Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "100 minut extra" za doładowanie w Heyah

"100 minut extra" za doładowanie w Heyah

sirmark 5 Maja 2008 14:42

0 0

W Heyah ruszyła promocja, w ramach której za doładowanie użytkownik otrzymuje dodatkowy pakiet 100 minut.

Użytkownik, który od 5 do 31. maja doładuje jednorazowo konto za minimum 30 zł, otrzyma dodatkowy pakiet pakietem 100 minut do sieci Heyah i stacjonarnych.

Minuty zawarte w pakiecie można wykorzystać w ciągu 14 dni od daty dodania ich do konta. Po tym terminie przepadają. Jeżeli klient zakupi "Pakiet Heyah i Stacjonarne" posiadając na koncie niewykorzystane minuty z terminem ważności, wówczas liczba zgromadzonych minut sumuje się, a data ich ważności jest liczona od ostatniego włączonego na koncie pakietu jednostek z terminem ważności.
Minuty z pakietu wykorzystywane są w pierwszej kolejności, o ile użytkownik nie korzysta jednocześnie z usługi "Pakiet Całodobowy".




Użytkownik ma możliwość sprawdzenia ilości posiadanych minut wysyłając ekspresowy kod *105*2#.

Zobacz: regulamin 100 minut extra.

Źródło tekstu: Heyah     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    1. ~mirekb  2008-05-05 14:49:37  host: hii228.internetdsl.tpnet.pl

    no tak.nominal 30 po cos musieli wprowadzic.nauczyli sie tez od simplusa i orange ze min z pakietu przepadaja ;-)jesli pojawi sie w koncu news o nowym lipnym abo w play znowu będzie news dnia i ze 300komentów..

  • 0

    2. ~  2008-05-05 14:58:30  host: dqg67.neoplus.adsl.tpnet.pl

    może to nie jest mega promocja, ale zawsze 100 minut za darmo nie do wzgardzenia, no i zachowali sumowanie pakietów, można zawsze pokombinowac

  • 0

    3.  2008-05-05 15:00:23

    niezła ta oferta, tym bardziej, że za darmo

  • 0

    4. ~  2008-05-05 15:20:39  host: wlan3-249.srem.net

    "...otrzyma dodatkowy pakiet pakietem 100minut do Heyah..." mały błąd :P

  • 0

    5. ~wielgus  2008-05-05 15:33:19  host: dot90.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dlaczego nie do wszystkich, ja bym wolal dostac 20 i nie myslec do kogo dzwonie. kiedy oni sie tego naucza ze dzielenia nic dobrego nie wynika.

  • 0

    6.  2008-05-05 15:35:54

    Era powoli uwstecznia się w swoich ofertach. Promocja ok, bo każda promocja jest dobra, ale będę to w kółko powtarzał, czy nie można prościej? Odkąd jestem w Plusie widzę każdą inną ofertę kryteriami operatora z którego korzystam. Otóż te 100 minut (pakiet działa: w dni robocze po 16 i cały weekend od piątku od 16) które łaskawie Era daje, to w MixPlusie mam za 5zł, przy czym ta promocja obowiązuje zawsze, czyli jeśli mi się skończą minuty z pakietu kupuję kolejny pakiet, a w Erze zmuszony jestem kolejno ładować za 30zł (ale czy zawsze istnieje taka potrzeba żeby doładowywać tak często?). Żeby dzwonić tanio w Erze w ofertach na kartę, naprawdę kupę kasy trzeba pierw zainwestować (podwójne doładowanie, najlepiej doładować maksymalną kwotą). Osobiście wolę wydawać systematycznie 30zł na miesiąc i móc zawsze tanio dzwonić, niż kombinować z tymi pakietami jak to ma miejsce w Erze. Era w swoim pakieciarstwie nie długo, a może już doścignęła Plusa, przy czym jeszcze raz to powtórzę za taką zabawę Plus daje x razy więcej minut. Ktoś może się przyczepić o terminy ważności w Plusie, hm...? jak kupuję pakiet za 5zł i jeśli nawet nie wykorzystam go w całości to przepada mi max 5zł, co nie jest dużą kwotą. Zdaję sobie sprawę że nie wszyscy w Polsce mają tylko Plusa, bo rozkład znajomych u każdego jest inny w telefonie, ale skupiając się tylko na ofertach wewnątrzsieciowych to chyba żaden operator nie dorównał jeszcze Plusowi (Wielki plus dla Orange za ofertę Nowe Orange Go, jest uczciwie, prosto i tanio: dobra stawka za min, rewelacyjna za SMS-a i MMS-a, uwzględniając doładowania za 100zł). Play ze starą ofertą na kartę też daje radę, ale tu jest inny profil z korzystania z telefonu, dlatego nie ma co porównywać.

