być 1350- padła po 3 miesiącach.

  • 0

    13. ~  2018-03-14 12:15:28  host: apn-77-112-96-215.dynamic.gprs.plus.pl

    5. Dlatego masz swoj internecik do kupowania w roznych tam sklepiczkach a ja sobie pojde kupic do galerii do salonu.

  • 0

    14. ~wacek  2018-03-14 14:38:23  host: user-94-254-165-172.play-internet.pl

    W którym hotelu?:-D

  • 0

    15. ~  2018-03-14 18:43:58  host: user-94-254-167-176.play-internet.pl

    Bateria 4100mAh to prawdziwe dane. U mnie w Redmi 4X trzyma do 3dni. Net przeglądany codziennie około 1-2h.

Dodaj swoją opinię