Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Pierwszy w Polsce punkt sprzedaży Xiaomi

Pierwszy w Polsce punkt sprzedaży Xiaomi

msnet 26 Maja 2017 10:16

7 3

miui store

Już 2 czerwca obejrzymy i kupimy produkty firmy Xiaomi w autoryzowanym punkcie w warszawskim centrum handlowym Arkadia.

Na 2 czerwca zaplanowane zostało otwarcie oficjalnego, stacjonarnego punktu Xiaomi - Mi Zone - w warszawskim centrum handlowym Arkadia. Dziennikarze zostali zaproszeni na spotkanie prasowe poświęcone temu wydarzeniu.




Na początku tego roku firma ABC Data, oficjalny europejski dystrybutor urządzeń Xiaomi, poinformowała o swoich planach dotyczących stworzenia stacjonarnej sieci dystrybucji sprzętu chińskiego producenta.

Wbrew krążącym w sieci plotkom, pierwszy z punktów nie będzie salonem, lecz sporej wielkości strefą Mi Zone, pełniącą funkcje sklepu i showroomu. Wygląd tej strefy oraz zakres oferowanego asortymentu poznamy już 2 drugiego czerwca.

Źródło tekstu: ABC Data, wł     
Źródło zdjęć: miui

Dodaj do:

Tagi: xiaomi | abc data

w sumie: 30
  • 0

    12. ~olim  2017-05-26 11:07:34  host: user-94-254-145-153.play-internet.pl

    Fajnie,ze Xiaomi zawital w Warszawie.Niestety ceny i marze w Polsce to przesada.Naprawa tego telefonu odbywa sie w Chinach.Wymiana ekranu,softu i czesci tylko Chiny.Sam mialem z tym problem telefon kupiony w Polsce w Play.Przyjety na reklamacje i do tej pory nie wrocil fakt kupiony byl na karte.Bo z abonamentem bym sie bujal przez 2 lata. Przyklad za tel w Polsce dalem 899zl a w Chinach od producenta 599zl i gwarancja tez respektowana na terenie UE.

  • 0

    13.  2017-05-26 11:31:07

    fajne i niedrogie telefony, jedynie aparaty mają dość przeciętne

  • 0

    14. ~Hotelarz  2017-05-26 11:31:49  host: ip-37-109-33-32.a2mobile.pl

    Każdy normalny umiejący liczyć człowiek kupi sobie Xiaomi z Chin nawet płacąc VAT w cle bo i tak wyjdzie taniej kilka stów.

  • 0

    15. ~Hotelarz  2017-05-26 11:33:15  host: ip-37-109-33-32.a2mobile.pl

    Xiaomi Mi6 brałbym bez zastanowienia niestety brak w nim LTE 800 MHz które potrzebne mi na wsi odrzuca mnie od niego.

  • 0

    16. ~Hotelarz  2017-05-26 11:38:12  host: apn-31-0-36-25.dynamic.gprs.plus.pl

    Lepiej zamówić na Alibabie

  • 0

    17. ~Olczi  2017-05-26 11:56:01  host: rev82.gisz.net.pl

    @10 xdd jeszcze mlody_pelikan, pasuje ideolo

  • 0

    18.  2017-05-26 12:31:59

    Z dyskusjami niezwiązanymi z tematem newsa, zapraszam na forum (dotyczy usuniętych komentarzy)

  • 0

    19. ~Hotelarz  2017-05-26 13:16:51  host: apn-31-0-36-25.dynamic.gprs.plus.pl

    18: wygodna zagrywka

  • 0

    20.  2017-05-26 13:34:11

    @10 też mam iphone i też mnie stać, ale co z tego? Żona ma Redmi Note (bo dwusimowy) i czasami się nim bawię, całkiem przyzwoity i dobrze przemyślany telefon - choć oczywiście momentami widać oszczędności

  • 0

    21.  2017-05-26 13:45:54

    #19. Zasada stosowana od dawna. O czym zresztą masz w informacji zaraz pod przyciskiem "Dodaj komentarz"

  • -1

    22. ~aplefann  2017-05-26 15:30:40  host: n27-01-10.opera-mini.net

    Janusze i cebularze których nie stać na normalny, przyzwoity telefon (iph., S Galaxy) się cieszą :)

  • 0

    23.  2017-05-26 15:31:19

    hahaha hotelarz przeprowadzi się teraz do warszawy..?
    :-D
    PS.
    Chyba jeszcze Komputronik prowadził je wcześniej?

  • 0

    24. ~  2017-05-26 16:33:15  host: 212.160.172.71

    @10 każdego przeciętnie zarabiającego Polaka stać na taki telefon... słyszałeś o ratach? jarasz się szajsem amerykańców którego podzespoły są produkowane w Chinach...

  • 0

    25. ~tomaszczecin  2017-05-26 17:35:06  host: 088156201017.police.vectranet.pl

    "Każdy normalny umiejący liczyć człowiek kupi sobie Xiaomi z Chin nawet płacąc VAT w cle bo i tak wyjdzie taniej kilka stów."

    Ja chyba jestem nienormalny albo nie umiem liczyc; i tak:

    Redmi 4a 32G global:
    W chinach najtaniej 98$ * 3.8 =372
    372*0.23=85+372=457
    W polsce kosztuje 515 z 2 letnią gwarancją.

    Kiedys kupowalem telefony w chinach ale z polskim podatkiem 23% nie jest już tak tanio.

  • 0

    27. ~  2017-05-26 19:10:54  host: 89-64-27-133.dynamic.chello.pl

    25, gdzie masz w Polsce za 515zl Xiaomi 4A wersja global z 2letnia gwarancja?
    Pytam bo sam kupilbym

  • 0

    28. ~  2017-05-26 19:25:05  host: chaos.tpnet.pl

    18.

    > poznamy już 2 drugiego

  • 0

    29.  2017-05-26 20:49:06

    raczej bym sie na xiaomi nie skusił poki co

  • 0

    30. ~abc  2017-05-26 21:02:50  host: 088156048215.olsztyn.vectranet.pl

    Sukces gwarantują takie centrum w każym większym sklepie. Nie dokazuj mała, nie dokazuj... jak było w piosence ;-)

  • 0

    31. ~tomaszczecin  2017-05-26 23:08:45  host: 088156201017.police.vectranet.pl

    5, gdzie masz w Polsce za 515zl Xiaomi 4A wersja global z 2letnia gwarancja?
    Pytam bo sam kupilbym

    Na allleedrogo. Nie wiem czy znalazles, bo nie wiem czy tu można dawac linki. Gdybys nie znalazl to podaj maila, przesle linka ( na tej aukcji w tej chwili juz kupiono 100 tel)

  • 0

    32. ~  2017-06-03 20:17:44  host: ip-5-172-255-243.free.aero2.net.pl

    widziałem tą wysepkę i tu wielkie rozczarowanie - tak telefonami to mogę się pobawić w euro rtv. Od punktu firmowego spodziewam czegoś więcej. Brak szczegółowej informacji o sprzęcie - lepiej sobie poszukać info na necie bo tam się jej nie znajdzie. Jak dla mnie porażka.

Dodaj swoją opinię