  • 0

    7.  2008-05-05 15:39:57

    Moje subiektywne zdanie na temat Ery jest takie że Era swoją ofertą traci klientów, może i wprowadza coraz to nowe promocje, ale kogo to przyciąga jak polegają one na zabawie z kodami i pilnowaniem terminów, skoro w takim TakTak-u zapłacimy za pakiet 21zł!!! to nie można pozwolić aby przepadły nam minuty jeśli w miesiącu wykorzystamy dość małą liczbę minut. No cóż kończę to moje gdakanie;), bo na co to komu potrzebne? hehe. Najważniejsze to używać matematyki i wybierać ofertę tam gdzie zawsze najtaniej nam wychodzi, dlatego kto ma znajomych w Orange wiadome że wybierze Orange itd., kto ma wszędzie znajomych i mało dzwoni wybierze Play-a, ważne żeby było najtaniej:-). Pozdrawiam

  • 0

    8. ~mateo  2008-05-05 16:30:50  host: aags127.neoplus.adsl.tpnet.pl

    5: mieliście do wszystkich, w PLAY, to narzekaliście. Play od jutra wprowadza nowy abonament, który jest tak samo beznadziejny jak Nowa Play Karta. Narzekaliście to macie.

  • 0

    9. ~jojo  2008-05-05 16:53:15  host: eee92.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nicram moim skromnym zdaniem "lekko" mijasz się z prawdą. Przyznaje Era w pre-paidach coraz bardziej upodabnia się do Plusa, co uważam za wielką wadę. A co takiego oferuje nam Simplus, MixPlus? Oferuje nam pakiety jedynie do Plusa (na stacjonarne tylko w określonych godzinach), oferuje również brak możliwości sumowania większości pakietów i tym samym przedłużania ich ważności. Oferuje także pakiet lojalnościowy, który jest marną kopią pakietu lojalnościowego TT, bo nie zależy od stażu w sieci, tylko od przełączenia się na taryfę. Podajesz przykład Pakietu Lojalnościowego w TT (minuta 14 gr / SMS 4 gr) - ale są też dwa inne: 1. za jedyne 6 zł, gdzie minutę masz za 20 gr przez cały dzień do Ery i na stacjonarne (można go przedłużyć dokupując nowy przed końcem starego), 2. który w ogóle nie przepada i jest jeszcze do Heyah (w plusie nie widziałem pakietu do SS). Wykupić mogę też pakiet za jedyne 6 zł i zapominam o pisaniu SMS-ów, bo wszystkie wiadomości wygodnie przekazuje MMS-ami za jedyne 6 gr. TT nie jest taki zły. Choć jeszcze raz przyznaje, że się psuje. A tak przy okazji: wiadomo coś o obniżce cen do obcych sieci w TT? ;-)

  • 0

    10. ~M. G.  2008-05-05 17:03:12  host: aask164.neoplus.adsl.tpnet.pl

    I tak jak bym był w heyah to nawet jak przypadkiem dostałbym ten pakiet bym z niego nie skorzystał ponieważ i tak piszę a dzwonienie jest u mnie marginalnym zjawiskiem.

  • 0

    11.  2008-05-05 17:54:27

    Dupna oferta przecież 100 minut na 14 dni to bezsens.

  • 0

    12.  2008-05-05 19:59:23

    *9.jojo Nie chcę się jojo z Tobą spierać bo są to moje subiektywne oceny tych operatorów, pragnę niemniej jednak nakreślić że jakbym miał możliwość wyboru moich znajomych w której sieci ich ulokować, ulokowałbym ich w Plusie, dlaczego?... bo lubię dużo rozmawiać. Dam Ci przykład miesięcznie rozmawiam 300-500 minut do Plusa, oprócz tego korzystam z darmowego numeru którego nie będę wliczał do rachunku. Era: 300 minut pomnożyć 14gr = 42zł. Kwota ta może spaść o połowę wliczając podwójne doładowanie, warunek trzeba doładować wysoką kwotą, aby w dłuższym czasie móc takie założenie stosować. Nowa promocja po 3 minucie stop, bardzo fajna promocja, tylko warunek trzeba doładować raz na miesiąc 50zł. W Plusie doładowuje za 30zł i za 15zł mam bez łaski 300 minut + darmowy numer + tani dostęp do internetu [20 MB wystarcza mi na miesiąc] (+ 3 numery swojaków) = 30zł. Rzadko dzwonię przed 16, a nawet jeśli... to mam wprowadzone 3 numery z którymi wiem że muszę mieć kontakt 24 godzinny;). W swojej polityce zawsze doładowuje konto kiedy spada mi poniżej 10zł, tak więc rezerwa do ludzi z poza Plusa jest:). Era się stara i można też tanio z niej dzwonić, tylko ile przy tym trzeba kasy "wpompować"..... Plusem jednej jak i drugiej oferty jest sumowanie ważności konta, ale to tylko tyczy się ludzi którzy nie wykorzystują minimum od 20-30zł na miesiąc, bo dla tych co nie wystarcza ta kwota, to oni mają zawsze ważne połączenia wychodzące. Jak widzisz nie wliczam tutaj darmowego numeru, który jest według mnie mistrzostwem świata dla ludzi którzy lubią rozmawiać godzinami do jednej osoby. Era ma coś podobnego w kształcie tanich numerków, ale tutaj są koszta 4zł/m-c przy czym dokładam 6zł w Plusie i dzwonię bez limitów. Powyższe porównanie tyczy się tylko usług wewnątrz sieciowych. Efektywnie przy doładowaniu za 30zł więcej jesteśmy w stanie "wycisnąć minut" w Plusie aniżeli w Erze.

  • 0

    13.  2008-05-05 20:05:32

    #12: "Plusem jednej jak i drugiej oferty jest sumowanie ważności konta" Od kiedy w Plusie sumuje się ważność konta? Coś przeoczyłem?

  • 0

    14.  2008-05-05 20:09:21

    Jestem jojo szczęśliwy że zdecydowana większość ludzi z którymi się komunikuje to ludzie z Plusa bo tak tanio jeszcze nigdy nie miałem, a miałem telefon już w każdej sieci.... Mając telefon w Erze, dzwoniłem sporadycznie, bo wszędzie było drogo, dla mnie rozmowa po 20gr/min do sieci to drogo, bo lubię rozmawiać, są dni że lekko w jednym dniu wydzwaniam godzinę, w Erze nie mogłem sobie na to pozwolić.... W Orange jak miałem numer to służył mi tylko numer do pisania SMS-ów, bo dzwonić też nie było za tanio... Teraz jestem w Plusie, z którego jestem najbardziej zadowolony!!! mając równocześnie pełną świadomość że jest to spowodowane tym że mam większość ludzi z tej sieci..... Tak jak teraz jest, to dla mnie Plus i 2 kolejne lata nic nie musi robić....:D, no chyba że odpłyną mi ludzie z Plusa... to wtedy już nie byłoby tak różowo hehe. Kiedyś patrzyłem z sentymentem do operatorów, teraz liczą się tylko koszty.... bo życie to nie tylko wydatki na telefon....;):D Pozdrawiam

  • 0

    15.  2008-05-05 20:17:44

    *13 Ważność konta w Mix Plusie przedłużana jest od aktualnej daty ważności konta na połączenia wychodzące, a nie od daty doładowania. Z tym że jeśli jest umowa przy doładowaniach na 30zł, to tylko te nominały przedłużają ważność 1 miesiąc, podobnie na miesiąc przedłuża doładowanie za 50 zł, ale to musi być wzięta umowa na tą kwotę [50zł]. Jeśli np doładujesz 24 razy po 30zł, to masz dokładnie 2 lata na połączenia wychodzące:).

  • 0

    16. ~jojo  2008-05-05 20:23:32  host: eee92.neoplus.adsl.tpnet.pl

    "bo życie to nie tylko wydatki na telefon...", a z tym stwierdzeniem w pełni się zgadzam. ;-)

  • 0

    17. ~areczek  2008-05-06 10:09:17  host: dqq94.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ 10 - czyli sugerujesz,że mając możliwośc darmowego rozmawiania , wolałbyś płacic za smsy? hehe, ja jednak wolę rozmowę - szybsza i pewniejsza komunikacja niż pisanie, i każdy, nawet skromny pakiet dodatkowych minut jest ok

  • 0

    18. ~dskjfskfd  2010-06-07 21:40:57  host: host-5db0e6fa.sileman.net.pl

    Daremne to nic nie rozumie z tego Zalllll

Dodaj swoją opinię